[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

I liga futsalu 2012/2013
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  GAF-Jasna Gliwice 14 31 10 1 3 60-30 6 0 1 34-13 4 1 2 26-17
2.  Euromaster Głogów 14 29 9 2 3 51-34 5 1 1 29-14 4 1 2 22-20 2 3 1 0 1 4-3
3.  KS Gniezno 14 29 9 2 3 43-26 6 1 0 28-8 3 1 3 15-18 2 3 1 0 1 3-4
4.  AZS UW Warszawa 14 24 8 0 6 39-48 4 0 3 22-24 4 0 3 17-24
5.  KS AZS UMCS Lublin 14 22 7 1 6 40-44 5 0 2 23-17 2 1 4 17-27
6.  Elhurt Helios Białystok 14 21 6 3 5 50-34 4 2 1 25-15 2 1 4 25-19
7.  Red Dragons Pniewy 14 4 1 1 12 28-56 1 1 5 14-22 0 0 7 14-34
8.  Marex Chorzów 14 3 1 0 13 25-64 1 0 6 12-36 0 0 7 13-28

 1  2  3  4  5  6  7  8 
 1 GAF-Jasna Gliwice    7-1 2-1 2-3 8-2 3-2 7-1 5-3 
 2 Euromaster Głogów2-6     2-0 7-0 3-3 3-0 9-3 3-2 
 3 KS Gniezno4-1 3-2     6-1 2-0 2-2 4-2 7-0 
 4 AZS UW Warszawa3-7 1-3 3-5     3-2 4-3 4-2 4-2 
 5 KS AZS UMCS Lublin5-3 2-3 3-4 3-0     3-2 4-3 3-2 
 6 Elhurt Helios Białystok2-2 3-3 6-1 2-4 6-1     2-1 4-3 
 7 Red Dragons Pniewy1-3 3-4 1-1 3-4 3-4 1-5     2-1 
 8 Marex Chorzów0-4 1-6 1-3 1-5 2-5 3-11 4-2     

Kolejka 1 - 6-7 października

KS AZS UMCS Lublin 3-2 Elhurt Helios Białystok 7 października, 14:00
AZS UW Warszawa 3-5 KS Gniezno 6 października, 20:00
Red Dragons Pniewy 3-4 Euromaster Głogów 6 października, 14:00
GAF-Jasna Gliwice 5-3 Marex Chorzów 7 października, 18:00

Kolejka 2 - 13-14 października

Elhurt Helios Białystok 2-2 GAF-Jasna Gliwice 13 października, 18:00
Euromaster Głogów 3-2 Marex Chorzów 13 października, 16:00
KS Gniezno 4-2 Red Dragons Pniewy 14 października, 17:00
KS AZS UMCS Lublin 3-0 AZS UW Warszawa 14 października, 19:30

Kolejka 3 - 20-21 października

AZS UW Warszawa 4-3 Elhurt Helios Białystok 20 października, 20:00
Red Dragons Pniewy 3-4 KS AZS UMCS Lublin 20 października, 18:00
Marex Chorzów 1-3 KS Gniezno 21 października, 16:00
GAF-Jasna Gliwice 7-1 Euromaster Głogów 21 października, 16:00

Kolejka 4 - 27-28 października

Elhurt Helios Białystok 3-3 Euromaster Głogów 27 października, 18:00
KS Gniezno 4-1 GAF-Jasna Gliwice 4 listopada, 16:00
KS AZS UMCS Lublin 3-2 Marex Chorzów 27 października, 20:00
AZS UW Warszawa 4-2 Red Dragons Pniewy 27 października, 20:30

Kolejka 5 - 17-18 listopada

Red Dragons Pniewy 1-5 Elhurt Helios Białystok 17 listopada, 18:00
Marex Chorzów 1-5 AZS UW Warszawa 18 listopada, 16:00
GAF-Jasna Gliwice 8-2 KS AZS UMCS Lublin 17 listopada, 19:00
Euromaster Głogów 2-0 KS Gniezno 17 listopada, 16:00

Kolejka 6 - 24-25 listopada

Elhurt Helios Białystok 6-1 KS Gniezno 24 listopada, 19:00
KS AZS UMCS Lublin 2-3 Euromaster Głogów 24 listopada, 19:00
AZS UW Warszawa 3-7 GAF-Jasna Gliwice 24 listopada, 20:00
Red Dragons Pniewy 2-1 Marex Chorzów 24 listopada, 18:00

Kolejka 7 - 1-2 grudnia

Marex Chorzów 3-11 Elhurt Helios Białystok 2 grudnia, 18:30
GAF-Jasna Gliwice 7-1 Red Dragons Pniewy 1 grudnia, 19:00
Euromaster Głogów 7-0 AZS UW Warszawa 1 grudnia, 16:00
KS Gniezno 2-0 KS AZS UMCS Lublin 1 grudnia, 18:00

Kolejka 8 - 19-20 stycznia

Marex Chorzów 0-4 GAF-Jasna Gliwice 20 stycznia, 16:00
Elhurt Helios Białystok 6-1 KS AZS UMCS Lublin 19 stycznia, 18:00
KS Gniezno 6-1 AZS UW Warszawa 19 stycznia, 18:00
Euromaster Głogów 9-3 Red Dragons Pniewy 20 stycznia, 16:00

Kolejka 9 - 26-27 stycznia

GAF-Jasna Gliwice 3-2 Elhurt Helios Białystok 27 stycznia, 16:00
Marex Chorzów 1-6 Euromaster Głogów 27 stycznia, 16:00
Red Dragons Pniewy 1-1 KS Gniezno 26 stycznia, 18:00
AZS UW Warszawa 3-2 KS AZS UMCS Lublin 26 stycznia, 18:00

Kolejka 10 - 2-3 lutego

Elhurt Helios Białystok 2-4 AZS UW Warszawa 2 lutego, 18:00
KS AZS UMCS Lublin 4-3 Red Dragons Pniewy 2 lutego, 19:00
KS Gniezno 7-0 Marex Chorzów 2 lutego, 19:00
Euromaster Głogów 2-6 GAF-Jasna Gliwice 3 lutego, 16:00

Kolejka 11 - 16-17 lutego

Euromaster Głogów 3-0 Elhurt Helios Białystok 17 lutego, 15:00
GAF-Jasna Gliwice 2-1 KS Gniezno 17 lutego, 16:00
Marex Chorzów 2-5 KS AZS UMCS Lublin 17 lutego, 16:00
Red Dragons Pniewy 3-4 AZS UW Warszawa 16 lutego, 18:00

Kolejka 12 - 2-3 marca

Elhurt Helios Białystok 2-1 Red Dragons Pniewy 2 marca, 19:00
AZS UW Warszawa 4-2 Marex Chorzów 3 marca, 18:00
KS AZS UMCS Lublin 5-3 GAF-Jasna Gliwice 2 marca, 19:30
KS Gniezno 3-2 Euromaster Głogów 2 marca, 18:00

Kolejka 13 - 9-10 marca

KS Gniezno 2-2 Elhurt Helios Białystok 9 marca, 18:00
Euromaster Głogów 3-3 KS AZS UMCS Lublin 10 marca, 16:00
GAF-Jasna Gliwice 2-3 AZS UW Warszawa 10 marca, 16:00
Marex Chorzów 4-2 Red Dragons Pniewy 9 marca, 19:00

Kolejka 14 - 16 marca

Elhurt Helios Białystok 4-3 Marex Chorzów 16 marca, 18:00
Red Dragons Pniewy 1-3 GAF-Jasna Gliwice 16 marca, 18:00
AZS UW Warszawa 1-3 Euromaster Głogów 16 marca, 18:00
KS AZS UMCS Lublin 3-4 KS Gniezno 16 marca, 18:00

Ekstraklasa futsalu 2012/2013 - faza play off
I liga futsalu 2012/2013 - faza play off

Ekstraklasa futsalu 2012/2013

Ekstraklasa futsalu 2012/2013 - faza play off (o miejsca 9.-12.)

Autor: Artur Michalak

 

Napisz do nas