[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa C 2009/2010, grupa: Krosno III
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Markiewicza Krosno 22 58 19 1 2 69-12 10 0 1 39-3 9 1 1 30-9
2.  Victoria Dobieszyn 22 46 14 4 4 48-26 8 2 1 26-7 6 2 3 22-19
3.  LKS Lubatowa 22 43 14 1 7 48-33 8 1 2 25-13 6 0 5 23-20
4.  Jasiołka Jaśliska 22 41 13 2 7 56-30 10 0 1 38-9 3 2 6 18-21
5.  Błękitni Żeglce 22 38 11 5 6 41-37 6 2 3 23-19 5 3 3 18-18
6.  Nowy Dwór Makowiska 22 31 9 4 9 41-37 6 1 4 24-13 3 3 5 17-24
7.  Nafciarz Bóbrka 22 27 8 3 11 34-50 2 3 6 11-22 6 0 5 23-28
8.  Chlebianka Chlebna 22 22 5 7 10 35-43 2 5 4 20-22 3 2 6 15-21
9.  Tornado Wrocanka 22 19 5 4 13 38-62 4 2 5 25-29 1 2 8 13-33 2 4 1 1 0 5-4
10.  Nurt Potok 22 19 6 1 15 39-51 3 1 7 19-25 3 0 8 20-26 2 1 0 1 1 4-5
11.  Rędzinianka Wojaszówka 22 17 5 2 15 30-62 2 1 8 11-36 3 1 7 19-26 2 3 1 0 1 6-5
12.  Grodzisko Wietrzno 22 17 5 2 15 27-63 3 0 8 15-32 2 2 7 12-31 2 3 1 0 1 5-6

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
 1 Markiewicza Krosno    3-1 0-1 3-0 8-1 6-0 5-0 2-0 1-0 2-0 2-0 7-0 
 2 Victoria Dobieszyn2-2     2-0 1-0 0-2 2-2 1-0 2-0 3-1 1-0 5-0 7-0 
 3 LKS Lubatowa0-2 0-2     3-2 1-1 5-2 5-2 1-0 3-0 3-1 2-1 2-0 
 4 Jasiołka Jaśliska3-1 4-1 3-2     4-0 2-0 6-0 5-1 7-1 2-0 0-2 2-1 
 5 Błękitni Żeglce1-3 2-0 3-2 2-1     1-1 2-3 2-2 3-1 2-4 2-0 3-2 
 6 Nowy Dwór Makowiska1-2 1-2 3-0 1-1 0-1     1-2 3-2 5-0 4-3 3-0 2-0 
 7 Nafciarz Bóbrka0-5 0-1 1-3 1-2 1-1 0-2     2-1 1-1 2-4 2-1 1-1 
 8 Chlebianka Chlebna0-3 3-3 1-3 3-1 1-1 0-0 2-3     5-2 1-2 1-1 3-3 
 9 Tornado Wrocanka1-3 2-5 2-1 1-1 1-3 5-4 2-3 1-1     3-2 4-6 3-0* 
 10 Nurt Potok1-3 1-2 1-2 4-2 0-1 2-0 1-5 3-4 2-2     3-2 1-2 
 11 Rędzinianka Wojaszówka0-2 1-1 1-4 1-5 0-6 1-4 1-4 0-3 2-1 4-3     0-3 
 12 Grodzisko Wietrzno0-4 2-4 3-5 1-3 2-1 0-2 2-1 0-1 1-4 2-1 2-6     

Kolejka 1 - 16 sierpnia

Victoria Dobieszyn 2-2 Nowy Dwór Makowiska
Markiewicza Krosno 8-1 Błękitni Żeglce
Nurt Potok 3-2 Rędzinianka Wojaszówka
Jasiołka Jaśliska 6-0 Nafciarz Bóbrka
Chlebianka Chlebna 3-3 Grodzisko Wietrzno
Tornado Wrocanka 2-1 LKS Lubatowa

Kolejka 2 - 23 sierpnia

Nowy Dwór Makowiska 5-0 Tornado Wrocanka
LKS Lubatowa 1-0 Chlebianka Chlebna
Grodzisko Wietrzno 1-3 Jasiołka Jaśliska
Nafciarz Bóbrka 2-4 Nurt Potok
Rędzinianka Wojaszówka 0-2 Markiewicza Krosno
Błękitni Żeglce 2-0 Victoria Dobieszyn

Kolejka 3 - 30 sierpnia

Błękitni Żeglce 1-1 Nowy Dwór Makowiska
Victoria Dobieszyn 5-0 Rędzinianka Wojaszówka
Markiewicza Krosno 5-0 Nafciarz Bóbrka
Nurt Potok 1-2 Grodzisko Wietrzno
Jasiołka Jaśliska 3-2 LKS Lubatowa
Chlebianka Chlebna 5-2 Tornado Wrocanka

Kolejka 4 - 6 września

Nowy Dwór Makowiska 3-2 Chlebianka Chlebna
Tornado Wrocanka 1-1 Jasiołka Jaśliska
LKS Lubatowa 3-1 Nurt Potok
Grodzisko Wietrzno 0-4 Markiewicza Krosno
Nafciarz Bóbrka 0-1 Victoria Dobieszyn
Rędzinianka Wojaszówka 0-6 Błękitni Żeglce

Kolejka 5 - 13 września

Rędzinianka Wojaszówka 1-4 Nowy Dwór Makowiska
Błękitni Żeglce 2-3 Nafciarz Bóbrka
Victoria Dobieszyn 7-0 Grodzisko Wietrzno
Markiewicza Krosno 0-1 LKS Lubatowa
Nurt Potok 2-2 Tornado Wrocanka
Jasiołka Jaśliska 5-1 Chlebianka Chlebna

Kolejka 6 - 20 września

Nowy Dwór Makowiska 1-1 Jasiołka Jaśliska
Chlebianka Chlebna 1-2 Nurt Potok
Tornado Wrocanka 1-3 Markiewicza Krosno
LKS Lubatowa 0-2 Victoria Dobieszyn
Grodzisko Wietrzno 2-1 Błękitni Żeglce
Nafciarz Bóbrka 2-1 Rędzinianka Wojaszówka

Kolejka 7 - 27 września

Nafciarz Bóbrka 0-2 Nowy Dwór Makowiska
Rędzinianka Wojaszówka 0-3 Grodzisko Wietrzno
Błękitni Żeglce 3-2 LKS Lubatowa
Victoria Dobieszyn 3-1 Tornado Wrocanka
Markiewicza Krosno 2-0 Chlebianka Chlebna
Nurt Potok 4-2 Jasiołka Jaśliska

Kolejka 8 - 4 października

Nowy Dwór Makowiska 4-3 Nurt Potok
Jasiołka Jaśliska 3-1 Markiewicza Krosno
Chlebianka Chlebna 3-3 Victoria Dobieszyn
Tornado Wrocanka 1-3 Błękitni Żeglce
LKS Lubatowa 2-1 Rędzinianka Wojaszówka
Grodzisko Wietrzno 2-1 Nafciarz Bóbrka

Kolejka 9 - 11 października

Grodzisko Wietrzno 0-2 Nowy Dwór Makowiska
Nafciarz Bóbrka 1-3 LKS Lubatowa
Rędzinianka Wojaszówka 2-1 Tornado Wrocanka
Błękitni Żeglce 2-2 Chlebianka Chlebna
Victoria Dobieszyn 1-0 Jasiołka Jaśliska
Markiewicza Krosno 2-0 Nurt Potok

Kolejka 10 - 31 października

Nowy Dwór Makowiska 1-2 Markiewicza Krosno
w pierwotnym terminie (18 października) odwołany z powodu złych warunków atmosferycznych
Nurt Potok 1-2 Victoria Dobieszyn
w pierwotnym terminie (18 października) odwołany z powodu złych warunków atmosferycznych
Jasiołka Jaśliska 4-0 Błękitni Żeglce
w pierwotnym terminie (18 października) odwołany z powodu złych warunków atmosferycznych
Chlebianka Chlebna 1-1 Rędzinianka Wojaszówka
w pierwotnym terminie (18 października) odwołany z powodu złych warunków atmosferycznych
Tornado Wrocanka 2-3 Nafciarz Bóbrka
w pierwotnym terminie (18 października) odwołany z powodu złych warunków atmosferycznych
LKS Lubatowa 2-0 Grodzisko Wietrzno
w pierwotnym terminie (18 października) odwołany z powodu złych warunków atmosferycznych

Kolejka 11 - 25 października

Grodzisko Wietrzno 1-4 Tornado Wrocanka
Nafciarz Bóbrka 2-1 Chlebianka Chlebna
Rędzinianka Wojaszówka 1-5 Jasiołka Jaśliska
Błękitni Żeglce 2-4 Nurt Potok
Victoria Dobieszyn 2-2 Markiewicza Krosno
Nowy Dwór Makowiska 3-0 LKS Lubatowa

Kolejka 12 - 3 czerwca

Nowy Dwór Makowiska 1-2 Victoria Dobieszyn
w pierwotnym terminie (11 kwietnia) odwołany z powodu katastrofy samolotu prezydenckiego pod Smoleńskiem
Błękitni Żeglce 1-3 Markiewicza Krosno
w pierwotnym terminie (11 kwietnia) odwołany z powodu katastrofy samolotu prezydenckiego pod Smoleńskiem
Rędzinianka Wojaszówka 4-3 Nurt Potok
w pierwotnym terminie (11 kwietnia) odwołany z powodu katastrofy samolotu prezydenckiego pod Smoleńskiem
Nafciarz Bóbrka 1-2 Jasiołka Jaśliska
w pierwotnym terminie (11 kwietnia) odwołany z powodu katastrofy samolotu prezydenckiego pod Smoleńskiem
Grodzisko Wietrzno 0-1 Chlebianka Chlebna
w pierwotnym terminie (11 kwietnia) odwołany z powodu katastrofy samolotu prezydenckiego pod Smoleńskiem
LKS Lubatowa 3-0 Tornado Wrocanka 16 czerwca
w pierwotnym terminie (11 kwietnia) odwołany z powodu katastrofy samolotu prezydenckiego pod Smoleńskiem / w drugim terminie (3 czerwca) odwołany

Kolejka 13 - 6 czerwca

Tornado Wrocanka 5-4 Nowy Dwór Makowiska
w pierwotnym terminie (18 kwietnia) odwołany z powodu żałoby narodowej
Chlebianka Chlebna 1-3 LKS Lubatowa 30 czerwca
w pierwotnym terminie (18 kwietnia) odwołany z powodu żałoby narodowej / w drugim terminie (6 czerwca) odwołany z powodu złych warunków atmosferycznych
Jasiołka Jaśliska 2-1 Grodzisko Wietrzno 16 czerwca
w pierwotnym terminie (18 kwietnia) odwołany z powodu żałoby narodowej / w drugim terminie (6 czerwca) odwołany z powodu złych warunków atmosferycznych
Nurt Potok 1-5 Nafciarz Bóbrka 23 czerwca
w pierwotnym terminie (18 kwietnia) odwołany z powodu żałoby narodowej / w drugim terminie (6 czerwca) odwołany z powodu złych warunków atmosferycznych
Markiewicza Krosno 2-0 Rędzinianka Wojaszówka 30 czerwca
w pierwotnym terminie (18 kwietnia) odwołany z powodu żałoby narodowej / w drugim terminie (6 czerwca) odwołany z powodu złych warunków atmosferycznych
Victoria Dobieszyn 0-2 Błękitni Żeglce 16 czerwca
w pierwotnym terminie (18 kwietnia) odwołany z powodu żałoby narodowej / w drugim terminie (6 czerwca) odwołany z powodu złych warunków atmosferycznych

Kolejka 14 - 25 kwietnia

Nowy Dwór Makowiska 0-1 Błękitni Żeglce
Rędzinianka Wojaszówka 1-1 Victoria Dobieszyn
Nafciarz Bóbrka 0-5 Markiewicza Krosno
Grodzisko Wietrzno 2-1 Nurt Potok
LKS Lubatowa 3-2 Jasiołka Jaśliska
Tornado Wrocanka 1-1 Chlebianka Chlebna

Kolejka 15 - 2 maja

Chlebianka Chlebna 0-0 Nowy Dwór Makowiska
Jasiołka Jaśliska 7-1 Tornado Wrocanka
Nurt Potok 1-2 LKS Lubatowa
Markiewicza Krosno 7-0 Grodzisko Wietrzno
Victoria Dobieszyn 1-0 Nafciarz Bóbrka
Błękitni Żeglce 2-0 Rędzinianka Wojaszówka

Kolejka 16 - 9 maja

Nowy Dwór Makowiska 3-0 Rędzinianka Wojaszówka
Nafciarz Bóbrka 1-1 Błękitni Żeglce
Grodzisko Wietrzno 2-4 Victoria Dobieszyn
LKS Lubatowa 0-2 Markiewicza Krosno
Tornado Wrocanka 3-2 Nurt Potok
Chlebianka Chlebna 3-1 Jasiołka Jaśliska

Kolejka 17 - 16 maja

Jasiołka Jaśliska 2-0 Nowy Dwór Makowiska 26 maja
w pierwotnym terminie (16 maja) odwołany z powodu złego stanu boiska
Nurt Potok 3-4 Chlebianka Chlebna 26 maja
w pierwotnym terminie (16 maja) odwołany z powodu złego stanu boiska
Markiewicza Krosno 1-0 Tornado Wrocanka
Victoria Dobieszyn 2-0 LKS Lubatowa 26 maja
w pierwotnym terminie (16 maja) odwołany z powodu złego stanu boiska
Błękitni Żeglce 3-2 Grodzisko Wietrzno 26 maja
w pierwotnym terminie (16 maja) odwołany z powodu złego stanu boiska
Rędzinianka Wojaszówka 1-4 Nafciarz Bóbrka 26 maja
w pierwotnym terminie (16 maja) odwołany z powodu złego stanu boiska

Kolejka 18 - 23 maja

Nowy Dwór Makowiska 1-2 Nafciarz Bóbrka
Grodzisko Wietrzno 2-6 Rędzinianka Wojaszówka
LKS Lubatowa 1-1 Błękitni Żeglce
Tornado Wrocanka 2-5 Victoria Dobieszyn
Chlebianka Chlebna 0-3 Markiewicza Krosno
Jasiołka Jaśliska 2-0 Nurt Potok 9 czerwca
w pierwotnym terminie (23 maja) odwołany z powodu złego stanu boiska

Kolejka 19 - 30 maja

Nurt Potok 2-0 Nowy Dwór Makowiska 16 czerwca
w pierwotnym terminie (30 maja) odwołany z powodu złego stanu boiska
Markiewicza Krosno 3-0 Jasiołka Jaśliska
Victoria Dobieszyn 2-0 Chlebianka Chlebna
Błękitni Żeglce 3-1 Tornado Wrocanka
Rędzinianka Wojaszówka 1-4 LKS Lubatowa 23 czerwca
w pierwotnym terminie (30 maja) odwołany z powodu złego stanu boiska
Nafciarz Bóbrka 1-1 Grodzisko Wietrzno

Kolejka 20 - 13 czerwca

Nowy Dwór Makowiska 2-0 Grodzisko Wietrzno
LKS Lubatowa 5-2 Nafciarz Bóbrka
Tornado Wrocanka 4-6 Rędzinianka Wojaszówka
Chlebianka Chlebna 1-1 Błękitni Żeglce
Jasiołka Jaśliska 4-1 Victoria Dobieszyn
Nurt Potok 1-3 Markiewicza Krosno

Kolejka 21 - 20 czerwca

Markiewicza Krosno 6-0 Nowy Dwór Makowiska
Victoria Dobieszyn 1-0 Nurt Potok
Błękitni Żeglce 2-1 Jasiołka Jaśliska
Rędzinianka Wojaszówka 0-3 Chlebianka Chlebna
Nafciarz Bóbrka 1-1 Tornado Wrocanka
Grodzisko Wietrzno 3-5 LKS Lubatowa

Kolejka 22 - 27 czerwca

LKS Lubatowa 5-2 Nowy Dwór Makowiska
Tornado Wrocanka 3-0 Grodzisko Wietrzno
(wo)
na boisku 0-0 / udział nieuprawnionego do gry zawodnika
Chlebianka Chlebna 2-3 Nafciarz Bóbrka
Jasiołka Jaśliska 0-2 Rędzinianka Wojaszówka
Nurt Potok 0-1 Błękitni Żeglce
Markiewicza Krosno 3-1 Victoria Dobieszyn 26 czerwca

Klasa B 2009/2010 (Krosno I)
Klasa B 2009/2010 (Krosno II)
Klasa B 2009/2010 (Krosno III)

Klasa C 2009/2010 (Krosno I)
Klasa C 2009/2010 (Krosno II)
Klasa C 2009/2010 (Krosno IV)

Autor: Grzegorz Bober
Kontakt: podkarpackie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas