[ Strona główna ]

REKLAMA

Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 MPJM
 
REKLAMA
 
 PZPN
RSSSF
 
REKLAMA
 

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

REKLAMA

Klasa C 2011/2012, grupa: Krosno I
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Juventus Poraż 20 54 18 0 2 91-26 9 0 1 53-16 9 0 1 38-10
2.  ULKS Czerteż 20 41 13 2 5 50-31 7 1 2 26-14 6 1 3 24-17
3.  Orkan Markowce 20 40 13 1 6 46-36 8 0 2 28-13 5 1 4 18-23
4.  LKS Olszanica 20 37 12 1 7 48-34 8 0 2 25-9 4 1 5 23-25
5.  Pionier Średnia Wieś 20 29 9 2 9 46-40 5 2 3 26-16 4 0 6 20-24 2 3 1 0 1 4-3
6.  Grodzisko Trepcza 20 29 8 5 7 35-37 6 3 1 23-14 2 2 6 12-23 2 3 1 0 1 3-4
7.  Drzewiarz Rzepedź 20 27 8 3 9 42-48 4 1 5 23-16 4 2 4 19-32
8.  Osława Zagórz 20 23 7 2 11 40-48 4 1 5 19-25 3 1 6 21-23
9.  Grom Sanoczek 20 19 6 1 13 43-59 4 0 6 31-33 2 1 7 12-26
10.  Gabry Łukowe 20 13 4 1 15 33-78 2 1 7 17-31 2 0 8 16-47
11.  Krokus Ropienka 20 9 3 0 17 32-69 2 0 8 20-28 1 0 9 12-41

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 
 1 Juventus Poraż    5-1 5-2 6-4 3-4 3-0 10-0 6-2 4-1 6-2 5-0 
 2 ULKS Czerteż1-4     1-1 3-0 3-1 3-1 5-1 2-1 4-2 1-2 3-1 
 3 Orkan Markowce1-4 2-0     1-0 2-1 0-1 4-3 3-1 2-1 4-2 9-0 
 4 LKS Olszanica2-1 2-1 1-2     3-1 2-1 6-0 3-2 3-0 3-0* 0-1 
 5 Pionier Średnia Wieś0-2 2-3 4-0 4-3     3-0 2-2 1-3 2-2 5-0 3-1 
 6 Grodzisko Trepcza0-4 0-0 6-0 3-2 3-1     2-2 1-1 3-1 1-0 4-3 
 7 Drzewiarz Rzepedź1-3 1-2 1-4 0-0 1-2 3-0*     2-1 0-1 8-2 6-1 
 8 Osława Zagórz1-7 1-4 3-1 2-5 0-3 0-0 1-2     4-1 4-2 3-0* 
 9 Grom Sanoczek2-4 1-2 2-3 4-5 5-3 4-2 1-5 5-3     4-5 3-1 
 10 Gabry Łukowe1-5 2-7 0-1 1-2 3-0 3-3 1-2 0-4 1-3     5-4 
 11 Krokus Ropienka1-4 1-4 0-4 1-2 1-4 2-4 0-2 0-3 3-0* 11-1     

REKLAMA

Kolejka 1 - 14 sierpnia

Pauza: ULKS Czerteż.
 
LKS Olszanica 3-1 Pionier Średnia Wieś 14 sierpnia, 16:30
Grom Sanoczek 2-3 Orkan Markowce 14 sierpnia, 16:30
Juventus Poraż 3-0 Grodzisko Trepcza 14 sierpnia, 15:00
Krokus Ropienka 0-3 Osława Zagórz 14 sierpnia, 11:00
Drzewiarz Rzepedź 8-2 Gabry Łukowe 14 sierpnia, 13:00

Kolejka 2 - 21 sierpnia

Pauza: Pionier Średnia Wieś.
 
ULKS Czerteż 5-1 Drzewiarz Rzepedź 21 sierpnia, 13:00
Gabry Łukowe 5-4 Krokus Ropienka 21 sierpnia, 13:00
Osława Zagórz 1-7 Juventus Poraż 21 sierpnia, 13:00
Grodzisko Trepcza 3-1 Grom Sanoczek 21 sierpnia, 16:30
Orkan Markowce 1-0 LKS Olszanica 21 sierpnia, 13:00

Kolejka 3 - 28 sierpnia

Pauza: Orkan Markowce.
 
Pionier Średnia Wieś 2-3 ULKS Czerteż 28 sierpnia, 13:00
LKS Olszanica 2-1 Grodzisko Trepcza 28 sierpnia, 16:30
Grom Sanoczek 5-3 Osława Zagórz 28 sierpnia, 16:30
Juventus Poraż 6-2 Gabry Łukowe 28 sierpnia, 15:00
Krokus Ropienka 0-2 Drzewiarz Rzepedź 28 sierpnia, 11:00

Kolejka 4 - 4 września

Pauza: Grodzisko Trepcza.
 
ULKS Czerteż 3-1 Krokus Ropienka 4 września, 13:00
Drzewiarz Rzepedź 1-3 Juventus Poraż 4 września, 13:00
Gabry Łukowe 1-3 Grom Sanoczek 4 września, 13:00
Osława Zagórz 2-5 LKS Olszanica 4 września, 13:00
Orkan Markowce 2-1 Pionier Średnia Wieś 4 września, 13:00

Kolejka 5 - 11 września

Pauza: Osława Zagórz.
 
Orkan Markowce 2-0 ULKS Czerteż 11 września, 13:00
Pionier Średnia Wieś 3-0 Grodzisko Trepcza 11 września, 13:00
LKS Olszanica 3-0 Gabry Łukowe 11 września, 16:30
(wo)
goście nie dojechali
Grom Sanoczek 1-5 Drzewiarz Rzepedź 11 września, 16:30
Juventus Poraż 5-0 Krokus Ropienka 11 września, 15:00

Kolejka 6 - 18 września

Pauza: Gabry Łukowe.
 
ULKS Czerteż 1-4 Juventus Poraż 18 września, 13:00
Krokus Ropienka 3-0 Grom Sanoczek 18 września, 11:00
(wo)
goście nie dojechali
Drzewiarz Rzepedź 0-0 LKS Olszanica 17 września, 13:00
Osława Zagórz 0-3 Pionier Średnia Wieś 18 września, 13:00
Grodzisko Trepcza 6-0 Orkan Markowce 18 września, 16:30

Kolejka 7 - 25 września

Pauza: Drzewiarz Rzepedź.
 
Grodzisko Trepcza 0-0 ULKS Czerteż 25 września, 15:30
Orkan Markowce 3-1 Osława Zagórz 25 września, 12:00
Pionier Średnia Wieś 5-0 Gabry Łukowe 25 września, 12:00
LKS Olszanica 0-1 Krokus Ropienka 25 września, 15:30
Grom Sanoczek 2-4 Juventus Poraż 25 września, 15:30

Kolejka 8 - 2 października

Pauza: Krokus Ropienka.
 
ULKS Czerteż 4-2 Grom Sanoczek 2 października, 13:00
Juventus Poraż 6-4 LKS Olszanica 2 października, 15:00
Drzewiarz Rzepedź 1-2 Pionier Średnia Wieś 2 października, 12:00
Gabry Łukowe 0-1 Orkan Markowce 2 października, 12:00
Osława Zagórz 0-0 Grodzisko Trepcza 2 października, 12:00

Kolejka 9 - 9 października

Pauza: Juventus Poraż.
 
Osława Zagórz 1-4 ULKS Czerteż 9 października, 12:00
Grodzisko Trepcza 1-0 Gabry Łukowe 9 października, 15:30
Orkan Markowce 4-3 Drzewiarz Rzepedź 9 października, 12:00
Pionier Średnia Wieś 3-1 Krokus Ropienka 9 października, 12:00
LKS Olszanica 3-0 Grom Sanoczek 9 października, 15:30

Kolejka 10 - 16 października

Pauza: Grom Sanoczek.
 
Juventus Poraż 3-4 Pionier Średnia Wieś 16 października, 15:00
Krokus Ropienka 0-4 Orkan Markowce 16 października, 11:00
Drzewiarz Rzepedź 3-0 Grodzisko Trepcza 16 października, 11:00
(wo)
goście nie dojechali
Gabry Łukowe 0-4 Osława Zagórz 16 października, 11:00
LKS Olszanica 2-1 ULKS Czerteż 16 października, 15:30

Kolejka 11 - 23 października

Pauza: LKS Olszanica.
 
Osława Zagórz 1-2 Drzewiarz Rzepedź 23 października, 11:00
Grodzisko Trepcza 4-3 Krokus Ropienka 23 października, 15:30
Orkan Markowce 1-4 Juventus Poraż 23 października, 11:00
Pionier Średnia Wieś 2-2 Grom Sanoczek 23 października, 11:00
ULKS Czerteż 1-2 Gabry Łukowe 23 października, 13:00

Kolejka 12 - 25 marca

Pauza: ULKS Czerteż.
 
Pionier Średnia Wieś 4-3 LKS Olszanica 25 marca, 13:00
Orkan Markowce 2-1 Grom Sanoczek 25 marca, 13:00
Grodzisko Trepcza 0-4 Juventus Poraż 25 marca, 16:30
Osława Zagórz 3-0 Krokus Ropienka 25 marca, 13:00
(wo)
na boisku 3-2; udział nieuprawnionego do gry zawodnika
Gabry Łukowe 1-2 Drzewiarz Rzepedź 25 marca, 13:00

Kolejka 13 - 1 kwietnia

Pauza: Pionier Średnia Wieś.
 
Drzewiarz Rzepedź 1-2 ULKS Czerteż 1 kwietnia, 13:00
Krokus Ropienka 11-1 Gabry Łukowe 1 kwietnia, 11:00
Juventus Poraż 6-2 Osława Zagórz 1 kwietnia, 15:00
Grom Sanoczek 4-2 Grodzisko Trepcza 1 kwietnia, 16:30
LKS Olszanica 1-2 Orkan Markowce 1 kwietnia, 16:30

Kolejka 14 - 15 kwietnia

Pauza: Orkan Markowce.
 
ULKS Czerteż 3-1 Pionier Średnia Wieś 15 kwietnia, 15:00
Grodzisko Trepcza 3-2 LKS Olszanica 15 kwietnia, 16:30
Osława Zagórz 4-1 Grom Sanoczek 15 kwietnia, 13:00
Gabry Łukowe 1-5 Juventus Poraż 15 kwietnia, 13:00
Drzewiarz Rzepedź 6-1 Krokus Ropienka 15 kwietnia, 13:00

Kolejka 15 - 22 kwietnia

Pauza: Grodzisko Trepcza.
 
Krokus Ropienka 1-4 ULKS Czerteż 22 kwietnia, 11:00
Juventus Poraż 10-0 Drzewiarz Rzepedź 22 kwietnia, 15:00
Grom Sanoczek 4-5 Gabry Łukowe 22 kwietnia, 16:30
LKS Olszanica 3-2 Osława Zagórz 22 kwietnia, 16:30
Pionier Średnia Wieś 4-0 Orkan Markowce 22 kwietnia, 15:00

Kolejka 16 - 29 kwietnia

Pauza: Osława Zagórz.
 
ULKS Czerteż 1-1 Orkan Markowce 29 kwietnia, 13:00
Grodzisko Trepcza 3-1 Pionier Średnia Wieś 29 kwietnia, 16:30
Gabry Łukowe 1-2 LKS Olszanica 29 kwietnia, 13:00
Drzewiarz Rzepedź 0-1 Grom Sanoczek 29 kwietnia, 13:00
Krokus Ropienka 1-4 Juventus Poraż 29 kwietnia, 11:00

Kolejka 17 - 3 maja

Pauza: Gabry Łukowe.
 
Juventus Poraż 5-1 ULKS Czerteż 3 maja, 15:00
Grom Sanoczek 3-1 Krokus Ropienka 3 maja, 16:30
LKS Olszanica 6-0 Drzewiarz Rzepedź 3 maja, 16:30
Pionier Średnia Wieś 1-3 Osława Zagórz 3 maja, 15:00
Orkan Markowce 0-1 Grodzisko Trepcza 3 maja, 13:00

Kolejka 18 - 6 maja

Pauza: Drzewiarz Rzepedź.
 
ULKS Czerteż 3-1 Grodzisko Trepcza 6 maja, 13:00
Osława Zagórz 3-1 Orkan Markowce 6 maja, 13:00
Gabry Łukowe 3-0 Pionier Średnia Wieś 6 maja, 13:00
Krokus Ropienka 1-2 LKS Olszanica 6 maja, 11:00
Juventus Poraż 4-1 Grom Sanoczek 6 maja, 15:00

Kolejka 19 - 13 maja

Pauza: Krokus Ropienka.
 
Grom Sanoczek 1-2 ULKS Czerteż 13 maja, 16:30
LKS Olszanica 2-1 Juventus Poraż 13 maja, 16:30
Pionier Średnia Wieś 2-2 Drzewiarz Rzepedź 13 maja, 15:00
Orkan Markowce 4-2 Gabry Łukowe 13 maja, 13:00
Grodzisko Trepcza 1-1 Osława Zagórz 13 maja, 16:30

Kolejka 20 - 20 maja

Pauza: Juventus Poraż.
 
ULKS Czerteż 2-1 Osława Zagórz 20 maja, 13:00
Gabry Łukowe 3-3 Grodzisko Trepcza 20 maja, 13:00
Drzewiarz Rzepedź 1-4 Orkan Markowce 20 maja, 13:00
Krokus Ropienka 1-4 Pionier Średnia Wieś 20 maja, 11:00
Grom Sanoczek 4-5 LKS Olszanica 20 maja, 16:30

Kolejka 21 - 27 maja

Pauza: Grom Sanoczek.
 
ULKS Czerteż 3-0 LKS Olszanica 27 maja, 13:00
Pionier Średnia Wieś 0-2 Juventus Poraż 27 maja, 13:00
Orkan Markowce 9-0 Krokus Ropienka 27 maja, 13:00
Grodzisko Trepcza 2-2 Drzewiarz Rzepedź 27 maja, 16:30
Osława Zagórz 4-2 Gabry Łukowe 27 maja, 13:00

REKLAMA

Kolejka 22 - 3 czerwca

Pauza: LKS Olszanica.
 
Gabry Łukowe 2-7 ULKS Czerteż 3 czerwca, 13:00
Drzewiarz Rzepedź 2-1 Osława Zagórz 3 czerwca, 13:00
w Wisłoku
Krokus Ropienka 2-4 Grodzisko Trepcza 3 czerwca, 13:00
Juventus Poraż 5-2 Orkan Markowce 3 czerwca, 13:00
Grom Sanoczek 5-3 Pionier Średnia Wieś 3 czerwca, 13:00

Klasa B 2011/2012 (Krosno I)
Klasa B 2011/2012 (Krosno II)
Klasa B 2011/2012 (Krosno III)

Klasa C 2011/2012 (Krosno II)
Klasa C 2011/2012 (Krosno III)
Klasa C 2011/2012 (Krosno IV)

Autor: Grzegorz Bober
Kontakt: podkarpackie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas