[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

I liga 1994/1995
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Legia Warszawa 34 51 23 5 6 58-20 16 0 1 39-4 7 5 5 19-16
2.  Widzew Łódź 34 45 17 11 6 48-25 10 6 1 28-12 7 5 5 20-13
3.  GKS Katowice 34 42 16 10 8 45-27 11 4 2 28-10 5 6 6 17-17 2 3 1 1 0 4-2
4.  Zagłębie Lubin 34 42 16 10 8 48-41 10 4 3 28-18 6 6 5 20-23 2 1 0 1 1 2-4
5.  Górnik Zabrze 34 37 12 13 9 48-40 7 7 3 25-12 5 6 6 23-28
6.  Lech Poznań 34 34 13 8 13 47-40 8 4 5 23-15 5 4 8 24-25 2 2 1 0 1 3-2
7.  Łódzki KS 34 34 10 14 10 39-41 8 5 4 25-15 2 9 6 14-26 2 2 1 0 1 2-3
8.  Pogoń Szczecin 34 33 10 13 11 33-34 7 9 1 22-11 3 4 10 11-23
9.  Hutnik Kraków 34 32 9 14 11 37-39 6 7 4 23-16 3 7 7 14-23 2 3 1 1 0 2-0
10.  Sokół Pniewy 34 32 9 14 11 33-43 7 6 4 21-14 2 8 7 12-29 2 1 0 1 1 0-2
11.  Stal Mielec 34 31 8 15 11 44-50 8 4 5 31-25 0 11 6 13-25 4 6 2 2 0 5-0
12.  Olimpia Poznań 34 31 9 13 12 46-41 5 8 4 26-19 4 5 8 20-22 4 3 1 1 2 6-4
13.  Raków Częstochowa 34 31 9 13 12 31-43 7 9 1 21-11 2 4 11 10-32 4 3 1 1 2 3-10
14.  Stomil Olsztyn 34 30 7 16 11 35-40 6 9 2 24-14 1 7 9 11-26 2 2 0 2 0 0-0
15.  Petrochemia Płock 34 30 8 14 12 35-43 7 7 3 25-17 1 7 9 10-26 2 2 0 2 0 0-0
16.  Stal Stalowa Wola 34 29 10 9 15 34-47 8 6 3 24-16 2 3 12 10-31 2 3 1 1 0 1-0
17.  Ruch Chorzów 34 29 7 15 12 39-46 5 9 3 25-17 2 6 9 14-29 2 1 0 1 1 0-1
18.  Warta Poznań 34 19 7 5 22 35-75 5 2 10 20-31 2 3 12 15-44
W związku ze zdobyciem Mistrzostwa Polski i Pucharu Polski przez Legię Warszawa, w Pucharze Zdobywców Pucharów zagrał finalista Pucharu Polski - GKS Katowice, a zwolnione miejsce w Pucharze UEFA zajęło Zagłębie Lubin.

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18 
 1 Legia Warszawa    2-0 1-0 2-0 2-0 0-1 3-0 2-1 1-0 4-0 2-0 1-0 3-0 3-2 3-0 1-0 4-0 5-0 
 2 Widzew Łódź1-1     0-0 1-1 0-0 4-3 1-0 2-0 4-0 0-2 1-1 2-1 2-2 2-1 3-0 1-0 2-0 2-0 
 3 GKS Katowice3-1 0-0     3-1 1-1 3-1 0-0 1-2 1-0 1-2 1-1 1-0 1-0 1-0 2-0 3-0 1-0 5-1 
 4 Zagłębie Lubin2-1 0-2 1-1     0-1 2-2 2-2 2-0 1-2 1-0 2-1 2-2 2-0 1-0 4-1 2-1 2-1 2-1 
 5 Górnik Zabrze0-1 1-1 2-1 0-1     1-1 1-1 1-0 3-0 2-0 1-1 1-2 1-0 2-0 1-1 6-0 1-1 1-1 
 6 Lech Poznań0-1 1-0 2-0 2-1 2-0     1-2 0-2 1-1 2-0 4-3 0-2 0-0 0-0 1-1 4-0 2-0 1-2 
 7 Łódzki KS0-2 2-4 0-0 1-2 4-1 0-2     3-0 1-1 3-0 1-1 2-1 2-0 0-0 1-0 0-0 3-1 2-0 
 8 Pogoń Szczecin1-1 1-0 1-0 3-0 1-3 3-2 0-0     1-1 4-0 0-0 1-1 0-0 2-2 0-0 1-0 0-0 3-1 
 9 Hutnik Kraków0-1 1-2 1-2 1-1 0-1 2-1 5-0 1-1     0-0 1-1 2-1 2-1 0-0 2-0 1-1 2-1 2-2 
 10 Sokół Pniewy1-0 0-0 0-0 1-2 3-2 2-1 1-1 0-0 0-2     3-0 1-1 1-2 1-2 1-0 1-0 1-1 4-0 
 11 Stal Mielec1-2 1-2 1-3 0-1 3-2 2-2 3-2 2-1 1-1 3-3     1-0 4-0 1-0 1-1 1-3 4-2 2-0 
 12 Olimpia Poznań1-2 2-0 1-1 0-1 2-2 0-2 3-0 1-1 3-1 0-0 0-0     6-2 0-0 1-1 4-3 1-2 1-1 
 13 Raków Częstochowa1-1 1-0 1-1 1-1 2-0 1-2 1-1 3-0 0-0 2-2 0-0 1-0     2-1 0-0 2-0 1-1 2-1 
 14 Stomil Olsztyn3-3 0-0 0-1 2-2 1-1 1-0 1-1 2-1 2-1 4-0 4-1 0-0 0-1     0-0 1-1 0-0 3-1 
 15 Petrochemia Płock0-0 0-2 3-0 2-2 2-2 2-1 2-2 1-0 2-0 0-0 1-1 1-3 4-1 0-0     1-0 2-0 2-3 
 16 Stal Stalowa Wola1-0 0-2 0-1 3-1 2-3 1-1 1-0 1-0 1-1 1-1 1-1 2-2 2-0 2-1 2-1     0-0 4-1 
 17 Ruch Chorzów0-2 1-1 3-2 0-0 1-1 1-0 0-0 1-1 1-1 1-1 1-1 1-4 1-1 7-0 3-1 0-1     3-0 
 18 Warta Poznań1-0 0-4 0-4 1-3 2-3 0-2 1-2 0-1 0-2 1-1 2-0 3-0 1-0 2-2 1-3 2-0 3-4     

Kolejka 1 - 30-31 lipca

Legia Warszawa 1-0 Hutnik Kraków 30 lipca (5000)
Leszek Pisz 16
Stomil Olsztyn 2-2 Zagłębie Lubin 30 lipca (8000)
Andrzej Jasiński II 41, 50 - Zbigniew Czajkowski 44, Piotr Przerywacz 55
Olimpia Poznań 6-2 Raków Częstochowa 30 lipca (1850)
Andrzej Borówko 33 (k), 59, Grzegorz Mielcarski 44, 69, Arkadiusz Bąk 75, Andrzej Jaskot 89 - Marek Pawlak I 25, Sławomir Palacz 38
GKS Katowice 1-0 Ruch Chorzów 30 lipca (3500)
Krzysztof Walczak 82
Stal Mielec 1-3 Stal Stalowa Wola 30 lipca (2830)
Tomasz Tułacz 63 - Arkadiusz Bilski 33, 53, Mariusz Barnak 70 (s)
Sokół Pniewy 1-0 Petrochemia Płock 30 lipca (1200)
Zenon Burzawa 45 (k)
Łódzki KS 0-2 Lech Poznań 30 lipca (1875)
Piotr Reiss 36, Waldemar Przysiuda 81
Pogoń Szczecin 1-3 Górnik Zabrze 30 lipca (8000)
Waldemar Jaskulski 63 - Tomasz Wałdoch 68, Marek Szemoński 85, Rafał Jarosz 86
Warta Poznań 0-4 Widzew Łódź 31 lipca (1500)
Dariusz Podolski 40, 73, Wojciech Małocha 52, Bogdan Jóźwiak 88

Kolejka 2 - 6-7 sierpnia

Legia Warszawa 5-0 Warta Poznań 6 sierpnia (5000)
Wojciech Kowalczyk 44, 50, Marcin Jałocha 48, 67, Jerzy Podbrożny 60
Stal Stalowa Wola 1-1 Sokół Pniewy 6 sierpnia (3500)
Józef Dankowski 85 (k) - Daniel Dyluś 59
Ruch Chorzów 1-1 Stal Mielec 6 sierpnia (2023)
Krzysztof Bizacki 75 - Rafał Kupidura 33
Raków Częstochowa 1-1 GKS Katowice 6 sierpnia (8500)
Marek Pawlak I 13 (k) - Zdzisław Strojek 63
Zagłębie Lubin 2-2 Olimpia Poznań 6 sierpnia (1000)
Janusz Świerad 15, Stefan Machaj 57 - Grzegorz Mielcarski 45, Mirosław Szymkowiak 49
Widzew Łódź 2-1 Stomil Olsztyn 6 sierpnia (5043)
Marcin Boguś 62, Andrzej Jankowski 83 (s) - Cezary Baca 77
Hutnik Kraków 0-1 Górnik Zabrze 6 sierpnia (1800)
Marek Szemoński 14
Petrochemia Płock 2-2 Łódzki KS 7 sierpnia (10 000)
Rafał Siadaczka 86, 90 - Jarosław Soszyński 45, Tomasz Wieszczycki 73
Lech Poznań 0-2 Pogoń Szczecin 24 sierpnia (4500)
Olgierd Moskalewicz 50, Robert Dymkowski 75

Kolejka 3 - 13-14 sierpnia

Warta Poznań 0-2 Hutnik Kraków 13 sierpnia (500)
Mariusz Krzywda 70, Wiktor Sydorenko 87
Stomil Olsztyn 3-3 Legia Warszawa 13 sierpnia (12 000)
Tomasz Sokołowski I 19, Adam Zejer 70, Dariusz Jackiewicz 87 - Radosław Michalski 20, Adam Fedoruk 26, 33
Olimpia Poznań 2-0 Widzew Łódź 13 sierpnia (3500)
Andrzej Borówko 3 (k), Piotr Burlikowski 66
GKS Katowice 3-1 Zagłębie Lubin 13 sierpnia (2200)
Andrzej Sermak 31, Krzysztof Maciejewski 49, Arkadiusz Szczygieł 70 - Dariusz Baziuk 90
Stal Mielec 4-0 Raków Częstochowa 13 sierpnia (2333)
Tomasz Tułacz 18, Janusz Kaczówka 43, Bogusław Cygan 61, 88
Sokół Pniewy 1-1 Ruch Chorzów 13 sierpnia (800)
Daniel Dyluś 68 - Dariusz Gęsior 13
Łódzki KS 0-0 Stal Stalowa Wola 13 sierpnia (1742)
Pogoń Szczecin 0-0 Petrochemia Płock 13 sierpnia (5000)
Górnik Zabrze 1-1 Lech Poznań 13 sierpnia (4407)
Arkadiusz Kubik 10 - Mirosław Trzeciak 81

Kolejka 4 - 20-21 sierpnia

Legia Warszawa 1-0 Olimpia Poznań 20 sierpnia (6000)
Jerzy Podbrożny 66
Petrochemia Płock 2-2 Górnik Zabrze 20 sierpnia (11 000)
Rafał Siadaczka 45, Bogusław Pachelski 90 - Dariusz Koseła 4, Andrzej Orzeszek 53
Stal Stalowa Wola 1-0 Pogoń Szczecin 20 sierpnia (2500)
Mieczysław Ożóg 40
Ruch Chorzów 0-0 Łódzki KS 20 sierpnia (2462)
Zagłębie Lubin 2-1 Stal Mielec 20 sierpnia (1000)
Janusz Świerad 24, 31 - Bogusław Cygan 84
Widzew Łódź 0-0 GKS Katowice 20 sierpnia (3053)
Warta Poznań 2-2 Stomil Olsztyn 21 sierpnia (2000)
Piotr Prabucki 20 (k), Sławomir Sidorski 25 - Czesław Jakołcewicz 10 (s), Sylwester Czereszewski 75
Raków Częstochowa 2-2 Sokół Pniewy 21 sierpnia (6000)
Marek Pawlak I 53 (k), Piotr Bański 60 - Robert Wilk 33, Piotr Kasperski 85
Hutnik Kraków 2-1 Lech Poznań 21 sierpnia (2500)
Dariusz Romuzga 26, Krzysztof Bukalski 46 (k) - Dariusz Romuzga 1 (s)

Kolejka 5 - 27-28 sierpnia

Stomil Olsztyn 2-1 Hutnik Kraków 27 sierpnia (11 000)
Sylwester Czereszewski 7, Cezary Baca 67 - Mariusz Krzywda 6
Olimpia Poznań 1-1 Warta Poznań 27 sierpnia (5000)
Grzegorz Mielcarski 38 - Dariusz Wojciechowski 52
Stal Mielec 1-2 Widzew Łódź 27 sierpnia (2330)
Tomasz Kukowski 48 - Bogdan Pikuta 4, Ryszard Czerwiec 53
Sokół Pniewy 1-2 Zagłębie Lubin 27 sierpnia (2000)
Robert Muchorski 85 - Radosław Jasiński 13, Sławomir Majak 16
Łódzki KS 2-0 Raków Częstochowa 27 sierpnia (2283)
Grzegorz Krysiak 84, Tomasz Cebula 90
Pogoń Szczecin 0-0 Ruch Chorzów 27 sierpnia (6000)
Górnik Zabrze 6-0 Stal Stalowa Wola 27 sierpnia (5649)
Piotr Gruszka 13, Henryk Bałuszyński 43, 47, Jerzy Brzęczek 64, Dariusz Koseła 84 (k), Mieczysław Agafon 89
W 86. minucie Mieczysław Agafon (Górnik Zabrze) nie wykorzystał rzutu karnego.
GKS Katowice 3-1 Legia Warszawa 28 sierpnia (6000)
Krzysztof Maciejewski 31, Adam Ledwoń 56, Zdzisław Strojek 66 - Wojciech Kowalczyk 3
Lech Poznań 1-1 Petrochemia Płock 28 sierpnia (2500)
Jacek Dembiński 58 - Jacek Majchrzak 78

Kolejka 6 - 10-11 września

Ruch Chorzów 1-1 Górnik Zabrze 9 września (8698)
Dariusz Gęsior 7 - Mariusz Nosal 22
Legia Warszawa 2-0 Stal Mielec 10 września (3500)
Radosław Michalski 46, 76
Warta Poznań 0-4 GKS Katowice 10 września (1000)
Grzegorz Borawski 40, Krzysztof Maciejewski 47 (k), Krzysztof Walczak 60, Zdzisław Strojek 70
Stomil Olsztyn 0-0 Olimpia Poznań 10 września (11 000)
Stal Stalowa Wola 1-1 Lech Poznań 10 września (4000)
Dariusz Michalak 45 - Jacek Dembiński 11
W 34. minucie Józef Dankowski (Stal Stalowa Wola) nie wykorzystał rzutu karnego.
Raków Częstochowa 3-0 Pogoń Szczecin 10 września (6000)
Janusz Bodzioch 2, Jan Spychalski 15, Sebastian Synoradzki 45
Zagłębie Lubin 2-2 Łódzki KS 10 września (2200)
Sławomir Majak 71, Janusz Świerad 74 - Tomasz Lenart 20, Tomasz Wieszczycki 88
Widzew Łódź 0-2 Sokół Pniewy 10 września (3068)
Tomasz Rząsa 19, Robert Wilk 63
Hutnik Kraków 2-0 Petrochemia Płock 10 września (3000)
Krzysztof Bukalski 23 (k), Jerzy Kowalik 45

Kolejka 7 - 17-18 września

GKS Katowice 1-0 Stomil Olsztyn 17 września (2000)
Krzysztof Walczak 14
Stal Mielec 2-0 Warta Poznań 17 września (1226)
Mariusz Barnak 11 (k), Bogusław Cygan 85
Sokół Pniewy 1-0 Legia Warszawa 17 września (3000)
Tomasz Rząsa 87
Pogoń Szczecin 3-0 Zagłębie Lubin 17 września (5000)
Mariusz Kuras 17, Olgierd Moskalewicz 63, Robert Dymkowski 73
Górnik Zabrze 1-0 Raków Częstochowa 17 września (4103)
Andrzej Orzeszek 23
Lech Poznań 2-0 Ruch Chorzów 17 września (1500)
Marek Czerniawski 79, Mirosław Trzeciak 85
Petrochemia Płock 1-0 Stal Stalowa Wola 17 września (6000)
Piotr Soczewka 87
Olimpia Poznań 3-1 Hutnik Kraków 18 września (1000)
Piotr Burlikowski 9, Leszek Walankiewicz 40 (s), Jarosław Gierejkiewicz 65 - Krzysztof Bukalski 73 (k)
W 32. minucie Grzegorz Mielcarski (Olimpia Poznań) nie wykorzystał rzutu karnego.
Łódzki KS 2-4 Widzew Łódź 18 września (10 814)
Jacek Płuciennik 7, Grzegorz Krysiak 55 - Dariusz Podolski 11 (k), Andrij Mychalczuk 33, Radosław Kowalczyk 47, Bogdan Pikuta 86

Kolejka 8 - 24-25 września

Olimpia Poznań 1-1 GKS Katowice 23 września (2000)
Mirosław Szymkowiak 87 - Dariusz Wolny 90
Legia Warszawa 3-0 Łódzki KS 24 września (5000)
Jerzy Podbrożny 6, 11, Dariusz Szeląg 52
Warta Poznań 1-1 Sokół Pniewy 24 września (1500)
Andrzej Magowski 88 - Tomasz Rząsa 45
Stomil Olsztyn 4-1 Stal Mielec 24 września (11 000)
Andrzej Jasiński II 37, 66, 70, Sylwester Czereszewski 83 - Daniel Konopelski 24
Ruch Chorzów 3-1 Petrochemia Płock 24 września (2466)
Dariusz Gęsior 16, Adam Posiłek 52, 56 - Jacek Traczyk 33
Raków Częstochowa 1-2 Lech Poznań 24 września (7000)
Jan Spychalski 40 - Marek Rzepka 49 (k), Krzysztof Piskuła 90
Zagłębie Lubin 0-1 Górnik Zabrze 24 września (1700)
Mariusz Nosal 36
Widzew Łódź 2-0 Pogoń Szczecin 24 września (3804)
Radosław Kowalczyk 42, Bogdan Pikuta 71
Hutnik Kraków 1-1 Stal Stalowa Wola 24 września (2100)
Jerzy Łapczyński 87 - Paweł Rybak 73 (k)
W 61. minucie Krzysztof Bukalski (Hutnik Kraków) nie wykorzystał rzutu karnego.

Kolejka 9 - 1-2 października

Sokół Pniewy 1-2 Stomil Olsztyn 1 października (6000)
Tomasz Rząsa 28 - Cezary Baca 24, Sylwester Czereszewski 87
Pogoń Szczecin 1-1 Legia Warszawa 1 października (8000)
Janusz Studziński 32 - Radosław Michalski 74
Górnik Zabrze 1-1 Widzew Łódź 1 października (4835)
Henryk Bałuszyński 26 - Marek Bajor 31
Lech Poznań 2-1 Zagłębie Lubin 1 października (2000)
Paweł Wojtala 51, Ryszard Remień 75 - Sławomir Majak 84
Petrochemia Płock 4-1 Raków Częstochowa 1 października (6000)
Rafał Siadaczka 35, Piotr Soczewka 48, Adam Majewski 60, 63 - Waldemar Żebrowski 66 (k)
Stal Stalowa Wola 0-0 Ruch Chorzów 1 października (3000)
GKS Katowice 1-0 Hutnik Kraków 2 października (3000)
Krzysztof Walczak 75 (k)
Stal Mielec 1-0 Olimpia Poznań 2 października (1869)
Paweł Kloc 66
W 30. minucie Mariusz Barnak (Stal Mielec) nie wykorzystał rzutu karnego.
Łódzki KS 2-0 Warta Poznań 2 października (2561)
Grzegorz Krysiak 65, Marek Chojnacki 83

Kolejka 10 - 5 października

Legia Warszawa 2-0 Górnik Zabrze 5 października (4000)
Jerzy Podbrożny 61, Adam Fedoruk 84
Warta Poznań 0-1 Pogoń Szczecin 5 października (500)
Siergiej Nikitin 79
Stomil Olsztyn 1-1 Łódzki KS 5 października (8000)
Sylwester Czereszewski 77 - Marek Chojnacki 68
Olimpia Poznań 0-0 Sokół Pniewy 5 października (1000)
GKS Katowice 1-1 Stal Mielec 5 października (2200)
Kazimierz Węgrzyn 37 - Krzysztof Tomanek 50
Raków Częstochowa 2-0 Stal Stalowa Wola 5 października (3000)
Piotr Bański 5, Jan Spychalski 43
Zagłębie Lubin 4-1 Petrochemia Płock 5 października (1000)
Sławomir Majak 4, 23, 53, Zbigniew Czajkowski 8 - Dariusz Krzywkowski 35
Widzew Łódź 4-3 Lech Poznań 5 października (5000)
Radosław Kowalczyk 59, 65, 80, Bogdan Pikuta 83 - Ryszard Remień 44, Krzysztof Piskuła 81, Marcin Boguś 90 (s)
Hutnik Kraków 2-1 Ruch Chorzów 5 października (1000)
Krzysztof Bukalski 12, Zakari Lambo 34 - Krzysztof Bizacki 84
W 60. minucie Grzegorz Wagner (Ruch Chorzów) nie wykorzystał rzutu karnego.

Kolejka 11 - 15-16 października

Sokół Pniewy 0-0 GKS Katowice 14 października (1500)
Stal Mielec 1-1 Hutnik Kraków 15 października (1383)
Paweł Kloc 20 - Zakari Lambo 68
Łódzki KS 2-1 Olimpia Poznań 15 października (2960)
Zdzisław Leszczyński 10, Tomasz Cebula 23 (k) - Jarosław Gierejkiewicz 34
Pogoń Szczecin 2-2 Stomil Olsztyn 15 października (6000)
Waldemar Jaskulski 40 (k), Robert Dymkowski 80 - Adam Zejer 37, Cezary Baca 78
Górnik Zabrze 1-1 Warta Poznań 15 października (3674)
Dariusz Koseła 25 - Dariusz Wojciechowski 74
Lech Poznań 0-1 Legia Warszawa 15 października (7000)
Jacek Bednarz 6
Ruch Chorzów 1-1 Raków Częstochowa 15 października (3028)
Mariusz Śrutwa 18 - Bartłomiej Wilk 32
Petrochemia Płock 0-2 Widzew Łódź 16 października (13 500)
Dariusz Podolski 22 (k), Radosław Kowalczyk 58
Stal Stalowa Wola 3-1 Zagłębie Lubin 16 października (2500)
Jaromir Wieprzęć 9, Dariusz Michalak 15, Tomasz Jurkowski 63 - Dariusz Kurzeja 73

Kolejka 12 - 22-23 października

Legia Warszawa 3-0 Petrochemia Płock 22 października (4000)
Leszek Pisz 21, Jerzy Podbrożny 89, Marcin Mięciel 90
W 75. minucie Jerzy Podbrożny (Legia Warszawa) nie wykorzystał rzutu karnego.
Stomil Olsztyn 1-1 Górnik Zabrze 22 października (13 000)
Andrzej Jasiński II 45 - Marek Szemoński 87
Olimpia Poznań 1-1 Pogoń Szczecin 22 października (1500)
Sławomir Suchomski 23 (k) - Olgierd Moskalewicz 83
GKS Katowice 0-0 Łódzki KS 22 października (3000)
Stal Mielec 3-3 Sokół Pniewy 22 października (1050)
Rafał Domarski 7, 51, Rafał Kupidura 73 - Tomasz Rząsa 22, 61, Krzysztof Nowak 36
Widzew Łódź 1-0 Stal Stalowa Wola 22 października (3000)
Dariusz Podolski 68 (k)
Hutnik Kraków 2-1 Raków Częstochowa 22 października (800)
Mariusz Krzywda 27, Dariusz Romuzga 39 - Bartłomiej Wilk 3
W 88. minucie Marek Pawlak I (Raków Częstochowa) nie wykorzystał rzutu karnego.
Warta Poznań 0-2 Lech Poznań 23 października (4000)
Mirosław Trzeciak 39, Piotr Reiss 65
Zagłębie Lubin 2-1 Ruch Chorzów 23 października (1300)
Radosław Jasiński 87, Sławomir Majak 90 - Mariusz Śrutwa 25

Kolejka 13 - 29-30 października

Pogoń Szczecin 1-0 GKS Katowice 28 października (7000)
Jarosław Araszkiewicz 74
Sokół Pniewy 0-2 Hutnik Kraków 29 października (1000)
Krzysztof Bukalski 21, Zakari Lambo 87
Łódzki KS 1-1 Stal Mielec 29 października (2998)
Tomasz Wieszczycki 41 - Bogusław Cygan 45
Górnik Zabrze 1-2 Olimpia Poznań 29 października (2605)
Jerzy Brzęczek 31 - Piotr Burlikowski 47, 89
Ruch Chorzów 1-1 Widzew Łódź 29 października (2581)
Mariusz Śrutwa 61 - Ryszard Czerwiec 75
Raków Częstochowa 1-1 Zagłębie Lubin 29 października (5000)
Sławomir Palacz 69 - Stefan Machaj 80 (k)
Lech Poznań 0-0 Stomil Olsztyn 30 października (1500)
Petrochemia Płock 2-3 Warta Poznań 30 października (5000)
Adam Majewski 50, Janusz Dec 86 - Dariusz Wojciechowski 22, 82, Piotr Prabucki 52
Stal Stalowa Wola 1-0 Legia Warszawa 30 października (6000)
Mieczysław Ożóg 42 (k)

Kolejka 14 - 5-6 listopada

Legia Warszawa 4-0 Ruch Chorzów 5 listopada (3000)
Jacek Kacprzak 48, Jerzy Podbrożny 73, Zbigniew Grzesiak 82, Leszek Pisz 89
Warta Poznań 2-0 Stal Stalowa Wola 5 listopada (500)
Dariusz Wojciechowski 21, Piotr Prabucki 45 (k)
Stomil Olsztyn 0-0 Petrochemia Płock 5 listopada (10 000)
Stal Mielec 2-1 Pogoń Szczecin 5 listopada (1282)
Ryszard Federkiewicz 30, Tomasz Kukowski 41 - Jarosław Araszkiewicz 42
Sokół Pniewy 1-1 Łódzki KS 5 listopada (800)
Robert Wilk 32 - Grzegorz Krysiak 7
Widzew Łódź 2-2 Raków Częstochowa 5 listopada (4514)
Piotr Szarpak 13, Sławomir Gula 73 - Bartłomiej Wilk 33, Jan Spychalski 45
Hutnik Kraków 1-1 Zagłębie Lubin 5 listopada (100)
Krzysztof Bukalski 78 (k) - Robert Bubnowicz 21
Olimpia Poznań 0-2 Lech Poznań 6 listopada (5000)
Sławomir Twardygrosz 39, Piotr Reiss 89
GKS Katowice 1-1 Górnik Zabrze 6 listopada (4500)
Krzysztof Walczak 34 - Henryk Bałuszyński 55

Kolejka 15 - 9 listopada

Łódzki KS 1-1 Hutnik Kraków 9 listopada (2539)
Tomasz Wieszczycki 67 - Mariusz Krzywda 47
Pogoń Szczecin 4-0 Sokół Pniewy 9 listopada (6000)
Robert Dymkowski 33, 64, Olgierd Moskalewicz 35, Waldemar Jaskulski 48
Górnik Zabrze 1-1 Stal Mielec 9 listopada (2394)
Dariusz Koseła 23 (k) - Bogusław Cygan 52
W 80. minucie Paweł Kloc (Stal Mielec) nie wykorzystał rzutu karnego.
Lech Poznań 2-0 GKS Katowice 9 listopada (5000)
Jacek Dembiński 54, Mirosław Trzeciak 89
Petrochemia Płock 1-3 Olimpia Poznań 9 listopada (3000)
Paweł Dylewski 36 - Arkadiusz Bąk 27, Piotr Burlikowski 63, 84
Stal Stalowa Wola 2-1 Stomil Olsztyn 9 listopada (2000)
Arkadiusz Bilski 3, 30 - Tomasz Sokołowski I 60
Ruch Chorzów 3-0 Warta Poznań 9 listopada (1538)
Mariusz Śrutwa 48, 73, Dariusz Gęsior 54
Raków Częstochowa 1-1 Legia Warszawa 9 listopada (8000)
Andrzej Dziedzic 32 - Radosław Michalski 61
Zagłębie Lubin 0-2 Widzew Łódź 9 listopada (1500)
Radosław Kowalczyk 5, 88

Kolejka 16 - 19-20 listopada

GKS Katowice 2-0 Petrochemia Płock 18 listopada (2000)
Andrzej Sermak 38, Dariusz Wolny 67
Legia Warszawa 2-0 Zagłębie Lubin 19 listopada (3000)
Marcin Mięciel 43, Leszek Pisz 90
Stomil Olsztyn 0-0 Ruch Chorzów 19 listopada (9000)
Olimpia Poznań 4-3 Stal Stalowa Wola 19 listopada (1000)
Andrzej Jaskot 1, Andrzej Borówko 45, Mirosław Szymkowiak 58, Sławomir Suchomski 80 (k) - Arkadiusz Bilski 26, Paweł Szafran 36, Mirosław Rubinkiewicz 88 (k)
Stal Mielec 2-2 Lech Poznań 19 listopada (1980)
Bogusław Cygan 38, Rafał Kupidura 63 - Ryszard Remień 65, Sławomir Twardygrosz 85
Sokół Pniewy 3-2 Górnik Zabrze 19 listopada (1000)
Tomasz Rząsa 6, 78 (k), Piotr Kasperski 34 - Henryk Bałuszyński 65, Rafał Jarosz 77
Łódzki KS 3-0 Pogoń Szczecin 19 listopada (2334)
Jacek Płuciennik 18, Tomasz Cebula 72, 89
Warta Poznań 1-0 Raków Częstochowa 20 listopada (1000)
Piotr Prabucki 7
Hutnik Kraków 1-2 Widzew Łódź 20 listopada (2500)
Andrzej Zięba 11 - Bogdan Pikuta 73, 82

Kolejka 17 - 26-27 listopada

Pogoń Szczecin 1-1 Hutnik Kraków 26 listopada (4000)
Jarosław Araszkiewicz 68 - Krzysztof Bukalski 33
Górnik Zabrze 1-1 Łódzki KS 27 listopada (1827)
Piotr Brzoza 30 - Grzegorz Krysiak 37
Lech Poznań 2-0 Sokół Pniewy 27 listopada (5000)
Jacek Dembiński 69, 89
Petrochemia Płock 1-1 Stal Mielec 27 listopada (2500)
Adam Majewski 76 - Rafał Domarski 22
Stal Stalowa Wola 0-1 GKS Katowice 27 listopada (3000)
Adam Kucz 84
Ruch Chorzów 1-4 Olimpia Poznań 27 listopada (2393)
Andrzej Jaskot 67 (s) - Piotr Burlikowski 20, Arkadiusz Bąk 26, Marcin Ciliński 64, Andrzej Borówko 75
Raków Częstochowa 2-1 Stomil Olsztyn 27 listopada (6500)
Grzegorz Skwara 8, Bartłomiej Wilk 90 (k) - Paweł Róg 73
Zagłębie Lubin 2-1 Warta Poznań 27 listopada (700)
Janusz Świerad 50, 72 - Edward Cecot 70
Widzew Łódź 1-1 Legia Warszawa 27 listopada (22 000)
Bogdan Pikuta 38 - Leszek Pisz 62

Kolejka 18 - 4-5 marca

Petrochemia Płock 0-0 Sokół Pniewy 4 marca (4545)
Stal Stalowa Wola 1-1 Stal Mielec 4 marca (5500)
Paweł Rybak 38 - Rafał Domarski 76
Ruch Chorzów 3-2 GKS Katowice 4 marca (10 000)
Witold Wawrzyczek 48, Marek Świerczewski 75 (s), Krzysztof Bizacki 88 - Zdzisław Strojek 2, Kazimierz Węgrzyn 26
Raków Częstochowa 1-0 Olimpia Poznań 4 marca (8000)
Jan Spychalski 61
Widzew Łódź 2-0 Warta Poznań 4 marca (8204)
Radosław Kowalczyk 56, Grzegorz Mielcarski 86
Górnik Zabrze 1-0 Pogoń Szczecin 5 marca (3813)
Marek Szemoński 30
Lech Poznań 1-2 Łódzki KS 5 marca (5000)
Ryszard Remień 26 - Maciej Terlecki 56, Tomasz Wieszczycki 73
Zagłębie Lubin 1-0 Stomil Olsztyn 5 marca (3500)
Radosław Kałużny 31
Hutnik Kraków 0-1 Legia Warszawa 5 marca (4000)
Adam Fedoruk 38

Kolejka 19 - 11-12 marca

Warta Poznań 1-0 Legia Warszawa 11 marca (6000)
Czesław Jakołcewicz 31
Stomil Olsztyn 0-0 Widzew Łódź 11 marca (14 000)
GKS Katowice 1-0 Raków Częstochowa 11 marca (2700)
Krzysztof Walczak 80
Stal Mielec 4-2 Ruch Chorzów 11 marca (2774)
Bogusław Cygan 35, 44, Rafał Domarski 51, Janusz Kaczówka 65 - Piotr Rowicki 19, Krzysztof Tomanek 23 (s)
Sokół Pniewy 1-0 Stal Stalowa Wola 11 marca (500)
Dariusz Wojciechowski 38
Łódzki KS 1-0 Petrochemia Płock 11 marca (6529)
Tomasz Cebula 56
Pogoń Szczecin 3-2 Lech Poznań 11 marca (8000)
Robert Dymkowski 53, Maciej Stolarczyk 89, Andrzej Rycak 90 - Waldemar Przysiuda 34, Piotr Reiss 51
Górnik Zabrze 3-0 Hutnik Kraków 11 marca (5513)
Marek Szemoński 21, Arkadiusz Kampka 59, Arkadiusz Kubik 68
Olimpia Poznań 0-1 Zagłębie Lubin 12 marca (1000)
Dariusz Dziarmaga 65

Kolejka 20 - 18-19 marca

Legia Warszawa 3-2 Stomil Olsztyn 18 marca (7000)
Adam Fedoruk 25, Jerzy Podbrożny 44, Leszek Pisz 87 - Cezary Baca 27, 34
Lech Poznań 2-0 Górnik Zabrze 18 marca (5000)
Jacek Dembiński 28, Piotr Reiss 76
Petrochemia Płock 1-0 Pogoń Szczecin 18 marca (4000)
Roman Hryhorczuk 9
Stal Stalowa Wola 1-0 Łódzki KS 18 marca (5000)
Jaromir Wieprzęć 41
Ruch Chorzów 1-1 Sokół Pniewy 18 marca (3997)
Mariusz Śrutwa 27 - Tomasz Kos 86
W 50. minucie Grzegorz Wagner (Ruch Chorzów) nie wykorzystał rzutu karnego.
Raków Częstochowa 0-0 Stal Mielec 18 marca (7000)
Zagłębie Lubin 1-1 GKS Katowice 18 marca (4000)
Sławomir Majak 80 - Zdzisław Strojek 82
Widzew Łódź 2-1 Olimpia Poznań 18 marca (5091)
Piotr Szarpak 11, 60 - Artur Majewski 73
Hutnik Kraków 2-2 Warta Poznań 18 marca (2500)
Mariusz Krzywda 44, Krzysztof Bukalski 67 - Sławomir Pawelec 21, Grzegorz Matlak 74

Kolejka 21 - 22 marca

Stomil Olsztyn 3-1 Warta Poznań 22 marca (10 000)
Dariusz Jackiewicz 45, Janusz Prucheński 85, Sylwester Czereszewski 86 - Andrzej Magowski 55
Olimpia Poznań 1-2 Legia Warszawa 22 marca (2000)
Marcin Janus 89 - Jerzy Podbrożny 73, 76
W 61. minucie Sławomir Suchomski (Olimpia Poznań) nie wykorzystał rzutu karnego.
GKS Katowice 0-0 Widzew Łódź 22 marca (3800)
Stal Mielec 0-1 Zagłębie Lubin 22 marca (2946)
Sławomir Majak 55
Sokół Pniewy 1-2 Raków Częstochowa 22 marca (1000)
Robert Wilk 90 - Andrzej Dziedzic 16, Jan Spychalski 61
Łódzki KS 3-1 Ruch Chorzów 22 marca (4180)
Tomasz Wieszczycki 34, Tomasz Cebula 49, 73 - Mariusz Śrutwa 13
Pogoń Szczecin 1-0 Stal Stalowa Wola 22 marca (6000)
Olgierd Moskalewicz 20
Górnik Zabrze 1-1 Petrochemia Płock 22 marca (3872)
Piotr Brzoza 86 - Marcin Gocejna 13
Lech Poznań 1-1 Hutnik Kraków 22 marca (5000)
Jacek Dembiński 34 - Zakari Lambo 48

Kolejka 22 - 1-2 kwietnia

Legia Warszawa 1-0 GKS Katowice 1 kwietnia (8000)
Radosław Michalski 2
Warta Poznań 3-0 Olimpia Poznań 1 kwietnia (2500)
Piotr Prabucki 37 (k), 67, 83
Petrochemia Płock 2-1 Lech Poznań 1 kwietnia (4000)
Rafał Siadaczka 62, Paweł Miąszkiewicz 70 (k) - Jacek Bąk 24
Stal Stalowa Wola 2-3 Górnik Zabrze 1 kwietnia (4500)
Marek Jakóbczak 36, Jaromir Wieprzęć 62 - Arkadiusz Kampka 27, Rafał Kocyba 34, Dariusz Koseła 51
Ruch Chorzów 1-1 Pogoń Szczecin 1 kwietnia (3000)
Damian Galeja 29 - Olgierd Moskalewicz 81
Raków Częstochowa 1-1 Łódzki KS 1 kwietnia (7000)
Jan Spychalski 58 - Grzegorz Krysiak 85
Zagłębie Lubin 1-0 Sokół Pniewy 1 kwietnia (2500)
Radosław Kałużny 45
Widzew Łódź 1-1 Stal Mielec 1 kwietnia (4109)
Grzegorz Mielcarski 47 - Paweł Kloc 66
Hutnik Kraków 0-0 Stomil Olsztyn 1 kwietnia (500)

Kolejka 23 - 8-9 kwietnia

Olimpia Poznań 0-0 Stomil Olsztyn 8 kwietnia (150)
GKS Katowice 5-1 Warta Poznań 8 kwietnia (1000)
Jerzy Brzęczek 14, Adam Kucz 62, Grzegorz Pawłuszek 63, Zdzisław Strojek 74, Krzysztof Walczak 77 - Piotr Prabucki 79
Stal Mielec 1-2 Legia Warszawa 8 kwietnia (2600)
Rafał Domarski 82 - Jerzy Podbrożny 10, Leszek Pisz 55
W 21. minucie Jerzy Podbrożny (Legia Warszawa) nie wykorzystał rzutu karnego.
Sokół Pniewy 0-0 Widzew Łódź 8 kwietnia (2000)
Łódzki KS 1-2 Zagłębie Lubin 8 kwietnia (2500)
Maciej Terlecki 22 - Wojciech Górski 34, Zbigniew Czajkowski 78
Pogoń Szczecin 0-0 Raków Częstochowa 8 kwietnia (6000)
Górnik Zabrze 1-1 Ruch Chorzów 8 kwietnia (6997)
Piotr Brzoza 31 - Dariusz Fornalak 65
Lech Poznań 4-0 Stal Stalowa Wola 8 kwietnia (1500)
Jacek Dembiński 32, 34, 58, Piotr Reiss 82
Petrochemia Płock 2-0 Hutnik Kraków 8 kwietnia (3000)
Paweł Dylewski 16, Marek Kołtko 81

Kolejka 24 - 15 kwietnia

Legia Warszawa 4-0 Sokół Pniewy 15 kwietnia (7000)
Grzegorz Lewandowski 8, Jerzy Podbrożny 17 (k), Leszek Pisz 43, Marcin Mięciel 45
Warta Poznań 2-0 Stal Mielec 15 kwietnia (1500)
Andrzej Magowski 6, Grzegorz Matlak 78
Stomil Olsztyn 0-1 GKS Katowice 15 kwietnia (12 000)
Jerzy Brzęczek 23
Stal Stalowa Wola 2-1 Petrochemia Płock 15 kwietnia (4500)
Marek Jakóbczak 37, Arkadiusz Bilski 75 - Rafał Siadaczka 80
Ruch Chorzów 1-0 Lech Poznań 15 kwietnia (4715)
Krzysztof Bizacki 60
Raków Częstochowa 2-0 Górnik Zabrze 15 kwietnia (10 000)
Sławomir Palacz 49, Janusz Bodzioch 63
Zagłębie Lubin 2-0 Pogoń Szczecin 15 kwietnia (4500)
Robert Stachurski 4, Piotr Przerywacz 56
Widzew Łódź 1-0 Łódzki KS 15 kwietnia (11 098)
Grzegorz Mielcarski 36
Hutnik Kraków 2-1 Olimpia Poznań 15 kwietnia (1000)
Krzysztof Bukalski 11, 73 - Marcin Janus 78

Kolejka 25 - 19 kwietnia

GKS Katowice 1-0 Olimpia Poznań 19 kwietnia (7000)
Grzegorz Borawski 26
Stal Mielec 1-0 Stomil Olsztyn 19 kwietnia (2973)
Bogusław Cygan 84
Sokół Pniewy 4-0 Warta Poznań 19 kwietnia (400)
Dariusz Wojciechowski 51, Piotr Najewski 58, 84, Jacek Chromiński 70
Łódzki KS 0-2 Legia Warszawa 19 kwietnia (8022)
Tomasz Unton 39, Leszek Pisz 89
Pogoń Szczecin 1-0 Widzew Łódź 19 kwietnia (7000)
Marcin Kaczmarek 26
Górnik Zabrze 0-1 Zagłębie Lubin 19 kwietnia (3933)
Zbigniew Czajkowski 45
Lech Poznań 0-0 Raków Częstochowa 19 kwietnia (1500)
Petrochemia Płock 2-0 Ruch Chorzów 19 kwietnia (5500)
Rafał Siadaczka 70, Jacek Grembocki 79
Stal Stalowa Wola 1-1 Hutnik Kraków 19 kwietnia (5500)
Arkadiusz Bilski 12 - Dariusz Romuzga 50

Kolejka 26 - 29-30 kwietnia

Legia Warszawa 2-1 Pogoń Szczecin 29 kwietnia (8000)
Krzysztof Ratajczyk 68, Leszek Pisz 90 - Robert Dymkowski 80
Stomil Olsztyn 4-0 Sokół Pniewy 29 kwietnia (9000)
Janusz Prucheński 10, Tomasz Sokołowski I 43, 86 (k), Cezary Baca 60
Olimpia Poznań 0-0 Stal Mielec 29 kwietnia (200)
Ruch Chorzów 0-1 Stal Stalowa Wola 29 kwietnia (3120)
Mieczysław Ożóg 42
Raków Częstochowa 0-0 Petrochemia Płock 29 kwietnia (8000)
Zagłębie Lubin 2-2 Lech Poznań 29 kwietnia (5500)
Janusz Świerad 80, Dariusz Dziarmaga 83 - Jacek Dembiński 59, Piotr Reiss 79
W 13. minucie Stefan Machaj (Zagłębie Lubin) nie wykorzystał rzutu karnego.
Widzew Łódź 0-0 Górnik Zabrze 29 kwietnia (4020)
Hutnik Kraków 1-2 GKS Katowice 29 kwietnia (3000)
Krzysztof Bukalski 20 (k) - Grzegorz Borawski 42, Zdzisław Strojek 45
Warta Poznań 1-2 Łódzki KS 30 kwietnia (1500)
Andrzej Magowski 6 - Tomasz Wieszczycki 57, Jacek Płuciennik 58

Kolejka 27 - 6-7 maja

Stal Mielec 1-3 GKS Katowice 6 maja (2785)
Bogusław Cygan 86 (k) - Marian Janoszka 31 (k), Krzysztof Maciejewski 70, 81 (k)
Łódzki KS 0-0 Stomil Olsztyn 6 maja (3287)
Pogoń Szczecin 3-1 Warta Poznań 6 maja (5500)
Robert Dymkowski 13, Maciej Stolarczyk 23 (k), 40 - Edward Cecot 43
Górnik Zabrze 0-1 Legia Warszawa 6 maja (6838)
Marcin Mięciel 20
Petrochemia Płock 2-2 Zagłębie Lubin 6 maja (7000)
Marek Kołtko 13, Roman Hryhorczuk 25 - Sławomir Majak 47, Zbigniew Czajkowski 77
Stal Stalowa Wola 2-0 Raków Częstochowa 6 maja (3500)
Marek Jakóbczak 61, Paweł Szafran 64
Ruch Chorzów 1-1 Hutnik Kraków 6 maja (2500)
Krzysztof Bizacki 16 - Dariusz Romuzga 9
Sokół Pniewy 1-1 Olimpia Poznań 7 maja (800)
Tomasz Kos 41 (k) - Arkadiusz Bąk 30
Lech Poznań 1-0 Widzew Łódź 7 maja (5000)
Piotr Reiss 55

Kolejka 28 - 10 maja

Legia Warszawa 0-1 Lech Poznań 10 maja (7500)
Jacek Dembiński 79
Warta Poznań 2-3 Górnik Zabrze 10 maja (400)
Piotr Prabucki 21 (k), Krzysztof Klempka 55 - Bartosz Tarachulski 29, 42, Mieczysław Agafon 81
Stomil Olsztyn 2-1 Pogoń Szczecin 10 maja (8000)
Tomasz Sokołowski I 30, Cezary Baca 87 - Robert Dymkowski 26
Olimpia Poznań 3-0 Łódzki KS 10 maja (600)
Sławomir Suchomski 13 (k), Piotr Burlikowski 71, 85
GKS Katowice 1-2 Sokół Pniewy 10 maja (1800)
Zdzisław Strojek 18 - Dariusz Wojciechowski 58, 75
Raków Częstochowa 1-1 Ruch Chorzów 10 maja (7000)
Sławomir Palacz 55 - Mariusz Śrutwa 69
Zagłębie Lubin 2-1 Stal Stalowa Wola 10 maja (6500)
Sławomir Majak 30, Wojciech Górski 56 - Marek Jakóbczak 26
Widzew Łódź 3-0 Petrochemia Płock 10 maja (2819)
Dariusz Podolski 21, Zbigniew Wyciszkiewicz 33
Hutnik Kraków 1-1 Stal Mielec 10 maja (1200)
Leszek Walankiewicz 45 - Bogusław Cygan 60

Kolejka 29 - 13-14 maja

Łódzki KS 0-0 GKS Katowice 13 maja (3243)
Pogoń Szczecin 1-1 Olimpia Poznań 13 maja (2200)
Siergiej Nikitin 68 - Adam Grad 10
Górnik Zabrze 2-0 Stomil Olsztyn 13 maja (2890)
Mieczysław Agafon 18, Arkadiusz Kampka 61
Petrochemia Płock 0-0 Legia Warszawa 13 maja (12 000)
Raków Częstochowa 0-0 Hutnik Kraków 13 maja (6500)
Sokół Pniewy 3-0 Stal Mielec 14 maja (800)
Piotr Kasperski 9, Robert Wilk 36, Sławomir Kramer 85
Lech Poznań 1-2 Warta Poznań 14 maja (2000)
Paweł Wojtala 18 - Piotr Prabucki 7, 85
Stal Stalowa Wola 0-2 Widzew Łódź 14 maja (3500)
Radosław Kowalczyk 52, Grzegorz Mielcarski 83
Ruch Chorzów 0-0 Zagłębie Lubin 14 maja (2424)

Kolejka 30 - 20-21 maja

Legia Warszawa 1-0 Stal Stalowa Wola 20 maja (4500)
Leszek Pisz 72
Stomil Olsztyn 1-0 Lech Poznań 20 maja (8000)
Janusz Prucheński 38
Olimpia Poznań 2-2 Górnik Zabrze 20 maja (500)
Arkadiusz Bąk 38, Sławomir Suchomski 61 (k) - Piotr Brzoza 34, Mieczysław Agafon 72
GKS Katowice 1-2 Pogoń Szczecin 20 maja (1500)
Grzegorz Borawski 52 - Janusz Studziński 45, Olgierd Moskalewicz 56
Stal Mielec 3-2 Łódzki KS 20 maja (2300)
Rafał Domarski 7, Krzysztof Łętocha 17, Bogusław Cygan 70 - Grzegorz Krysiak 15, 47
Zagłębie Lubin 2-0 Raków Częstochowa 20 maja (5500)
Sławomir Majak 60, Piotr Przerywacz 85
Widzew Łódź 2-0 Ruch Chorzów 20 maja (4065)
Zbigniew Wyciszkiewicz 47, Marek Bajor 90
Hutnik Kraków 0-0 Sokół Pniewy 20 maja (600)
Warta Poznań 1-3 Petrochemia Płock 21 maja (1000)
Piotr Prabucki 73 - Rafał Siadaczka 53, 65, 84
W 73. minucie Piotr Prabucki (Warta Poznań) nie wykorzystał rzutu karnego.

Kolejka 31 - 27-28 maja

Lech Poznań 0-2 Olimpia Poznań 26 maja (1645)
Sławomir Suchomski 32 (k), Piotr Burlikowski 89
Łódzki KS 3-0 Sokół Pniewy 27 maja (3007)
Jacek Płuciennik 3, Marek Chojnacki 50 (k), Tomasz Wieszczycki 58
Pogoń Szczecin 0-0 Stal Mielec 27 maja (5000)
Górnik Zabrze 2-1 GKS Katowice 27 maja (5223)
Marek Szemoński 16, Bartosz Tarachulski 79 - Grzegorz Pawłuszek 51
Petrochemia Płock 0-0 Stomil Olsztyn 27 maja (14 000)
Stal Stalowa Wola 4-1 Warta Poznań 27 maja (3000)
Arkadiusz Bilski 32, Paweł Rybak 35, Jarosław Zając 70, Mieczysław Ożóg 82 - Krzysztof Klempka 22
Raków Częstochowa 1-0 Widzew Łódź 27 maja (8000)
Andrzej Dziedzic 41 (k)
Zagłębie Lubin 1-2 Hutnik Kraków 27 maja (4500)
Sławomir Majak 12 - Dariusz Romuzga 42, Krzysztof Bukalski 88
Ruch Chorzów 0-2 Legia Warszawa 28 maja (7000)
Jerzy Podbrożny 29, 69 (k)

Kolejka 32 - 31 maja

Legia Warszawa 3-0 Raków Częstochowa 31 maja (16 000)
Zbigniew Mandziejewicz 25, 35, Jerzy Podbrożny 66
Warta Poznań 3-4 Ruch Chorzów 31 maja (400)
Piotr Prabucki 11, 65, Krzysztof Klempka 66 - Dariusz Gęsior 9, Piotr Rowicki 28, 49, Dariusz Fornalak 72 (k)
Stomil Olsztyn 1-1 Stal Stalowa Wola 31 maja (13 000)
Sylwester Czereszewski 31 - Marek Jakóbczak 17
Olimpia Poznań 1-1 Petrochemia Płock 31 maja (400)
Piotr Burlikowski 90 - Bogusław Pachelski 78
GKS Katowice 3-1 Lech Poznań 31 maja (1500)
Grzegorz Pawłuszek 20, 90, Sławomir Wojciechowski 32 - Jacek Dembiński 60
Stal Mielec 3-2 Górnik Zabrze 31 maja (2369)
Krzysztof Łętocha 25, Bogusław Cygan 60 (k), Rafał Domarski 83 - Marek Szemoński 43, Piotr Brzoza 65 (k)
Sokół Pniewy 0-0 Pogoń Szczecin 31 maja (1200)
Widzew Łódź 1-1 Zagłębie Lubin 31 maja (4995)
Bogdan Pikuta 79 - Sławomir Majak 85
Hutnik Kraków 5-0 Łódzki KS 31 maja (700)
Andrzej Zięba 17, Zakari Lambo 44, 70, Krzysztof Bukalski 59, Krzysztof Popczyński 87

Kolejka 33 - 11 czerwca

Pogoń Szczecin 0-0 Łódzki KS 11 czerwca (4000)
Górnik Zabrze 2-0 Sokół Pniewy 11 czerwca (2800)
Marek Szemoński 4, Tomasz Hajto 17
Lech Poznań 4-3 Stal Mielec 11 czerwca (500)
Jacek Dembiński 3, Paweł Wojtala 5, Sławomir Twardygrosz 24, Piotr Reiss 54 - Rafał Domarski 37, Bogusław Cygan 40, Paweł Kloc 66
Petrochemia Płock 3-0 GKS Katowice 11 czerwca (8000)
Rafał Siadaczka 12, Marcin Gocejna 18, Roman Hryhorczuk 43
W 86. minucie Krzysztof Walczak (GKS Katowice) nie wykorzystał rzutu karnego.
Stal Stalowa Wola 2-2 Olimpia Poznań 11 czerwca (5000)
Mariusz Błażej 13, Paweł Szafran 75 - Piotr Burlikowski 7, Sławomir Suchomski 59 (k)
W 72. minucie Paweł Rybak (Stal Stalowa Wola) nie wykorzystał rzutu karnego.
Ruch Chorzów 7-0 Stomil Olsztyn 11 czerwca (2539)
Mariusz Śrutwa 12, 85, 90, Mirosław Mosór 24, Dariusz Fornalak 45, Witold Wawrzyczek 47 (k), Mirosław Jaworski 55
W 24. minucie Dariusz Fornalak (Ruch Chorzów) nie wykorzystał rzutu karnego.
Raków Częstochowa 2-1 Warta Poznań 11 czerwca (5000)
Jan Spychalski 16, Krzysztof Stępień 90 - Krzysztof Klempka 32
W 35. minucie Robert Szopa (Raków Częstochowa) nie wykorzystał rzutu karnego.
Zagłębie Lubin 2-1 Legia Warszawa 11 czerwca (8500)
Dariusz Lewandowski 73, Radosław Kałużny 86 - Jacek Bednarz 64
Widzew Łódź 4-0 Hutnik Kraków 11 czerwca (3137)
Grzegorz Mielcarski 6, 60, 68, Dariusz Podolski 48 (k)

Kolejka 34 - 14 czerwca

Legia Warszawa 2-0 Widzew Łódź 14 czerwca (12 000)
Grzegorz Lewandowski 43, Adam Fedoruk 73 (k)
Warta Poznań 1-3 Zagłębie Lubin 14 czerwca (300)
Krzysztof Klempka 18 - Zbigniew Czajkowski 48, 89, Sławomir Majak 58
Stomil Olsztyn 0-1 Raków Częstochowa 14 czerwca (13 000)
Krzysztof Stępień 43
Olimpia Poznań 1-2 Ruch Chorzów 14 czerwca (800)
Marcin Ciliński 27 - Mariusz Śrutwa 32, Krzysztof Bizacki 79
GKS Katowice 3-0 Stal Stalowa Wola 14 czerwca (1300)
Bartosz Karwan 34, Grzegorz Pawłuszek 81, Jerzy Brzęczek 83
Stal Mielec 1-1 Petrochemia Płock 14 czerwca (3203)
Bogusław Cygan 63 - Rafał Siadaczka 84
Sokół Pniewy 2-1 Lech Poznań 14 czerwca (1500)
Robert Wilk 47, George Nechironga 62 - Jacek Dembiński 81
Łódzki KS 4-1 Górnik Zabrze 14 czerwca (2721)
Tomasz Wieszczycki 24, 29, Daniel Dubicki 71, Jacek Płuciennik 78 - Piotr Gruszka 60
Hutnik Kraków 1-1 Pogoń Szczecin 14 czerwca (1200)
Waldemar Adamczyk 67 - Grzegorz Niciński 59

Autor: Paweł Mogielnicki

 

Napisz do nas