[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki :.

Puchar Polski 2010/2011, grupa: Podkarpacki ZPN - Stalowa Wola

I runda - 25 sierpnia

Podlesianka Kamień 3-1 ŁKS Łowisko 26 sierpnia, 17:00
KS Wola Baranowska 0-6 Łęg Kopcie 25 sierpnia, 17:00
Huragan Zdziechowice 1-3 Radosan Radomyśl nad Sanem 25 sierpnia, 17:00
Emaus Gorzyce 0-5 LZS Kotowa Wola 25 sierpnia, 17:00
KS Sarzyna 0-2 Orzeł Rudnik nad Sanem 25 sierpnia, 17:00
PUKS Francesco Jelna 1-4 Sparta Jeżowe 25 sierpnia, 17:00
Czarni Lipa 2-1 KS Jarocin 25 sierpnia, 17:00
Ceramika Harasiuki 4-2 Sanna Zaklików 25 sierpnia, 17:00
Wisan Skopanie 2-0 OKS Wielowieś (Tarnobrzeg) 25 sierpnia, 17:00
Jeziorak Chwałowice 3-0 Koniczynka Ocice (Tarnobrzeg)
(wo)
goście nie dojechali

II runda - 15 września

Sparta Jeżowe 1-6 Unia Nowa Sarzyna 22 września, 16:00
San Wrzawy 0-2 Siarka Tarnobrzeg 22 września, 16:00
Podlesianka Kamień 2-1 Rotunda Krzeszów 15 września, 16:00
Łęg Kopcie 0-2 Korona Majdan Królewski 15 września, 16:00
Radosan Radomyśl nad Sanem 0-7 Stal Nowa Dęba 15 września, 16:00
LZS Kotowa Wola 3-5 Słowianin Grębów 15 września, 16:00
Orzeł Rudnik nad Sanem 3-2 Sokół Nisko 16 września, 16:00
Czarni Lipa 2-2 LZS Ździary 15 września, 16:00
pd. k. 3-4
Ceramika Harasiuki 2-3 Olimpia Pysznica 15 września, 16:00
Wisan Skopanie 1-2 LZS Turbia 15 września, 16:00
Jeziorak Chwałowice 5-4 Bukowa Jastkowice 15 września, 16:00
LZS Kępie Zaleszańskie 0-3 Iskra Sobów (Tarnobrzeg)
(wo)
gospodarze nie skompletowali składu
Strzelec Dąbrowica 3-1 Tłoki Gorzyce 16 września, 16:00
San Kłyżów 3-0 OKS Mokrzyszów (Tarnobrzeg)
(wo)
goście nie dojechali
Sokół Kamień 0-3 LZS Podwolina 15 września, 16:00
Strażak Przyszów 2-1 KP Zarzecze 15 września, 16:00

III runda - 6 października

Podlesianka Kamień 2-3 Strażak Przyszów 6 października, 15:30
Dominik Story 38, Dawid Orszak 77 - Albert Dziura ?, Tomasz Żak ?, Patryk Dul ?
Orzeł Rudnik nad Sanem 3-1 San Kłyżów 6 października, 15:30
Słowianin Grębów 1-6 Unia Nowa Sarzyna 6 października, 15:30
Przemysław Zając 62 (k) - Paweł Wtorek ?, ?, Stanisław Bednarz ?, ?, Piotr Reptak ?, Kamil Oślizło ?
Strzelec Dąbrowica 0-2 Siarka Tarnobrzeg 6 października, 15:30
Piotr Mazurkiewicz 55 (k), Przemysław Stąporski 80
Korona Majdan Królewski 1-11 Stal Nowa Dęba 6 października, 15:30
Maciej Gajos 80 - Paweł Szurgociński 6, Tomasz Diektiarienko 16, Piotr Marut 20, 31, 48, Szymon Serafin 28, 45, Michał Żmuda 40, Artur Pogoda 71, Jakub Uznański 80, 89
LZS Podwolina 6-1 Iskra Sobów (Tarnobrzeg) 6 października, 15:30
Kamil Lebioda ?, Paweł Samek ?, ?, Bartłomiej Łątka ? (k), ?, Jacek Marut ? - Krzysztof Wartoń ?
Olimpia Pysznica 1-4 LZS Turbia 5 października, 15:30
Wojciech Sobiło 33 - Piotr Sojecki 7, 26, 65, Grzegorz Słowik 51
Jeziorak Chwałowice 1-6 LZS Ździary 6 października, 15:30
Paweł Ziółkowski 83 - Łukasz Smutek 3, 77, Piotr Wojtas 40, Dawid Latawiec 55, 57, 68

IV runda - 27 października
(Losowanie - 8 października 2010)

Orzeł Rudnik nad Sanem 0-1 LZS Turbia 28 października, 15:00
Michał Serafin 88
LZS Ździary 2-3 Unia Nowa Sarzyna 26 października, 15:00
pd.
Marcin Paprocki 72, 76 - Paweł Wtorek 15 (k), Piotr Reptak 68, Kamil Oślizło 95
Strażak Przyszów 1-3 Stal Nowa Dęba 27 października, 15:00
Grzegorz Lenart 70 - Paweł Nowak 65, Piotr Marut 85, Artur Pogoda 88
LZS Podwolina 0-5 Siarka Tarnobrzeg 26 października, 15:00
Przemysław Stąporski 5, Michał Szczepański 10, Mirosław Kabata 20, Marcin Stępień 55 (k), Jacek Rożek 70
w Racławicach

1/2 finału - 11 listopada
(Losowanie - 29 października 2010)

LZS Turbia 3-1 Stal Nowa Dęba 21 listopada, 13:00 (100)
Michał Serafin 29, 60, Rafał Gruszczyk 39 - Kamil Serafin 63
Siarka Tarnobrzeg 2-3 Unia Nowa Sarzyna 11 listopada, 13:00
pd.
Piotr Reptak 16 (s), Przemysław Stąporski 41 - Damian Sałek 52, Stanisław Bednarz 62 (k), Karol Federkiewicz 119

Finał - 17 maja

LZS Turbia 2-2 Unia Nowa Sarzyna 17 maja, 17:00 (200)
pd. k. 5-4
Andrzej Gromadzki 87, Grzegorz Słowik 103 - Stanisław Bednarz 75, Damian Juda 95
w Turbi

Puchar Polski 2010/2011 (Podkarpacki ZPN)

Puchar Polski 2010/2011 (Podkarpacki ZPN - Jarosław)
Puchar Polski 2010/2011 (Podkarpacki ZPN - Krosno)
Puchar Polski 2010/2011 (Podkarpacki ZPN - Rzeszów-Dębica)

Autor: Grzegorz Bober
Kontakt: podkarpackie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas