[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki :.

Puchar Polski 2010/2011, grupa: Śląski ZPN - Tychy

1/16 finału - 17 sierpnia
Czarni Piasek, GTS Bojszowy, Iskra Pszczyna, Nadwiślan Góra, Pniówek Pawłowice Śląskie, Polonia Łaziska Górne, Sokół Orzesze, Stal Chełm Śląski, Unia Bieruń Stary (Bieruń) - wolny los

MKS Lędziny 3-0 Fortuna Wyry 17 sierpnia, 18:00
Leśnik II Kobiór 1-4 Znicz Jankowice 17 sierpnia, 17:00
Krupiński Suszec 10-0 LKS Brzeźce 17 sierpnia, 17:00
(wo)
mecz przerwany po I połowie przy stanie 10-0 z powodu zdekompletowania drużyny gości
LKS Wisła Wielka 2-1 Chrzciciel Tychy 17 sierpnia, 17:00
GKS II Tychy 1-0 LKS Łąka (k. Pszczyny) 17 sierpnia, 17:00
Josieniec Radostowice 0-1 Sokół Wola 17 sierpnia, 17:00
Leśnik Kobiór 6-0 JUW-e Jaroszowice (Tychy) 18 sierpnia, 17:00

1/8 finału - 14 września
W pierwotnym terminie (31 sierpnia, 17:00) wszystkie mecze odwołane z powodu złych warunków atmosferycznych.

MKS Lędziny 1-4 Pniówek Pawłowice Śląskie 14 września, 16:00
Sokół Orzesze 1-4 Unia Bieruń Stary (Bieruń) 14 września, 16:00
Znicz Jankowice 4-7 Krupiński Suszec 14 września, 16:00
Iskra Pszczyna 0-0 GTS Bojszowy 14 września, 16:00
k. 4-2
LKS Wisła Wielka 1-7 Nadwiślan Góra 14 września, 16:00
GKS II Tychy 2-3 Czarni Piasek 14 września, 16:00
Sokół Wola 2-0 Stal Chełm Śląski 14 września, 16:00
Leśnik Kobiór 0-3 Polonia Łaziska Górne 14 września, 16:00

1/4 finału - 5 października

Unia Bieruń Stary (Bieruń) 1-1 Pniówek Pawłowice Śląskie 5 października, 15:30
k. 2-4
Krupiński Suszec 3-2 Iskra Pszczyna 5 października, 15:30
Czarni Piasek 3-2 Nadwiślan Góra 5 października, 15:30
Sokół Wola 1-1 Polonia Łaziska Górne 5 października, 15:30
k. 3-1

1/2 finału - 12 kwietnia

Krupiński Suszec 2-4 Pniówek Pawłowice Śląskie 12 kwietnia, 17:00
Sokół Wola 2-0 Czarni Piasek 12 kwietnia, 17:00

Finał - 10 maja

Sokół Wola 1-2 Pniówek Pawłowice Śląskie 10 maja, 17:30
Grzegorz Kania 67 - Kamil Sornat 50 (k), Bartosz Wojtków 52
w Woli; na stadionie Sokoła

Puchar Polski 2010/2011 (Śląski ZPN)

Puchar Polski 2010/2011 (Śląski ZPN - Bielsko-Biała)
Puchar Polski 2010/2011 (Śląski ZPN - Bytom)
Puchar Polski 2010/2011 (Śląski ZPN - Częstochowa)
Puchar Polski 2010/2011 (Śląski ZPN - Katowice)
Puchar Polski 2010/2011 (Śląski ZPN - Lubliniec)
Puchar Polski 2010/2011 (Śląski ZPN - Racibórz)
Puchar Polski 2010/2011 (Śląski ZPN - Rybnik)
Puchar Polski 2010/2011 (Śląski ZPN - Skoczów)
Puchar Polski 2010/2011 (Śląski ZPN - Sosnowiec)
Puchar Polski 2010/2011 (Śląski ZPN - Zabrze)
Puchar Polski 2010/2011 (Śląski ZPN - Żywiec)

Autor: Jacek Zawiśliński
Kontakt: slaskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas