[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa C 2011/2012, grupa: Krosno IV
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Liwocz Brzyska 23 53 17 2 4 92-30 8 1 3 49-23 9 1 1 43-7
2.  Dragon Nowy Glinik 23 51 15 6 2 62-21 7 4 0 32-10 8 2 2 30-11 2 4 1 1 0 4-2
3.  Maraton Tarnowiec 24 51 15 6 3 63-31 9 3 0 38-9 6 3 3 25-22 2 1 0 1 1 2-4
4.  Standart Święcany 24 44 13 5 6 56-32 9 1 2 36-13 4 4 4 20-19
5.  Wisłoka Niegłowice 24 42 12 6 6 48-31 8 2 2 28-14 4 4 4 20-17
6.  Nieplanka Niepla 24 36 11 3 10 52-42 6 2 4 23-14 5 1 6 29-28
7.  Wisłoka Błażkowa 24 30 9 3 12 48-50 5 2 5 22-23 4 1 7 26-27
8.  LKS Łęki Strzyżowskie 24 27 8 3 13 39-56 5 0 7 20-26 3 3 6 19-30
9.  LKS Warzyce 23 26 7 5 11 43-49 4 2 5 23-25 3 3 6 20-24
10.  Tajfun Łubno Szlacheckie 24 23 5 8 11 40-72 2 6 4 23-30 3 2 7 17-42
11.  Technik Trzcinica 24 22 5 7 12 32-51 3 4 5 18-24 2 3 7 14-27
12.  LKS Brzezówka (k. Krosna) 24 16 5 1 18 23-76 2 1 9 12-33 3 0 9 11-43
13.  Jasiołka Szebnie 23 10 3 1 19 14-77 1 0 11 6-41 2 1 8 8-36

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 
 1 Liwocz Brzyska    2-0 2-2 7-1 2-4 5-4 3-1 2-3 3-2 7-3 *** 10-0 6-0 
 2 Dragon Nowy Glinik2-2     3-1 1-1 1-1 2-1 2-1 1-1 2-1 10-0 1-0 7-1 
 3 Maraton Tarnowiec1-0 1-1     0-0 3-2 1-0 3-1 5-1 6-1 1-1 6-1 3-0 8-1 
 4 Standart Święcany1-2 2-0 2-2     3-1 6-1 5-1 4-0 2-1 2-3 2-0 4-2 3-0* 
 5 Wisłoka Niegłowice0-2 1-1 2-1 1-1     1-3 2-0 3-1 2-1 4-0 6-4 5-0 1-0 
 6 Nieplanka Niepla1-2 1-2 4-0 0-1 0-3*     3-1 1-1 2-0 3-1 1-1 3-0 4-2 
 7 Wisłoka Błażkowa0-7 1-5 2-3 1-2 2-0 0-3     2-1 1-1 1-0 1-1 4-0 7-0 
 8 LKS Łęki Strzyżowskie1-4 1-4 1-4 3-2 2-1 1-2 0-3     1-3 6-0 2-1 1-2 1-0 
 9 LKS Warzyce0-5 2-4 0-3* 1-1 2-2 4-3 6-0     5-3 0-1 2-0 1-3 
 10 Tajfun Łubno Szlacheckie0-5* 0-4 2-3 2-2 1-1 5-4 4-4 3-3 2-2     0-0 0-2 4-0 
 11 Technik Trzcinica0-3 1-2 1-1 2-1 1-1 4-2 1-2 1-5 2-2 2-2     3-2 0-1 
 12 LKS Brzezówka (k. Krosna)1-7 0-2 1-3 0-5 1-3 1-2 0-3 2-1 1-2 1-2 3-2     1-1 
 13 Jasiołka Szebnie0-9 1-4 0-1 2-1 0-2 0-5 0-6 0-2 0-4 0-2 2-3 1-2     
*** - obustronny walkower

Kolejka 1 - 14 sierpnia

Pauza: Technik Trzcinica.
 
Dragon Nowy Glinik 2-1 LKS Warzyce 14 sierpnia, 11:00
LKS Brzezówka (k. Krosna) 0-5 Standart Święcany 14 sierpnia, 13:00
LKS Łęki Strzyżowskie 1-4 Liwocz Brzyska 14 sierpnia, 13:00
Tajfun Łubno Szlacheckie 2-3 Maraton Tarnowiec 14 sierpnia, 13:00
Wisłoka Niegłowice 1-0 Jasiołka Szebnie 14 sierpnia, 11:00
Wisłoka Błażkowa 0-3 Nieplanka Niepla 14 sierpnia, 13:00

Kolejka 2 - 21 sierpnia

Pauza: Jasiołka Szebnie.
 
LKS Warzyce 4-3 Wisłoka Błażkowa 21 sierpnia, 13:00
Nieplanka Niepla 0-3 Wisłoka Niegłowice 21 sierpnia, 13:00
(wo)
mecz przerwany po I połowie przy stanie 0-1 - piłkarz gospodarzy zaatakował sędziego
Technik Trzcinica 2-2 Tajfun Łubno Szlacheckie 21 sierpnia, 13:00
Maraton Tarnowiec 5-1 LKS Łęki Strzyżowskie 21 sierpnia, 16:00
Liwocz Brzyska 10-0 LKS Brzezówka (k. Krosna) 20 sierpnia, 17:30
Standart Święcany 2-0 Dragon Nowy Glinik 21 sierpnia, 13:00

Kolejka 3 - 28 sierpnia

Pauza: Nieplanka Niepla.
 
Standart Święcany 2-1 LKS Warzyce 28 sierpnia, 13:00
Dragon Nowy Glinik 2-2 Liwocz Brzyska 28 sierpnia, 11:00
LKS Brzezówka (k. Krosna) 1-3 Maraton Tarnowiec 28 sierpnia, 13:00
LKS Łęki Strzyżowskie 2-1 Technik Trzcinica 28 sierpnia, 13:00
Tajfun Łubno Szlacheckie 4-0 Jasiołka Szebnie 28 sierpnia, 13:00
Wisłoka Niegłowice 2-0 Wisłoka Błażkowa 28 sierpnia, 11:00

Kolejka 4 - 4 września

Pauza: Wisłoka Błażkowa.
 
LKS Warzyce 1-1 Wisłoka Niegłowice 4 września, 13:00
Nieplanka Niepla 3-1 Tajfun Łubno Szlacheckie 4 września, 13:00
w Zimnej Wodzie
Jasiołka Szebnie 0-2 LKS Łęki Strzyżowskie 4 września, 13:00
Technik Trzcinica 3-2 LKS Brzezówka (k. Krosna) 4 września, 13:00
Maraton Tarnowiec 1-1 Dragon Nowy Glinik 4 września, 16:30
Liwocz Brzyska 7-1 Standart Święcany 4 września, 13:00

Kolejka 5 - 11 września

Pauza: Wisłoka Niegłowice.
 
Liwocz Brzyska 3-2 LKS Warzyce 11 września, 13:00
Standart Święcany 2-2 Maraton Tarnowiec 11 września, 13:00
Dragon Nowy Glinik 1-0 Technik Trzcinica 11 września, 15:00
LKS Brzezówka (k. Krosna) 1-1 Jasiołka Szebnie 11 września, 13:00
LKS Łęki Strzyżowskie 1-2 Nieplanka Niepla 11 września, 13:00
Tajfun Łubno Szlacheckie 4-4 Wisłoka Błażkowa 11 września, 13:00

Kolejka 6 - 18 września

Pauza: LKS Warzyce.
 
Wisłoka Niegłowice 4-0 Tajfun Łubno Szlacheckie 18 września, 11:00
Wisłoka Błażkowa 2-1 LKS Łęki Strzyżowskie 18 września, 13:00
Nieplanka Niepla 3-0 LKS Brzezówka (k. Krosna) 18 września, 13:00
Jasiołka Szebnie 1-4 Dragon Nowy Glinik 18 września, 13:00
Technik Trzcinica 2-1 Standart Święcany 18 września, 16:00
Maraton Tarnowiec 1-0 Liwocz Brzyska 18 września, 15:30

Kolejka 7 - 25 września

Pauza: Tajfun Łubno Szlacheckie.
 
Maraton Tarnowiec 6-1 LKS Warzyce 25 września, 15:30
Liwocz Brzyska - Technik Trzcinica 25 września, 12:00
(wo)
obustronny walkower / nie odbył się - obie drużyny nie posiadały aktualnych badań lekarskich
Standart Święcany 3-0 Jasiołka Szebnie 25 września, 12:00
(wo)
goście nie dojechali
Dragon Nowy Glinik 2-1 Nieplanka Niepla 25 września, 16:00
LKS Brzezówka (k. Krosna) 0-3 Wisłoka Błażkowa 25 września, 12:00
LKS Łęki Strzyżowskie 2-1 Wisłoka Niegłowice 25 września, 12:00

Kolejka 8 - 2 października

Pauza: LKS Łęki Strzyżowskie.
 
LKS Warzyce 5-3 Tajfun Łubno Szlacheckie 2 października, 12:00
Wisłoka Niegłowice 5-0 LKS Brzezówka (k. Krosna) 2 października, 11:00
Wisłoka Błażkowa 1-5 Dragon Nowy Glinik 2 października, 12:00
Nieplanka Niepla 0-1 Standart Święcany 2 października, 12:00
w Zimnej Wodzie
Jasiołka Szebnie 0-9 Liwocz Brzyska 2 października, 12:00
Technik Trzcinica 1-1 Maraton Tarnowiec 2 października, 12:00

Kolejka 9 - 9 października

Pauza: LKS Brzezówka (k. Krosna).
 
Technik Trzcinica 2-2 LKS Warzyce 9 października, 12:00
Maraton Tarnowiec 8-1 Jasiołka Szebnie 9 października, 15:30
Liwocz Brzyska 5-4 Nieplanka Niepla 9 października, 12:00
Standart Święcany 5-1 Wisłoka Błażkowa 9 października, 12:00
Dragon Nowy Glinik 1-1 Wisłoka Niegłowice 9 października, 12:00
LKS Łęki Strzyżowskie 6-0 Tajfun Łubno Szlacheckie 9 października, 12:00

Kolejka 10 - 16 października

Pauza: Dragon Nowy Glinik.
 
LKS Warzyce 6-0 LKS Łęki Strzyżowskie 16 października, 11:00
Tajfun Łubno Szlacheckie 0-2 LKS Brzezówka (k. Krosna) 16 października, 11:00
Wisłoka Niegłowice 1-1 Standart Święcany 16 października, 11:00
Wisłoka Błażkowa 0-7 Liwocz Brzyska 16 października, 11:00
Nieplanka Niepla 4-0 Maraton Tarnowiec 16 października, 11:00
w Zimnej Wodzie
Jasiołka Szebnie 2-3 Technik Trzcinica 16 października, 11:00

Kolejka 11 - 23 października

Pauza: Standart Święcany.
 
Jasiołka Szebnie 0-4 LKS Warzyce 23 października, 11:00
Technik Trzcinica 4-2 Nieplanka Niepla 23 października, 11:00
Maraton Tarnowiec 3-1 Wisłoka Błażkowa 23 października, 14:00
Liwocz Brzyska 2-4 Wisłoka Niegłowice 23 października, 11:00
Dragon Nowy Glinik 10-0 Tajfun Łubno Szlacheckie 23 października, 11:00
LKS Brzezówka (k. Krosna) 2-1 LKS Łęki Strzyżowskie 23 października, 11:00

Kolejka 12 - 30 października

Pauza: Liwocz Brzyska.
 
LKS Łęki Strzyżowskie 1-4 Dragon Nowy Glinik 30 października, 11:00
Tajfun Łubno Szlacheckie 2-2 Standart Święcany 30 października, 11:00
Wisłoka Niegłowice 2-1 Maraton Tarnowiec 30 października, 11:00
Wisłoka Błażkowa 1-1 Technik Trzcinica 30 października, 11:00
Nieplanka Niepla 4-2 Jasiołka Szebnie 30 października, 11:00
w Zimnej Wodzie
LKS Brzezówka (k. Krosna) 1-2 LKS Warzyce 30 października, 11:00

Kolejka 13 - 6 listopada

Pauza: Maraton Tarnowiec.
 
Jasiołka Szebnie 0-6 Wisłoka Błażkowa 6 listopada, 11:00
Technik Trzcinica 1-1 Wisłoka Niegłowice 6 listopada, 11:00
Liwocz Brzyska 7-3 Tajfun Łubno Szlacheckie 6 listopada, 11:00
Standart Święcany 4-0 LKS Łęki Strzyżowskie 6 listopada, 11:00
Dragon Nowy Glinik 7-1 LKS Brzezówka (k. Krosna) 6 listopada, 11:00
LKS Warzyce 2-2 Nieplanka Niepla 6 listopada, 11:00

Kolejka 14 - 18 marca

Pauza: Technik Trzcinica.
 
LKS Warzyce 0-5 Dragon Nowy Glinik 18 marca, 13:00
Standart Święcany 4-2 LKS Brzezówka (k. Krosna) 18 marca, 13:00
Liwocz Brzyska 2-3 LKS Łęki Strzyżowskie 18 marca, 13:00
Maraton Tarnowiec 1-1 Tajfun Łubno Szlacheckie 18 marca, 15:30
Jasiołka Szebnie 0-2 Wisłoka Niegłowice 18 marca, 13:00
Nieplanka Niepla 3-1 Wisłoka Błażkowa 18 marca, 13:00

Kolejka 15 - 25 marca

Pauza: Jasiołka Szebnie.
 
Wisłoka Błażkowa 1-1 LKS Warzyce 25 marca, 13:00
Wisłoka Niegłowice 1-3 Nieplanka Niepla 25 marca, 11:00
Tajfun Łubno Szlacheckie 0-0 Technik Trzcinica 25 marca, 13:00
LKS Łęki Strzyżowskie 1-4 Maraton Tarnowiec 25 marca, 13:00
LKS Brzezówka (k. Krosna) 1-7 Liwocz Brzyska 25 marca, 13:00
Dragon Nowy Glinik 1-1 Standart Święcany 25 marca, 11:00

Kolejka 16 - 1 kwietnia

Pauza: Nieplanka Niepla.
 
LKS Warzyce 0-3 Standart Święcany 1 kwietnia, 13:00
(wo)
na boisku 1-0; zawodnik gospodarzy nie stawił się do konfrontacji
Liwocz Brzyska 2-0 Dragon Nowy Glinik 1 kwietnia, 13:00
Maraton Tarnowiec 3-0 LKS Brzezówka (k. Krosna) 1 kwietnia, 16:30
Technik Trzcinica 1-5 LKS Łęki Strzyżowskie 1 kwietnia, 13:00
Jasiołka Szebnie 0-2 Tajfun Łubno Szlacheckie 1 kwietnia, 13:00
Wisłoka Błażkowa 2-0 Wisłoka Niegłowice 1 kwietnia, 13:00

Kolejka 17 - 15 kwietnia

Pauza: Wisłoka Błażkowa.
 
Wisłoka Niegłowice 2-1 LKS Warzyce 15 kwietnia, 11:00
Tajfun Łubno Szlacheckie 5-4 Nieplanka Niepla 15 kwietnia, 13:00
LKS Łęki Strzyżowskie 1-0 Jasiołka Szebnie 15 kwietnia, 13:00
LKS Brzezówka (k. Krosna) 3-2 Technik Trzcinica 15 kwietnia, 13:00
Dragon Nowy Glinik 3-1 Maraton Tarnowiec 15 kwietnia, 11:00
Standart Święcany 1-2 Liwocz Brzyska 15 kwietnia, 13:00

Kolejka 18 - 22 kwietnia

Pauza: Wisłoka Niegłowice.
 
LKS Warzyce - Liwocz Brzyska 22 kwietnia, 13:00
mecz przerwany w 90. minucie przy stanie 3-3 - kibic gospodarzy zaatakował zawodnika gości
Maraton Tarnowiec 0-0 Standart Święcany 22 kwietnia, 16:30
Technik Trzcinica 1-2 Dragon Nowy Glinik 22 kwietnia, 13:00
Jasiołka Szebnie 1-2 LKS Brzezówka (k. Krosna) 22 kwietnia, 13:00
Nieplanka Niepla 1-1 LKS Łęki Strzyżowskie 22 kwietnia, 13:00
w Zimnej Wodzie
Wisłoka Błażkowa 1-0 Tajfun Łubno Szlacheckie 22 kwietnia, 13:00

Kolejka 19 - 29 kwietnia

Pauza: LKS Warzyce.
 
Tajfun Łubno Szlacheckie 1-1 Wisłoka Niegłowice 29 kwietnia, 13:00
LKS Łęki Strzyżowskie 0-3 Wisłoka Błażkowa 29 kwietnia, 13:00
LKS Brzezówka (k. Krosna) 1-2 Nieplanka Niepla 29 kwietnia, 13:00
Dragon Nowy Glinik - Jasiołka Szebnie 29 kwietnia, 11:00
mecz przerwany po I połowie przy stanie 8-0 - goście nie wyszli na drugą połowę
Standart Święcany 2-0 Technik Trzcinica 29 kwietnia, 13:00
Liwocz Brzyska 2-2 Maraton Tarnowiec 29 kwietnia, 13:00

Kolejka 20 - 3 maja

Pauza: Tajfun Łubno Szlacheckie.
 
LKS Warzyce 2-4 Maraton Tarnowiec 3 maja, 13:00
Technik Trzcinica 0-3 Liwocz Brzyska 3 maja, 13:00
Jasiołka Szebnie 2-1 Standart Święcany 3 maja, 13:00
Nieplanka Niepla 1-2 Dragon Nowy Glinik 3 maja, 13:00
w Zimnej Wodzie
Wisłoka Błażkowa 4-0 LKS Brzezówka (k. Krosna) 3 maja, 13:00
Wisłoka Niegłowice 3-1 LKS Łęki Strzyżowskie 3 maja, 11:00

Kolejka 21 - 6 maja

Pauza: LKS Łęki Strzyżowskie.
 
Tajfun Łubno Szlacheckie 2-2 LKS Warzyce 6 maja, 13:00
LKS Brzezówka (k. Krosna) 1-3 Wisłoka Niegłowice 6 maja, 13:00
Dragon Nowy Glinik 2-1 Wisłoka Błażkowa 6 maja, 11:00
Standart Święcany 6-1 Nieplanka Niepla 16 maja, 17:00
w pierwotnym terminie (6 maja, 13:00) odwołany z powodu śmierci zawodnika gospodarzy
Liwocz Brzyska 6-0 Jasiołka Szebnie 6 maja, 13:00
Maraton Tarnowiec 6-1 Technik Trzcinica 6 maja, 16:30

Kolejka 22 - 13 maja

Pauza: LKS Brzezówka (k. Krosna).
 
LKS Warzyce 0-1 Technik Trzcinica 13 maja, 13:00
Jasiołka Szebnie 0-1 Maraton Tarnowiec 13 maja, 13:00
Nieplanka Niepla 1-2 Liwocz Brzyska 13 maja, 13:00
w Zimnej Wodzie
Wisłoka Błażkowa 1-2 Standart Święcany 13 maja, 16:00
Wisłoka Niegłowice 1-1 Dragon Nowy Glinik 13 maja, 11:00
Tajfun Łubno Szlacheckie 3-3 LKS Łęki Strzyżowskie 13 maja, 13:00

Kolejka 23 - 20 maja

Pauza: Dragon Nowy Glinik.
 
LKS Łęki Strzyżowskie 1-3 LKS Warzyce 20 maja, 13:00
LKS Brzezówka (k. Krosna) 1-2 Tajfun Łubno Szlacheckie 20 maja, 13:00
Standart Święcany 3-1 Wisłoka Niegłowice 20 maja, 13:00
Liwocz Brzyska 3-1 Wisłoka Błażkowa 20 maja, 13:00
Maraton Tarnowiec 1-0 Nieplanka Niepla 20 maja, 16:30
Technik Trzcinica 0-1 Jasiołka Szebnie 20 maja, 13:00

Kolejka 24 - 27 maja

Pauza: Standart Święcany.
 
LKS Warzyce 1-3 Jasiołka Szebnie 27 maja, 13:00
Nieplanka Niepla 1-1 Technik Trzcinica 27 maja, 13:00
w Zimnej Wodzie
Wisłoka Błażkowa 2-3 Maraton Tarnowiec 27 maja, 13:00
Wisłoka Niegłowice 0-2 Liwocz Brzyska 27 maja, 11:00
Tajfun Łubno Szlacheckie 0-4 Dragon Nowy Glinik 27 maja, 13:00
LKS Łęki Strzyżowskie 1-2 LKS Brzezówka (k. Krosna) 27 maja, 13:00

Kolejka 25 - 3 czerwca

Pauza: Liwocz Brzyska.
 
LKS Warzyce 2-0 LKS Brzezówka (k. Krosna) 3 czerwca, 13:00
Dragon Nowy Glinik 1-1 LKS Łęki Strzyżowskie 3 czerwca, 13:00
Standart Święcany 2-3 Tajfun Łubno Szlacheckie 3 czerwca, 13:00
Maraton Tarnowiec 3-2 Wisłoka Niegłowice 3 czerwca, 13:00
Technik Trzcinica 1-2 Wisłoka Błażkowa 3 czerwca, 13:00
Jasiołka Szebnie 0-5 Nieplanka Niepla 3 czerwca, 13:00

Kolejka 26 - 10 czerwca

Pauza: Maraton Tarnowiec.
 
Nieplanka Niepla 2-0 LKS Warzyce 10 czerwca, 13:00
w Zimnej Wodzie
Wisłoka Błażkowa 7-0 Jasiołka Szebnie 10 czerwca, 13:00
Wisłoka Niegłowice 6-4 Technik Trzcinica 10 czerwca, 13:00
Tajfun Łubno Szlacheckie 0-5 Liwocz Brzyska 10 czerwca, 13:00
(wo)
na boisku 1-5; udział nieuprawnionego do gry zawodnika
LKS Łęki Strzyżowskie 3-2 Standart Święcany 10 czerwca, 13:00
LKS Brzezówka (k. Krosna) 0-2 Dragon Nowy Glinik 10 czerwca, 13:00

Klasa B 2011/2012 (Krosno I)
Klasa B 2011/2012 (Krosno II)
Klasa B 2011/2012 (Krosno III)

Klasa C 2011/2012 (Krosno I)
Klasa C 2011/2012 (Krosno II)
Klasa C 2011/2012 (Krosno III)

Autor: Wojciech Korbel
Kontakt: podkarpackie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas