[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2018/2019 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki :.

Puchar Polski 2011/2012, grupa: Lubelski ZPN - Lublin

Runda wstępna - 15 sierpnia

Dywany Łuszczów 2-4 Perła Rokitno 15 sierpnia, 17:00
w Świdniku
Perła Rudnik 6-2 Ruch Popkowice 15 sierpnia, 17:00
Widok Lublin 5-3 Ludwiniak Ludwin 15 sierpnia, 17:00
Górnik 1979 Łęczna 4-0 Błękit Cyców 15 sierpnia, 17:00
Wawel Wąwolnica 2-10 KS Góra Puławska 15 sierpnia, 17:00
Perła Borzechów 1-3 Sygnał Chodel 15 sierpnia, 17:00
pd.
w Kępie
ULKS Dzierzkowice 0-5 Unia Wilkołaz 15 sierpnia, 17:00
KS Markuszów 1-9 GKS Niedźwiada 15 sierpnia, 17:00
w Garbowie

I runda - 7 września

Górnik 1979 Łęczna 5-2 Polesie Kock 7 września, 16:30
GKS Niedźwiada 3-0 Amator Rososz-Leopoldów 7 września, 16:30
(wo)
goście wycofali się z rozgrywek
Unia Wilkołaz 4-1 Hetman Gołąb 7 września, 16:30
Sygnał Chodel 2-2 Perła Rokitno 7 września, 16:30
pd. k. 4-5
Widok Lublin 2-2 Opolanin Opole Lubelskie 7 września, 16:30
pd. k. 6-7
Perła Rudnik 2-3 KS Góra Puławska 7 września, 16:30
Czarni Dęblin 3-2 Pogoń 07 Lubartów 7 września, 16:30
POM Iskra Piotrowice 2-2 Piaskovia Piaski 8 września, 16:30
pd. k. 4-5
Iskra Krzemień 0-2 Wisła Annopol 7 września, 16:30
Cisy Nałęczów 1-8 GKS Dąbrowica 7 września, 16:30
GKS Niemce 1-0 Tur Milejów 7 września, 16:30
Granit Bychawa 2-1 LZS Wierzchowiska 7 września, 16:30

II runda - 21 września
Iskra Krzemień/Wisła Annopol, Cisy Nałęczów/GKS Dąbrowica, GKS Niemce/Tur Milejów, Granit Bychawa - wolny los

Górnik 1979 Łęczna 7-0 GKS Niedźwiada 21 września, 15:30
Unia Wilkołaz 2-0 Perła Rokitno 21 września, 15:30
KS Góra Puławska 1-7 Opolanin Opole Lubelskie 21 września, 15:30
Czarni Dęblin 4-0 Piaskovia Piaski 21 września, 15:30
(wo)
przerwany w 30. minucie przy stanie 4-0 z powodu zdekompletowania drużyny gości

III runda - 5 października

Bogdanka II Łęczna 3-0 Lewart Lubartów 5 października, 15:15
spotkanie pierwotnie zaplanowane na 15:00 rozpoczęło się z 15-minutowym opóźnieniem
Stal Poniatowa 2-0 Ruch Ryki 5 października, 15:00
Wisła Annopol 2-4 Janowianka Janów Lubelski 5 października, 15:00
w Gościeradowie
Orion Niedrzwica Duża 1-1 Wieniawa Lublin 5 października, 15:00
pd. k. 1-4
Górnik 1979 Łęczna 3-0 Opolanin Opole Lubelskie 5 października, 18:30
Unia Wilkołaz 1-2 Czarni Dęblin 5 października, 15:00
GKS Niemce 6-2 Unia Bełżyce 5 października, 15:00
Granit Bychawa 0-2 GKS Dąbrowica 5 października, 15:00

1/8 finału - 26 października

Stal Poniatowa 0-6 Bogdanka II Łęczna 26 października, 14:00
Marko Matić ?, ?, 2, Jacek Falkowski ?, Krystian Michalak ?, Jacek Kusiak 18
Wieniawa Lublin 4-0 Janowianka Janów Lubelski 26 października, 14:00
Rafał Bielak 5, 79, Artur Sadowski 85, Piotr Baran 90 (k)
Górnik 1979 Łęczna 4-1 Czarni Dęblin 26 października, 18:00
Daniel Rusek 15 (k), Mirosław Dobrowolski 29, Paweł Chochowski 39, Jarosław Mazurkiewicz 88 - Marcin Olender 54
GKS Dąbrowica 0-2 GKS Niemce 26 października, 14:00
Karol Szołtek ?, Sławomir Latek ?

1/4 finału - 9 listopada
(Losowanie - 27 października 2011)

Górnik 1979 Łęczna 0-3 Bogdanka II Łęczna 9 listopada, 18:00 (1000)
Krystian Wójcik 26 (k), Krystian Michalak 70, 81
na bocznym boisku Bogdanki
GKS Niemce 0-5 Wieniawa Lublin 9 listopada, 13:00 (100)
Artur Sadowski 44, Erwin Sobiech 45, Damian Ścibior 57, Kamil Cękała 67, Filip Ozimek 78

1/2 finału - 16 maja
(Losowanie - 7 maja 2012)
Do gry dołączają III-ligowcy: Avia Świdnik i Stal Kraśnik.

Bogdanka II Łęczna 0-0 Avia Świdnik 15 maja, 17:30
pd. k. 4-3
Wieniawa Lublin 2-8 Stal Kraśnik 16 maja, 17:30
Łukasz Gromba 6, 42 - Tomasz Ryczek 5, Pawło Stadnyćkyj 12, Eduardo 19, 26, 62, Damian Pietroń 65, João Carlos 78, Daniel Szewc 88

Finał - 23 maja

Bogdanka II Łęczna 2-1 Stal Kraśnik 23 maja, 17:30 (100)
Adrian Paluchowski 72 (k), 81 - Daniel Szewc 90
w Łęcznej

Puchar Polski 2011/2012 (Lubelski ZPN)

Puchar Polski 2011/2012 (Lubelski ZPN - Biała Podlaska)
Puchar Polski 2011/2012 (Lubelski ZPN - Chełm)
Puchar Polski 2011/2012 (Lubelski ZPN - Zamość)

Autor: Michał Turulski
Kontakt: lubelskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas