[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki :.

Puchar Polski 2010/2011, grupa: Podkarpacki ZPN - Rzeszów-Dębica

Runda wstępna - 8 sierpnia

Tempo Cmolas 0-3 Złotniczanka Złotniki 8 sierpnia, 17:00
(wo)
Tempo zrezygnowało z udziału w rozgrywkach
Olchovia Olchowa 2-1 Kłos Kawęczyn 8 sierpnia, 17:00
LKS Łęki Górne 0-4 Brzostowianka Brzostek 8 sierpnia, 17:00
Orły Borowa 3-1 LKS Wiewiórka 8 sierpnia, 17:00
Monis Bielowy 5-3 Ostra Gumniska 8 sierpnia, 17:00
Start Brzóza Stadnicka 3-0 Sokół Sokołów Małopolski 8 sierpnia, 17:00
KS Stobierna 1-3 Zimowit Rzeszów 8 sierpnia, 17:00
Zorza Trzeboś 4-3 Błękit Żołynia 8 sierpnia, 17:00
Głogovia Głogów Małopolski 4-0 Wisłok Strzyżów 8 sierpnia, 11:00
Wiśnia Trzciana 2-1 Radomyślanka Radomyśl Wielki 8 sierpnia, 17:00
pd.

I runda - 8 września
Raniżovia Raniżów - wolny los

Orzeł Wólka Niedźwiedzka 4-0 Grodziszczanka Grodzisko Dolne 8 września, 17:00
Start Brzóza Stadnicka 4-3 KS Dąbrówki 8 września, 17:00
Włókniarz Rakszawa 5-1 Sawa Sonina 8 września, 17:00
Dąb Kosina 0-3 ŁKS Łańcut 8 września, 17:00
Monis Bielowy 3-2 Brzostowianka Brzostek 29 września, 15:30
w pierwotnym terminie (15 września, 16:30) odwołany z powodu meczów Monisu i Brzostowianki w lidze
Czarnovia Czarna 0-1 Igloopol Dębica 15 września, 16:30
Złotniczanka Złotniki 1-3 Start Wola Mielecka 29 września, 16:00
Stal II Mielec 4-2 Ikarus Tuszów Narodowy 15 września, 16:30
Jutrzenka Ławnica 1-2 Piast Wadowice Górne 6 października, 15:30
w pierwotnym terminie (15 września, 16:30) odwołany
Orły Borowa 0-3 Chemik Pustków
(wo)
w pierwotnym terminie (15 września, 16:30) odwołany z powodu meczu Orłów w lidze; Orły wycofały się z rozgrywek pucharowych
LKS Przybyszówka 1-5 Głogovia Głogów Małopolski 9 września, 17:00
Zryw Dzikowiec 2-6 Sokół Kolbuszowa Dolna 15 września, 16:30
Pogórze Wielopole Skrzyńskie 1-2 Wisłok Wiśniowa 15 września, 16:30
Olchovia Olchowa 0-5 Błękitni Ropczyce 15 września, 16:30
Strzelec Frysztak 5-4 Kaskada Kamionka 15 września, 16:30
Resovia II 2-0 LKS Łąka (k. Łańcuta) 8 września, 17:00
pd.
Stal II Rzeszów 1-2 Korona Rzeszów 7 września, 16:30
na stadionie Korony; Stal II gospodarzem
Zorza Trzeboś 6-5 Zimowit Rzeszów 8 września, 17:00
pd.
LKS Trzebownisko 0-3 Górnovia Górno 8 września, 17:00
(wo)
przerwany w 3. minucie przy stanie 0-0 z powodu zdekompletowania drużyny gospodarzy
Strug Tyczyn 3-2 Dynovia Dynów 8 września, 17:00
Izolator II Boguchwała 0-3 Błażowianka Błażowa 8 września, 17:00
(wo)
Izolator II wycofał się z rozgrywek

II runda - 6 października

Orzeł Wólka Niedźwiedzka 2-4 Pogoń Leżajsk 6 października, 15:30
pd.
ŁKS Łańcut 2-3 Strumyk Malawa 6 października, 15:30
Zorza Trzeboś 2-1 Start Brzóza Stadnicka 6 października, 15:30
Górnovia Górno 5-0 Włókniarz Rakszawa 6 października, 15:30
Strzelec Frysztak 4-1 Igloopol Dębica 6 października, 15:30
Monis Bielowy 1-3 Kolbuszowianka Kolbuszowa 6 października, 15:30
Wisłok Wiśniowa 3-1 Rzemieślnik Pilzno 6 października, 15:30
pd.
Błękitni Ropczyce 1-3 Wisłoka Dębica 6 października, 15:30
Sokół Kolbuszowa Dolna 1-4 Lechia Sędziszów Małopolski 6 października, 15:30
Stal II Mielec 1-3 Stal Mielec 6 października, 15:30
Start Wola Mielecka 3-0 Raniżovia Raniżów 6 października, 15:30
(wo)
goście nie dojechali
Chemik Pustków 6-2 Piast Wadowice Górne 13 października, 15:00
Głogovia Głogów Małopolski 0-0 Izolator Boguchwała 6 października, 15:30
pd. k. 4-2
Korona Rzeszów 0-2 KS Zaczernie 6 października, 15:30
Strug Tyczyn 3-2 Crasnovia Krasne 6 października, 15:30
Błażowianka Błażowa 0-3 Resovia II
(wo)
gospodarze zrezygnowali z gry

III runda - 27 października

Zorza Trzeboś 0-17 Resovia II 27 października, 14:30
Bartosz Bereś ?, ?, ?, ?, ?, ?, Radosław Adamski ?, ?, ?, Ilja Zítka ?, ?, Mateusz Kantor ?, ?, Szymon Kaliniec ?, Michał Ogrodnik ?, Mateusz Szyszko ?, Szymon Stencel ?
Górnovia Górno 2-3 Strumyk Malawa 27 października, 14:30
Tomasz Telka 55, 65 - Damian Skała 28, Wojciech Brudek 39, Paweł Rzeźnik 79
Strug Tyczyn 0-4 Pogoń Leżajsk 27 października, 14:30
Mateusz Piędel 22, Marcin Szmuc 41, Michał Pietrycha 43, Łukasz Rogala 81
Głogovia Głogów Małopolski 0-3 KS Zaczernie 27 października, 14:30
Paweł Ciuła 21, 58, Mateusz Jędryas 53
Strzelec Frysztak 1-7 Stal Mielec 27 października, 14:30 (50)
Krzysztof Urban 5 - Paweł Mroziński 15, 44, Igor Wójtowicz 24, 35, 60, Patryk Szuba 78, Daniel Góra 89
Kolbuszowianka Kolbuszowa 1-2 Lechia Sędziszów Małopolski 27 października, 14:30 (100)
Paweł Godek 70 (s) - Jarosław Kuter 45 (k), Łukasz Ciskał 90 (k)
Chemik Pustków 2-2 Wisłoka Dębica 27 października, 14:30
pd. k. 3-4
Marcin Kucharski 60, 70 - Kamil Zięba 25, 35
Wisłok Wiśniowa 3-0 Start Wola Mielecka 27 października, 14:30
Damian Wojnarowski 20, Sławomir Boruta 42, Bartłomiej Bogacz 65

1/4 finału - 14 listopada

Resovia II 1-1 KS Zaczernie 14 listopada, 13:00 (200)
pd. k. 2-3
Piotr Codello 110 - Krzysztof Blim 109
Wisłok Wiśniowa 0-2 Pogoń Leżajsk 14 listopada, 13:00 (100)
Marcin Szmuc 68 (k), 76
Strumyk Malawa 0-2 Stal Mielec 13 marca, 15:30 (100)
Damian Buczyński 50, Grzegorz Bierzyński 80
w Dębicy; na Euroboisku
Wisłoka Dębica 2-0 Lechia Sędziszów Małopolski 16 listopada, 18:00 (150)
Mariusz Wolański 10, 85
na Euroboisku

1/2 finału - 30 marca

Wisłoka Dębica 1-0 Stal Mielec 30 marca, 17:00
Kamil Adamczak 30
na Euroboisku / bez udziału publiczności
KS Zaczernie 7-1 Pogoń Leżajsk 30 marca, 17:00 (100)
Paweł Ciuła 14, Daniel Ziobro 35, Przemysław Stąporski 35, Paweł Adamczyk 50, 88, Krzysztof Blim 55, Adam Bukała 89 - Mateusz Staroń 65

Finał - 11 maja

KS Zaczernie 0-1 Wisłoka Dębica 11 maja, 17:30 (200)
Tomasz Barycza 55
w Zaczerniu

Puchar Polski 2010/2011 (Podkarpacki ZPN)

Puchar Polski 2010/2011 (Podkarpacki ZPN - Jarosław)
Puchar Polski 2010/2011 (Podkarpacki ZPN - Krosno)
Puchar Polski 2010/2011 (Podkarpacki ZPN - Stalowa Wola)

Autor: Grzegorz Bober
Kontakt: podkarpackie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas