[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa B 2011/2012, grupa: Szczecin VI
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Czarni Czarnówko 14 35 11 2 1 63-14 6 1 0 42-6 5 1 1 21-8
2.  Goplana Żabów 14 34 11 1 2 49-24 6 1 0 30-9 5 0 2 19-15
3.  Gryf Nowielin 14 22 6 4 4 32-34 4 1 2 19-13 2 3 2 13-21
4.  Tywa Swobnica 14 20 6 2 6 34-36 3 2 2 17-11 3 0 4 17-25
5.  Orzeł Żelechowo 14 17 5 2 7 31-52 3 0 4 20-25 2 2 3 11-27
6.  Bonus Rzepnowo 14 16 5 1 8 31-30 3 1 3 16-7 2 0 5 15-23
7.  Zryw Góralice 14 11 3 2 9 21-44 1 1 5 9-24 2 1 4 12-20
8.  Sokół II Pyrzyce 14 6 2 0 12 15-42 2 0 5 11-17 0 0 7 4-25
Sokół II Pyrzyce wycofał się z rozgrywek po 9. kolejce.

 1  2  3  4  5  6  7  8 
 1 Czarni Czarnówko    9-1 8-0 6-2 3-3 6-0 7-0 3-0* 
 2 Goplana Żabów2-0     3-3 4-1 8-0 5-2 3-1 5-2 
 3 Gryf Nowielin1-1 0-1     3-2 6-1 4-3 2-5 3-0* 
 4 Tywa Swobnica4-5 2-1 1-2     0-0 5-1 2-2 3-0* 
 5 Orzeł Żelechowo1-5 1-6 5-2 2-3     1-6 4-1 6-2 
 6 Bonus Rzepnowo0-1 1-2 1-1 2-3 7-0     2-0 3-0* 
 7 Zryw Góralice0-5 2-5 2-2 0-6 3-4 0-2     2-0 
 8 Sokół II Pyrzyce0-4 0-3* 1-3 8-0 0-3* 2-1 0-3*     

Kolejka 1 - 3-4 września

Sokół II Pyrzyce 0-4 Czarni Czarnówko 4 września, 16:00
Tywa Swobnica 2-2 Zryw Góralice 4 września, 14:00
Orzeł Żelechowo 1-6 Bonus Rzepnowo 4 września, 15:00
Gryf Nowielin 0-1 Goplana Żabów 4 września, 17:00

Kolejka 2 - 10-11 września

Czarni Czarnówko 9-1 Goplana Żabów 10 września, 16:00
Bonus Rzepnowo 1-1 Gryf Nowielin 11 września, 13:00
Zryw Góralice 3-4 Orzeł Żelechowo 11 września, 14:00
Sokół II Pyrzyce 8-0 Tywa Swobnica 11 września, 16:00

Kolejka 3 - 17-18 września

Tywa Swobnica 4-5 Czarni Czarnówko 18 września, 14:00
Orzeł Żelechowo 6-2 Sokół II Pyrzyce 18 września, 15:00
Gryf Nowielin 2-5 Zryw Góralice 18 września, 16:00
Goplana Żabów 5-2 Bonus Rzepnowo 18 września, 15:00

Kolejka 4 - 24-25 września

Czarni Czarnówko 6-0 Bonus Rzepnowo 25 września, 14:00
Zryw Góralice 2-5 Goplana Żabów 25 września, 14:00
Sokół II Pyrzyce 1-3 Gryf Nowielin 25 września, 16:00
Tywa Swobnica 0-0 Orzeł Żelechowo 25 września, 14:00

Kolejka 5 - 1-2 października

Orzeł Żelechowo 1-5 Czarni Czarnówko 2 października, 15:00
Gryf Nowielin 3-2 Tywa Swobnica 2 października, 16:00
Goplana Żabów 5-2 Sokół II Pyrzyce 2 października, 15:00
Bonus Rzepnowo 2-0 Zryw Góralice 2 października, 14:00

Kolejka 6 - 8-9 października

Czarni Czarnówko 7-0 Zryw Góralice 9 października, 14:00
Sokół II Pyrzyce 2-1 Bonus Rzepnowo 9 października, 16:00
Tywa Swobnica 2-1 Goplana Żabów 9 października, 14:00
Orzeł Żelechowo 5-2 Gryf Nowielin 9 października, 15:00

Kolejka 7 - 15-16 października

Gryf Nowielin 1-1 Czarni Czarnówko 16 października, 15:00
Goplana Żabów 8-0 Orzeł Żelechowo 16 października, 15:00
Bonus Rzepnowo 2-3 Tywa Swobnica 16 października, 14:00
Zryw Góralice 2-0 Sokół II Pyrzyce 16 października, 14:00

Kolejka 8 - 14-15 kwietnia

Czarni Czarnówko 3-0 Sokół II Pyrzyce 15 kwietnia, 16:00
(wo)
goście nie dojechali
Zryw Góralice 0-6 Tywa Swobnica 15 kwietnia, 15:00
Bonus Rzepnowo 7-0 Orzeł Żelechowo 15 kwietnia, 15:00
Goplana Żabów 3-3 Gryf Nowielin 15 kwietnia, 14:30

Kolejka 9 - 21-22 kwietnia

Goplana Żabów 2-0 Czarni Czarnówko 22 kwietnia, 14:30
Gryf Nowielin 4-3 Bonus Rzepnowo 22 kwietnia, 17:00
Orzeł Żelechowo 4-1 Zryw Góralice 22 kwietnia, 14:00
Tywa Swobnica 3-0 Sokół II Pyrzyce 22 kwietnia, 14:00
(wo)
nie odbył się

Kolejka 10 - 28-29 kwietnia

Czarni Czarnówko 6-2 Tywa Swobnica 28 kwietnia, 16:00
Sokół II Pyrzyce 0-3 Orzeł Żelechowo
(wo)
Zryw Góralice 2-2 Gryf Nowielin 29 kwietnia, 14:00
Bonus Rzepnowo 1-2 Goplana Żabów 29 kwietnia, 14:00

Kolejka 11 - 5-6 maja

Bonus Rzepnowo 0-1 Czarni Czarnówko 6 maja, 15:00
Goplana Żabów 3-1 Zryw Góralice 6 maja, 14:30
Gryf Nowielin 3-0 Sokół II Pyrzyce
(wo)
Orzeł Żelechowo 2-3 Tywa Swobnica 6 maja, 14:00

Kolejka 12 - 12-13 maja

Czarni Czarnówko 3-3 Orzeł Żelechowo 12 maja, 16:00
Tywa Swobnica 1-2 Gryf Nowielin 13 maja, 16:00
Sokół II Pyrzyce 0-3 Goplana Żabów
(wo)
Zryw Góralice 0-2 Bonus Rzepnowo 13 maja, 16:00

Kolejka 13 - 20 maja

Zryw Góralice 0-5 Czarni Czarnówko 20 maja, 16:00
Bonus Rzepnowo 3-0 Sokół II Pyrzyce
(wo)
Goplana Żabów 4-1 Tywa Swobnica 20 maja, 16:00
Gryf Nowielin 6-1 Orzeł Żelechowo 20 maja, 16:00

Kolejka 14 - 27 maja

Czarni Czarnówko 8-0 Gryf Nowielin 27 maja, 16:00
Orzeł Żelechowo 1-6 Goplana Żabów 27 maja, 16:00
Tywa Swobnica 5-1 Bonus Rzepnowo 27 maja, 16:00
Sokół II Pyrzyce 0-3 Zryw Góralice
(wo)

Klasa A 2011/2012 (Szczecin I)
Klasa A 2011/2012 (Szczecin II)
Klasa A 2011/2012 (Szczecin III)
Klasa A 2011/2012 (Szczecin IV)
Klasa A 2011/2012 (Szczecin V)
Klasa A 2011/2012 (Szczecin VI)

Klasa B 2011/2012 (Szczecin I)
Klasa B 2011/2012 (Szczecin II)
Klasa B 2011/2012 (Szczecin III)
Klasa B 2011/2012 (Szczecin IV)
Klasa B 2011/2012 (Szczecin V)

Autor: Łukasz Malesa
Kontakt: zachodniopomorskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas