[ Strona główna ]

REKLAMA

Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 MPJM
 
REKLAMA
 
 PZPN
RSSSF
 
REKLAMA
 

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki :.

Puchar Polski 2010/2011, grupa: Śląski ZPN - Zabrze

REKLAMA
REKLAMA

I runda - 7-21 sierpnia

Czarni Pyskowice 8-1 Młodość Rudno 7 sierpnia, 18:00
KS 94 Rachowice 2-3 Zamkowiec Toszek 7 sierpnia, 18:00
Orzeł Stanica 0-2 Gwiazda Chudów 7 sierpnia, 18:00
Korona Bargłówka 4-2 Start Kleszczów 21 sierpnia, 18:00
Naprzód Świbie 4-1 Victoria Pilchowice 21 sierpnia, 18:00
Start Przezchlebie 4-5 Drama Kamieniec 21 sierpnia, 18:00
LKS 45 Bujaków 0-9 Górnik II Zabrze 21 sierpnia, 18:00

II runda - 15 września
Do gry dołączyli: Carbo Gliwice, Concordia Knurów, Fortuna Gliwice, Gazobudowa Zabrze, Gwarek Ornontowice, Gwarek Zabrze, ŁTS Łabędy (Gliwice), MOSiR Sparta Zabrze, Piast II Gliwice, Przyszłość Ciochowice, Tempo Paniówki, Tęcza Wielowieś, Walka Makoszowy (Zabrze), Zaborze Zabrze.
Korona Bargłówka - wolny los

Drama Kamieniec 1-4 Tempo Paniówki 15 września, 16:30
Naprzód Świbie 1-2 Fortuna Gliwice 15 września, 16:30
Górnik II Zabrze 3-0 Piast II Gliwice 15 września, 16:30
na boisku MOSiR Stal
Zamkowiec Toszek 5-2 Walka Makoszowy (Zabrze) 15 września, 16:30
Czarni Pyskowice 2-5 Tęcza Wielowieś 15 września, 16:30
Gwiazda Chudów 3-3 Gazobudowa Zabrze 15 września, 16:30
pd. k. 2-4
Gwarek Zabrze 2-4 Zaborze Zabrze 15 września, 16:30
MOSiR Sparta Zabrze 2-1 Przyszłość Ciochowice 15 września, 16:30
Concordia Knurów 2-0 Carbo Gliwice 15 września, 16:30
ŁTS Łabędy (Gliwice) 0-2 Gwarek Ornontowice 15 września, 16:30

III runda - 13 października
(Losowanie - 21 września 2010)
Tęcza Wielowieś - wolny los

Concordia Knurów 10-0 MOSiR Sparta Zabrze 13 października, 15:30
Korona Bargłówka 0-10 Gazobudowa Zabrze 13 października, 15:30
Tempo Paniówki 2-2 Fortuna Gliwice 13 października, 15:30
pd. k. 5-4
Zaborze Zabrze 3-5 Gwarek Ornontowice 13 października, 15:30
Górnik II Zabrze 6-0 Zamkowiec Toszek 13 października, 16:40
na boisku ze sztuczną nawierzchnią Walki / mecz pierwotnie zaplanowany na 16:00 rozpoczął się z 40-minutowym opóźnieniem

IV runda - 27 października
(Losowanie - 14 października 2010)
Gazobudowa Zabrze, Tempo Paniówki - wolny los

Górnik II Zabrze 7-0 Tęcza Wielowieś 27 października, 15:00
na sztucznym boisku Walki
Concordia Knurów 0-3 Gwarek Ornontowice 27 października, 15:00
pd.

1/2 finału - 6 kwietnia

Górnik II Zabrze 0-6 Gazobudowa Zabrze 6 kwietnia, 15:30
Tempo Paniówki 0-4 Gwarek Ornontowice 6 kwietnia, 17:00
w pierwotnym terminie (19 marca, 15:00) odwołany z powodu złych warunków atmosferycznych

Finał - 26 kwietnia

Gwarek Ornontowice 1-1 Gazobudowa Zabrze 26 kwietnia, 17:00
pd. k. 3-2
Robert Metelski ? - Patryk Sikora ?
w Ciochowicach

Puchar Polski 2010/2011 (Śląski ZPN)

Puchar Polski 2010/2011 (Śląski ZPN - Bielsko-Biała)
Puchar Polski 2010/2011 (Śląski ZPN - Bytom)
Puchar Polski 2010/2011 (Śląski ZPN - Częstochowa)
Puchar Polski 2010/2011 (Śląski ZPN - Katowice)
Puchar Polski 2010/2011 (Śląski ZPN - Lubliniec)
Puchar Polski 2010/2011 (Śląski ZPN - Racibórz)
Puchar Polski 2010/2011 (Śląski ZPN - Rybnik)
Puchar Polski 2010/2011 (Śląski ZPN - Skoczów)
Puchar Polski 2010/2011 (Śląski ZPN - Sosnowiec)
Puchar Polski 2010/2011 (Śląski ZPN - Tychy)
Puchar Polski 2010/2011 (Śląski ZPN - Żywiec)

Autor: Łukasz Malesa
Kontakt: slaskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas