[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2018/2019 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Ekstraklasa futsalu 2012/2013
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Pogoń 04 Szczecin 22 52 16 4 2 83-40 9 2 0 49-21 7 2 2 34-19
2.  Gatta Zduńska Wola 22 44 12 8 2 88-64 7 3 1 41-26 5 5 1 47-38
3.  Marwit Toruń 22 40 12 4 6 70-57 6 3 2 30-26 6 1 4 40-31 2 4 1 1 0 7-6
4.  Wisła Krakbet Kraków 22 40 12 4 6 79-49 7 0 4 41-24 5 4 2 38-25 2 1 0 1 1 6-7
5.  Clearex Chorzów 22 37 12 1 9 91-69 8 1 2 60-25 4 0 7 31-44
6.  Red Devils Chojnice 22 36 12 0 10 68-57 7 0 4 42-23 5 0 6 26-34 2 3 1 0 1 4-4
7.  Rekord Bielsko-Biała 22 36 11 3 8 78-68 7 1 3 45-36 4 2 5 33-32 2 3 1 0 1 4-4
8.  Remedium Pyskowice 22 29 9 2 11 66-60 4 2 5 30-32 5 0 6 36-28
9.  AZS UŚ Katowice 22 16 4 4 14 56-91 1 4 6 24-42 3 0 8 32-49 4 7 2 1 1 15-12
10.  GKS Tychy 22 16 4 4 14 62-102 1 1 9 29-59 3 3 5 33-43 4 7 2 1 1 11-12
11.  Gwiazda Ruda Śląska 22 16 4 4 14 61-93 3 2 6 32-37 1 2 8 29-56 4 2 0 2 2 8-10
12.  AZS UG Gdańsk 22 14 4 2 16 56-108 2 1 8 30-54 2 1 8 26-54
Akademia FC Pniewy wycofała się przed rozpoczęciem rozgrywek. Jej miejsce zajęło Remedium Pyskowice.

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
 1 Pogoń 04 Szczecin    6-6 5-3 3-1 3-0 2-0 3-2 3-2 9-2 3-3 5-1 7-1 
 2 Gatta Zduńska Wola0-0     4-4 2-2 7-5 1-3 6-4 4-2 4-3 5-2 2-1 6-0 
 3 Marwit Toruń3-3 2-6     4-4 3-2 3-2 1-1 1-0 2-3 4-1 5-3 2-1 
 4 Wisła Krakbet Kraków4-1 2-3 2-3     7-2 4-2 5-1 3-1 5-0 3-4 2-6 4-1 
 5 Clearex Chorzów4-2 3-3 7-1 2-3     10-0 5-1 1-5 4-2 8-3 9-1 7-4 
 6 Red Devils Chojnice0-1 2-3 3-2 3-1 2-3     1-2 5-3 5-2 5-4 9-1 7-1 
 7 Rekord Bielsko-Biała1-4 5-2 3-1 2-2 4-1 2-3     2-7 8-7 5-3 6-4 7-2 
 8 Remedium Pyskowice1-2 4-4 1-5 2-6 1-3 3-1 2-4     4-2 2-2 6-1 4-2 
 9 AZS UŚ Katowice1-5 4-4 2-7 0-4 3-6 1-4 0-0 5-2     3-5 4-4 1-1 
 10 GKS Tychy2-6 4-8 1-2 3-3 3-4 1-2 3-12 2-7 2-6     2-1 6-8 
 11 Gwiazda Ruda Śląska1-3 4-4 1-5 1-4 7-2 6-2 4-3 2-5 1-2 2-2     3-5 
 12 AZS UG Gdańsk2-7 2-4 2-7 3-8 4-3 1-7 2-3 0-2 5-3 3-4 6-6     

Kolejka 1 - 15-16 września

Remedium Pyskowice 2-2 GKS Tychy 16 września, 18:00
Tomasz Starowicz 29, 36 - Michał Włodarek 20, Piotr Myszor 34
AZS UG Gdańsk 2-3 Rekord Bielsko-Biała 16 września, 17:00
Marcin Szymański 26, Tomasz Poźniak 30 - Michał Marek 32, 37, Radek Polášek 35
Gwiazda Ruda Śląska 1-4 Wisła Krakbet Kraków 15 września, 18:00
Mateusz Omylak 40 - Frane Despotović 2, 29, Serhij Zadorożnij 12, 40
AZS UŚ Katowice 1-4 Red Devils Chojnice 16 września, 17:00
Robert Satora 26 - Mariusz Kaźmierczak 8, Witalij Kołesnyk 29, Łukasz Sobański 35, Łukasz Pieczyński 40
Clearex Chorzów 4-2 Pogoń 04 Szczecin 14 września, 18:00
Daniel Wojtyna 7, Konrad Podobiński 26, Mirosław Miozga 29, Sebastian Wojciechowski 38 - Michał Kubik 22, Marcin Mikołajewicz 40
Gatta Zduńska Wola 4-4 Marwit Toruń 13 września, 19:15
Marcin Olejniczak 9, 40, Michał Marciniak 36, 38 - Daniel Lebiedziński 2, Ołeksandr Szamotij 31, Michał Wojciechowski 33, 34

Kolejka 2 - 22-23 września

GKS Tychy 3-12 Rekord Bielsko-Biała 23 września, 16:00
Sławomir Pękala 24, Piotr Myszor 25, 27 (k) - Andrzej Szłapa 14, Radek Polášek 16, Paweł Machura 23, 33, Piotr Szymura 25, Tomasz Dura 26, 37, 38, Michał Marek 34, 35, Artur Popławski 40, 40
Wisła Krakbet Kraków 3-1 Remedium Pyskowice 20 września, 19:15
Serhij Zadorożnij 6, Krzysztof Kusia 33, Roman Wachuła 38 - Tomasz Starowicz 13
Red Devils Chojnice 7-1 AZS UG Gdańsk 23 września, 18:00
Wadym Iwanow 10, 14, 34, Łukasz Sobański 13, Jakub Mączkowski 27, Łukasz Pieczyński 30, Tomasz Kriezel 40 - Łukasz Olszewski 28
Pogoń 04 Szczecin 5-1 Gwiazda Ruda Śląska 21 września, 19:00
Douglas II 32, Marcin Mikołajewicz 33, 34, Ricardinho 35, Bartosz Przygórzewski 40 - Jacek Hewlik 39
Marwit Toruń 2-3 AZS UŚ Katowice 22 września, 16:00
Dmytro Korećkyj 1, Michał Wojciechowski 36 - Aleksander Kolmas 19, Szymon Morgała 27, 31
Gatta Zduńska Wola 7-5 Clearex Chorzów 22 września, 18:00
Michał Szymczak 10, Michał Marciniak 20, 22, 26, Mariusz Rachubiński 31, 31, Igor Sobalczyk 38 - Michał Grecz 4, Konrad Podobiński 8, Piotr Łopuch 27, 39, Mirosław Miozga 28

Kolejka 3 - 6-7 października

Rekord Bielsko-Biała 2-3 Red Devils Chojnice 7 października, 18:00
Paweł Machura 5, Radek Polášek 38 - Łukasz Pieczyński 18, Wadym Iwanow 31, Jakub Mączkowski 33
Remedium Pyskowice 1-2 Pogoń 04 Szczecin 7 października, 18:00
Tomasz Starowicz 22 - Marcin Mikołajewicz 4, 23
AZS UG Gdańsk 2-7 Marwit Toruń 7 października, 17:00
Tomasz Musik 14, 28 - Michał Maciąg 11, 31, Daniel Lebiedziński 17, 37, Denys Demyszew 24, 35, Mykoła Morozow 28
Gwiazda Ruda Śląska 4-4 Gatta Zduńska Wola 7 października, 16:30
Bartosz Siadul 14, Jacek Hewlik 16, Adam Jonczyk 17, Marek Bugański 40 - Michał Marciniak 9, 26, 30, Mariusz Milewski 25
AZS UŚ Katowice 3-6 Clearex Chorzów 6 października, 19:30
Aleksander Kolmas 5, Rafał Jarzmik 27, Łukasz Tosik 34 - Daniel Wojtyna 14, Tomasz Rabczak 14, Piotr Łopuch 36, Mirosław Miozga 37, 40, Robert Gładczak 38 (s)
Wisła Krakbet Kraków 3-4 GKS Tychy 6 października, 18:00
Marcin Czech 9, Frane Despotović 21, Krzysztof Kusia 33 - Patryk Szachnitowski 12, 30, Samuel Jania 28, Łukasz Jagiełło 28

Kolejka 4 - 13-14 października

GKS Tychy 1-2 Red Devils Chojnice 14 października, 18:00
Michał Włodarek 34 - Mariusz Kaźmierczak 29, Wadym Iwanow 37
Gwiazda Ruda Śląska 1-2 AZS UŚ Katowice 13 października, 18:00
Jacek Hewlik 14 - Szymon Morgała 20, Rafał Jarzmik 40
Pogoń 04 Szczecin 3-1 Wisła Krakbet Kraków 13 października, 18:00
Marcin Mikołajewicz 5, 11, Michał Kubik 25 - Krzysztof Kusia 38
Marwit Toruń 1-1 Rekord Bielsko-Biała 14 października, 14:00
Dmytro Korećkyj 29 - Tomasz Dura 37
Gatta Zduńska Wola 4-2 Remedium Pyskowice 13 października, 18:00
Michał Szymczak 12, Błażej Bujalski 23, Michał Marciniak 32, Igor Sobalczyk 35 - Tomasz Wolny 12, Damian Ficek 36
Clearex Chorzów 7-4 AZS UG Gdańsk 12 października, 18:00
Daniel Wojtyna 10, Piotr Łopuch 20, 32, 32, Mirosław Miozga 24, Mariusz Seget 25, Wojciech Pawlak 40 - Wojciech Pawicki 8, Łukasz Knioch 10, 20, Dominik Depta 27

Kolejka 5 - 20-21 października

Red Devils Chojnice 3-2 Marwit Toruń 21 października, 18:00
Jakub Mączkowski 4, Wadym Iwanow 26, 40 - Dmytro Korećkyj 20, Denys Demyszew 26
Wisła Krakbet Kraków 2-3 Gatta Zduńska Wola 20 października, 20:30
Marcin Kiełpiński 8, 18 - Michał Szymczak 24, Marcin Stanisławski 31, 37
Rekord Bielsko-Biała 4-1 Clearex Chorzów 21 października, 18:00
Radek Polášek 15, Paweł Machura 25, 34, 35 - Tomasz Lutecki 20
Remedium Pyskowice 4-2 AZS UŚ Katowice 21 października, 18:00
Marcin Minkus 5, 27, Tomasz Stasiak 38, Damian Ficek 40 - Robert Satora 8, Robert Gładczak 37
AZS UG Gdańsk 6-6 Gwiazda Ruda Śląska 20 października, 18:00
Wojciech Pawicki 14, 14, Łukasz Knioch 21, Tomasz Poźniak 26, Dominik Depta 31, 37 - Ariel Piasecki 19, 35, Mateusz Omylak 19, Wojciech Pawicki 27 (s), Marek Bugański 36, 38
Pogoń 04 Szczecin 3-3 GKS Tychy 19 października, 19:00
Michał Kubik 8, Daniel Maćkiewicz 15, Łukasz Żebrowski 38 - Łukasz Jagiełło 9, Sławomir Pękala 11, Piotr Myszor 34

Kolejka 6 - 3-4 listopada

GKS Tychy 1-2 Marwit Toruń 4 listopada, 18:00
Łukasz Jagiełło 15 - Daniel Lebiedziński 7, Denys Demyszew 34
Remedium Pyskowice 4-2 AZS UG Gdańsk 4 listopada, 18:00
Tomasz Stasiak 29, Tomasz Misiak 31, Damian Ficek 36, 40 - Tomasz Musik 11, Dominik Depta 21
Gatta Zduńska Wola 0-0 Pogoń 04 Szczecin 3 listopada, 18:00
Clearex Chorzów 10-0 Red Devils Chojnice 2 listopada, 18:00
Mirosław Miozga 11 (k), 28, Piotr Łopuch 16, Mariusz Seget 19, 23, Daniel Wojtyna 19, 27, 38, Tomasz Lutecki 32, 33
AZS UŚ Katowice 0-4 Wisła Krakbet Kraków 3 listopada, 19:30
Frane Despotović 10, Rafał Franz 23, 32, 40
Gwiazda Ruda Śląska 4-3 Rekord Bielsko-Biała 3 listopada, 18:00
Bartosz Siadul 1, 11, Wojciech Działach 21, Adam Jonczyk 36 - Artur Popławski 12, Radek Polášek 36, Paweł Machura 40

Kolejka 7 - 10-11 listopada

Gatta Zduńska Wola 5-2 GKS Tychy 10 listopada, 18:00
Michał Marciniak 21, 24, 25, Marcin Olejniczak 22, Krzysztof Adamski 29 - Patryk Szachnitowski 12, Rafał Harazim 24
Marwit Toruń 3-2 Clearex Chorzów 9 listopada, 20:00
Denys Demyszew 11, Michał Maciąg 19, Daniel Lebiedziński 28 - Mirosław Miozga 26, Tomasz Rabczak 40
Pogoń 04 Szczecin 9-2 AZS UŚ Katowice 9 listopada, 19:00
Marcin Mikołajewicz 4, 32, Daniel Maćkiewicz 11, 13, 13, Łukasz Tubacki 13, 24, Ricardinho 30, 34 - Adam Grędysa 18, Łukasz Tosik 37
Red Devils Chojnice 9-1 Gwiazda Ruda Śląska 9 listopada, 19:00
Dariusz Pieczyński 4, Tomasz Kriezel 14, Łukasz Pieczyński 17, 35, Dominik Solecki 25, Łukasz Sobański 28, 37, Michaił Sundiejew 35, Jakub Mączkowski 37 - Michał Słonina 39
Wisła Krakbet Kraków 4-1 AZS UG Gdańsk 9 listopada, 19:00
Adrian Pater 5, Rafał Franz 29, 35, Frane Despotović 30 - Łukasz Olszewski 20
Rekord Bielsko-Biała 2-7 Remedium Pyskowice 9 listopada, 19:00
Artur Popławski 19, Tomasz Dura 30 - Damian Ficek 6, 32, 34, Mariusz Połeć 11, 25, Tomasz Wolny 12, Łukasz Borowski 35

Kolejka 8 - 17-18 listopada

GKS Tychy 3-4 Clearex Chorzów 18 listopada, 18:00
Rafał Harazim 4, 16, Roman Trojanowski 24 - Mirosław Miozga 7, Krzysztof Salisz 24, Tomasz Rabczak 32, Michał Grecz 34
AZS UŚ Katowice 4-4 Gatta Zduńska Wola 21 listopada, 19:30
Robert Satora 7, 24, 39, Jędrzej Jasiński 34 - Michał Marciniak 19, Marcin Stanisławski 20, Michał Szymczak 31, 37
Gwiazda Ruda Śląska 1-5 Marwit Toruń 18 listopada, 18:30
Mateusz Krzymiński 32 - Dmytro Korećkyj 7, Denys Demyszew 9, Patryk Szczepaniak 25, Daniel Lebiedziński 32, 37
AZS UG Gdańsk 2-7 Pogoń 04 Szczecin 17 listopada, 19:00
Łukasz Grabowski 6, Wojciech Pawicki 28 - Marcin Mikołajewicz 3, Michał Kubik 14, 30, Douglas II 15, Łukasz Tubacki 17, 33, 36
Remedium Pyskowice 3-1 Red Devils Chojnice 18 listopada, 18:00
Tomasz Misiak 28, 28, Łukasz Groszak 40 - Łukasz Pieczyński 14
Rekord Bielsko-Biała 2-2 Wisła Krakbet Kraków 18 listopada, 18:00
Tomasz Dura 9, Piotr Szymura 18 - Błażej Korczyński 12, Roman Wachuła 35

Kolejka 9 - 24-25 listopada

AZS UŚ Katowice 3-5 GKS Tychy 25 listopada, 17:00
Aleksander Kolmas 28, 37, Szymon Morgała 31 - Wojciech Marynowicz 9, Patryk Szachnitowski 14, 22, Damian Wojtas 25, Sławomir Pękala 38
Clearex Chorzów 9-1 Gwiazda Ruda Śląska 24 listopada, 17:00
Michał Grecz 2, Daniel Wojtyna 3, 19, 37, Konrad Podobiński 18, 20, 40, Mirosław Miozga 36, Wojciech Pawlak 40 - Mateusz Omylak 13
Gatta Zduńska Wola 6-0 AZS UG Gdańsk 24 listopada, 18:00
Igor Sobalczyk 5, Mariusz Milewski 7, Krzysztof Adamski 11, 25, Marcin Stanisławski 16, Michał Szymczak 26
Marwit Toruń 1-0 Remedium Pyskowice 23 listopada, 20:00
Mykoła Morozow 26
Pogoń 04 Szczecin 3-2 Rekord Bielsko-Biała 24 listopada, 19:00
Daniel Maćkiewicz 1, Douglas II 8, Artur Jurczak 13 - Łukasz Tubacki 10 (s), Tomasz Dura 16
Red Devils Chojnice 3-1 Wisła Krakbet Kraków 25 listopada, 18:00
Dariusz Pieczyński 21, Dominik Solecki 31, Wadym Iwanow 39 - Marcin Kiełpiński 10

Kolejka 10 - 1-2 grudnia

GKS Tychy 2-1 Gwiazda Ruda Śląska 2 grudnia, 18:00
Patryk Szachnitowski 30, 36 - Bartosz Siadul 33
AZS UG Gdańsk 5-3 AZS UŚ Katowice 2 grudnia, 17:00
Łukasz Olszewski 6, 23, Michał Olszewski 12, Łukasz Knioch 36, Dominik Depta 37 - Aleksander Kolmas 13, Robert Satora 28, Dariusz Wolański 37
Remedium Pyskowice 1-3 Clearex Chorzów 2 grudnia, 18:00
Tomasz Stasiak 40 - Piotr Łopuch 15, Tomasz Rabczak 27, Tomasz Lutecki 32
Rekord Bielsko-Biała 5-2 Gatta Zduńska Wola 2 grudnia, 18:00
Łukasz Mentel 4, Paweł Machura 10, Andrzej Szłapa 20, Radek Polášek 21, Jan Janovský 33 - Michał Szymczak 19, Mariusz Milewski 40
Wisła Krakbet Kraków 2-3 Marwit Toruń 1 grudnia, 20:00
Serhij Zadorożnij 6, Rafał Franz 40 - Ołeksandr Szamotij 24, Michał Wojciechowski 34, Denys Demyszew 35
Red Devils Chojnice 0-1 Pogoń 04 Szczecin 2 grudnia, 18:00
Łukasz Żebrowski 13

Kolejka 11 - 15-16 grudnia

AZS UG Gdańsk 3-4 GKS Tychy 15 grudnia, 18:00
Dominik Depta 12, Wojciech Pawicki 28, Łukasz Olszewski 36 - Michał Włodarek 16, 33, Damian Wojtas 18, Sławomir Pękala 32
Gwiazda Ruda Śląska 2-5 Remedium Pyskowice 15 grudnia, 16:00
Ariel Piasecki 15, 26 - Tomasz Starowicz 9, Tomasz Misiak 14, Krzysztof Piskorz 25, Tomasz Stasiak 29, Tomasz Wolny 39
AZS UŚ Katowice 0-0 Rekord Bielsko-Biała 15 grudnia, 19:30
Clearex Chorzów 2-3 Wisła Krakbet Kraków 14 grudnia, 18:00
Tomasz Lutecki 19, 31 - Frane Despotović 4, 20, Zbigniew Mirga 28
Gatta Zduńska Wola 1-3 Red Devils Chojnice 15 grudnia, 18:00
Mariusz Milewski 39 - Michaił Sundiejew 18, Dominik Solecki 22, Mariusz Kaźmierczak 30
Marwit Toruń 3-3 Pogoń 04 Szczecin 14 grudnia, 19:00
Michał Wojciechowski 1, Mykoła Morozow 17, Denys Demyszew 33 - Marcin Mikołajewicz 8, Michał Kubik 12, 17

Kolejka 12 - 22-23 grudnia

GKS Tychy 2-7 Remedium Pyskowice 23 grudnia, 18:00
Sławomir Pękala 20, Piotr Myszor 36 - Patryk Piasecki 21, 22, Tomasz Starowicz 34, 37, Marcin Minkus 40, 40, Tomasz Misiak 40
Rekord Bielsko-Biała 7-2 AZS UG Gdańsk 22 grudnia, 17:00
Paweł Machura 6, 8, 18, Artur Popławski 11, 29, 31, Piotr Szymura 37 - Wojciech Pawicki 30, Łukasz Grabowski 40
Wisła Krakbet Kraków 2-6 Gwiazda Ruda Śląska 21 grudnia, 19:00
Adrian Pater 3, Marcin Kiełpiński 31 - Adam Jonczyk 4, 35, Szymon Łuszczek 21, 31, Bartosz Siadul 32, 36
Red Devils Chojnice 5-2 AZS UŚ Katowice 23 grudnia, 18:00
Wadym Iwanow 5, Witalij Kołesnyk 9, Dominik Solecki 11, Tomasz Kriezel 39, 40 - Robert Gładczak 4, Krzysztof Grędysa 12
Pogoń 04 Szczecin 3-0 Clearex Chorzów 21 grudnia, 19:00
Michał Kubik 3, Paweł Bogucki 11, Daniel Maćkiewicz 35
Marwit Toruń 2-6 Gatta Zduńska Wola 21 grudnia, 19:00
Michał Wojciechowski 12, Sylwester Kieper 14 - Michał Marciniak 18, Mariusz Milewski 18, Marcin Stanisławski 21, Błażej Bujalski 30, Michał Maciąg 35 (s), Mateusz Gepert 39

Kolejka 13 - 4-5 stycznia

Remedium Pyskowice 2-6 Wisła Krakbet Kraków 5 stycznia, 18:00
Tomasz Wolny 7, 12 - Frane Despotović 2, Marcin Kiełpiński 12, 31, Rafał Franz 30, Roman Wachuła 35, Serhij Zadorożnij 39
AZS UG Gdańsk 1-7 Red Devils Chojnice 5 stycznia, 18:00
Marcin Szymański 37 - Tomasz Kriezel 9, Paweł Friszkemut 14 (s), Łukasz Sobański 24, 29, 35, Łukasz Pieczyński 25, 40
Gwiazda Ruda Śląska 1-3 Pogoń 04 Szczecin 5 stycznia, 16:00
Mateusz Krzymiński 3 - Marcin Mikołajewicz 15, 34, Michał Kubik 20
AZS UŚ Katowice 2-7 Marwit Toruń 5 stycznia, 19:30
Krzysztof Grędysa 26, Grzegorz Liszka 40 - Denys Demyszew 3, 14, Daniel Lebiedziński 16, 25, 37, Michał Maciąg 30, Mykoła Morozow 32
Clearex Chorzów 3-3 Gatta Zduńska Wola 5 stycznia, 17:00
Jacek Hewlik 10, Maciej Gaweł 22, Tomasz Lutecki 23 - Mariusz Milewski 2, Marcin Stanisławski 9, Błażej Bujalski 17
Rekord Bielsko-Biała 5-3 GKS Tychy 5 stycznia, 16:00
Piotr Szymura 6, 11, Paweł Machura 8, 11, Jan Janovský 36 - Piotr Myszor 22, Rafał Harazim 27, Michał Włodarek 36

Kolejka 14 - 12-13 stycznia

GKS Tychy 3-3 Wisła Krakbet Kraków 13 stycznia, 18:00
Rafał Harazim 7, 28, Piotr Myszor 15 - Krzysztof Kusia 8, 13, Frane Despotović 18
Red Devils Chojnice 1-2 Rekord Bielsko-Biała 13 stycznia, 18:00
Dariusz Pieczyński 9 - Jan Janovský 2, Andrzej Szłapa 8
Pogoń 04 Szczecin 3-2 Remedium Pyskowice 13 stycznia, 17:00
Marcin Mikołajewicz 3, 6, 30 - Patryk Piasecki 19, 38
Marwit Toruń 2-1 AZS UG Gdańsk 12 stycznia, 17:00
Denys Demyszew 8, 13 - Łukasz Grabowski 33
Gatta Zduńska Wola 2-1 Gwiazda Ruda Śląska 12 stycznia, 18:00
Michał Marciniak 2, Marcin Stanisławski 12 - Szymon Łuszczek 8
Clearex Chorzów 4-2 AZS UŚ Katowice 11 stycznia, 20:00
Piotr Łopuch 17, 28, Krzysztof Salisz 22, Paweł Pstrusiński 38 - Grzegorz Liszka 7, Dariusz Wolański 25

Kolejka 15 - 19-20 stycznia

Wisła Krakbet Kraków 4-1 Pogoń 04 Szczecin 20 stycznia, 18:00
Krzysztof Kusia 7, Błażej Korczyński 36, Rafał Franz 39, Marcin Kiełpiński 40 - Marcin Mikołajewicz 31
Rekord Bielsko-Biała 3-1 Marwit Toruń 20 stycznia, 18:00
Andrzej Szłapa 12, Radek Polášek 29, Paweł Machura 33 - Sylwester Kieper 1
Remedium Pyskowice 4-4 Gatta Zduńska Wola 20 stycznia, 18:00
Tomasz Stasiak 7, Marcin Minkus 9, Damian Ficek 11, Tomasz Starowicz 27 - Igor Sobalczyk 8, Krzysztof Adamski 12, Mariusz Milewski 14, Marcin Stanisławski 36
AZS UG Gdańsk 4-3 Clearex Chorzów 19 stycznia, 18:00
Wojciech Pawicki 1, Dominik Depta 14, 18, Jacek Burglin 39 - Daniel Wojtyna 11, Mirosław Miozga 32, Tomasz Rabczak 38
Red Devils Chojnice 5-4 GKS Tychy 20 stycznia, 18:00
Dominik Solecki 11, Łukasz Sobański 28, Łukasz Pieczyński 28, 37, Wadym Iwanow 39 - Piotr Myszor 6, Michał Słonina 12, 14, Patryk Szachnitowski 15
AZS UŚ Katowice 4-4 Gwiazda Ruda Śląska 19 stycznia, 15:00
Aleksander Kolmas 13, Dariusz Wolański 34, 35, Damian Wojtas 40 - Adrian Zabłocki 4, Bartosz Siadul 33, 33, Szymon Łuszczek 40

Kolejka 16 - 2-3 lutego

GKS Tychy 2-6 Pogoń 04 Szczecin 3 lutego, 18:00
Adam Wolak 13, 39 - Łukasz Tubacki 8, Marcin Mikołajewicz 23, 29, 39, Douglas II 38, Ricardinho 40
Marwit Toruń 3-2 Red Devils Chojnice 1 lutego, 19:00
Denys Demyszew 23, 35, 38 - Tomasz Kriezel 37, Dariusz Pieczyński 38
Gatta Zduńska Wola 2-2 Wisła Krakbet Kraków 2 lutego, 18:00
Michał Marciniak 7, Marcin Olejniczak 33 - Krzysztof Kusia 18, Serhij Zadorożnij 35
Clearex Chorzów 5-1 Rekord Bielsko-Biała 1 lutego, 18:00
Tomasz Rabczak 6, Michał Grecz 19, Mirosław Miozga 19 (k), 39, Jacek Hewlik 23 - Artur Popławski 29
AZS UŚ Katowice 5-2 Remedium Pyskowice 2 lutego, 15:00
Aleksander Kolmas 9, Damian Wojtas 12, Łukasz Tosik 21, Krzysztof Grędysa 28, Grzegorz Liszka 40 - Tomasz Wolny 9, Tomasz Stasiak 16
Gwiazda Ruda Śląska 3-5 AZS UG Gdańsk 4 lutego, 18:00
Adam Jonczyk 5, Bartosz Siadul 20, Wojciech Działach 33 - Łukasz Grabowski 4, 34, Łukasz Olszewski 16, Dominik Depta 39, Łukasz Knioch 39

Kolejka 17 - 16-17 lutego

Pogoń 04 Szczecin 6-6 Gatta Zduńska Wola 16 lutego, 19:30
Marcin Mikołajewicz 1, Michał Kubik 10, Douglas II 21, 21, 22, Daniel Maćkiewicz 32 - Daniel Krawczyk 9, 16, Mateusz Gepert 25, Mariusz Milewski 31, 37, Marcin Stanisławski 40
Red Devils Chojnice 2-3 Clearex Chorzów 17 lutego, 18:00
Łukasz Sobański 11, Łukasz Pieczyński 15 (k) - Tomasz Rabczak 16, Mirosław Miozga 33, Maciej Gaweł 37
Wisła Krakbet Kraków 5-0 AZS UŚ Katowice 17 lutego, 18:00
Adrian Pater 14, 28, Roman Wachuła 15, 16, Marcin Kiełpiński 32
Rekord Bielsko-Biała 6-4 Gwiazda Ruda Śląska 17 lutego, 18:00
Artur Popławski 4, 23, Paweł Machura 7, 20, Piotr Szymura 15, Łukasz Mentel 37 - Adam Jonczyk 17, 19, 28, Szymon Łuszczek 39
Marwit Toruń 4-1 GKS Tychy 15 lutego, 19:00
Denys Demyszew 3, Ołeksandr Szamotij 17, 27, 39 - Adam Wolak 38
AZS UG Gdańsk 0-2 Remedium Pyskowice 16 lutego, 19:30
Robert Satora 4, 14

Kolejka 18 - 23-24 lutego

GKS Tychy 4-8 Gatta Zduńska Wola 24 lutego, 18:00
Marek Kołodziejczyk 9, Patryk Szachnitowski 10, 39, Łukasz Jagiełło 14 - Michał Marciniak 3, 7, 13, 27, Krzysztof Adamski 8, Daniel Krawczyk 11, Mateusz Gepert 32, Mariusz Milewski 36
Clearex Chorzów 7-1 Marwit Toruń 22 lutego, 18:00
Tomasz Rabczak 1, Sebastian Wojciechowski 3, 40, Mirosław Miozga 20, 37, Tomasz Ulfik 37, Michał Maciąg 40 (s) - Ołeksandr Szamotij 40
AZS UŚ Katowice 1-5 Pogoń 04 Szczecin 23 lutego, 15:00
Łukasz Tosik 22 - Ricardinho 3, Maciej Wołoszyn 33, 40, Artur Jurczak 36, Daniel Maćkiewicz 37
Gwiazda Ruda Śląska 6-2 Red Devils Chojnice 23 lutego, 18:00
Mateusz Krzymiński 16, Adam Jonczyk 17, 21, Bartosz Siadul 29, 40, Ariel Piasecki 35 - Łukasz Sobański 15, Tomasz Kriezel 31
AZS UG Gdańsk 3-8 Wisła Krakbet Kraków 24 lutego, 20:00
Łukasz Knioch 1, 31, Wojciech Pawicki 17 - Serhij Zadorożnij 4, 15, Michał Olszewski 8 (s), Roman Wachuła 11, 19, Krzysztof Kusia 13, 40, Marcin Czech 17
Remedium Pyskowice 2-4 Rekord Bielsko-Biała 24 lutego, 18:00
Marcin Minkus 2, Tomasz Wolny 36 - Paweł Machura 2, 16, Tomasz Dura 17, Wojciech Łysoń 20

Kolejka 19 - 2-3 marca

Clearex Chorzów 8-3 GKS Tychy 1 marca, 18:00
Jacek Hewlik 6, 33, Sebastian Wojciechowski 15, 19, 39, Mariusz Seget 27, 41, Tomasz Lutecki 30 - Łukasz Jagiełło 9, 29, Sławomir Pękala 19
Gatta Zduńska Wola 4-3 AZS UŚ Katowice 2 marca, 18:00
Krzysztof Adamski 9, 19, 32, Igor Sobalczyk 20 - Krzysztof Trzaskalski 14, Rafał Jarzmik 17, Damian Wojtas 19
Marwit Toruń 5-3 Gwiazda Ruda Śląska 1 marca, 19:00
Ołeksandr Szamotij 1, Sylwester Kieper 20, 37, Denys Demyszew 31, Daniel Lebiedziński 33 - Adam Jonczyk 3, Bartosz Siadul 26, Mateusz Omylak 33
Pogoń 04 Szczecin 7-1 AZS UG Gdańsk 2 marca, 19:00
Artur Jurczak 14, Michał Kubik 17, 32, Marcin Mikołajewicz 19, 29, 39, Łukasz Tubacki 40 - Paweł Friszkemut 35
Red Devils Chojnice 5-3 Remedium Pyskowice 3 marca, 18:00
Tomasz Kriezel 1, Łukasz Sobański 9, 14, 34, Dominik Solecki 15 - Marcin Minkus 5, Tomasz Starowicz 13, 16
Wisła Krakbet Kraków 5-1 Rekord Bielsko-Biała 2 marca, 20:00
Roman Wachuła 3, Rafał Franz 5, 17, Frane Despotović 10, Serhij Zadorożnij 25 - Andrzej Szłapa 27

Kolejka 20 - 9-10 marca

GKS Tychy 2-6 AZS UŚ Katowice 10 marca, 18:00
Adam Wolak 18, 39 - Łukasz Tosik 13, 40, Łukasz Kuś 15, 27, Rafał Jarzmik 33, Damian Wojtas 39
Gwiazda Ruda Śląska 7-2 Clearex Chorzów 9 marca, 18:00
Bartosz Siadul 4, 9, 20, 37, 37, Adam Jonczyk 19, 32 - Daniel Wojtyna 6, Mariusz Seget 37
AZS UG Gdańsk 2-4 Gatta Zduńska Wola 9 marca, 18:00
Patryk Ziarko 1, Paweł Friszkemut 28 - Igor Sobalczyk 9, Daniel Krawczyk 12, Michał Szymczak 39, Mariusz Milewski 39
Remedium Pyskowice 1-5 Marwit Toruń 10 marca, 18:00
Jarosław Słomski 8 - Denys Demyszew 3, 10, 23, Patryk Szczepaniak 7, Michał Wojciechowski 16
Rekord Bielsko-Biała 1-4 Pogoń 04 Szczecin 10 marca, 18:00
Radek Polášek 23 - Douglas II 4, 17, 19, Maciej Wołoszyn 40
Wisła Krakbet Kraków 4-2 Red Devils Chojnice 8 marca, 19:00
Adrian Pater 2, Roman Wachuła 10, Marcin Czech 29, Rafał Franz 40 - Łukasz Pieczyński 6, Jakub Mączkowski 8

Kolejka 21 - 16 marca

Gwiazda Ruda Śląska 2-2 GKS Tychy 16 marca, 18:00
Mateusz Krzymiński 12, Marek Bugański 40 - Łukasz Jagiełło 13, Michał Słonina 22
AZS UŚ Katowice 1-1 AZS UG Gdańsk 16 marca, 18:00
Damian Wojtas 36 - Łukasz Knioch 35
Clearex Chorzów 1-5 Remedium Pyskowice 16 marca, 18:00
Daniel Wojtyna 30 - Tomasz Wolny 7, 36, Damian Ficek 38, 39, Robert Satora 39
Gatta Zduńska Wola 6-4 Rekord Bielsko-Biała 16 marca, 18:00
Michał Marciniak 18, Mateusz Gepert 23, Michał Szymczak 27, 34, Mariusz Milewski 36, Daniel Krawczyk 38 - Paweł Machura 5, Marcin Olejniczak 17 (s), Andrzej Szłapa 31, Wojciech Łysoń 34
Marwit Toruń 4-4 Wisła Krakbet Kraków 16 marca, 18:00
Sylwester Kieper 6, 24, Denys Demyszew 8, Patryk Szczepaniak 26 - Serhij Zadorożnij 2, Krzysztof Kusia 9, Rafał Franz 32, Frane Despotović 36
Pogoń 04 Szczecin 2-0 Red Devils Chojnice 16 marca, 18:00
Ricardinho 4, Michał Kubik 40

Kolejka 22 - 22 marca

GKS Tychy 6-8 AZS UG Gdańsk 22 marca, 18:30
Michał Słonina 12, 21, Bartosz Sitko 17, 21, Wojciech Marynowicz 29, Łukasz Jagiełło 30 - Michał Horbacz 4, 35, Grzegorz Rathnau 9, Łukasz Knioch 11, Dominik Leśnicki 18, Michał Olszewski 22, 35, Paweł Friszkemut 30
Remedium Pyskowice 6-1 Gwiazda Ruda Śląska 22 marca, 18:30
Patryk Piasecki 19, 37, Dariusz Rymaszewski 25, Robert Satora 34, 39, Damian Ficek 39 - Adam Jonczyk 31
Rekord Bielsko-Biała 8-7 AZS UŚ Katowice 22 marca, 18:30
Piotr Bubec 4, 11, Wojciech Łysoń 12, Radek Polášek 22, 28, Andrzej Szłapa 28, 31, Tomasz Dura 34 - Rafał Jarzmik 4, Damian Wojtas 9, 22, 40, Dariusz Wolański 13, Krzysztof Trzaskalski 19, Jędrzej Jasiński 27
Wisła Krakbet Kraków 7-2 Clearex Chorzów 22 marca, 18:30
Serhij Zadorożnij 5, 18, Roman Wachuła 14, Błażej Korczyński 20, 34, Krzysztof Kusia 34, Rafał Franz 38 - Daniel Wojtyna 6, Tomasz Lutecki 19
Red Devils Chojnice 2-3 Gatta Zduńska Wola 22 marca, 18:30
Witalij Kołesnyk 7, Dominik Solecki 30 - Michał Marciniak 14, Bartłomiej Strzelczyk 18, Igor Sobalczyk 40
Pogoń 04 Szczecin 5-3 Marwit Toruń 22 marca, 18:30
Łukasz Żebrowski 10, Marcin Mikołajewicz 12, 32, Łukasz Tubacki 33, 40 - Sylwester Kieper 9, Ołeksandr Szamotij 20, Daniel Lebiedziński 34

Ekstraklasa futsalu 2012/2013 - faza play off

Ekstraklasa futsalu 2012/2013 - faza play off (o miejsca 9.-12.)
I liga futsalu 2012/2013

Autor: Michał Turulski

 

Napisz do nas