[ Strona główna ]

REKLAMA

Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 MPJM
 
REKLAMA
 
 PZPN
RSSSF
 
REKLAMA
 

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

REKLAMA

Klasa C 2009/2010, grupa: Krosno I
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  LKS Tarnawa 20 45 14 3 3 50-22 7 2 1 26-9 7 1 2 24-13
2.  Jawornik Czarna 20 44 14 2 4 73-27 8 2 0 42-12 6 0 4 31-15 2 3 1 0 1 4-3
3.  Pionier Średnia Wieś 20 44 14 2 4 59-22 8 1 1 30-6 6 1 3 29-16 2 3 1 0 1 3-4
4.  LKS Czaszyn 20 41 12 5 3 62-28 7 2 1 36-13 5 3 2 26-15
5.  ULKS Czerteż 20 38 12 2 6 48-33 7 2 1 26-9 5 0 5 22-24
6.  Juventus Poraż 20 29 8 5 7 53-41 5 1 4 29-20 3 4 3 24-21
7.  Pogórze Srogów Górny 20 28 9 1 10 38-56 6 0 4 23-23 3 1 6 15-33
8.  LKS Wzdów 20 22 7 1 12 48-54 6 1 3 35-22 1 0 9 13-32
9.  LKS Olszanica 20 13 4 1 15 36-76 3 0 7 13-29 1 1 8 23-47
10.  Grom Sanoczek 20 7 2 1 17 35-88 2 0 8 22-45 0 1 9 13-43
11.  Grodzisko Trepcza 20 6 1 3 16 18-73 0 2 8 11-39 1 1 8 7-34
Zalew Myczkowce wycofał się z rozgrywek po rundzie jesiennej. Jego wyniki zostały anulowane.

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 
 1 LKS Tarnawa    4-3 1-0 1-1 1-2 1-0 6-0* 2-1 1-1 3-0* 6-1 
 2 Jawornik Czarna2-2     4-1 0-0 7-1 4-2 1-0 3-2 6-1 7-2 8-1 
 3 Pionier Średnia Wieś4-0 2-0     0-1 3-0 3-3 3-0* 5-0 3-1 4-1 3-0* 
 4 LKS Czaszyn3-0* 2-1 4-3     2-3 1-1 10-0 3-1 6-2 4-1 1-1 
 5 ULKS Czerteż0-1 2-0 2-2 3-3     3-0 2-1 3-0* 2-1 5-1 4-0 
 6 Juventus Poraż0-1 1-2 2-4 3-4 3-1     1-1 3-2 7-2 4-1 5-2 
 7 Pogórze Srogów Górny2-3 2-5 0-4 5-4 1-0 0-4     3-0* 3-1 4-2 3-0* 
 8 LKS Wzdów0-1 1-3 0-5 2-1 5-2 4-4 6-3     9-2 6-1 2-0 
 9 LKS Olszanica0-6 0-7 1-3 1-3 1-3 1-2 0-3 5-1     3-1 1-0 
 10 Grom Sanoczek1-6 1-5 1-4 0-5 1-6 2-6 4-5 4-2 7-4     1-2 
 11 Grodzisko Trepcza1-4 0-5 1-3 0-4 0-4 2-2 0-2 1-4 3-8 3-3     

REKLAMA

Kolejka 1 - 16 sierpnia

Jawornik Czarna 0-0 LKS Czaszyn
Grom Sanoczek 1-6 ULKS Czerteż
LKS Tarnawa 1-0 Pionier Średnia Wieś
Zalew Myczkowce - Pogórze Srogów Górny
było 1-12, anulowany
Grodzisko Trepcza 1-4 LKS Wzdów
LKS Olszanica 1-2 Juventus Poraż

Kolejka 2 - 23 sierpnia

LKS Czaszyn 6-2 LKS Olszanica
Juventus Poraż 5-2 Grodzisko Trepcza
LKS Wzdów - Zalew Myczkowce
goście nie dojechali, zweryfikowany na 3-0 (wo), później anulowany
Pogórze Srogów Górny 2-3 LKS Tarnawa
Pionier Średnia Wieś 4-1 Grom Sanoczek
ULKS Czerteż 2-0 Jawornik Czarna

Kolejka 3 - 30 sierpnia

ULKS Czerteż 3-3 LKS Czaszyn
Jawornik Czarna 4-1 Pionier Średnia Wieś
Grom Sanoczek 4-5 Pogórze Srogów Górny
LKS Tarnawa 2-1 LKS Wzdów
Zalew Myczkowce - Juventus Poraż
było 1-3, anulowany
Grodzisko Trepcza 3-8 LKS Olszanica

Kolejka 4 - 6 września

LKS Czaszyn 1-1 Grodzisko Trepcza
LKS Olszanica - Zalew Myczkowce
było 0-1, anulowany
Juventus Poraż 0-1 LKS Tarnawa
LKS Wzdów 6-1 Grom Sanoczek
Pogórze Srogów Górny 2-5 Jawornik Czarna
Pionier Średnia Wieś 3-0 ULKS Czerteż

Kolejka 5 - 13 września

Pionier Średnia Wieś 0-1 LKS Czaszyn
ULKS Czerteż 2-1 Pogórze Srogów Górny
Jawornik Czarna 3-2 LKS Wzdów
Grom Sanoczek 2-6 Juventus Poraż
LKS Tarnawa 1-1 LKS Olszanica
Zalew Myczkowce - Grodzisko Trepcza
było 1-1, anulowany

Kolejka 6 - 20 września

LKS Czaszyn - Zalew Myczkowce
było 8-2, anulowany
Grodzisko Trepcza 1-4 LKS Tarnawa
LKS Olszanica 3-1 Grom Sanoczek
Juventus Poraż 1-2 Jawornik Czarna
LKS Wzdów 5-2 ULKS Czerteż
Pogórze Srogów Górny 0-4 Pionier Średnia Wieś

Kolejka 7 - 27 września

Pogórze Srogów Górny 5-4 LKS Czaszyn
Pionier Średnia Wieś 5-0 LKS Wzdów
ULKS Czerteż 3-0 Juventus Poraż
Jawornik Czarna 6-1 LKS Olszanica
Grom Sanoczek 1-2 Grodzisko Trepcza
LKS Tarnawa - Zalew Myczkowce
było 6-0, anulowany

Kolejka 8 - 4 października

LKS Czaszyn 3-0 LKS Tarnawa
(wo)
mecz przerwany w 75. minucie przy stanie 1-2
Zalew Myczkowce - Grom Sanoczek
było 1-2, anulowany
Grodzisko Trepcza 0-5 Jawornik Czarna
LKS Olszanica 1-3 ULKS Czerteż
Juventus Poraż 2-4 Pionier Średnia Wieś
LKS Wzdów 6-3 Pogórze Srogów Górny

Kolejka 9 - 11 października

LKS Wzdów 2-1 LKS Czaszyn
Pogórze Srogów Górny 0-4 Juventus Poraż
Pionier Średnia Wieś 3-1 LKS Olszanica
ULKS Czerteż 4-0 Grodzisko Trepcza
Jawornik Czarna - Zalew Myczkowce
było 8-1, anulowany
Grom Sanoczek 1-6 LKS Tarnawa

Kolejka 10 - 31 października

LKS Tarnawa 4-3 Jawornik Czarna 8 listopada, 13:00
w pierwotnym terminie (18 października) odwołany z powodu złych warunków atmosferycznych
Zalew Myczkowce - ULKS Czerteż
w pierwotnym terminie (18 października) odwołany z powodu złych warunków atmosferycznych, było 2-5, anulowany
Grodzisko Trepcza 1-3 Pionier Średnia Wieś
w pierwotnym terminie (18 października) odwołany z powodu złych warunków atmosferycznych
LKS Olszanica 0-3 Pogórze Srogów Górny
w pierwotnym terminie (18 października) odwołany z powodu złych warunków atmosferycznych
Juventus Poraż 3-2 LKS Wzdów
w pierwotnym terminie (18 października) odwołany z powodu złych warunków atmosferycznych
Grom Sanoczek 0-5 LKS Czaszyn
w pierwotnym terminie (18 października) odwołany z powodu złych warunków atmosferycznych

Kolejka 11 - 25 października

LKS Wzdów 9-2 LKS Olszanica
Pogórze Srogów Górny 3-0 Grodzisko Trepcza
(wo)
goście nie dojechali
Pionier Średnia Wieś - Zalew Myczkowce
było 11-0, anulowany
ULKS Czerteż 0-1 LKS Tarnawa
Jawornik Czarna 7-2 Grom Sanoczek
LKS Czaszyn 1-1 Juventus Poraż

Kolejka 12 - 3 czerwca

Pauza: Pogórze Srogów Górny.
 
LKS Czaszyn 2-1 Jawornik Czarna
w pierwotnym terminie (11 kwietnia) odwołany z powodu katastrofy samolotu prezydenckiego pod Smoleńskiem
ULKS Czerteż 5-1 Grom Sanoczek
w pierwotnym terminie (11 kwietnia) odwołany z powodu katastrofy samolotu prezydenckiego pod Smoleńskiem
Pionier Średnia Wieś 4-0 LKS Tarnawa
w pierwotnym terminie (11 kwietnia) odwołany z powodu katastrofy samolotu prezydenckiego pod Smoleńskiem
LKS Wzdów 2-0 Grodzisko Trepcza
w pierwotnym terminie (11 kwietnia) odwołany z powodu katastrofy samolotu prezydenckiego pod Smoleńskiem
Juventus Poraż 7-2 LKS Olszanica
w pierwotnym terminie (11 kwietnia) odwołany z powodu katastrofy samolotu prezydenckiego pod Smoleńskiem

Kolejka 13 - 6 czerwca

Pauza: LKS Wzdów.
 
LKS Olszanica 1-3 LKS Czaszyn
w pierwotnym terminie (18 kwietnia) odwołany z powodu żałoby narodowej
Grodzisko Trepcza 2-2 Juventus Poraż 16 czerwca
w pierwotnym terminie (18 kwietnia) odwołany z powodu żałoby narodowej / w drugim terminie (6 czerwca) odwołany
LKS Tarnawa 6-0 Pogórze Srogów Górny
(wo)
w pierwotnym terminie (18 kwietnia) odwołany z powodu żałoby narodowej / w drugim terminie na boisku 6-0; udział nieuprawnionego do gry zawodnika
Grom Sanoczek 1-4 Pionier Średnia Wieś
w pierwotnym terminie (18 kwietnia) odwołany z powodu żałoby narodowej
Jawornik Czarna 7-1 ULKS Czerteż
w pierwotnym terminie (18 kwietnia) odwołany z powodu żałoby narodowej

Kolejka 14 - 25 kwietnia

Pauza: Juventus Poraż.
 
LKS Czaszyn 2-3 ULKS Czerteż
Pionier Średnia Wieś 2-0 Jawornik Czarna
Pogórze Srogów Górny 4-2 Grom Sanoczek
LKS Wzdów 0-1 LKS Tarnawa
LKS Olszanica 1-0 Grodzisko Trepcza

Kolejka 15 - 2 maja

Pauza: LKS Olszanica.
 
Grodzisko Trepcza 0-4 LKS Czaszyn
LKS Tarnawa 1-0 Juventus Poraż
Grom Sanoczek 4-2 LKS Wzdów
Jawornik Czarna 1-0 Pogórze Srogów Górny
ULKS Czerteż 2-2 Pionier Średnia Wieś

Kolejka 16 - 9 maja

Pauza: Grodzisko Trepcza.
 
LKS Czaszyn 4-3 Pionier Średnia Wieś
Pogórze Srogów Górny 1-0 ULKS Czerteż
LKS Wzdów 1-3 Jawornik Czarna
Juventus Poraż 4-1 Grom Sanoczek
LKS Olszanica 0-6 LKS Tarnawa

Kolejka 17 - 16 maja

Pauza: LKS Czaszyn.
 
LKS Tarnawa 6-1 Grodzisko Trepcza
Grom Sanoczek 7-4 LKS Olszanica 26 maja
w pierwotnym terminie (16 maja) odwołany z powodu złego stanu boiska
Jawornik Czarna 4-2 Juventus Poraż 26 maja
w pierwotnym terminie (16 maja) odwołany z powodu złego stanu boiska
ULKS Czerteż 3-0 LKS Wzdów
(wo)
nie odbył się; goście nie przystąpili do gry
Pionier Średnia Wieś 3-0 Pogórze Srogów Górny 26 maja
(wo)
w pierwotnym terminie (16 maja) odwołany z powodu złego stanu boiska / w drugim terminie goście nie dojechali / w drugim terminie goście nie dojechali

Kolejka 18 - 23 maja

Pauza: LKS Tarnawa.
 
LKS Czaszyn 10-0 Pogórze Srogów Górny
LKS Wzdów 0-5 Pionier Średnia Wieś
Juventus Poraż 3-1 ULKS Czerteż
LKS Olszanica 0-7 Jawornik Czarna
Grodzisko Trepcza 3-3 Grom Sanoczek

Kolejka 19 - 30 maja

Pauza: Grom Sanoczek.
 
LKS Tarnawa 1-1 LKS Czaszyn
Jawornik Czarna 8-1 Grodzisko Trepcza
ULKS Czerteż 2-1 LKS Olszanica
Pionier Średnia Wieś 3-3 Juventus Poraż
Pogórze Srogów Górny 3-0 LKS Wzdów
(wo)
goście nie dojechali

Kolejka 20 - 13 czerwca

Pauza: Jawornik Czarna.
 
LKS Czaszyn 3-1 LKS Wzdów
Juventus Poraż 1-1 Pogórze Srogów Górny
LKS Olszanica 1-3 Pionier Średnia Wieś
Grodzisko Trepcza 0-4 ULKS Czerteż
LKS Tarnawa 3-0 Grom Sanoczek
(wo)
goście nie dojechali

Kolejka 21 - 20 czerwca

Pauza: ULKS Czerteż.
 
LKS Czaszyn 4-1 Grom Sanoczek
Jawornik Czarna 2-2 LKS Tarnawa
Pionier Średnia Wieś 3-0 Grodzisko Trepcza
(wo)
goście nie dojechali
Pogórze Srogów Górny 3-1 LKS Olszanica
LKS Wzdów 4-4 Juventus Poraż

REKLAMA

Kolejka 22 - 27 czerwca

Pauza: Pionier Średnia Wieś.
 
Juventus Poraż 3-4 LKS Czaszyn
LKS Olszanica 5-1 LKS Wzdów
Grodzisko Trepcza 0-2 Pogórze Srogów Górny
LKS Tarnawa 1-2 ULKS Czerteż
Grom Sanoczek 1-5 Jawornik Czarna

Klasa B 2009/2010 (Krosno I)
Klasa B 2009/2010 (Krosno II)
Klasa B 2009/2010 (Krosno III)

Klasa C 2009/2010 (Krosno II)
Klasa C 2009/2010 (Krosno III)
Klasa C 2009/2010 (Krosno IV)

Autor: Grzegorz Bober
Kontakt: podkarpackie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas