[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2018/2019 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki :.

Puchar Polski 2009/2010, grupa: Podkarpacki ZPN - Jarosław

I runda - 9 września
(Losowanie - 3 września 2009)
MKS Kańczuga, Żurawianka Żurawica, Orzeł Przeworsk, JKS 1909 Jarosław - wolny los

Czarni Pawłosiów 1-3 Błękitni Grzęska 9 września, 16:30
KS Wietlin III 4-3 Budowlani Szówsko 9 września, 16:30
Wesoła Zadąbrowie 0-6 MKS Radymno 9 września, 16:30
Zryw Młodów 5-2 Czarni Oleszyce 9 września, 16:30
Gacovia Gać 3-0 Wisłok Świętoniowa 9 września, 16:30
(wo)
na boisku 1-2
Juwenia Cieszanów 2-4 Pogoń-Sokół Lubaczów 9 września, 16:30
Sokół Sieniawa 1-3 Polonia Przemyśl 23 września, 16:30
Golbalux Wiązownica 0-2 Piast Tuczempy 9 września, 16:30
Pogórze Rokietnica 2-4 Czuwaj Przemyśl 9 września, 16:30
Łęk Ostrów 2-3 LKS Skołoszów 9 września, 16:30
Bizon Medyka 0-3 Pogoń Małkowice 9 września, 16:30
Czarni Bolestraszyce 3-5 Syrenka Roźwienica 16 września

II runda - 30 września

Syrenka Roźwienica 3-1 Czuwaj Przemyśl 13 października, 15:15
w pierwotnym terminie odwołany z powodu śmierci wiceprezesa Czuwaju
Gacovia Gać 0-7 Błękitni Grzęska 30 września, 16:00
Michał Wiśniowski 26, 46, Maciej Zając 47, Sylwester Uberman 66, Jakub Domka 67, Grzegorz Sawuła 74, Wojciech Pieniążek 89
Zryw Młodów 2-5 Pogoń-Sokół Lubaczów 30 września, 16:00
pd.
Hypiak ?, Kucharski ? - Gniewomir Greń ?, ?, Dawid Dyś ?, ?, Roman Hakało ?
KS Wietlin III 0-10 Żurawianka Żurawica 30 września, 16:00
Grzegorz Gierczak ?, ?, ?, Paweł Duński ?, ?, Krystian Biały ?, Bartłomiej Klepacki ?, Andrzej Horodecki ?, nieznany ? (s), ? (s)
LKS Skołoszów 0-1 Orzeł Przeworsk 30 września, 16:00
Andrzej Danielak 83
MKS Radymno 1-2 MKS Kańczuga 30 września, 16:00
Artur Majewski ? - Marek Florek ?, Paweł Zięba ?
Piast Tuczempy 5-3 JKS 1909 Jarosław 30 września, 16:00
pd.
Grzegorz Hajduk ?, ?, Kamil Kwaśny ?, ?, Łukasz Czub ? - Patryk Szuba ?, ?, ?
Pogoń Małkowice 0-1 Polonia Przemyśl 30 września, 16:00
Arkadiusz Gosa 28

1/4 finału - 21 października

Błękitni Grzęska 3-2 Żurawianka Żurawica 14 listopada, 13:00
Sylwester Uberman 75, 87, 90 - Paweł Duński 7, Maciej Bąk 15
w pierwotnym terminie (21 października, 15:00) odwołany z powodu meczu Żurawianki w lidze
Pogoń-Sokół Lubaczów 1-4 Orzeł Przeworsk 14 listopada, 12:00
Mateusz Załuski 36 - Mariusz Wiktor 31, Jakub Dragan 55, 65, 80
w pierwotnym terminie (21 października, 15:00) przełożony
Piast Tuczempy 0-0 Polonia Przemyśl 28 października, 14:00
pd. k. 6-7
w Przemyślu; Piast gospodarzem / w pierwotnym terminie (21 października, 15:00) odwołany z powodu meczu Polonii w lidze
Syrenka Roźwienica 2-4 MKS Kańczuga 15 listopada, 13:00
Grzegorz Łuc 44, 85 - Artur Grzebyk 10, 44 (k), Daniel Gaweł 55, Paweł Zięba 78
w pierwotnym terminie (21 października, 15:00) odwołany z powodu meczu MKS-u Kańczuga w lidze

1/2 finału - 5 maja

Orzeł Przeworsk 5-0 MKS Kańczuga 5 maja, 17:00 (300)
Bogusław Sierżęga 18, 22, Radosław Strączek 28 (k), Rafał Murawski 29, Paweł Chlastawa 65
Błękitni Grzęska 1-3 Polonia Przemyśl 5 maja, 17:00
Sylwester Uberman 63 - Arkadiusz Orzechowski 35, Arkadiusz Gosa 65, Anatolij Steckiw 89

Finał - 22 czerwca

Orzeł Przeworsk 4-1 Polonia Przemyśl 22 czerwca, 17:00 (200)
Piotr Boratyn 32, 53, 87, Rafał Murawski 59 - Grzegorz Kubas 44
w Przeworsku

Puchar Polski 2009/2010 (Podkarpacki ZPN)

Puchar Polski 2009/2010 (Podkarpacki ZPN - Krosno)
Puchar Polski 2009/2010 (Podkarpacki ZPN - Rzeszów-Dębica)
Puchar Polski 2009/2010 (Podkarpacki ZPN - Stalowa Wola)

Autor: Ernest Siudy
Kontakt: podkarpackie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas