[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki :.

Puchar Polski 2010/2011, grupa: Śląski ZPN - Częstochowa

I runda - 7-8 sierpnia

Koral Kłobuck 7-2 Kmicic Kruszyna 8 sierpnia, 17:00
Maraton Waleńczów 0-4 Junior Szarlejka 7 sierpnia, 18:00
Iskra Mokrzesz 7-2 Sokół Wręczyca Wielka 7 sierpnia, 17:00
Błękitni Libidza 5-2 Częstochówka Parkitka (Częstochowa) 8 sierpnia, 17:00
Płomień Czarny Las 0-3 Oksza Łobodno 7 sierpnia, 17:00
(wo)
Pogoń Kłomnice 1-3 Lotnik Kościelec 8 sierpnia, 11:00
Orkan Rzerzęczyce 4-3 Pogoń Kamyk 8 sierpnia, 17:00
Metal Rzeki Wielkie 4-1 Warta Zawada 8 sierpnia, 17:00
Orlęta Gniazdów 2-3 Mała Panew Cynków 8 sierpnia, 17:00
pd.
Grom Poczesna 1-3 Olimpia Huta Stara 8 sierpnia, 17:00
Lelovia Lelów 1-2 Płomień Kuźnica Marianowa (Częstochowa) 8 sierpnia, 17:00
pd.
Sparta Siedlec Duży 0-3 Raków II Częstochowa 8 sierpnia, 11:00
(wo)
Sparta wycofała się z rozgrywek
Jura Niegowa 0-3 Polonia Poraj 10 sierpnia, 18:00
(wo)
Jura wycofała się z rozgrywek
Salos Częstochowa 0-3 Orzeł Kiedrzyn (Częstochowa) 8 sierpnia, 17:00
(wo)
Salos wycofał się z rozgrywek
Orły Kusięta 1-2 Sokół Olsztyn 8 sierpnia, 17:00
Start Soborzyce 6-1 Piast Przyrów 8 sierpnia, 17:00

II runda - 1 września
Do gry dołączyli: KS Częstochowa, KS Panki, Liswarta Popów, LKS Kamienica Polska, Lot Konopiska, MKS Myszków, Naprzód Ostrowy, Olimpia Truskolasy, Pilica Koniecpol, Pogoń Blachownia, Skra Częstochowa, Unia Rędziny, Victoria Częstochowa, Zieloni Żarki, Znicz Kłobuck.
Sokół Olsztyn - wolny los

Koral Kłobuck 0-4 KS Panki 1 września, 17:00
Junior Szarlejka 2-4 Olimpia Truskolasy 1 września, 17:00
Iskra Mokrzesz 2-4 Znicz Kłobuck 1 września, 17:00
Błękitni Libidza 2-4 Naprzód Ostrowy 17 sierpnia, 17:00
Oksza Łobodno 3-5 KS Częstochowa 8 września, 17:00
pd.
w pierwotnym terminie (1 września, 17:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Lotnik Kościelec 1-6 Victoria Częstochowa 1 września, 17:00
Orkan Rzerzęczyce 2-3 Unia Rędziny 7 września, 17:00
w pierwotnym terminie (1 września, 17:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Metal Rzeki Wielkie 2-0 Liswarta Popów 1 września, 17:00
Mała Panew Cynków 2-3 Zieloni Żarki 7 września, 17:00
w pierwotnym terminie (1 września, 17:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Start Soborzyce 2-7 Pilica Koniecpol 1 września, 17:00
Olimpia Huta Stara 4-3 Lot Konopiska 1 września, 17:00
Płomień Kuźnica Marianowa (Częstochowa) 1-8 Skra Częstochowa 1 września, 17:00
Raków II Częstochowa 1-0 LKS Kamienica Polska 1 września, 17:00
Polonia Poraj 4-1 MKS Myszków 1 września, 17:00
Orzeł Kiedrzyn (Częstochowa) 0-1 Pogoń Blachownia 1 września, 17:00

III runda - 29 września

KS Panki 0-1 Olimpia Truskolasy 29 września, 16:00
Znicz Kłobuck 4-1 Naprzód Ostrowy 5 października, 16:00
KS Częstochowa 3-4 Victoria Częstochowa 22 września, 16:00
Unia Rędziny 7-3 Metal Rzeki Wielkie 29 września, 16:00
Zieloni Żarki 2-1 Olimpia Huta Stara 5 października, 16:00
pd.
Pilica Koniecpol 0-3 Skra Częstochowa
(wo)
Pilica wycofała się z rozgrywek
Raków II Częstochowa 2-0 Polonia Poraj 29 września, 16:00
Pogoń Blachownia 3-1 Sokół Olsztyn 29 września, 16:00

1/4 finału - 20 października

Pogoń Blachownia 1-1 Raków II Częstochowa 20 października, 15:00
pd. k. 2-4
w Częstochowie; Pogoń gospodarzem
Znicz Kłobuck 0-2 Olimpia Truskolasy 20 października, 15:00
Victoria Częstochowa 3-2 Unia Rędziny 20 października, 15:00
Zieloni Żarki 1-3 Skra Częstochowa 20 października, 15:00
pd.
w Niegowej

1/2 finału

Olimpia Truskolasy 2-1 Victoria Częstochowa 2 marca, 17:30
w Częstochowie; na boisku Rakowa ze sztuczną nawierzchnią
Raków II Częstochowa 0-1 Skra Częstochowa 16 marca, 16:00
na boisku ze sztuczną nawierzchnią

Finał - 6 kwietnia

Skra Częstochowa 3-0 Olimpia Truskolasy 6 kwietnia, 16:00
Michał Zioło 32, 39 (k), Adrian Kozieł 86
w Częstochowie; na stadionie Victorii

Puchar Polski 2010/2011 (Śląski ZPN)

Puchar Polski 2010/2011 (Śląski ZPN - Bielsko-Biała)
Puchar Polski 2010/2011 (Śląski ZPN - Bytom)
Puchar Polski 2010/2011 (Śląski ZPN - Katowice)
Puchar Polski 2010/2011 (Śląski ZPN - Lubliniec)
Puchar Polski 2010/2011 (Śląski ZPN - Racibórz)
Puchar Polski 2010/2011 (Śląski ZPN - Rybnik)
Puchar Polski 2010/2011 (Śląski ZPN - Skoczów)
Puchar Polski 2010/2011 (Śląski ZPN - Sosnowiec)
Puchar Polski 2010/2011 (Śląski ZPN - Tychy)
Puchar Polski 2010/2011 (Śląski ZPN - Zabrze)
Puchar Polski 2010/2011 (Śląski ZPN - Żywiec)

Autor: Ernest Siudy
Kontakt: slaskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas