[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki :.

Puchar Polski 2010/2011, grupa: Podkarpacki ZPN - Krosno

I runda - 8 września

Pionier Średnia Wieś 1-3 Jawornik Czarna 8 września, 16:00
Lotniarz Bezmiechowa 1-0 Nelson Polańczyk 8 września, 16:00
Cisy Jabłonica Polska 1-1 GKS II Krościenko Wyżne/Pustyny 8 września, 16:00
pd. k. 3-0
Partyzant II Targowiska 1-0 Karpaty Klimkówka 8 września, 16:00
Jasiołka Jaśliska 2-3 Beskid Równe 8 września, 16:00
LKS Lubatowa 1-4 Start Rymanów 8 września, 16:00
LKS Moderówka 4-1 Guzikówka Krosno 8 września, 16:00
pd.
Chlebianka Chlebna 1-2 Czardasz Osiek Jasielski 8 września, 16:00
LKS Warzyce 1-3 Ostoja Kołaczyce 8 września, 16:00
Wisłoka Niegłowice 1-6 Sparta Osobnica 8 września, 16:00
Husaria Dukla 0-15 Iwonka Iwonicz 8 września, 16:00

II runda - 22 września

Cisy Jabłonica Polska 1-12 Przełom Besko 22 września, 16:00
Czardasz Osiek Jasielski 3-2 Przełęcz Dukla 22 września, 16:00
w Czekaju
LKS Moderówka 1-2 Piast Miejsce Piastowe 22 września, 16:00
Lotniarz Bezmiechowa 2-3 Cosmos Nowotaniec 22 września, 16:00
Jawornik Czarna 2-3 Bieszczady Ustrzyki Dolne 22 września, 16:00
Sparta Osobnica 2-0 Ostoja Kołaczyce 22 września, 16:00
Partyzant II Targowiska 2-3 Start Rymanów 22 września, 16:00
pd.
Beskid Równe 1-6 Iwonka Iwonicz 22 września, 16:00

III runda - 6 października

Bieszczady Ustrzyki Dolne 4-3 Cosmos Nowotaniec 6 października, 15:00
pd.
Mateusz Kurzeja 13, 120, Witold Kołodziej 70, 100 - Piotr Spaliński 35, Piotr Laskowski 46, Sylwester Biesiada 115
Czardasz Osiek Jasielski 3-0 Piast Miejsce Piastowe 6 października, 15:00
(wo)
Piast wycofał się z rozgrywek
Start Rymanów 2-1 Przełom Besko 6 października, 15:00
pd.
Grzegorz Kielar 35 (k), Grzegorz Kijowski 102 - Marcin Rzeniszek 70
Sparta Osobnica 1-2 Iwonka Iwonicz 6 października, 15:00
pd.
Daniel Brągiel 4 (k) - Jan Szajna 2, Patryk Kinel 117

IV runda - 20 października
Do gry przystępują III-ligowcy: Karpaty Krosno, Partyzant Targowiska i Stal Sanok oraz IV-ligowiec: Rafineria/Czarni Jasło.

Czardasz Osiek Jasielski 0-7 Karpaty Krosno 20 października, 14:00 (200)
Bartłomiej Buczek 28, 53, Sebastian Meier 30, Jakub Zima 38, Konrad Gonet 57 (k), 81, Krzysztof Szymański 66
Start Rymanów 0-13 Stal Sanok 20 października, 14:00
Damian Niemczyk 16, Marek Węgrzyn 20, Paweł Kosiba 38, Kamil Kruszyński 43, Fabian Pańko 47, 52, 75, 77, 88, Piotr Łuczka 53, Mateusz Kuzio 73, Mariusz Sumara 83, Marcin Czenczek 85
Bieszczady Ustrzyki Dolne 0-6 Partyzant Targowiska 20 października, 14:00 (100)
Serhij Iwlew ?, ?, Marcin Borowczyk ?, Paweł Remut ?, Artur Wierdak ?, Artur Bańka ?
Iwonka Iwonicz 0-5 Rafineria/Czarni Jasło 20 października, 14:00 (200)
Mirosław Pokrywka 13, Grzegorz Munia 33, Waldemar Złotek 47, Michał Majewski 59, 88

1/2 finału - 6 kwietnia

Karpaty Krosno 1-3 Stal Sanok 6 kwietnia, 16:30 (500)
Krzysztof Szymański 75 - Fabian Pańko 5, Rafał Nikody 12, Łukasz Tabisz 59
Rafineria/Czarni Jasło 1-2 Partyzant Targowiska 13 kwietnia, 16:30 (400)
Waldemar Złotek 2 - Damian Łanucha 13, Łukasz Zych 70
w pierwotnym terminie (6 kwietnia, 16:30) przełożony na wniosek gości

Finał - 3 maja

Stal Sanok 2-1 Partyzant Targowiska 3 maja, 16:00 (800)
Łukasz Tabisz 70, Fabian Pańko 84 - Paweł Kozub 76
w Sanoku

Puchar Polski 2010/2011 (Podkarpacki ZPN)

Puchar Polski 2010/2011 (Podkarpacki ZPN - Jarosław)
Puchar Polski 2010/2011 (Podkarpacki ZPN - Rzeszów-Dębica)
Puchar Polski 2010/2011 (Podkarpacki ZPN - Stalowa Wola)

Autor: Paweł Chruściel
Kontakt: podkarpackie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas