[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki :.

Ekstraklasa futsalu 2012/2013 - faza play off

1/4 finału

Remedium Pyskowice 2-3 Pogoń 04 Szczecin 7 kwietnia, 18:00
Tomasz Starowicz 18, Dariusz Rymaszewski 28 - Douglas II 10, Michał Kubik 15, Maciej Wołoszyn 31
Rekord Bielsko-Biała 0-6 Gatta Zduńska Wola 7 kwietnia, 18:00
Michał Marek 16 (s), Daniel Krawczyk 27, 34, 37, Krzysztof Adamski 36, Michał Szymczak 39
Red Devils Chojnice 2-0 Marwit Toruń 6 kwietnia, 19:00
Łukasz Sobański 30, Witalij Kołesnyk 40
Clearex Chorzów 4-8 Wisła Krakbet Kraków 6 kwietnia, 18:00
Daniel Wojtyna 6, Tomasz Lutecki 9, Mariusz Seget 21, Tomasz Rabczak 33 - Rafał Franz 7, Roman Wachuła 12, 30, Błażej Korczyński 16, Mirosław Miozga 16 (s), Serhij Zadorożnij 31, 39, Krzysztof Kusia 32

Pogoń 04 Szczecin 5-0 Remedium Pyskowice 13 kwietnia, 18:00
Douglas II 14, 38, Michał Kubik 22, Marcin Mikołajewicz 36, Łukasz Tubacki 40
Gatta Zduńska Wola 3-4 Rekord Bielsko-Biała 13 kwietnia, 18:00
Mariusz Milewski 3, 29, Igor Sobalczyk 36 - Piotr Szymura 13, Tomasz Dura 17, 19, Artur Popławski 28
Marwit Toruń 0-2 Red Devils Chojnice 13 kwietnia, 17:00
Michaił Sundiejew 24, Łukasz Sobański 37
Wisła Krakbet Kraków 2-5 Clearex Chorzów 13 kwietnia, 20:00
Michał Grecz 13 (s), Marcin Czech 14 - Krzysztof Salisz 13, Mirosław Miozga 19, Piotr Łopuch 29, Tomasz Rabczak 35, Paweł Pstrusiński 38

Gatta Zduńska Wola 2-0 Rekord Bielsko-Biała 14 kwietnia, 18:00
Michał Marciniak 1, Mariusz Milewski 26
Marwit Toruń 4-1 Red Devils Chojnice 14 kwietnia, 15:00
Michał Wojciechowski 15, 40, Dmytro Korećkyj 27, Ołeksandr Szamotij 39 - Mariusz Kaźmierczak 29
Wisła Krakbet Kraków 3-2 Clearex Chorzów 14 kwietnia, 18:00
pd.
Krzysztof Kusia 1, Frane Despotović 39, Rafał Franz 50 - Mirosław Miozga 22, Krzysztof Salisz 25

Red Devils Chojnice 4-1 Marwit Toruń 17 kwietnia, 19:00
Witalij Kołesnyk 22, Łukasz Sobański 28, Mariusz Kaźmierczak 32, 35 - Ołeksandr Szamotij 27

1/2 finału

Pogoń 04 Szczecin 5-8 Wisła Krakbet Kraków 20 kwietnia, 18:30
pd.
Michał Kubik 26, Łukasz Tubacki 27 (k), 50 (k), Marcin Mikołajewicz 28, 32 - Frane Despotović 11, 18, 46, Serhij Zadorożnij 27, 48, Krzysztof Kusia 33, 43, Marcin Czech 43
Gatta Zduńska Wola 6-0 Red Devils Chojnice 20 kwietnia, 18:00
Michał Marciniak 2, 6, 12, Dominik Solecki 9 (s), Mariusz Milewski 14, Daniel Krawczyk 29

Pogoń 04 Szczecin 1-5 Wisła Krakbet Kraków 21 kwietnia, 18:30
Łukasz Tubacki 14 - Rafał Franz 19, Frane Despotović 30, Roman Wachuła 36, Serhij Zadorożnij 39, Kamil Dworzecki 40
Gatta Zduńska Wola 3-4 Red Devils Chojnice 21 kwietnia, 18:00
Michał Marciniak 11, 36, Mariusz Milewski 17 - Michaił Sundiejew 8, Tomasz Kriezel 16, 34, Jakub Mączkowski 32

Wisła Krakbet Kraków 1-1 Pogoń 04 Szczecin 27 kwietnia, 18:00
pd. k. 3-2
Douglas I 26 - Łukasz Tubacki 16
Red Devils Chojnice 4-3 Gatta Zduńska Wola 27 kwietnia, 19:30
pd.
Dominik Solecki 35, 40, Łukasz Sobański 38, Jakub Mączkowski 47 - Michał Marciniak 10, Igor Sobalczyk 13, 27

Red Devils Chojnice 4-2 Gatta Zduńska Wola 28 kwietnia, 18:00
Łukasz Pieczyński 24 (k), Łukasz Sobański 25, Witalij Kołesnyk 37, Dariusz Pieczyński 38 - Mariusz Milewski 25, Marcin Olejniczak 30

Mecz o 3. miejsce

Gatta Zduńska Wola 2-2 Pogoń 04 Szczecin 4 maja, 18:00
Michał Marciniak 1, 34 - Michał Kubik 21, 30

Pogoń 04 Szczecin 0-2 Gatta Zduńska Wola 11 maja, 20:00
Bartłomiej Strzelczyk 17, Marcin Olejniczak 40

Finał

Wisła Krakbet Kraków 3-3 Red Devils Chojnice 4 maja, 20:00
pd. k. 5-4
Krzysztof Kusia 31, Frane Despotović 34, 38 - Tomasz Kriezel 5, Jakub Mączkowski 23, Łukasz Pieczyński 37

Wisła Krakbet Kraków 2-1 Red Devils Chojnice 5 maja, 18:00
Błażej Korczyński 7, Serhij Zadorożnij 12 - Dominik Solecki 38

Red Devils Chojnice 1-1 Wisła Krakbet Kraków 11 maja, 18:00
pd. k. 2-3
Łukasz Sobański 50 - Roman Wachuła 50

Ekstraklasa futsalu 2012/2013

Ekstraklasa futsalu 2012/2013 - faza play off (o miejsca 9.-12.)
I liga futsalu 2012/2013

Autor: Łukasz Malesa

 

Napisz do nas