[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa A 2011/2012, grupa: Szczecin V
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Sława Sławęcin 22 57 18 3 1 89-23 8 2 1 34-13 10 1 0 55-10
2.  Ina Nadarzyn 22 47 14 5 3 61-34 8 1 2 36-18 6 4 1 25-16
3.  Świt Barnimie 22 36 11 3 8 45-32 7 2 2 27-12 4 1 6 18-20
4.  Jedność Przewłoki 22 35 11 2 9 57-40 8 1 2 41-16 3 1 7 16-24 2 3 1 0 1 7-2
5.  Czarni Marianowo 22 35 11 2 9 42-47 9 0 2 31-18 2 2 7 11-29 2 3 1 0 1 2-7
6.  Gryf Objezierze 22 31 8 7 7 42-32 5 4 2 23-14 3 3 5 19-18
7.  Sokół Granowo 22 29 8 5 9 50-44 6 2 3 32-21 2 3 6 18-23 2 4 1 1 0 6-3
8.  Pomorzanin Zamęcin 22 29 8 5 9 46-62 4 2 5 23-35 4 3 4 23-27 2 1 0 1 1 3-6
9.  Korona Raduń 22 23 6 5 11 43-60 3 3 5 24-30 3 2 6 19-30
10.  Sokół Sokoliniec 22 22 6 4 12 38-64 5 3 3 24-19 1 1 9 14-45
11.  Piast II Chociwel 22 16 4 4 14 31-63 3 2 6 16-21 1 2 8 15-42
12.  Iskra Warszyn 22 13 4 1 17 30-73 4 1 6 20-26 0 0 11 10-47

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
 1 Sława Sławęcin    0-2 2-1 1-1 2-1 2-0 3-2 3-3 4-1 7-1 7-1 3-0 
 2 Ina Nadarzyn1-2     2-1 3-2 3-0* 2-1 3-3 2-3 6-3 4-1 5-0 5-2 
 3 Świt Barnimie1-4 1-2     6-1 3-0 1-1 4-0 2-1 0-0 2-1 2-1 5-1 
 4 Jedność Przewłoki1-6 3-1 1-1     7-1 2-1 1-0 3-4 4-0* 11-0 3-1 5-1 
 5 Czarni Marianowo1-5 0-3 2-1 1-0     2-1 2-1 5-3 5-1 6-2 5-1 2-0 
 6 Gryf Objezierze1-1 1-1 0-2 2-1 2-0     3-3 2-2 2-1 1-2 3-1 6-0 
 7 Sokół Granowo2-7 2-3 0-1 4-1 2-2 3-1     2-2 5-3 2-0 8-1 2-0 
 8 Pomorzanin Zamęcin0-9 3-3 4-2 2-1 0-3* 2-3 1-4     1-5 3-1 2-2 5-2 
 9 Korona Raduń0-7 1-2 2-4 2-4 6-2 2-2 2-1 1-2     2-2 2-2 4-2 
 10 Sokół Sokoliniec2-6 3-3 3-1 3-0 0-1 1-1 3-1 3-0 1-1     0-3 5-2 
 11 Piast II Chociwel0-2 2-2 3-1 0-4 1-1 1-3 1-3 1-3 1-2 1-0     5-0 
 12 Iskra Warszyn1-6 0-3 1-3 0-1 3-0 0-5 0-0 3-0 1-2 6-4 5-2     

Kolejka 1 - 27-28 sierpnia

Sokół Sokoliniec 1-1 Gryf Objezierze 27 sierpnia, 15:00
Korona Raduń 1-2 Ina Nadarzyn 27 sierpnia, 11:30
Sokół Granowo 2-0 Iskra Warszyn 28 sierpnia, 16:00
Pomorzanin Zamęcin 2-1 Jedność Przewłoki 28 sierpnia, 16:00
Świt Barnimie 1-4 Sława Sławęcin 28 sierpnia, 15:00
Piast II Chociwel 1-1 Czarni Marianowo 28 sierpnia, 17:00

Kolejka 2 - 3-4 września

Gryf Objezierze 2-0 Czarni Marianowo 4 września, 15:00
Sława Sławęcin 7-1 Piast II Chociwel 3 września, 16:00
Jedność Przewłoki 1-1 Świt Barnimie 3 września, 17:00
Iskra Warszyn 3-0 Pomorzanin Zamęcin 4 września, 15:30
Ina Nadarzyn 3-3 Sokół Granowo 3 września, 16:00
Sokół Sokoliniec 1-1 Korona Raduń 3 września, 16:00

Kolejka 3 - 10-11 września

Korona Raduń 2-2 Gryf Objezierze 10 września, 15:30
Sokół Granowo 2-0 Sokół Sokoliniec 11 września, 16:00
Pomorzanin Zamęcin 3-3 Ina Nadarzyn 11 września, 16:00
Świt Barnimie 5-1 Iskra Warszyn 11 września, 15:30
Piast II Chociwel 0-4 Jedność Przewłoki 11 września, 16:00
Czarni Marianowo 1-5 Sława Sławęcin 11 września, 15:00

Kolejka 4 - 17-18 września

Gryf Objezierze 1-1 Sława Sławęcin 18 września, 15:00
Jedność Przewłoki 7-1 Czarni Marianowo 17 września, 16:00
Iskra Warszyn 5-2 Piast II Chociwel 18 września, 15:00
Ina Nadarzyn 2-1 Świt Barnimie 17 września, 15:00
Sokół Sokoliniec 3-0 Pomorzanin Zamęcin 17 września, 16:00
Korona Raduń 2-1 Sokół Granowo 18 września, 16:00

Kolejka 5 - 24-25 września

Sokół Granowo 3-1 Gryf Objezierze 25 września, 15:00
Pomorzanin Zamęcin 1-5 Korona Raduń 25 września, 15:30
Świt Barnimie 2-1 Sokół Sokoliniec 25 września, 15:30
Piast II Chociwel 2-2 Ina Nadarzyn 25 września, 15:00
Czarni Marianowo 2-0 Iskra Warszyn 25 września, 15:00
Sława Sławęcin 1-1 Jedność Przewłoki 24 września, 15:30

Kolejka 6 - 1-2 października

Gryf Objezierze 2-1 Jedność Przewłoki 2 października, 14:30
Iskra Warszyn 1-6 Sława Sławęcin 2 października, 15:00
Ina Nadarzyn 3-0 Czarni Marianowo 1 października, 14:00
(wo)
drużyna gości nie posiadała ważnych badań lekarskich
Sokół Sokoliniec 0-3 Piast II Chociwel 1 października, 15:30
Korona Raduń 2-4 Świt Barnimie 2 października, 14:30
Sokół Granowo 2-2 Pomorzanin Zamęcin 2 października, 15:00

Kolejka 7 - 8-9 października

Pomorzanin Zamęcin 2-3 Gryf Objezierze 9 października, 15:00
Świt Barnimie 4-0 Sokół Granowo 9 października, 14:00
Piast II Chociwel 1-2 Korona Raduń 9 października, 15:00
Czarni Marianowo 6-2 Sokół Sokoliniec 9 października, 15:00
Sława Sławęcin 0-2 Ina Nadarzyn 9 października, 15:00
Jedność Przewłoki 5-1 Iskra Warszyn 8 października, 15:30

Kolejka 8 - 15-16 października

Gryf Objezierze 6-0 Iskra Warszyn 16 października, 14:30
Ina Nadarzyn 3-2 Jedność Przewłoki 15 października, 14:00
Sokół Sokoliniec 2-6 Sława Sławęcin 15 października, 15:00
Korona Raduń 6-2 Czarni Marianowo 16 października, 15:00
Sokół Granowo 8-1 Piast II Chociwel 16 października, 14:00
Pomorzanin Zamęcin 4-2 Świt Barnimie 16 października, 15:00

Kolejka 9 - 22-23 października

Świt Barnimie 1-1 Gryf Objezierze 23 października, 14:30
Piast II Chociwel 1-3 Pomorzanin Zamęcin 23 października, 14:00
Czarni Marianowo 2-1 Sokół Granowo 23 października, 15:00
Sława Sławęcin 4-1 Korona Raduń 22 października, 14:00
Jedność Przewłoki 11-0 Sokół Sokoliniec 22 października, 15:00
Iskra Warszyn 0-3 Ina Nadarzyn 23 października, 15:00

Kolejka 10 - 29-30 października

Gryf Objezierze 1-1 Ina Nadarzyn 30 października, 14:00
Sokół Sokoliniec 5-2 Iskra Warszyn 29 października, 15:00
Korona Raduń 2-4 Jedność Przewłoki 30 października, 13:30
Sokół Granowo 2-7 Sława Sławęcin 30 października, 14:00
Pomorzanin Zamęcin 0-3 Czarni Marianowo 30 października, 14:00
(wo)
na boisku 2-3; w drużynie gospodarzy wystąpił nieuprawniony zawodnik
Świt Barnimie 2-1 Piast II Chociwel 30 października, 14:00

Kolejka 11 - 5-6 listopada

Piast II Chociwel 1-3 Gryf Objezierze 6 listopada, 13:00
Czarni Marianowo 2-1 Świt Barnimie 6 listopada, 14:00
Sława Sławęcin 3-3 Pomorzanin Zamęcin 5 listopada, 14:00
Jedność Przewłoki 1-0 Sokół Granowo 5 listopada, 13:30
Iskra Warszyn 1-2 Korona Raduń 6 listopada, 13:30
Ina Nadarzyn 4-1 Sokół Sokoliniec 5 listopada, 13:00

Kolejka 12 - 24-25 marca

Gryf Objezierze 1-2 Sokół Sokoliniec 25 marca, 15:00
Ina Nadarzyn 6-3 Korona Raduń 25 marca, 14:00
Iskra Warszyn 0-0 Sokół Granowo 25 marca, 14:00
Jedność Przewłoki 3-4 Pomorzanin Zamęcin 24 marca, 15:30
Sława Sławęcin 2-1 Świt Barnimie 25 marca, 15:00
Czarni Marianowo 5-1 Piast II Chociwel 24 marca, 14:00

Kolejka 13 - 31 marca-1 kwietnia

Czarni Marianowo 2-1 Gryf Objezierze 1 kwietnia, 15:00
Piast II Chociwel 0-2 Sława Sławęcin 1 kwietnia, 15:00
Świt Barnimie 6-1 Jedność Przewłoki 1 kwietnia, 13:30
Pomorzanin Zamęcin 5-2 Iskra Warszyn 1 kwietnia, 15:00
Sokół Granowo 2-3 Ina Nadarzyn 1 kwietnia, 14:00
Korona Raduń 2-2 Sokół Sokoliniec 31 marca, 15:00

Kolejka 14 - 14-15 kwietnia

Gryf Objezierze 2-1 Korona Raduń 15 kwietnia, 15:00
Sokół Sokoliniec 3-1 Sokół Granowo 14 kwietnia, 16:00
Ina Nadarzyn 2-3 Pomorzanin Zamęcin 14 kwietnia, 14:00
Iskra Warszyn 1-3 Świt Barnimie 15 kwietnia, 15:30
Jedność Przewłoki 3-1 Piast II Chociwel 14 kwietnia, 16:00
Sława Sławęcin 2-1 Czarni Marianowo 15 kwietnia, 16:00

Kolejka 15 - 21-22 kwietnia

Sława Sławęcin 2-0 Gryf Objezierze 21 kwietnia, 16:00
Czarni Marianowo 1-0 Jedność Przewłoki 22 kwietnia, 15:00
Piast II Chociwel 5-0 Iskra Warszyn 22 kwietnia, 12:00
Świt Barnimie 1-2 Ina Nadarzyn 22 kwietnia, 13:30
Pomorzanin Zamęcin 3-1 Sokół Sokoliniec 22 kwietnia, 15:00
Sokół Granowo 5-3 Korona Raduń 22 kwietnia, 15:00

Kolejka 16 - 28-29 kwietnia

Gryf Objezierze 3-3 Sokół Granowo 29 kwietnia, 15:00
Korona Raduń 1-2 Pomorzanin Zamęcin 29 kwietnia, 15:30
Sokół Sokoliniec 3-1 Świt Barnimie 29 kwietnia, 16:00
Ina Nadarzyn 5-0 Piast II Chociwel 28 kwietnia, 14:30
Iskra Warszyn 3-0 Czarni Marianowo 29 kwietnia, 15:30
Jedność Przewłoki 1-6 Sława Sławęcin 28 kwietnia, 16:00

Kolejka 17 - 3 maja

Jedność Przewłoki 2-1 Gryf Objezierze 3 maja, 16:00
Sława Sławęcin 3-0 Iskra Warszyn 3 maja, 16:00
Czarni Marianowo 0-3 Ina Nadarzyn 3 maja, 15:00
Piast II Chociwel 1-0 Sokół Sokoliniec 3 maja, 16:00
Świt Barnimie 0-0 Korona Raduń 3 maja, 14:30
Pomorzanin Zamęcin 1-4 Sokół Granowo 3 maja, 15:30

Kolejka 18 - 5-6 maja

Gryf Objezierze 2-2 Pomorzanin Zamęcin 6 maja, 15:30
Sokół Granowo 0-1 Świt Barnimie 6 maja, 15:00
Korona Raduń 2-2 Piast II Chociwel 5 maja, 16:00
Sokół Sokoliniec 0-1 Czarni Marianowo 5 maja, 16:00
Ina Nadarzyn 1-2 Sława Sławęcin 5 maja, 15:00
Iskra Warszyn 0-1 Jedność Przewłoki 6 maja, 15:30

Kolejka 19 - 12-13 maja

Iskra Warszyn 0-5 Gryf Objezierze 13 maja, 15:30
Jedność Przewłoki 3-1 Ina Nadarzyn 12 maja, 16:00
Sława Sławęcin 7-1 Sokół Sokoliniec 12 maja, 16:00
Czarni Marianowo 5-1 Korona Raduń 13 maja, 15:00
Piast II Chociwel 1-3 Sokół Granowo 13 maja, 16:00
Świt Barnimie 2-1 Pomorzanin Zamęcin 12 maja, 16:00

Kolejka 20 - 19-20 maja

Gryf Objezierze 0-2 Świt Barnimie 20 maja, 15:30
Pomorzanin Zamęcin 2-2 Piast II Chociwel 20 maja, 16:30
Sokół Granowo 2-2 Czarni Marianowo 20 maja, 15:00
Korona Raduń 0-7 Sława Sławęcin 19 maja, 16:30
Sokół Sokoliniec 3-0 Jedność Przewłoki 20 maja, 16:00
Ina Nadarzyn 5-2 Iskra Warszyn 19 maja, 15:00

Kolejka 21 - 27 maja

Ina Nadarzyn 2-1 Gryf Objezierze 27 maja, 17:00
Iskra Warszyn 6-4 Sokół Sokoliniec 27 maja, 17:00
Jedność Przewłoki 4-0 Korona Raduń 27 maja, 17:00
(wo)
na boisku 4-4; w drużynie gości wystąpił nieuprawniony zawodnik
Sława Sławęcin 3-2 Sokół Granowo 27 maja, 17:00
Czarni Marianowo 5-3 Pomorzanin Zamęcin 27 maja, 17:00
Piast II Chociwel 3-1 Świt Barnimie 27 maja, 17:00

Kolejka 22 - 3 czerwca

Gryf Objezierze 3-1 Piast II Chociwel 3 czerwca, 17:00
Świt Barnimie 3-0 Czarni Marianowo 3 czerwca, 17:00
Pomorzanin Zamęcin 0-9 Sława Sławęcin 2 czerwca, 17:00
Sokół Granowo 4-1 Jedność Przewłoki 3 czerwca, 17:00
Korona Raduń 4-2 Iskra Warszyn 3 czerwca, 17:00
Sokół Sokoliniec 3-3 Ina Nadarzyn 3 czerwca, 17:00

Klasa okręgowa 2011/2012 (Szczecin I)
Klasa okręgowa 2011/2012 (Szczecin II)

Klasa A 2011/2012 (Szczecin I)
Klasa A 2011/2012 (Szczecin II)
Klasa A 2011/2012 (Szczecin III)
Klasa A 2011/2012 (Szczecin IV)
Klasa A 2011/2012 (Szczecin VI)

Klasa B 2011/2012 (Szczecin I)
Klasa B 2011/2012 (Szczecin II)
Klasa B 2011/2012 (Szczecin III)
Klasa B 2011/2012 (Szczecin IV)
Klasa B 2011/2012 (Szczecin V)
Klasa B 2011/2012 (Szczecin VI)

Autor: Łukasz Malesa
Kontakt: zachodniopomorskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas