[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa C 2011/2012, grupa: Krosno II
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  LKS Górki 20 45 14 3 3 69-28 7 2 1 30-9 7 1 2 39-19
2.  Pogórze Srogów Górny 20 44 14 2 4 84-43 7 0 3 39-23 7 2 1 45-20
3.  Iskra Iskrzynia 20 37 12 1 7 61-35 7 0 3 42-18 5 1 4 19-17
4.  LKS Odrzechowa 20 36 11 3 6 41-27 8 1 1 26-9 3 2 5 15-18 2 4 1 1 0 4-3
5.  Cisy Jabłonica Polska 20 36 11 3 6 53-34 6 2 2 32-18 5 1 4 21-16 2 1 0 1 1 3-4
6.  San Nozdrzec 20 31 10 1 9 48-42 6 1 3 23-18 4 0 6 25-24
7.  Zryw Dydnia 20 24 7 3 10 30-43 4 2 4 14-16 3 1 6 16-27
8.  Victoria Niebocko 20 22 6 4 10 32-46 4 1 5 21-23 2 3 5 11-23
9.  LKS Wesoła 20 21 6 3 11 37-48 4 2 4 25-24 2 1 7 12-24
10.  Beskid Posada Górna 20 16 5 1 14 35-62 3 0 7 17-33 2 1 7 18-29
11.  LKS Wzdów 20 4 0 4 16 25-107 0 3 7 16-39 0 1 9 9-68
Tyrawia Tyrawa Solna wycofała się przed rozpoczęciem rozgrywek.

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 
 1 LKS Górki    3-3 0-1 3-0 2-2 3-2 5-1 4-0 1-0 5-0 4-0 
 2 Pogórze Srogów Górny7-3     4-1 2-3 0-4 5-4 1-2 3-1 3-2 4-3 10-0 
 3 Iskra Iskrzynia1-3 3-7     3-0 3-1 1-0 1-3 3-1 5-2 5-1 17-0 
 4 LKS Odrzechowa1-2 4-2 3-0     2-1 3-2 2-0 1-1 5-0 2-0 3-1 
 5 Cisy Jabłonica Polska3-7 0-2 1-1 2-2     5-2 4-0 2-0 3-1 2-1 10-2 
 6 San Nozdrzec2-6 2-4 1-0 1-0 0-1     4-2 5-1 1-1 2-1 5-2 
 7 Zryw Dydnia1-1 1-7 0-1 2-1 1-0 0-2     0-0 0-2 3-2 6-0 
 8 Victoria Niebocko0-5 3-3 3-2 0-5 0-1 0-2 4-0     3-1 2-3 6-1 
 9 LKS Wesoła3-0* 2-6 2-4 4-1 4-2 4-1 0-3* 2-3     2-2 2-2 
 10 Beskid Posada Górna1-4 0-8 1-4 0-2 1-4 0-4 5-4 1-2 3-0*     5-1 
 11 LKS Wzdów0-8 2-3 2-5 1-1 3-5 3-6 1-1 2-2 0-3 2-5     

Kolejka 1 - 14 sierpnia

Pauza: Cisy Jabłonica Polska.
 
Iskra Iskrzynia 1-3 Zryw Dydnia 14 sierpnia, 13:00
Beskid Posada Górna 1-4 LKS Górki 14 sierpnia, 13:00
LKS Wesoła 4-1 San Nozdrzec 14 sierpnia, 13:00
Pogórze Srogów Górny 3-1 Victoria Niebocko 14 sierpnia, 16:30
w Kostarowcach
LKS Wzdów 1-1 LKS Odrzechowa 14 sierpnia, 13:00

Kolejka 2 - 21 sierpnia

Pauza: San Nozdrzec.
 
Zryw Dydnia 6-0 LKS Wzdów 21 sierpnia, 16:30
LKS Odrzechowa 4-2 Pogórze Srogów Górny 21 sierpnia, 13:00
Victoria Niebocko 3-1 LKS Wesoła 21 sierpnia, 11:00
Cisy Jabłonica Polska 2-1 Beskid Posada Górna 21 sierpnia, 11:00
LKS Górki 0-1 Iskra Iskrzynia 21 sierpnia, 13:00

Kolejka 3 - 28 sierpnia

Pauza: Victoria Niebocko.
 
LKS Górki 5-1 Zryw Dydnia 28 sierpnia, 13:00
Iskra Iskrzynia 3-1 Cisy Jabłonica Polska 28 sierpnia, 13:00
Beskid Posada Górna 0-4 San Nozdrzec 28 sierpnia, 13:00
LKS Wesoła 4-1 LKS Odrzechowa 28 sierpnia, 13:00
Pogórze Srogów Górny 10-0 LKS Wzdów 28 sierpnia, 16:30
w Kostarowcach

Kolejka 4 - 4 września

Pauza: LKS Odrzechowa.
 
Zryw Dydnia 1-7 Pogórze Srogów Górny 4 września, 16:30
LKS Wzdów 0-3 LKS Wesoła 4 września, 13:00
Victoria Niebocko 2-3 Beskid Posada Górna 4 września, 11:00
San Nozdrzec 1-0 Iskra Iskrzynia 4 września, 13:00
Cisy Jabłonica Polska 3-7 LKS Górki 4 września, 11:00

Kolejka 5 - 11 września

Pauza: LKS Wzdów.
 
Cisy Jabłonica Polska 4-0 Zryw Dydnia 11 września, 11:00
LKS Górki 3-2 San Nozdrzec 11 września, 13:00
Iskra Iskrzynia 3-1 Victoria Niebocko 11 września, 13:00
Beskid Posada Górna 0-2 LKS Odrzechowa 11 września, 13:00
LKS Wesoła 2-6 Pogórze Srogów Górny 11 września, 13:00

Kolejka 6 - 18 września

Pauza: Pogórze Srogów Górny.
 
Zryw Dydnia 0-2 LKS Wesoła 18 września, 16:30
LKS Wzdów 2-5 Beskid Posada Górna 18 września, 13:00
LKS Odrzechowa 3-0 Iskra Iskrzynia 18 września, 13:00
Victoria Niebocko 0-5 LKS Górki 18 września, 11:00
San Nozdrzec 0-1 Cisy Jabłonica Polska 18 września, 13:00

Kolejka 7 - 25 września

Pauza: LKS Wesoła.
 
San Nozdrzec 4-2 Zryw Dydnia 25 września, 12:00
Cisy Jabłonica Polska 2-0 Victoria Niebocko 25 września, 11:00
LKS Górki 3-0 LKS Odrzechowa 25 września, 12:00
Iskra Iskrzynia 17-0 LKS Wzdów 25 września, 12:00
Beskid Posada Górna 0-8 Pogórze Srogów Górny 25 września, 12:00

Kolejka 8 - 2 października

Pauza: Zryw Dydnia.
 
LKS Wesoła 2-2 Beskid Posada Górna 2 października, 12:00
Pogórze Srogów Górny 4-1 Iskra Iskrzynia 2 października, 15:30
w Kostarowcach
LKS Wzdów 0-8 LKS Górki 2 października, 13:00
LKS Odrzechowa 2-1 Cisy Jabłonica Polska 2 października, 12:00
Victoria Niebocko 0-2 San Nozdrzec 2 października, 11:00

Kolejka 9 - 9 października

Pauza: Beskid Posada Górna.
 
Victoria Niebocko 4-0 Zryw Dydnia 9 października, 11:00
San Nozdrzec 1-0 LKS Odrzechowa 9 października, 12:00
Cisy Jabłonica Polska 10-2 LKS Wzdów 9 października, 11:00
LKS Górki 3-3 Pogórze Srogów Górny 9 października, 14:00
Iskra Iskrzynia 5-2 LKS Wesoła 9 października, 12:00

Kolejka 10 - 16 października

Pauza: Iskra Iskrzynia.
 
LKS Wesoła 3-0 LKS Górki 16 października, 11:00
(wo)
goście nie posiadali aktualnych badań lekarskich
Pogórze Srogów Górny 0-4 Cisy Jabłonica Polska 16 października, 14:00
w Kostarowcach
LKS Wzdów 3-6 San Nozdrzec 16 października, 13:00
LKS Odrzechowa 1-1 Victoria Niebocko 16 października, 11:00
Beskid Posada Górna 5-4 Zryw Dydnia 16 października, 11:00

Kolejka 11 - 23 października

Pauza: LKS Górki.
 
Victoria Niebocko 6-1 LKS Wzdów 23 października, 11:00
San Nozdrzec 2-4 Pogórze Srogów Górny 23 października, 11:00
Cisy Jabłonica Polska 3-1 LKS Wesoła 23 października, 11:00
Iskra Iskrzynia 5-1 Beskid Posada Górna 23 października, 11:00
Zryw Dydnia 2-1 LKS Odrzechowa 23 października, 14:00

Kolejka 12 - 25 marca

Pauza: Cisy Jabłonica Polska.
 
Zryw Dydnia 0-1 Iskra Iskrzynia 25 marca, 16:30
LKS Górki 5-0 Beskid Posada Górna 25 marca, 13:00
San Nozdrzec 1-1 LKS Wesoła 25 marca, 13:00
Victoria Niebocko 3-3 Pogórze Srogów Górny 25 marca, 11:00
LKS Odrzechowa 3-1 LKS Wzdów 25 marca, 13:00
w Sieniawie

Kolejka 13 - 1 kwietnia

Pauza: San Nozdrzec.
 
LKS Wzdów 1-1 Zryw Dydnia 1 kwietnia, 13:00
Pogórze Srogów Górny 2-3 LKS Odrzechowa 1 kwietnia, 16:30
w Kostarowcach
LKS Wesoła 2-3 Victoria Niebocko 1 kwietnia, 13:00
Beskid Posada Górna 1-4 Cisy Jabłonica Polska 18 kwietnia, 17:00
w pierwotnym terminie (1 kwietnia, 11:00) odwołany
Iskra Iskrzynia 1-3 LKS Górki 1 kwietnia, 13:00

Kolejka 14 - 15 kwietnia

Pauza: Victoria Niebocko.
 
Zryw Dydnia 1-1 LKS Górki 15 kwietnia, 16:30
Cisy Jabłonica Polska 1-1 Iskra Iskrzynia 15 kwietnia, 11:00
San Nozdrzec 2-1 Beskid Posada Górna 15 kwietnia, 13:00
LKS Odrzechowa 5-0 LKS Wesoła 15 kwietnia, 16:00
w Sieniawie
LKS Wzdów 2-3 Pogórze Srogów Górny 15 kwietnia, 13:00

Kolejka 15 - 22 kwietnia

Pauza: LKS Odrzechowa.
 
Pogórze Srogów Górny 1-2 Zryw Dydnia 22 kwietnia, 16:30
w Kostarowcach
LKS Wesoła 2-2 LKS Wzdów 22 kwietnia, 13:00
Beskid Posada Górna 1-2 Victoria Niebocko 22 kwietnia, 11:00
Iskra Iskrzynia 1-0 San Nozdrzec 22 kwietnia, 13:00
LKS Górki 2-2 Cisy Jabłonica Polska 22 kwietnia, 13:00

Kolejka 16 - 29 kwietnia

Pauza: LKS Wzdów.
 
Zryw Dydnia 1-0 Cisy Jabłonica Polska 29 kwietnia, 16:30
San Nozdrzec 2-6 LKS Górki 29 kwietnia, 13:00
Victoria Niebocko 3-2 Iskra Iskrzynia 29 kwietnia, 11:00
LKS Odrzechowa 2-0 Beskid Posada Górna 29 kwietnia, 16:00
w Sieniawie
Pogórze Srogów Górny 3-2 LKS Wesoła 29 kwietnia, 16:30
w Kostarowcach

Kolejka 17 - 3 maja

Pauza: Pogórze Srogów Górny.
 
LKS Wesoła 0-3 Zryw Dydnia 1 maja, 16:30
(wo)
mecz przerwany w II połowie przy stanie 2-3; drużyna gospodarzy opuściła boisko
Beskid Posada Górna 5-1 LKS Wzdów 3 maja, 11:00
Iskra Iskrzynia 3-0 LKS Odrzechowa 3 maja, 13:00
LKS Górki 4-0 Victoria Niebocko 3 maja, 13:00
Cisy Jabłonica Polska 5-2 San Nozdrzec 3 maja, 11:00

Kolejka 18 - 6 maja

Pauza: LKS Wesoła.
 
Zryw Dydnia 0-2 San Nozdrzec 6 maja, 16:30
Victoria Niebocko 0-1 Cisy Jabłonica Polska 6 maja, 11:00
LKS Odrzechowa 1-2 LKS Górki 6 maja, 16:00
w Sieniawie
LKS Wzdów 2-5 Iskra Iskrzynia 6 maja, 13:00
Pogórze Srogów Górny 4-3 Beskid Posada Górna 6 maja, 16:30
w Kostarowcach

Kolejka 19 - 13 maja

Pauza: Zryw Dydnia.
 
Beskid Posada Górna 3-0 LKS Wesoła 13 maja, 11:00
(wo)
goście nie dojechali
Iskra Iskrzynia 3-7 Pogórze Srogów Górny 13 maja, 13:00
LKS Górki 4-0 LKS Wzdów 13 maja, 13:00
Cisy Jabłonica Polska 2-2 LKS Odrzechowa 13 maja, 11:00
San Nozdrzec 5-1 Victoria Niebocko 13 maja, 13:00

Kolejka 20 - 20 maja

Pauza: Beskid Posada Górna.
 
Zryw Dydnia 0-0 Victoria Niebocko 20 maja, 16:30
LKS Odrzechowa 3-2 San Nozdrzec 20 maja, 13:00
w Sieniawie
LKS Wzdów 3-5 Cisy Jabłonica Polska 20 maja, 13:00
Pogórze Srogów Górny 7-3 LKS Górki 20 maja, 16:30
LKS Wesoła 2-4 Iskra Iskrzynia 20 maja, 13:00

Kolejka 21 - 27 maja

Pauza: Iskra Iskrzynia.
 
Zryw Dydnia 3-2 Beskid Posada Górna 27 maja, 13:00
LKS Górki 1-0 LKS Wesoła 27 maja, 13:00
Cisy Jabłonica Polska 0-2 Pogórze Srogów Górny 27 maja, 13:00
San Nozdrzec 5-2 LKS Wzdów 27 maja, 13:00
Victoria Niebocko 0-5 LKS Odrzechowa 27 maja, 13:00
w Grabówce

Kolejka 22 - 3 czerwca

Pauza: LKS Górki.
 
LKS Odrzechowa 2-0 Zryw Dydnia 3 czerwca, 13:00
w Sieniawie
LKS Wzdów 2-2 Victoria Niebocko 3 czerwca, 13:00
Pogórze Srogów Górny 5-4 San Nozdrzec 3 czerwca, 13:00
LKS Wesoła 4-2 Cisy Jabłonica Polska 3 czerwca, 13:00
Beskid Posada Górna 1-4 Iskra Iskrzynia 3 czerwca, 13:00

Klasa B 2011/2012 (Krosno I)
Klasa B 2011/2012 (Krosno II)
Klasa B 2011/2012 (Krosno III)

Klasa C 2011/2012 (Krosno I)
Klasa C 2011/2012 (Krosno III)
Klasa C 2011/2012 (Krosno IV)

Autor: Grzegorz Bober
Kontakt: podkarpackie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas