[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa A 2012/2013, grupa: Szczecin II
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Rolpol Rossow Chlebowo 22 47 14 5 3 83-31 7 2 2 42-14 7 3 1 41-17
2.  Czarni Marianowo 22 45 13 6 3 58-30 10 0 1 40-13 3 6 2 18-17
3.  Dąb Dębice 22 33 10 3 9 57-46 6 1 4 38-21 4 2 5 19-25
4.  Orkan Dalewo 22 32 10 2 10 52-50 7 1 3 32-18 3 1 7 20-32 2 4 1 1 0 5-4
5.  Unia Stargard Szczeciński 22 32 10 2 10 52-44 6 2 3 33-16 4 0 7 19-28 2 1 0 1 1 4-5
6.  WODR Barzkowice 22 29 8 5 9 39-52 4 4 3 18-18 4 1 6 21-34
7.  Piast II Chociwel 22 26 7 5 10 26-34 4 3 4 13-11 3 2 6 13-23 2 4 1 1 0 3-1
8.  Pomorzanin Krąpiel 22 26 7 5 10 29-45 2 3 6 12-25 5 2 4 17-20 2 1 0 1 1 1-3
9.  Zorza Tychowo 22 25 6 7 9 55-68 4 4 3 30-29 2 3 6 25-39 2 2 0 2 0 4-4
10.  Zenit Koszewo 22 25 6 7 9 37-59 4 5 2 25-29 2 2 7 12-30 2 2 0 2 0 4-4
11.  Dąbrovia Stara Dąbrowa 22 24 6 6 10 31-38 3 3 5 17-17 3 3 5 14-21
12.  Vitkowia Witkowo 22 23 6 5 11 36-58 4 1 6 19-25 2 4 5 17-33

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
 1 Rolpol Rossow Chlebowo    4-0 3-4 6-0 5-0 8-0 2-0 6-2 3-3 3-2 0-0 2-3 
 2 Czarni Marianowo3-1     4-0 2-3 3-2 5-0 2-1 2-0 6-2 4-1 2-1 7-2 
 3 Dąb Dębice2-2 2-3     3-4 4-1 3-1 1-2 4-0 5-4 9-1 3-0* 2-3 
 4 Orkan Dalewo2-3 3-2 3-0     4-3 0-3 1-1 1-2 3-2 3-0 3-1 9-1 
 5 Unia Stargard Szczeciński2-2 1-2 1-0 1-1     4-3 3-4 2-3 10-1 3-0 5-0 1-0 
 6 WODR Barzkowice2-2 0-0 1-0 3-2 1-3     2-0 2-1 3-3 0-2 3-4 1-1 
 7 Piast II Chociwel2-3 1-1 1-2 3-2 1-0 0-1     0-0 2-0 2-0 1-2 0-0 
 8 Pomorzanin Krąpiel0-4 3-3 2-2 1-0 0-2 0-1 1-3     2-4 2-1 0-4 1-1 
 9 Zorza Tychowo1-5 1-5 6-6 5-2 6-2 1-1 3-0 1-3     2-2 1-1 3-2 
 10 Zenit Koszewo2-9 1-1 2-1 2-5 2-1 6-5 4-1 1-1 2-2     1-1 2-2 
 11 Dąbrovia Stara Dąbrowa1-2 1-1 2-3 3-1 1-3 2-3 0-0 0-2 2-0 0-0     5-2 
 12 Vitkowia Witkowo0-8 0-0 0-1 3-0 1-2 5-3 4-1 1-3 1-4 2-3 2-0     

Kolejka 1 - 1-2 września

Vitkowia Witkowo 0-0 Czarni Marianowo 2 września, 16:00
WODR Barzkowice 1-0 Dąb Dębice 2 września, 17:00
Zorza Tychowo 1-1 Dąbrovia Stara Dąbrowa 2 września, 16:00
Unia Stargard Szczeciński 3-0 Zenit Koszewo 1 września, 17:00
Rolpol Rossow Chlebowo 6-0 Orkan Dalewo 2 września, 16:00
Pomorzanin Krąpiel 1-3 Piast II Chociwel 2 września, 16:00

Kolejka 2 - 8-9 września

Czarni Marianowo 2-1 Piast II Chociwel 8 września, 16:00
Orkan Dalewo 1-2 Pomorzanin Krąpiel 9 września, 15:30
Zenit Koszewo 2-9 Rolpol Rossow Chlebowo 9 września, 14:00
Dąbrovia Stara Dąbrowa 1-3 Unia Stargard Szczeciński 8 września, 17:00
Dąb Dębice 5-4 Zorza Tychowo 9 września, 14:00
Vitkowia Witkowo 5-3 WODR Barzkowice 8 września, 16:00

Kolejka 3 - 15-16 września

WODR Barzkowice 0-0 Czarni Marianowo 16 września, 16:00
Zorza Tychowo 3-2 Vitkowia Witkowo 16 września, 16:00
Unia Stargard Szczeciński 1-0 Dąb Dębice 15 września, 17:00
Rolpol Rossow Chlebowo 0-0 Dąbrovia Stara Dąbrowa 16 września, 16:00
Pomorzanin Krąpiel 2-1 Zenit Koszewo 16 września, 15:00
Piast II Chociwel 3-2 Orkan Dalewo 16 września, 16:00

Kolejka 4 - 22-23 września

Czarni Marianowo 2-3 Orkan Dalewo 23 września, 15:00
Zenit Koszewo 4-1 Piast II Chociwel 22 września, 15:00
Dąbrovia Stara Dąbrowa 0-2 Pomorzanin Krąpiel 22 września, 17:00
Dąb Dębice 2-2 Rolpol Rossow Chlebowo 23 września, 14:00
Vitkowia Witkowo 1-2 Unia Stargard Szczeciński 22 września, 16:00
WODR Barzkowice 3-3 Zorza Tychowo 23 września, 16:00

Kolejka 5 - 29-30 września

Zorza Tychowo 1-5 Czarni Marianowo 30 września, 16:00
Unia Stargard Szczeciński 4-3 WODR Barzkowice 29 września, 17:00
Rolpol Rossow Chlebowo 2-3 Vitkowia Witkowo 30 września, 16:00
Pomorzanin Krąpiel 2-2 Dąb Dębice 30 września, 15:00
Piast II Chociwel 1-2 Dąbrovia Stara Dąbrowa 30 września, 15:00
Orkan Dalewo 3-0 Zenit Koszewo 30 września, 13:00

Kolejka 6 - 6-7 października

Czarni Marianowo 4-1 Zenit Koszewo 7 października, 15:00
Dąbrovia Stara Dąbrowa 3-1 Orkan Dalewo 6 października, 16:00
Dąb Dębice 1-2 Piast II Chociwel 7 października, 14:00
Vitkowia Witkowo 1-3 Pomorzanin Krąpiel 6 października, 14:30
WODR Barzkowice 2-2 Rolpol Rossow Chlebowo 7 października, 15:00
Zorza Tychowo 6-2 Unia Stargard Szczeciński 7 października, 16:00

Kolejka 7 - 13-14 października

Unia Stargard Szczeciński 1-2 Czarni Marianowo 13 października, 17:00
Rolpol Rossow Chlebowo 3-3 Zorza Tychowo 13 października, 15:00
Pomorzanin Krąpiel 0-1 WODR Barzkowice 14 października, 14:00
Piast II Chociwel 0-0 Vitkowia Witkowo 14 października, 14:00
w Lisowie
Orkan Dalewo 3-0 Dąb Dębice 14 października, 15:00
Zenit Koszewo 1-1 Dąbrovia Stara Dąbrowa 14 października, 14:00
w Skalinie

Kolejka 8 - 20-21 października

Czarni Marianowo 2-1 Dąbrovia Stara Dąbrowa 21 października, 14:00
Dąb Dębice 9-1 Zenit Koszewo 21 października, 12:30
Vitkowia Witkowo 3-0 Orkan Dalewo 20 października, 14:00
WODR Barzkowice 2-0 Piast II Chociwel 21 października, 15:00
Zorza Tychowo 1-3 Pomorzanin Krąpiel 21 października, 16:00
Unia Stargard Szczeciński 2-2 Rolpol Rossow Chlebowo 21 października, 17:00

Kolejka 9 - 27-28 października

Rolpol Rossow Chlebowo 4-0 Czarni Marianowo 28 października, 15:00
Pomorzanin Krąpiel 0-2 Unia Stargard Szczeciński 28 października, 14:00
Piast II Chociwel 2-0 Zorza Tychowo 28 października, 13:30
Orkan Dalewo 0-3 WODR Barzkowice 28 października, 15:00
Zenit Koszewo 2-2 Vitkowia Witkowo 28 października, 14:00
w Skalinie
Dąbrovia Stara Dąbrowa 2-3 Dąb Dębice 27 października, 14:00

Kolejka 10 - 3-4 listopada

Czarni Marianowo 4-0 Dąb Dębice 4 listopada, 14:00
Vitkowia Witkowo 2-0 Dąbrovia Stara Dąbrowa 3 listopada, 13:30
WODR Barzkowice 0-2 Zenit Koszewo 4 listopada, 14:00
Zorza Tychowo 5-2 Orkan Dalewo 4 listopada, 14:00
Unia Stargard Szczeciński 3-4 Piast II Chociwel 4 listopada, 16:00
Rolpol Rossow Chlebowo 6-2 Pomorzanin Krąpiel 4 listopada, 14:00

Kolejka 11 - 10-11 listopada

Pomorzanin Krąpiel 3-3 Czarni Marianowo 11 listopada, 14:00
Piast II Chociwel 2-3 Rolpol Rossow Chlebowo 11 listopada, 13:30
Orkan Dalewo 4-3 Unia Stargard Szczeciński 11 listopada, 14:00
Zenit Koszewo 2-2 Zorza Tychowo 11 listopada, 14:00
w Skalinie
Dąbrovia Stara Dąbrowa 2-3 WODR Barzkowice 10 listopada, 13:30
Dąb Dębice 2-3 Vitkowia Witkowo 11 listopada, 12:30

Kolejka 12 - 6-7 kwietnia

Czarni Marianowo 7-2 Vitkowia Witkowo 1 maja, 16:00
w pierwotnym terminie (6 kwietnia) odwołany z powodu złego stanu boiska
Dąb Dębice 3-1 WODR Barzkowice 1 maja, 16:00
w pierwotnym terminie (6 kwietnia) odwołany z powodu złego stanu boiska
Dąbrovia Stara Dąbrowa 2-0 Zorza Tychowo 7 kwietnia, 16:00
w Stargardzie Szczecińskim; na Euroboisku
Zenit Koszewo 2-1 Unia Stargard Szczeciński 29 maja, 18:00
w Skalinie / w pierwotnym terminie (7 kwietnia, 12:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Orkan Dalewo 2-3 Rolpol Rossow Chlebowo 1 maja, 16:00
w pierwotnym terminie (7 kwietnia, 15:30) odwołany z powodu złego stanu boiska
Piast II Chociwel 0-0 Pomorzanin Krąpiel 1 maja, 12:00
w pierwotnym terminie (7 kwietnia, 14:30) odwołany z powodu złego stanu boiska

Kolejka 13 - 13-14 kwietnia

Piast II Chociwel 1-1 Czarni Marianowo 14 kwietnia, 15:00
w Lisowie
Pomorzanin Krąpiel 1-0 Orkan Dalewo 14 kwietnia, 15:00
Rolpol Rossow Chlebowo 3-2 Zenit Koszewo 14 kwietnia, 16:00
Unia Stargard Szczeciński 5-0 Dąbrovia Stara Dąbrowa 14 kwietnia, 16:00
Zorza Tychowo 6-6 Dąb Dębice 14 kwietnia, 16:00
WODR Barzkowice 1-1 Vitkowia Witkowo 14 kwietnia, 16:00

Kolejka 14 - 20-21 kwietnia

Czarni Marianowo 5-0 WODR Barzkowice 21 kwietnia, 14:00
Vitkowia Witkowo 1-4 Zorza Tychowo 20 kwietnia, 16:00
Dąb Dębice 4-1 Unia Stargard Szczeciński 21 kwietnia, 15:00
Dąbrovia Stara Dąbrowa 1-2 Rolpol Rossow Chlebowo 20 kwietnia, 13:00
Zenit Koszewo 1-1 Pomorzanin Krąpiel 21 kwietnia, 14:00
w Skalinie
Orkan Dalewo 1-1 Piast II Chociwel 20 kwietnia, 15:30

Kolejka 15 - 27-28 kwietnia

Orkan Dalewo 3-2 Czarni Marianowo 28 kwietnia, 15:30
Piast II Chociwel 2-0 Zenit Koszewo 28 kwietnia, 14:30
Pomorzanin Krąpiel 0-4 Dąbrovia Stara Dąbrowa 28 kwietnia, 15:00
Rolpol Rossow Chlebowo 3-4 Dąb Dębice 28 kwietnia, 16:00
Unia Stargard Szczeciński 1-0 Vitkowia Witkowo 28 kwietnia, 16:00
Zorza Tychowo 1-1 WODR Barzkowice 28 kwietnia, 16:00

Kolejka 16 - 4-5 maja

Czarni Marianowo 6-2 Zorza Tychowo 5 maja, 14:00
WODR Barzkowice 1-3 Unia Stargard Szczeciński 4 maja, 18:00
Vitkowia Witkowo 0-8 Rolpol Rossow Chlebowo 4 maja, 16:00
Dąb Dębice 4-0 Pomorzanin Krąpiel 5 maja, 16:00
Dąbrovia Stara Dąbrowa 0-0 Piast II Chociwel 4 maja, 14:00
Zenit Koszewo 2-5 Orkan Dalewo 5 maja, 15:00
w Skalinie

Kolejka 17 - 11-12 maja

Zenit Koszewo 1-1 Czarni Marianowo 12 maja, 17:00
Orkan Dalewo 3-1 Dąbrovia Stara Dąbrowa 12 maja, 15:30
Piast II Chociwel 1-2 Dąb Dębice 12 maja, 15:00
Pomorzanin Krąpiel 1-1 Vitkowia Witkowo 12 maja, 15:00
Rolpol Rossow Chlebowo 8-0 WODR Barzkowice 12 maja, 16:00
Unia Stargard Szczeciński 10-1 Zorza Tychowo 12 maja, 17:00

Kolejka 18 - 18-19 maja

Czarni Marianowo 3-2 Unia Stargard Szczeciński 19 maja, 14:00
Zorza Tychowo 1-5 Rolpol Rossow Chlebowo 19 maja, 16:00
WODR Barzkowice 2-1 Pomorzanin Krąpiel 18 maja, 18:00
Vitkowia Witkowo 4-1 Piast II Chociwel 18 maja, 16:30
Dąb Dębice 3-4 Orkan Dalewo 19 maja, 16:00
Dąbrovia Stara Dąbrowa 0-0 Zenit Koszewo 18 maja, 14:00

Kolejka 19 - 25-26 maja

Dąbrovia Stara Dąbrowa 1-1 Czarni Marianowo 25 maja, 13:30
Zenit Koszewo 2-1 Dąb Dębice 26 maja, 14:00
w Skalinie
Orkan Dalewo 9-1 Vitkowia Witkowo 26 maja, 15:30
Piast II Chociwel 0-1 WODR Barzkowice 26 maja, 16:00
Pomorzanin Krąpiel 2-4 Zorza Tychowo 26 maja, 15:00
Rolpol Rossow Chlebowo 5-0 Unia Stargard Szczeciński 26 maja, 16:00

Kolejka 20 - 1-2 czerwca

Czarni Marianowo 3-1 Rolpol Rossow Chlebowo 2 czerwca, 14:00
Unia Stargard Szczeciński 2-3 Pomorzanin Krąpiel 2 czerwca, 17:00
Zorza Tychowo 3-0 Piast II Chociwel 2 czerwca, 16:00
WODR Barzkowice 3-2 Orkan Dalewo 1 czerwca, 18:00
Vitkowia Witkowo 2-3 Zenit Koszewo 1 czerwca, 16:00
Dąb Dębice 3-0 Dąbrovia Stara Dąbrowa 2 czerwca, 16:00
(wo)
na boisku 3-3; w drużynie gości wystąpił nieuprawniony zawodnik

Kolejka 21 - 8-9 czerwca

Dąb Dębice 2-3 Czarni Marianowo 9 czerwca, 16:00
Dąbrovia Stara Dąbrowa 5-2 Vitkowia Witkowo 8 czerwca, 14:00
Zenit Koszewo 6-5 WODR Barzkowice 9 czerwca, 16:00
w Skalinie
Orkan Dalewo 3-2 Zorza Tychowo 9 czerwca, 15:30
Piast II Chociwel 1-0 Unia Stargard Szczeciński 9 czerwca, 17:00
Pomorzanin Krąpiel 0-4 Rolpol Rossow Chlebowo 9 czerwca, 16:00

Kolejka 22 - 15-16 czerwca

Czarni Marianowo 2-0 Pomorzanin Krąpiel 16 czerwca, 16:00
Rolpol Rossow Chlebowo 2-0 Piast II Chociwel 16 czerwca, 16:00
Unia Stargard Szczeciński 1-1 Orkan Dalewo 16 czerwca, 16:00
Zorza Tychowo 2-2 Zenit Koszewo 16 czerwca, 16:00
WODR Barzkowice 3-4 Dąbrovia Stara Dąbrowa 16 czerwca, 16:00
Vitkowia Witkowo 0-1 Dąb Dębice 16 czerwca, 16:00

Klasa okręgowa 2012/2013 (Szczecin (południe))
Klasa okręgowa 2012/2013 (Szczecin (północ))

Klasa A 2012/2013 (Szczecin I)
Klasa A 2012/2013 (Szczecin III)
Klasa A 2012/2013 (Szczecin IV)
Klasa A 2012/2013 (Szczecin V)
Klasa A 2012/2013 (Szczecin VI)

Klasa B 2012/2013 (Szczecin I)
Klasa B 2012/2013 (Szczecin II)
Klasa B 2012/2013 (Szczecin III)
Klasa B 2012/2013 (Szczecin IV)
Klasa B 2012/2013 (Szczecin V)
Klasa B 2012/2013 (Szczecin VI)

Autor: Paweł Chruściel
Kontakt: zachodniopomorskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas