[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa A 2012/2013, grupa: Szczecin VI
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Piast Karsko 22 60 20 0 2 89-16 9 0 2 44-9 11 0 0 45-7
2.  Pogoń II Barlinek 22 52 16 4 2 75-24 8 1 2 48-13 8 3 0 27-11
3.  GKS Golenice 22 50 16 2 4 73-29 7 2 2 35-14 9 0 2 38-15
4.  Koral Mostkowo 22 49 16 1 5 83-26 7 1 3 39-12 9 0 2 44-14
5.  Zjednoczeni Kurzycko 22 31 10 1 11 55-60 6 0 5 35-33 4 1 6 20-27
6.  Santos Sarbinowo 22 28 8 4 10 41-51 4 2 5 19-20 4 2 5 22-31
7.  Spartakus Rychnów 22 25 8 1 13 46-67 4 0 7 28-30 4 1 6 18-37
8.  Piast Piaseczno 22 23 6 5 11 42-57 3 4 4 19-30 3 1 7 23-27
9.  Sokół Różańsko 22 21 6 3 13 43-72 2 2 7 15-31 4 1 6 28-41
10.  Orkan Rów 22 18 4 6 12 31-52 3 1 7 23-28 1 5 5 8-24
11.  Chrobry Boleszkowice 22 13 4 1 17 27-94 2 0 9 10-46 2 1 8 17-48
12.  Pomorzanin Cychry 22 11 3 2 17 30-87 2 2 7 20-34 1 0 10 10-53

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
 1 Piast Karsko    0-1 1-3 3-2 5-1 4-0 6-0 4-1 8-1 5-0 3-0 5-0 
 2 Pogoń II Barlinek2-3     1-2 1-0 4-1 6-0 5-0 3-3 7-4 5-0 11-0 3-0* 
 3 GKS Golenice0-1 2-2     1-5 3-1 2-0 3-0 4-0 5-2 1-1 7-2 7-0 
 4 Koral Mostkowo0-1 3-3 3-4     2-0 7-0 1-2 2-0 8-0 3-0 5-2 5-0 
 5 Zjednoczeni Kurzycko1-6 1-6 3-1 3-4     4-6 6-1 4-1 2-5 2-0 5-1 4-2 
 6 Santos Sarbinowo0-4 1-3 1-2 2-5 1-4     6-0 1-0 2-2 0-0 3-0 2-0 
 7 Spartakus Rychnów0-1 0-2 0-6 0-4 1-2 3-2     2-1 1-3 2-4 7-4 12-1 
 8 Piast Piaseczno2-7 2-2 0-3 2-8 1-0 0-3* 2-2     4-1 1-1 2-2 3-1 
 9 Sokół Różańsko1-6 0-1 1-0 0-2 4-1 3-3 0-4 1-7     1-1 1-2 3-4 
 10 Orkan Rów1-6 0-1 2-6 1-2 2-3 0-0 5-3 2-3 3-0     1-3 6-1 
 11 Chrobry Boleszkowice0-5 1-4 0-5 0-8 0-3 1-4 2-4 0-5 0-7 3-0     3-1 
 12 Pomorzanin Cychry0-5 1-2 3-6 1-4 4-4 1-4 1-2 4-2 1-3 1-1 3-1     

Kolejka 1 - 1-2 września

Spartakus Rychnów 7-4 Chrobry Boleszkowice 2 września, 15:00
Zjednoczeni Kurzycko 3-1 GKS Golenice 2 września, 16:00
Sokół Różańsko 0-2 Koral Mostkowo 2 września, 16:00
Santos Sarbinowo 0-0 Orkan Rów 1 września, 15:00
Pomorzanin Cychry 0-5 Piast Karsko 2 września, 16:00
Pogoń II Barlinek 3-3 Piast Piaseczno 2 września, 17:00

Kolejka 2 - 8-9 września

Chrobry Boleszkowice 0-5 Piast Piaseczno 9 września, 15:00
Piast Karsko 0-1 Pogoń II Barlinek 8 września, 16:00
Orkan Rów 6-1 Pomorzanin Cychry 8 września, 16:00
Koral Mostkowo 7-0 Santos Sarbinowo 8 września, 16:00
GKS Golenice 5-2 Sokół Różańsko 9 września, 16:00
Spartakus Rychnów 1-2 Zjednoczeni Kurzycko 9 września, 16:00

Kolejka 3 - 15-16 września

Zjednoczeni Kurzycko 5-1 Chrobry Boleszkowice 16 września, 16:00
Sokół Różańsko 0-4 Spartakus Rychnów 16 września, 16:00
Santos Sarbinowo 1-2 GKS Golenice 15 września, 15:00
Pomorzanin Cychry 1-4 Koral Mostkowo 16 września, 16:00
Pogoń II Barlinek 5-0 Orkan Rów 16 września, 15:00
Piast Piaseczno 2-7 Piast Karsko 16 września, 12:00

Kolejka 4 - 22-23 września

Chrobry Boleszkowice 0-5 Piast Karsko 23 września, 15:00
Orkan Rów 2-3 Piast Piaseczno 22 września, 16:00
Koral Mostkowo 3-3 Pogoń II Barlinek 22 września, 13:00
GKS Golenice 7-0 Pomorzanin Cychry 23 września, 15:00
Spartakus Rychnów 3-2 Santos Sarbinowo 23 września, 16:00
Zjednoczeni Kurzycko 2-5 Sokół Różańsko 23 września, 16:00

Kolejka 5 - 29-30 września

Sokół Różańsko 1-2 Chrobry Boleszkowice 30 września, 16:00
Santos Sarbinowo 1-4 Zjednoczeni Kurzycko 29 września, 15:00
Pomorzanin Cychry 1-2 Spartakus Rychnów 30 września, 15:00
Pogoń II Barlinek 1-2 GKS Golenice 30 września, 15:00
Piast Piaseczno 2-8 Koral Mostkowo 30 września, 16:00
Piast Karsko 5-0 Orkan Rów 29 września, 16:00

Kolejka 6 - 6-7 października

Chrobry Boleszkowice 3-0 Orkan Rów 7 października, 14:00
Koral Mostkowo 0-1 Piast Karsko 6 października, 15:00
GKS Golenice 4-0 Piast Piaseczno 7 października, 15:00
Spartakus Rychnów 0-2 Pogoń II Barlinek 7 października, 15:00
Zjednoczeni Kurzycko 4-2 Pomorzanin Cychry 7 października, 15:00
Sokół Różańsko 3-3 Santos Sarbinowo 7 października, 15:00

Kolejka 7 - 13-14 października

Santos Sarbinowo 3-0 Chrobry Boleszkowice 13 października, 15:00
Pomorzanin Cychry 1-3 Sokół Różańsko 14 października, 15:00
Pogoń II Barlinek 4-1 Zjednoczeni Kurzycko 13 października, 12:00
Piast Piaseczno 2-2 Spartakus Rychnów 14 października, 16:00
Piast Karsko 1-3 GKS Golenice 14 października, 16:00
Orkan Rów 1-2 Koral Mostkowo 13 października, 15:00

Kolejka 8 - 20-21 października

Chrobry Boleszkowice 0-8 Koral Mostkowo 21 października, 14:00
GKS Golenice 1-1 Orkan Rów 21 października, 14:00
Spartakus Rychnów 0-1 Piast Karsko 21 października, 14:00
Zjednoczeni Kurzycko 4-1 Piast Piaseczno 21 października, 14:30
Sokół Różańsko 0-1 Pogoń II Barlinek 21 października, 14:00
Santos Sarbinowo 2-0 Pomorzanin Cychry 21 października, 15:00

Kolejka 9 - 27-28 października

Pomorzanin Cychry 3-1 Chrobry Boleszkowice 28 października, 15:00
Pogoń II Barlinek 6-0 Santos Sarbinowo 28 października, 13:00
Piast Piaseczno 4-1 Sokół Różańsko 28 października, 14:30
Piast Karsko 5-1 Zjednoczeni Kurzycko 28 października, 11:00
Orkan Rów 5-3 Spartakus Rychnów 27 października, 15:30
Koral Mostkowo 3-4 GKS Golenice 27 października, 15:00
w Rychnowie

Kolejka 10 - 3-4 listopada

Chrobry Boleszkowice 0-5 GKS Golenice 4 listopada, 13:30
Spartakus Rychnów 0-4 Koral Mostkowo 4 listopada, 14:00
Zjednoczeni Kurzycko 2-0 Orkan Rów 4 listopada, 14:00
Sokół Różańsko 1-6 Piast Karsko 4 listopada, 14:00
Santos Sarbinowo 1-0 Piast Piaseczno 4 listopada, 14:00
Pomorzanin Cychry 1-2 Pogoń II Barlinek 3 listopada, 14:00

Kolejka 11 - 10-11 listopada

Pogoń II Barlinek 11-0 Chrobry Boleszkowice 11 listopada, 13:00
Piast Piaseczno 3-1 Pomorzanin Cychry 11 listopada, 14:30
Piast Karsko 4-0 Santos Sarbinowo 11 listopada, 13:00
Orkan Rów 3-0 Sokół Różańsko 10 listopada, 14:00
Koral Mostkowo 2-0 Zjednoczeni Kurzycko 10 listopada, 14:00
w Rychnowie
GKS Golenice 3-0 Spartakus Rychnów 11 listopada, 14:00

Kolejka 12 - 6-7 kwietnia

Chrobry Boleszkowice 2-4 Spartakus Rychnów 7 kwietnia, 14:30
GKS Golenice 3-1 Zjednoczeni Kurzycko 7 kwietnia, 14:00
Koral Mostkowo 8-0 Sokół Różańsko 1 maja, 16:00
w Rychnowie / w pierwotnym terminie (6 kwietnia, 14:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Orkan Rów 0-0 Santos Sarbinowo 1 maja, 16:00
w pierwotnym terminie (7 kwietnia, 15:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Piast Karsko 5-0 Pomorzanin Cychry 1 maja, 17:00
w pierwotnym terminie (6 kwietnia, 16:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Piast Piaseczno 2-2 Pogoń II Barlinek 7 kwietnia, 15:30

Kolejka 13 - 13-14 kwietnia

Piast Piaseczno 2-2 Chrobry Boleszkowice 14 kwietnia, 15:30
Pogoń II Barlinek 2-3 Piast Karsko 14 kwietnia, 17:00
Pomorzanin Cychry 1-1 Orkan Rów 14 kwietnia, 14:00
Santos Sarbinowo 2-5 Koral Mostkowo 14 kwietnia, 15:00
Sokół Różańsko 1-0 GKS Golenice 14 kwietnia, 16:00
Zjednoczeni Kurzycko 6-1 Spartakus Rychnów 14 kwietnia, 14:30

Kolejka 14 - 20-21 kwietnia

Chrobry Boleszkowice 0-3 Zjednoczeni Kurzycko 21 kwietnia, 15:00
Spartakus Rychnów 1-3 Sokół Różańsko 21 kwietnia, 15:00
GKS Golenice 2-0 Santos Sarbinowo 21 kwietnia, 15:00
Koral Mostkowo 5-0 Pomorzanin Cychry 20 kwietnia, 15:00
w Rychnowie
Orkan Rów 0-1 Pogoń II Barlinek 21 kwietnia, 15:00
Piast Karsko 4-1 Piast Piaseczno 21 kwietnia, 14:00

Kolejka 15 - 27-28 kwietnia

Piast Karsko 3-0 Chrobry Boleszkowice 27 kwietnia, 16:00
goście nie dojechali
Piast Piaseczno 1-1 Orkan Rów 28 kwietnia, 16:00
Pogoń II Barlinek 1-0 Koral Mostkowo 28 kwietnia, 16:00
Pomorzanin Cychry 3-6 GKS Golenice 28 kwietnia, 15:00
Santos Sarbinowo 6-0 Spartakus Rychnów 28 kwietnia, 15:00
Sokół Różańsko 4-1 Zjednoczeni Kurzycko 28 kwietnia, 16:00

Kolejka 16 - 4-5 maja

Chrobry Boleszkowice 0-7 Sokół Różańsko 5 maja, 15:30
Zjednoczeni Kurzycko 4-6 Santos Sarbinowo 5 maja, 15:00
Spartakus Rychnów 12-1 Pomorzanin Cychry 5 maja, 15:00
GKS Golenice 2-2 Pogoń II Barlinek 5 maja, 16:00
Koral Mostkowo 2-0 Piast Piaseczno 4 maja, 16:00
w Rychnowie
Orkan Rów 1-6 Piast Karsko 5 maja, 16:00

Kolejka 17 - 11-12 maja

Orkan Rów 1-3 Chrobry Boleszkowice 12 maja, 16:00
Piast Karsko 3-2 Koral Mostkowo 12 maja, 14:00
Piast Piaseczno 0-3 GKS Golenice 12 maja, 16:00
Pogoń II Barlinek 5-0 Spartakus Rychnów 12 maja, 17:00
Pomorzanin Cychry 4-4 Zjednoczeni Kurzycko 12 maja, 16:00
Santos Sarbinowo 2-2 Sokół Różańsko 11 maja, 15:00

Kolejka 18 - 18-19 maja

Chrobry Boleszkowice 1-4 Santos Sarbinowo 19 maja, 15:30
Sokół Różańsko 3-4 Pomorzanin Cychry 19 maja, 16:00
Zjednoczeni Kurzycko 1-6 Pogoń II Barlinek 19 maja, 15:00
Spartakus Rychnów 2-1 Piast Piaseczno 19 maja, 15:00
GKS Golenice 0-1 Piast Karsko 18 maja, 16:30
Koral Mostkowo 3-0 Orkan Rów 19 maja, 16:00
w Rychnowie

Kolejka 19 - 25-26 maja

Koral Mostkowo 5-2 Chrobry Boleszkowice 25 maja, 16:00
w Rychnowie
Orkan Rów 2-6 GKS Golenice 26 maja, 17:00
Piast Karsko 6-0 Spartakus Rychnów 26 maja, 16:00
Piast Piaseczno 1-0 Zjednoczeni Kurzycko 26 maja, 15:30
Pogoń II Barlinek 7-4 Sokół Różańsko 26 maja, 17:00
Pomorzanin Cychry 1-4 Santos Sarbinowo 26 maja, 16:00

Kolejka 20 - 1-2 czerwca

Chrobry Boleszkowice 3-1 Pomorzanin Cychry 2 czerwca, 16:00
Santos Sarbinowo 1-3 Pogoń II Barlinek 2 czerwca, 16:00
Sokół Różańsko 1-7 Piast Piaseczno 2 czerwca, 16:00
Zjednoczeni Kurzycko 1-6 Piast Karsko 2 czerwca, 15:00
Spartakus Rychnów 2-4 Orkan Rów 2 czerwca, 16:00
GKS Golenice 1-5 Koral Mostkowo 2 czerwca, 16:00

Kolejka 21 - 8-9 czerwca

GKS Golenice 7-2 Chrobry Boleszkowice 9 czerwca, 16:00
Koral Mostkowo 1-2 Spartakus Rychnów 8 czerwca, 16:00
Orkan Rów 2-3 Zjednoczeni Kurzycko 9 czerwca, 17:00
Piast Karsko 8-1 Sokół Różańsko 8 czerwca, 17:00
Piast Piaseczno 0-3 Santos Sarbinowo 9 czerwca, 15:30
(wo)
na boisku 4-0
Pogoń II Barlinek 3-0 Pomorzanin Cychry 9 czerwca, 17:00
(wo)
goście zrezygnowali z gry

Kolejka 22 - 15-16 czerwca

Chrobry Boleszkowice 1-4 Pogoń II Barlinek 16 czerwca, 16:00
Pomorzanin Cychry 4-2 Piast Piaseczno 16 czerwca, 16:00
Santos Sarbinowo 0-4 Piast Karsko 15 czerwca, 16:00
Sokół Różańsko 1-1 Orkan Rów 16 czerwca, 16:00
Zjednoczeni Kurzycko 3-4 Koral Mostkowo 16 czerwca, 16:00
Spartakus Rychnów 0-6 GKS Golenice 16 czerwca, 16:00

Klasa okręgowa 2012/2013 (Szczecin (południe))
Klasa okręgowa 2012/2013 (Szczecin (północ))

Klasa A 2012/2013 (Szczecin I)
Klasa A 2012/2013 (Szczecin II)
Klasa A 2012/2013 (Szczecin III)
Klasa A 2012/2013 (Szczecin IV)
Klasa A 2012/2013 (Szczecin V)

Klasa B 2012/2013 (Szczecin I)
Klasa B 2012/2013 (Szczecin II)
Klasa B 2012/2013 (Szczecin III)
Klasa B 2012/2013 (Szczecin IV)
Klasa B 2012/2013 (Szczecin V)
Klasa B 2012/2013 (Szczecin VI)

Autor: Paweł Chruściel
Kontakt: zachodniopomorskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas