[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki :.

Puchar Polski 2011/2012, grupa: Lubelski ZPN - Biała Podlaska

I runda - 7 sierpnia

Kiks Biała Podlaska 3-2 Niwa Łomazy 7 sierpnia, 17:00
Konrad Więcierzewski 20, Igor Chałabuda 60, Kamil Twarowski 83 - Piotr Maksymiuk 30, Paweł Artymiuk 68
TOP 54 Biała Podlaska 6-0 LZS Sielczyk (Biała Podlaska) 13 sierpnia, 16:00
Damian Banaszczuk 17, Kamil Kocoł 30, 40, Oskar Przybylski 33, Paweł Zabielski 76, Mateusz Treska 90
Huragan Międzyrzec Podlaski 2-4 Grom Kąkolewnica 7 sierpnia, 17:00
nieznany ?, ? - Hubert Lecyk ?, Daniel Wajszczuk ?, ?, Karol Szcześniak ?
Łukowiacy Łuków 8-2 Tur Turze Rogi 7 sierpnia, 17:00
w Zimnej Wodzie
Liga Międzyrzecka Międzyrzec Podlaski 3-3 Agrosport Leśna Podlaska 7 sierpnia, 17:00
pd. k. 1-3
w Rogoźnicy
Orlęta II Radzyń Podlaski 3-1 Unia Żabików 7 sierpnia, 17:00 (300)
Łukasz Świeciński 70, Mateusz Wołek 75, Adrian Kozłowski 90 - Sławomir Gortat 37
Orlęta Gołaszyn 2-4 ŁKS Łazy 7 sierpnia, 14:00
nieznany ?, ? - Paweł Szaniawski ?, ?, Stanisław Chudzik ?, ?
Grom Sosnowica 1-4 Dąb Dębowa Kłoda 7 sierpnia, 17:00
Bizon Jeleniec 13-1 GLKS Stanin 7 sierpnia, 17:00
nieznany ?, ?, ?, ?, ?, ?, ?, ?, ?, ?, ?, ?, ? - Krystian Pasik ?
Wodnik Siemień 0-3 Victoria Parczew 24 sierpnia, 16:30
w pierwotnym terminie (7 sierpnia, 17:00) nie odbył się
Armaty Stoczek Łukowski 0-3 Dwernicki Stoczek Łukowski 7 sierpnia, 17:00
w Starej Róży
GLKS Roskosz-Grabanów 2-11 LZS Dobryń 7 sierpnia, 17:00
Marcin Mincewicz 55, Jacek Kuźmiński 72 - Mieczysław Rybaczuk 5, 18, Dawid Samsoniuk 14, Konrad Rybaczuk 15, 34, nieznany 19, Marek Artyszuk 58, 90, Piotr Pilipiuk 60, 67, Tomasz Michaluk 84
Absolwent Domaszewnica 3-5 Orkan Wojcieszków 7 sierpnia, 17:00
LKS Milanów 3-7 Lesovia Trzebieszów 7 sierpnia, 17:00
pd.
Kamil Romaniuk 15, nieznany 20 (s), Damian Ostapiuk 53 - Marcin Pasztaleniec ?, ?, Andrzej Głowniak ?, ?, Mateusz Olszewski ?, Kamil Śmieciuch ?, ?
Janowia Janów Podlaski 2-0 Granica Terespol 7 sierpnia, 17:00
Mariusz Siedlecki ? (k), Piotr Doroszuk 87
GLKS Rokitno 1-5 Lutnia Piszczac 7 sierpnia, 17:00
Daniel Lewkowicz 47 - Grzegorz Nestorowicz 15, 40, 75, Radosław Klujewski 20, Mariusz Płatek 60
Sokół Adamów 2-0 Unia Krzywda 7 sierpnia, 17:00

II runda - 31 sierpnia

Łukowiacy Łuków 5-3 Orkan Wojcieszków 31 sierpnia, 16:00
Bizon Jeleniec 2-6 ŁKS Łazy 31 sierpnia, 16:00
nieznany ?, ? - Artur Szaniawski ?, Paweł Siemionek ?, Konrad Ozygała ?, Michał Gaj ?, Radosław Izdebski ?, Paweł Lipka ?
Dąb Dębowa Kłoda 1-0 Orlęta II Radzyń Podlaski 31 sierpnia, 16:00
Fabian Wołnysz 90
Agrosport Leśna Podlaska 2-0 Lutnia Piszczac 31 sierpnia, 16:00
Kamil Karpiński 8, Mateusz Caruk 14
TOP 54 Biała Podlaska 3-0 LZS Dobryń
(wo)
Kiks Biała Podlaska 7-2 Janowia Janów Podlaski 30 sierpnia, 17:00
Grom Kąkolewnica 1-0 Lesovia Trzebieszów 31 sierpnia, 16:00
pd.
w Polskowoli
Sokół Adamów 6-5 Dwernicki Stoczek Łukowski 31 sierpnia, 16:00
nieznany ?, ?, ?, ?, ?, ? - Jarosław Pazura ?, ?, Tomasz Krukow ?, Rafał Kajka ?, ?

III runda - 14 września

Łukowiacy Łuków 0-1 ŁKS Łazy 14 września, 16:00
Piotr Safiański 80
Dąb Dębowa Kłoda 4-0 Agrosport Leśna Podlaska 14 września, 16:00
Radosław Banachewicz 38, Mateusz Turowski 65, Fabian Wołnysz 76, Łukasz Sutryk 88 (k)
TOP 54 Biała Podlaska 3-1 Victoria Parczew 14 września, 16:00 (40)
Norbert Rozsa 20 (k), Grzegorz Kurszewski 52, Łukasz Kozakiewicz 53 - Michał Gołofit 43
Kiks Biała Podlaska 2-1 Podlasie II Biała Podlaska 21 września, 16:00 (150)
Dariusz Magier 78, Miłosz Storto 83 - Mateusz Kacik 65
Grom Kąkolewnica 4-2 Sokół Adamów 14 września, 16:00
Krzysztof Jędruchniewicz 20, Emil Chromik 31, Daniel Ochal 56, 74 - Arkadiusz Wróbel 48, 76
w Polskowoli

1/4 finału - 18 kwietnia

ŁKS Łazy 0-5 Orlęta Łuków 7 kwietnia, 11:00 (150)
Krzysztof Kierych 50, Kamil Kopeć 66, Mateusz Fredo 72, Michał Botwina 89, 90
Dąb Dębowa Kłoda 0-5 Podlasie Biała Podlaska 18 kwietnia, 17:00
Łukasz Sawtyruk ?, ?, ?, Wojciech Hołoweńko ?, ?
TOP 54 Biała Podlaska 2-1 Kiks Biała Podlaska 12 października, 15:30
Mateusz Cydejko 30, Norbert Rozsa 55 (k) - Karol Filipek 15
Grom Kąkolewnica 2-5 Orlęta Radzyń Podlaski 18 kwietnia, 17:00
Hubert Sierpień 27, Arnold Góralski 42 - Adrian Zarzecki 45, Konrad Król 49, Daniel Wróblewski 54, Piotr Zmorzyński 71, Paweł Pliszka 83
w Polskowoli

1/2 finału - 9 maja

Orlęta Łuków 3-1 Podlasie Biała Podlaska 9 maja, 17:00
Mateusz Fredo 77, 82, Maciej Kachniarz 87 - Wojciech Hołoweńko 30
TOP 54 Biała Podlaska 0-1 Orlęta Radzyń Podlaski 9 maja, 17:00 (250)
Mateusz Puła 51

Finał - 16 maja

Orlęta Łuków 1-2 Orlęta Radzyń Podlaski 16 maja, 17:00 (500)
pd.
Maciej Kachniarz 67 - Paweł Pliszka 8 (k), Mateusz Puła 103
w Łukowie

Puchar Polski 2011/2012 (Lubelski ZPN)

Puchar Polski 2011/2012 (Lubelski ZPN - Chełm)
Puchar Polski 2011/2012 (Lubelski ZPN - Lublin)
Puchar Polski 2011/2012 (Lubelski ZPN - Zamość)

Autor: Wojciech Korbel
Kontakt: lubelskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas