[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa A 2011/2012, grupa: Szczecin II
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Radovia Radowo Małe 22 55 17 4 1 85-26 9 2 0 55-14 8 2 1 30-12
2.  Dąbrovia Stara Dąbrowa 22 38 11 5 6 38-33 8 1 2 24-12 3 4 4 14-21
3.  Olimpia Nowogard 22 37 11 4 7 58-46 6 2 3 31-21 5 2 4 27-25
4.  Unia Stargard Szczeciński 22 35 11 2 9 60-49 7 1 3 39-19 4 1 6 21-30 2 4 1 1 0 6-4
5.  Dąb Dębice 22 35 10 5 7 53-40 5 4 2 30-24 5 1 5 23-16 2 1 0 1 1 4-6
6.  Orkan Dalewo 22 34 11 1 10 53-47 7 1 3 32-22 4 0 7 21-25
7.  Orzeł Grzędzice 22 31 8 7 7 47-42 5 4 2 23-18 3 3 5 24-24
8.  Zorza Tychowo 22 29 8 5 9 46-41 3 2 6 13-21 5 3 3 33-20 2 6 2 0 0 5-0
9.  Rolpol Rossow Chlebowo 22 29 8 5 9 39-39 3 1 7 16-23 5 4 2 23-16 2 0 0 0 2 0-5
10.  WODR Barzkowice 22 22 6 4 12 40-39 4 2 5 27-20 2 2 7 13-19
11.  Pomorzanin Krąpiel 22 21 5 6 11 30-45 2 5 4 12-18 3 1 7 18-27
12.  Zenit Koszewo 22 5 1 2 19 32-134 1 0 10 16-51 0 2 9 16-83

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
 1 Radovia Radowo Małe    5-0 2-2 5-1 1-0 6-2 3-3 4-2 3-1 2-1 5-1 19-1 
 2 Dąbrovia Stara Dąbrowa1-1     0-4 2-1 1-0 1-0 3-0 3-2 1-2 4-1 2-1 6-0 
 3 Olimpia Nowogard4-0 2-0     7-3 2-0 0-3* 3-3 1-3 4-4 3-2 0-3* 5-0 
 4 Unia Stargard Szczeciński1-4 1-2 5-0     3-1 9-2 4-2 4-2 0-2 2-0 1-1 9-3 
 5 Dąb Dębice1-4 1-1 6-5 3-3     2-1 1-4 1-1 1-1 2-1 3-2 9-1 
 6 Orkan Dalewo0-3* 5-3 1-0 3-0 2-4     3-0 1-1 1-5 2-1 3-0 11-5 
 7 Orzeł Grzędzice3-3 0-0 0-4 4-1 2-0 1-0     1-8 1-1 0-0 6-0 5-1 
 8 Zorza Tychowo0-2 1-1 1-3 3-1 0-1 2-1 1-6     3-0 0-1 1-4 1-1 
 9 Rolpol Rossow Chlebowo0-4 2-3 1-2 0-1 3-5 0-3 0-0 0-2     4-1 2-0 4-2 
 10 WODR Barzkowice0-2 1-1 1-3 1-2 2-2 2-1 2-0 1-3 1-3     3-2 13-1 
 11 Pomorzanin Krąpiel1-4 2-0 2-2 1-4 0-2 0-1 2-1 2-2 1-1 0-0     1-1 
 12 Zenit Koszewo1-3 1-3 6-2 1-4 0-8 2-7 2-5 2-7 0-3 0-5 1-4     

Kolejka 1 - 27-28 sierpnia

Dąb Dębice 1-1 Dąbrovia Stara Dąbrowa 28 sierpnia, 15:30
Zorza Tychowo 3-0 Rolpol Rossow Chlebowo 28 sierpnia, 16:00
Zenit Koszewo 1-4 Unia Stargard Szczeciński 28 sierpnia, 15:00
Pomorzanin Krąpiel 2-2 Olimpia Nowogard 28 sierpnia, 16:00
Orzeł Grzędzice 0-0 WODR Barzkowice 28 sierpnia, 14:30
Orkan Dalewo 0-3 Radovia Radowo Małe 28 sierpnia, 16:00
(wo)
mecz przerwany w 45. minucie przy stanie 0-3 z powodu zamieszek na trybunach

Kolejka 2 - 3-4 września

Dąbrovia Stara Dąbrowa 1-1 Radovia Radowo Małe 3 września, 13:30
WODR Barzkowice 2-1 Orkan Dalewo 3 września, 16:30
Olimpia Nowogard 3-3 Orzeł Grzędzice 3 września, 16:00
Unia Stargard Szczeciński 1-1 Pomorzanin Krąpiel 4 września, 16:00
Rolpol Rossow Chlebowo 4-2 Zenit Koszewo 4 września, 16:00
Dąb Dębice 1-1 Zorza Tychowo 4 września, 15:30

Kolejka 3 - 10-11 września

Zorza Tychowo 1-1 Dąbrovia Stara Dąbrowa 11 września, 16:00
Zenit Koszewo 0-8 Dąb Dębice 11 września, 15:00
Pomorzanin Krąpiel 1-1 Rolpol Rossow Chlebowo 11 września, 16:00
Orzeł Grzędzice 4-1 Unia Stargard Szczeciński 11 września, 14:30
Orkan Dalewo 1-0 Olimpia Nowogard 11 września, 16:00
Radovia Radowo Małe 2-1 WODR Barzkowice 12 listopada, 13:30
w pierwotnym terminie (10 września, 16:00) odwołany z powodu śmierci zawodnika gości

Kolejka 4 - 17-18 września

Dąbrovia Stara Dąbrowa 4-1 WODR Barzkowice 17 września, 16:00
Olimpia Nowogard 4-0 Radovia Radowo Małe 17 września, 16:00
Unia Stargard Szczeciński 9-2 Orkan Dalewo 18 września, 16:00
Rolpol Rossow Chlebowo 0-0 Orzeł Grzędzice 18 września, 16:00
Dąb Dębice 3-2 Pomorzanin Krąpiel 17 września, 14:30
Zorza Tychowo 1-1 Zenit Koszewo 18 września, 16:00

Kolejka 5 - 24-25 września

Zenit Koszewo 1-3 Dąbrovia Stara Dąbrowa 25 września, 14:30
Pomorzanin Krąpiel 2-2 Zorza Tychowo 25 września, 16:00
Orzeł Grzędzice 2-0 Dąb Dębice 25 września, 14:30
Orkan Dalewo 1-5 Rolpol Rossow Chlebowo 24 września, 16:00
Radovia Radowo Małe 5-1 Unia Stargard Szczeciński 24 września, 16:00
WODR Barzkowice 1-3 Olimpia Nowogard 25 września, 13:30

Kolejka 6 - 1-2 października

Dąbrovia Stara Dąbrowa 0-4 Olimpia Nowogard 1 października, 16:00
Unia Stargard Szczeciński 2-0 WODR Barzkowice 2 października, 15:30
Rolpol Rossow Chlebowo 0-4 Radovia Radowo Małe 2 października, 15:00
Dąb Dębice 2-1 Orkan Dalewo 1 października, 13:30
Zorza Tychowo 1-6 Orzeł Grzędzice 2 października, 15:00
Zenit Koszewo 1-4 Pomorzanin Krąpiel 2 października, 14:30

Kolejka 7 - 8-9 października

Pomorzanin Krąpiel 2-0 Dąbrovia Stara Dąbrowa 9 października, 15:00
Orzeł Grzędzice 5-1 Zenit Koszewo 9 października, 14:30
Orkan Dalewo 1-1 Zorza Tychowo 9 października, 15:00
Radovia Radowo Małe 1-0 Dąb Dębice 8 października, 15:00
WODR Barzkowice 1-3 Rolpol Rossow Chlebowo 9 października, 13:30
Olimpia Nowogard 7-3 Unia Stargard Szczeciński 8 października, 15:30

Kolejka 8 - 15-16 października

Dąbrovia Stara Dąbrowa 2-1 Unia Stargard Szczeciński 15 października, 12:30
Rolpol Rossow Chlebowo 1-2 Olimpia Nowogard 16 października, 15:00
Dąb Dębice 2-1 WODR Barzkowice 15 października, 13:30
Zorza Tychowo 0-2 Radovia Radowo Małe 16 października, 15:00
Zenit Koszewo 2-7 Orkan Dalewo 16 października, 14:30
Pomorzanin Krąpiel 2-1 Orzeł Grzędzice 16 października, 15:00

Kolejka 9 - 22-23 października

Orzeł Grzędzice 0-0 Dąbrovia Stara Dąbrowa 23 października, 14:30
Orkan Dalewo 3-0 Pomorzanin Krąpiel 23 października, 15:00
Radovia Radowo Małe 19-1 Zenit Koszewo 22 października, 14:00
WODR Barzkowice 1-3 Zorza Tychowo 23 października, 13:30
Olimpia Nowogard 2-0 Dąb Dębice 22 października, 15:30
Unia Stargard Szczeciński 0-2 Rolpol Rossow Chlebowo 23 października, 17:00

Kolejka 10 - 29-30 października

Dąbrovia Stara Dąbrowa 1-2 Rolpol Rossow Chlebowo 29 października, 14:00
Dąb Dębice 3-3 Unia Stargard Szczeciński 29 października, 13:30
Zorza Tychowo 1-3 Olimpia Nowogard 30 października, 14:00
Zenit Koszewo 0-5 WODR Barzkowice 30 października, 14:00
Pomorzanin Krąpiel 1-4 Radovia Radowo Małe 30 października, 15:00
Orzeł Grzędzice 1-0 Orkan Dalewo 30 października, 14:30

Kolejka 11 - 5-6 listopada

Orkan Dalewo 5-3 Dąbrovia Stara Dąbrowa 6 listopada, 14:30
Radovia Radowo Małe 3-3 Orzeł Grzędzice 5 listopada, 14:00
WODR Barzkowice 3-2 Pomorzanin Krąpiel 6 listopada, 13:30
Olimpia Nowogard 5-0 Zenit Koszewo 6 listopada, 14:30
Unia Stargard Szczeciński 4-2 Zorza Tychowo 6 listopada, 17:30
Rolpol Rossow Chlebowo 3-5 Dąb Dębice 5 listopada, 14:00

Kolejka 12 - 24-25 marca

Dąbrovia Stara Dąbrowa 1-0 Dąb Dębice 24 marca, 15:30
Rolpol Rossow Chlebowo 0-2 Zorza Tychowo 25 marca, 15:00
Unia Stargard Szczeciński 9-3 Zenit Koszewo 25 marca, 16:30
Olimpia Nowogard 0-3 Pomorzanin Krąpiel
(wo)
WODR Barzkowice 2-0 Orzeł Grzędzice 25 marca, 14:00
Radovia Radowo Małe 6-2 Orkan Dalewo 24 marca, 14:00

Kolejka 13 - 31 marca-1 kwietnia

Radovia Radowo Małe 5-0 Dąbrovia Stara Dąbrowa 31 marca, 14:00
Orkan Dalewo 2-1 WODR Barzkowice 1 kwietnia, 15:00
Orzeł Grzędzice 0-4 Olimpia Nowogard 1 kwietnia, 14:30
Pomorzanin Krąpiel 1-4 Unia Stargard Szczeciński 1 kwietnia, 15:00
Zenit Koszewo 0-3 Rolpol Rossow Chlebowo 1 kwietnia, 15:00
Zorza Tychowo 0-1 Dąb Dębice 1 kwietnia, 16:00

Kolejka 14 - 14-15 kwietnia

Dąbrovia Stara Dąbrowa 3-2 Zorza Tychowo 14 kwietnia, 16:30
Dąb Dębice 9-1 Zenit Koszewo 15 kwietnia, 16:00
Rolpol Rossow Chlebowo 2-0 Pomorzanin Krąpiel 15 kwietnia, 16:00
Unia Stargard Szczeciński 4-2 Orzeł Grzędzice 15 kwietnia, 16:30
Olimpia Nowogard 0-3 Orkan Dalewo 14 kwietnia, 15:30
(wo)
na boisku 0-0
WODR Barzkowice 0-2 Radovia Radowo Małe 15 kwietnia, 13:30

Kolejka 15 - 21-22 kwietnia

WODR Barzkowice 1-1 Dąbrovia Stara Dąbrowa 22 kwietnia, 14:00
Radovia Radowo Małe 2-2 Olimpia Nowogard 21 kwietnia, 15:00
Orkan Dalewo 3-0 Unia Stargard Szczeciński 22 kwietnia, 15:00
Orzeł Grzędzice 1-1 Rolpol Rossow Chlebowo 22 kwietnia, 14:30
Pomorzanin Krąpiel 0-2 Dąb Dębice 22 kwietnia, 15:30
Zenit Koszewo 2-7 Zorza Tychowo 22 kwietnia, 15:00

Kolejka 16 - 28-29 kwietnia

Dąbrovia Stara Dąbrowa 6-0 Zenit Koszewo 28 kwietnia, 16:30
Zorza Tychowo 1-4 Pomorzanin Krąpiel 29 kwietnia, 16:00
Dąb Dębice 1-4 Orzeł Grzędzice 29 kwietnia, 16:00
Rolpol Rossow Chlebowo 0-3 Orkan Dalewo 29 kwietnia, 16:00
Unia Stargard Szczeciński 1-4 Radovia Radowo Małe 29 kwietnia, 17:00
Olimpia Nowogard 3-2 WODR Barzkowice 29 kwietnia, 16:00

Kolejka 17 - 3 maja

Olimpia Nowogard 2-0 Dąbrovia Stara Dąbrowa 3 maja, 16:30
WODR Barzkowice 1-2 Unia Stargard Szczeciński 3 maja, 14:00
Radovia Radowo Małe 3-1 Rolpol Rossow Chlebowo 3 maja, 15:00
Orkan Dalewo 2-4 Dąb Dębice 3 maja, 16:30
Orzeł Grzędzice 1-8 Zorza Tychowo 3 maja, 12:00
Pomorzanin Krąpiel 1-1 Zenit Koszewo 3 maja, 16:00

Kolejka 18 - 5-6 maja

Dąbrovia Stara Dąbrowa 2-1 Pomorzanin Krąpiel 5 maja, 17:00
Zenit Koszewo 2-5 Orzeł Grzędzice 6 maja, 15:00
Zorza Tychowo 2-1 Orkan Dalewo 6 maja, 16:00
Dąb Dębice 1-4 Radovia Radowo Małe 6 maja, 16:00
Rolpol Rossow Chlebowo 4-1 WODR Barzkowice 6 maja, 16:00
Unia Stargard Szczeciński 5-0 Olimpia Nowogard 6 maja, 17:00

Kolejka 19 - 12-13 maja

Unia Stargard Szczeciński 1-2 Dąbrovia Stara Dąbrowa 13 maja, 17:30
Olimpia Nowogard 4-4 Rolpol Rossow Chlebowo 12 maja, 16:30
WODR Barzkowice 2-2 Dąb Dębice 13 maja, 13:30
Radovia Radowo Małe 4-2 Zorza Tychowo 12 maja, 15:00
Orkan Dalewo 11-5 Zenit Koszewo 12 maja, 16:30
Orzeł Grzędzice 6-0 Pomorzanin Krąpiel 13 maja, 14:30

Kolejka 20 - 19-20 maja

Dąbrovia Stara Dąbrowa 3-0 Orzeł Grzędzice 19 maja, 17:00
Pomorzanin Krąpiel 0-1 Orkan Dalewo 20 maja, 16:30
Zenit Koszewo 1-3 Radovia Radowo Małe 20 maja, 15:00
Zorza Tychowo 0-1 WODR Barzkowice 20 maja, 16:00
Dąb Dębice 6-5 Olimpia Nowogard 20 maja, 16:00
Rolpol Rossow Chlebowo 0-1 Unia Stargard Szczeciński 20 maja, 16:00

Kolejka 21 - 27 maja

Rolpol Rossow Chlebowo 2-3 Dąbrovia Stara Dąbrowa 27 maja, 17:00
Unia Stargard Szczeciński 3-1 Dąb Dębice 27 maja, 17:00
Olimpia Nowogard 1-3 Zorza Tychowo 27 maja, 17:00
WODR Barzkowice 13-1 Zenit Koszewo 27 maja, 17:00
Radovia Radowo Małe 5-1 Pomorzanin Krąpiel 27 maja, 17:00
Orkan Dalewo 3-0 Orzeł Grzędzice 27 maja, 17:00

Kolejka 22 - 3 czerwca

Dąbrovia Stara Dąbrowa 1-0 Orkan Dalewo 3 czerwca, 17:00
Orzeł Grzędzice 3-3 Radovia Radowo Małe 3 czerwca, 17:00
Pomorzanin Krąpiel 0-0 WODR Barzkowice 3 czerwca, 17:00
Zenit Koszewo 6-2 Olimpia Nowogard 3 czerwca, 17:00
Zorza Tychowo 3-1 Unia Stargard Szczeciński 3 czerwca, 17:00
Dąb Dębice 1-1 Rolpol Rossow Chlebowo 3 czerwca, 17:00

Klasa okręgowa 2011/2012 (Szczecin I)
Klasa okręgowa 2011/2012 (Szczecin II)

Klasa A 2011/2012 (Szczecin I)
Klasa A 2011/2012 (Szczecin III)
Klasa A 2011/2012 (Szczecin IV)
Klasa A 2011/2012 (Szczecin V)
Klasa A 2011/2012 (Szczecin VI)

Klasa B 2011/2012 (Szczecin I)
Klasa B 2011/2012 (Szczecin II)
Klasa B 2011/2012 (Szczecin III)
Klasa B 2011/2012 (Szczecin IV)
Klasa B 2011/2012 (Szczecin V)
Klasa B 2011/2012 (Szczecin VI)

Autor: Łukasz Malesa
Kontakt: zachodniopomorskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas