[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa C 2009/2010, grupa: Krosno IV
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Zorza 03 Łubienko 18 44 14 2 2 71-23 8 0 1 45-15 6 2 1 26-8
2.  Czardasz Osiek Jasielski 18 40 12 4 2 49-23 7 2 0 24-9 5 2 2 25-14
3.  Nieplanka Niepla 18 36 12 0 6 47-30 6 0 3 25-15 6 0 3 22-15
4.  Dragon Nowy Glinik 18 27 7 6 5 39-30 6 1 2 23-14 1 5 3 16-16
5.  LKS Moderówka 18 25 8 1 9 43-39 4 0 5 24-18 4 1 4 19-21
6.  Technik Trzcinica 18 23 7 2 9 32-35 5 1 3 21-13 2 1 6 11-22
7.  LKS Brzezówka (k. Krosna) 18 22 6 4 8 26-42 2 3 4 9-19 4 1 4 17-23
8.  Standart Święcany 18 21 5 6 7 32-28 1 5 3 13-15 4 1 4 19-13
9.  Wisłoka Niegłowice 18 10 3 1 14 22-76 3 1 5 13-28 0 0 9 9-48
10.  Sokół Zimna Woda 18 8 2 2 14 9-44 1 1 7 5-22 1 1 7 4-22
Tajfun Łubno wycofał się z rozgrywek po 7. kolejce. Jego wyniki zostały anulowane.
Sokół Zimna Woda wycofał się z rozgrywek po rundzie jesiennej.

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 
 1 Zorza 03 Łubienko    2-3 2-0 4-3 9-1 4-2 8-2 5-1 8-2 3-1 
 2 Czardasz Osiek Jasielski1-1     3-1 1-0 4-1 3-1 4-1 2-2 3-2 3-0* 
 3 Nieplanka Niepla1-3 3-1     1-4 4-3 4-0 1-3 2-1 7-0* 2-0 
 4 Dragon Nowy Glinik1-5 1-1 4-0     2-4 2-1 4-1 2-0 4-2 3-0* 
 5 LKS Moderówka0-4 4-2 2-4 3-2     6-1 0-1 0-1 8-1 1-2 
 6 Technik Trzcinica2-0 0-5 1-2 4-4 1-0     0-1 1-0 7-1 5-0 
 7 LKS Brzezówka (k. Krosna)0-3 1-1 1-4 1-1 0-4 1-1     1-4 2-0 2-1 
 8 Standart Święcany1-1 1-5 1-2 1-1 1-1 0-1 3-3     5-1 0-0 
 9 Wisłoka Niegłowice2-6 2-4 1-6 0-0 0-2 2-1 3-2 0-7     3-0* 
 10 Sokół Zimna Woda0-3* 0-3* 0-3* 1-1 0-3* 0-3* 0-3* 0-3* 4-0     

Kolejka 1 - 16 sierpnia

Pauza: Wisłoka Niegłowice.
 
Standart Święcany 0-1 Technik Trzcinica
Czardasz Osiek Jasielski 1-0 Dragon Nowy Glinik
LKS Moderówka 0-4 Zorza 03 Łubienko
Nieplanka Niepla 1-3 LKS Brzezówka (k. Krosna)
Sokół Zimna Woda - Tajfun Łubno Szlacheckie
było 3-1, anulowany

Kolejka 2 - 23 sierpnia

Pauza: LKS Brzezówka (k. Krosna).
 
Technik Trzcinica 5-0 Sokół Zimna Woda
Tajfun Łubno Szlacheckie - Nieplanka Niepla
było 3-5, anulowany
Wisłoka Niegłowice 0-2 LKS Moderówka
Zorza 03 Łubienko 2-3 Czardasz Osiek Jasielski
Dragon Nowy Glinik 2-0 Standart Święcany

Kolejka 3 - 30 sierpnia

Dragon Nowy Glinik 2-1 Technik Trzcinica
Standart Święcany 1-1 Zorza 03 Łubienko
Czardasz Osiek Jasielski 3-2 Wisłoka Niegłowice
LKS Moderówka 0-1 LKS Brzezówka (k. Krosna)
Nieplanka Niepla 2-0 Sokół Zimna Woda

Kolejka 4 - 6 września

Pauza: Sokół Zimna Woda.
 
Technik Trzcinica 1-2 Nieplanka Niepla
Tajfun Łubno Szlacheckie - LKS Moderówka
było 1-5, anulowany
LKS Brzezówka (k. Krosna) 1-1 Czardasz Osiek Jasielski
Wisłoka Niegłowice 0-7 Standart Święcany
Zorza 03 Łubienko 4-3 Dragon Nowy Glinik

Kolejka 5 - 13 września

Pauza: Nieplanka Niepla.
 
Zorza 03 Łubienko 4-2 Technik Trzcinica
Dragon Nowy Glinik 4-2 Wisłoka Niegłowice
Standart Święcany 3-3 LKS Brzezówka (k. Krosna)
Czardasz Osiek Jasielski - Tajfun Łubno Szlacheckie
było 4-0, anulowany
LKS Moderówka 1-2 Sokół Zimna Woda

Kolejka 6 - 20 września

Pauza: Technik Trzcinica.
 
Nieplanka Niepla 4-3 LKS Moderówka
Sokół Zimna Woda 0-3 Czardasz Osiek Jasielski
(wo)
mecz przerwany w 71. minucie przy stanie 0-0 z powodu bójki kibiców
Tajfun Łubno Szlacheckie - Standart Święcany
było 4-6, anulowany
LKS Brzezówka (k. Krosna) 1-1 Dragon Nowy Glinik
Wisłoka Niegłowice 2-6 Zorza 03 Łubienko

Kolejka 7 - 27 września

Pauza: LKS Moderówka.
 
Wisłoka Niegłowice 2-1 Technik Trzcinica
Zorza 03 Łubienko 8-2 LKS Brzezówka (k. Krosna)
Dragon Nowy Glinik - Tajfun Łubno Szlacheckie
było 8-1, anulowany
Standart Święcany 0-0 Sokół Zimna Woda
Czardasz Osiek Jasielski 3-1 Nieplanka Niepla

Kolejka 8 - 4 października

Pauza: Zorza 03 Łubienko, Czardasz Osiek Jasielski.
 
Technik Trzcinica 1-0 LKS Moderówka
Nieplanka Niepla 2-1 Standart Święcany
Sokół Zimna Woda 1-1 Dragon Nowy Glinik
LKS Brzezówka (k. Krosna) 2-0 Wisłoka Niegłowice

Kolejka 9 - 11 października

Pauza: Wisłoka Niegłowice, Standart Święcany.
 
LKS Brzezówka (k. Krosna) 1-1 Technik Trzcinica
Zorza 03 Łubienko 3-1 Sokół Zimna Woda
Dragon Nowy Glinik 4-0 Nieplanka Niepla
Czardasz Osiek Jasielski 4-1 LKS Moderówka

Kolejka 10 - 31 października

Pauza: Dragon Nowy Glinik, LKS Brzezówka (k. Krosna).
 
LKS Moderówka 0-1 Standart Święcany
w pierwotnym terminie (18 października) odwołany z powodu złych warunków atmosferycznych
Nieplanka Niepla 1-3 Zorza 03 Łubienko
w pierwotnym terminie (18 października) odwołany z powodu złych warunków atmosferycznych
Sokół Zimna Woda 4-0 Wisłoka Niegłowice
w pierwotnym terminie (18 października) odwołany z powodu złych warunków atmosferycznych
Czardasz Osiek Jasielski 3-1 Technik Trzcinica
w pierwotnym terminie (18 października) odwołany z powodu złych warunków atmosferycznych

Kolejka 11 - 25 października

Pauza: Zorza 03 Łubienko, Technik Trzcinica.
 
LKS Brzezówka (k. Krosna) 2-1 Sokół Zimna Woda
Wisłoka Niegłowice 1-6 Nieplanka Niepla
Dragon Nowy Glinik 2-4 LKS Moderówka
Standart Święcany 1-5 Czardasz Osiek Jasielski

Kolejka 12 - 3 czerwca

Pauza: Wisłoka Niegłowice, Sokół Zimna Woda.
 
Technik Trzcinica 1-0 Standart Święcany 16 czerwca
w pierwotnym terminie (11 kwietnia) odwołany z powodu katastrofy samolotu prezydenckiego pod Smoleńskiem / w drugim terminie (3 czerwca) odwołany
Dragon Nowy Glinik 1-1 Czardasz Osiek Jasielski
w pierwotnym terminie (11 kwietnia) odwołany z powodu katastrofy samolotu prezydenckiego pod Smoleńskiem
Zorza 03 Łubienko 9-1 LKS Moderówka
w pierwotnym terminie (11 kwietnia) odwołany z powodu katastrofy samolotu prezydenckiego pod Smoleńskiem
LKS Brzezówka (k. Krosna) 1-4 Nieplanka Niepla 23 czerwca
w pierwotnym terminie (11 kwietnia) odwołany z powodu katastrofy samolotu prezydenckiego pod Smoleńskiem / w drugim terminie (3 czerwca) odwołany

Kolejka 13 - 6 czerwca

Pauza: Nieplanka Niepla, LKS Brzezówka (k. Krosna).
 
Sokół Zimna Woda 0-3 Technik Trzcinica
(wo)
LKS Moderówka 8-1 Wisłoka Niegłowice
w pierwotnym terminie (18 kwietnia) odwołany z powodu żałoby narodowej
Czardasz Osiek Jasielski 1-1 Zorza 03 Łubienko
w Dębowcu / w pierwotnym terminie (18 kwietnia) odwołany z powodu żałoby narodowej
Standart Święcany 1-1 Dragon Nowy Glinik 23 czerwca
w pierwotnym terminie (18 kwietnia) odwołany z powodu żałoby narodowej / w drugim terminie (6 czerwca) odwołany z powodu złych warunków atmosferycznych

Kolejka 14 - 25 kwietnia

Technik Trzcinica 4-4 Dragon Nowy Glinik
Zorza 03 Łubienko 5-1 Standart Święcany 28 kwietnia
w pierwotnym terminie (25 kwietnia) odwołany z powodu uroczystości pogrzebowych Stanisława Zająca
Wisłoka Niegłowice 2-4 Czardasz Osiek Jasielski
LKS Brzezówka (k. Krosna) 0-4 LKS Moderówka
Sokół Zimna Woda 0-3 Nieplanka Niepla
(wo)

Kolejka 15 - 2 maja

Pauza: Sokół Zimna Woda, LKS Moderówka.
 
Nieplanka Niepla 4-0 Technik Trzcinica
Czardasz Osiek Jasielski 4-1 LKS Brzezówka (k. Krosna) 9 czerwca
w pierwotnym terminie (2 maja) przerwany w 72. minucie przy stanie 3-1 z powodu ulewy / w drugim terminie (19 maja) w Dębowcu dokończenie meczu odwołane z powodu złego stanu boiska / w trzecim terminie w Dębowcu
Standart Święcany 5-1 Wisłoka Niegłowice
Dragon Nowy Glinik 1-5 Zorza 03 Łubienko

Kolejka 16 - 9 maja

Pauza: Nieplanka Niepla, Czardasz Osiek Jasielski.
 
Technik Trzcinica 2-0 Zorza 03 Łubienko
Wisłoka Niegłowice 0-0 Dragon Nowy Glinik
LKS Brzezówka (k. Krosna) 1-4 Standart Święcany
Sokół Zimna Woda 0-3 LKS Moderówka
(wo)

Kolejka 17 - 16 maja

Pauza: Technik Trzcinica, Standart Święcany.
 
LKS Moderówka 2-4 Nieplanka Niepla 26 maja
w pierwotnym terminie (16 maja) odwołany z powodu złego stanu boiska
Czardasz Osiek Jasielski 3-0 Sokół Zimna Woda
(wo)
Dragon Nowy Glinik 4-1 LKS Brzezówka (k. Krosna) 26 maja
w pierwotnym terminie (16 maja) odwołany z powodu złego stanu boiska
Zorza 03 Łubienko 8-2 Wisłoka Niegłowice 26 maja
w pierwotnym terminie (16 maja) odwołany z powodu złego stanu boiska

Kolejka 18 - 23 maja

Pauza: LKS Moderówka, Dragon Nowy Glinik.
 
Technik Trzcinica 7-1 Wisłoka Niegłowice 23 czerwca
w pierwotnym (23 maja) i w drugim (9 czerwca) terminie odwołany z powodu złego stanu boiska
LKS Brzezówka (k. Krosna) 0-3 Zorza 03 Łubienko 16 czerwca
w pierwotnym terminie (23 maja) odwołany z powodu złego stanu boiska
Sokół Zimna Woda 0-3 Standart Święcany
(wo)
Nieplanka Niepla 3-1 Czardasz Osiek Jasielski

Kolejka 19 - 30 maja

Pauza: Zorza 03 Łubienko, Czardasz Osiek Jasielski.
 
LKS Moderówka 6-1 Technik Trzcinica
Standart Święcany 1-2 Nieplanka Niepla
Dragon Nowy Glinik 3-0 Sokół Zimna Woda
(wo)
Wisłoka Niegłowice 3-2 LKS Brzezówka (k. Krosna)

Kolejka 20 - 13 czerwca

Pauza: Standart Święcany, Wisłoka Niegłowice.
 
Technik Trzcinica 0-1 LKS Brzezówka (k. Krosna)
Sokół Zimna Woda 0-3 Zorza 03 Łubienko
(wo)
Nieplanka Niepla 1-4 Dragon Nowy Glinik
LKS Moderówka 4-2 Czardasz Osiek Jasielski

Kolejka 21 - 20 czerwca

Pauza: LKS Brzezówka (k. Krosna), Dragon Nowy Glinik.
 
Technik Trzcinica 0-5 Czardasz Osiek Jasielski
Standart Święcany 1-1 LKS Moderówka
Zorza 03 Łubienko 2-0 Nieplanka Niepla
Wisłoka Niegłowice 3-0 Sokół Zimna Woda
(wo)

Kolejka 22 - 27 czerwca

Pauza: Zorza 03 Łubienko, Technik Trzcinica.
 
Sokół Zimna Woda 0-3 LKS Brzezówka (k. Krosna)
(wo)
Nieplanka Niepla 7-0 Wisłoka Niegłowice
(wo)
mecz przerwany w 30. minucie przy stanie 7-0 z powodu zdekompletowania drużyny gości
LKS Moderówka 3-2 Dragon Nowy Glinik
Czardasz Osiek Jasielski 2-2 Standart Święcany
w Dębowcu

Klasa B 2009/2010 (Krosno I)
Klasa B 2009/2010 (Krosno II)
Klasa B 2009/2010 (Krosno III)

Klasa C 2009/2010 (Krosno I)
Klasa C 2009/2010 (Krosno II)
Klasa C 2009/2010 (Krosno III)

Autor: Grzegorz Bober
Kontakt: podkarpackie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas