[ Strona główna ]

REKLAMA

Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 MPJM
 
REKLAMA
 
 PZPN
RSSSF
 
REKLAMA
 

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki :.

Puchar Polski 2011/2012, grupa: Lubelski ZPN - Chełm

REKLAMA
REKLAMA

Runda wstępna - 13-14 sierpnia
Leszkopol Bezek, Pocisk Orchówek, Spółdzielca Siedliszcze, Sparta II Rejowiec Fabryczny - wolny los

Hutnik Ruda-Huta 5-2 Malowane Chełm 14 sierpnia, 16:30
Unia Rejowiec 8-2 Sawena Sawin 14 sierpnia, 16:30
Włodawianka II Włodawa 3-0 Hutnik Dubeczno 14 sierpnia, 13:00

I runda - 21 września

Unia Rejowiec 3-2 Ruch Izbica 21 września, 16:00
Włodawianka II Włodawa 4-3 Ogniwo Wierzbica 21 września, 16:00
Leszkopol Bezek 2-5 Hetman Żółkiewka 21 września, 16:00
Pocisk/Włodawianka II Włodawa 1-4 Unia Białopole 21 września, 16:00
Spółdzielca Siedliszcze 1-4 Brat Siennica Nadolna 21 września, 16:00
Sparta II Rejowiec Fabryczny 4-0 Victoria Żmudź 21 września, 16:00
Chełmianka II Chełm 4-0 Agros Suchawa 21 września, 16:00
GKS Pławanice/Kamień 4-0 Granica Dorohusk 21 września, 16:00
Vitrum Wola Uhruska 1-3 Tatran Kraśniczyn 21 września, 16:00
Frassati Fajsławice 10-2 Kłos Chełm 21 września, 16:00
Hutnik Ruda-Huta 3-0 Start II Krasnystaw
(wo)
goście zrezygnowali z gry

II runda - 12 października

Chełmianka II Chełm 1-0 Sparta Rejowiec Fabryczny 12 października, 15:30
Sebastian Drygiel 32
Unia Rejowiec 3-4 Włodawianka Włodawa 12 października, 15:30
Adrian Czerwiński 20, Łukasz Górski 30, 38 - Marcin Chaciówka 11, 52, 60, Norbert Zdolski 72
Hetman Żółkiewka 6-1 Start Krasnystaw 12 października, 15:30
Andrzej Pidek 60, 67, 72, 75, Tomasz Prus 80, 85 - Daniel Chariasz 8
Sparta II Rejowiec Fabryczny 3-2 GKS Pławanice/Kamień 12 października, 15:30
Marcin Kiejda 4, Michał Chybiak 13, Daniel Barabasz 65 - Tomasz Janas 21, 25
Włodawianka II Włodawa 5-4 Frassati Fajsławice 12 października, 15:30
pd.
Damian Szynkora 6, Paweł Kruk 12, 27, 69, Emil Mikulski 118 - Paweł Szadura 41, 56, 62, 81
Hutnik Ruda-Huta 4-9 Unia Białopole 12 października, 15:30
Szymon Maliszewski 13, Damian Krupski 20 (k), Konrad Mazur 48, 55 - Rafał Sobczuk 6, Grzegorz Piekaruk 10, 67, 74, 83, Radosław Ciołek 57, 70, 79, Sebastian Bralewski 88 (k)
Tatran Kraśniczyn 1-2 Brat Siennica Nadolna 12 października, 15:30
Rafał Wójcik 83 - Sebastian Suduł 12, Andrzej Iwaniuk 34

1/4 finału - 26 października

Sparta II Rejowiec Fabryczny 2-0 Brat Siennica Nadolna 26 października, 15:00
pd.
Daniel Barabasz 116, 118
Włodawianka II Włodawa 0-3 Włodawianka Włodawa 26 października, 15:00
Wojciech Więcaszek ?, Kacper Czarnota ?, Grzegorz Bornus ?
Unia Białopole 1-4 Chełmianka Chełm 26 października, 15:00
Radosław Ciołek 39 (k) - Kazimierz Bala 55, Łukasz Dyczko 70, Jarosław Wyroślak 76, Sławomir Tatysiak 89 (k)
Chełmianka II Chełm 4-0 Hetman Żółkiewka 26 października, 15:00
Paweł Król ?, ?, Sebastian Drygiel ?, Krzysztof Fajman ?

1/2 finału - 19 listopada

Sparta II Rejowiec Fabryczny 1-2 Chełmianka Chełm 19 listopada, 13:00
Jacek Ziarkowski 36 - Wyroślak Jarosław 24, 63
Chełmianka II Chełm 1-4 Włodawianka Włodawa 19 listopada, 13:00
Marcin Kasperek 2 - Wojciech Więcaszek 5, Grzegorz Bornus 24, Arkadiusz Staszczak 43, Marcin Chaciówka 89

Finał - 18 kwietnia

Włodawianka Włodawa 1-1 Chełmianka Chełm 18 kwietnia, 17:00
pd. k. 4-5
Michał Budzyński 26 - Daniel Krakiewicz 62
we Włodawie

Puchar Polski 2011/2012 (Lubelski ZPN)

Puchar Polski 2011/2012 (Lubelski ZPN - Biała Podlaska)
Puchar Polski 2011/2012 (Lubelski ZPN - Lublin)
Puchar Polski 2011/2012 (Lubelski ZPN - Zamość)

Autor: Wojciech Korbel
Kontakt: lubelskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas