[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa B 2012/2013, grupa: Szczecin VI
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Goplana Żabów 16 36 11 3 2 60-24 8 0 0 38-5 3 3 2 22-19
2.  Osadnik II Myślibórz 16 30 9 3 4 61-33 5 1 2 30-15 4 2 2 31-18
3.  Pionier Nawrocko 16 25 8 1 7 46-36 4 0 4 28-16 4 1 3 18-20 2 3 1 0 1 4-3
4.  Polonia Gryfino 16 25 8 1 7 51-39 4 1 3 30-20 4 0 4 21-19 2 3 1 0 1 3-4
5.  Bonus Rzepnowo 16 24 8 0 8 37-39 5 0 3 23-18 3 0 5 14-21
6.  Tywa Swobnica 16 22 6 4 6 35-54 5 2 1 24-18 1 2 5 11-36
7.  Gryf Nowielin 16 17 5 2 9 42-58 4 1 3 29-19 1 1 6 13-39
8.  Zryw Góralice 16 14 4 2 10 34-75 2 0 6 17-35 2 2 4 17-40
9.  Piast II Karsko 16 12 2 6 8 33-41 0 6 2 14-20 2 0 6 19-21
Gryf Sulimierz wycofał się z rozgrywek po 1. kolejce. Jego wynik został anulowany.

 1  2  3  4  5  6  7  8  9 
 1 Goplana Żabów    2-1 3-0 2-1 3-0 8-2 7-0 9-0 4-1 
 2 Osadnik II Myślibórz7-5     4-1 3-0 2-4 1-1 9-1 2-3 2-0 
 3 Pionier Nawrocko0-2 1-2     2-3 4-1 7-1 2-3 8-2 4-2 
 4 Polonia Gryfino3-3 0-9 0-2     4-0 8-0 10-2 1-3 4-1 
 5 Bonus Rzepnowo0-2 5-2 1-3 1-3     5-3 3-2 6-2 2-1 
 6 Tywa Swobnica3-3 2-4 3-0* 3-2 3-2     4-2 4-4 2-1 
 7 Gryf Nowielin3-1 3-3 3-4 6-0 4-3 1-2     8-1 1-5 
 8 Zryw Góralice2-5 1-6 2-4 1-7 1-2 5-1 3-2     2-8 
 9 Piast II Karsko1-1 4-4 4-4 1-5 0-2 1-1 1-1 2-2     

Kolejka 1 - 1-2 września

Piast II Karsko 0-2 Bonus Rzepnowo 1 września, 17:00
Polonia Gryfino 3-3 Goplana Żabów 1 września, 16:00
Pionier Nawrocko 2-3 Gryf Nowielin 2 września, 17:00
Tywa Swobnica - Gryf Sulimierz 2 września, 14:00
goście nie dojechali, zweryfikowany na 3-0 (wo), później anulowany
Osadnik II Myślibórz 2-3 Zryw Góralice 2 września, 15:00

Kolejka 2 - 8-9 września

Pauza: Zryw Góralice.
 
Gryf Nowielin 1-2 Tywa Swobnica 9 września, 16:00
Goplana Żabów 3-0 Pionier Nawrocko 9 września, 14:30
Bonus Rzepnowo 1-3 Polonia Gryfino 9 września, 14:00
Osadnik II Myślibórz 2-0 Piast II Karsko 9 września, 15:00

Kolejka 3 - 15-16 września

Pauza: Gryf Nowielin.
 
Polonia Gryfino 0-9 Osadnik II Myślibórz 15 września, 18:00
Pionier Nawrocko 4-1 Bonus Rzepnowo 16 września, 16:00
Tywa Swobnica 3-3 Goplana Żabów 16 września, 14:00
Piast II Karsko 2-2 Zryw Góralice 15 września, 16:00

Kolejka 4 - 22-23 września

Pauza: Goplana Żabów.
 
Bonus Rzepnowo 5-3 Tywa Swobnica 23 września, 14:00
Osadnik II Myślibórz 4-1 Pionier Nawrocko 23 września, 11:00
Piast II Karsko 1-5 Polonia Gryfino 22 września, 16:00
Zryw Góralice 3-2 Gryf Nowielin 23 września, 14:00

Kolejka 5 - 29-30 września

Pauza: Bonus Rzepnowo.
 
Pionier Nawrocko 4-2 Piast II Karsko 30 września, 16:00
Tywa Swobnica 2-4 Osadnik II Myślibórz 30 września, 14:00
Gryf Nowielin 3-1 Goplana Żabów 30 września, 15:00
Polonia Gryfino 1-3 Zryw Góralice 29 września, 16:30

Kolejka 6 - 6-7 października

Pauza: Osadnik II Myślibórz.
 
Bonus Rzepnowo 3-2 Gryf Nowielin 7 października, 14:00
Piast II Karsko 1-1 Tywa Swobnica 7 października, 15:00
Polonia Gryfino 0-2 Pionier Nawrocko 6 października, 16:00
Zryw Góralice 2-5 Goplana Żabów 7 października, 14:00

Kolejka 7 - 13-14 października

Pauza: Piast II Karsko.
 
Tywa Swobnica 3-2 Polonia Gryfino 14 października, 14:00
Gryf Nowielin 3-3 Osadnik II Myślibórz 14 października, 15:00
Goplana Żabów 3-0 Bonus Rzepnowo 14 października, 14:30
Pionier Nawrocko 8-2 Zryw Góralice 14 października, 15:00

Kolejka 8 - 20-21 października

Pauza: Polonia Gryfino.
 
Osadnik II Myślibórz 7-5 Goplana Żabów 21 października, 14:00
Piast II Karsko 1-1 Gryf Nowielin 20 października, 15:00
Pionier Nawrocko 7-1 Tywa Swobnica 21 października, 14:00
Zryw Góralice 1-2 Bonus Rzepnowo 21 października, 14:00

Kolejka 9 - 27-28 października

Pauza: Pionier Nawrocko.
 
Gryf Nowielin 6-0 Polonia Gryfino 28 października, 14:00
Goplana Żabów 4-1 Piast II Karsko 28 października, 14:30
Bonus Rzepnowo 5-2 Osadnik II Myślibórz 28 października, 14:00
Tywa Swobnica 4-4 Zryw Góralice 28 października, 14:00

Kolejka 10 - 13-14 kwietnia

Pauza: Tywa Swobnica.
 
Bonus Rzepnowo 2-1 Piast II Karsko 14 kwietnia, 14:00
w Pyrzycach
Goplana Żabów 2-1 Polonia Gryfino 14 kwietnia, 14:30
Gryf Nowielin 3-4 Pionier Nawrocko 14 kwietnia, 15:00
Zryw Góralice 1-6 Osadnik II Myślibórz 14 kwietnia, 14:00

Kolejka 11 - 20-21 kwietnia

Pauza: Zryw Góralice.
 
Tywa Swobnica 4-2 Gryf Nowielin 21 kwietnia, 15:00
Pionier Nawrocko 0-2 Goplana Żabów 21 kwietnia, 14:00
Polonia Gryfino 4-0 Bonus Rzepnowo 21 kwietnia, 18:00
Piast II Karsko 4-4 Osadnik II Myślibórz 21 kwietnia, 17:00

Kolejka 12 - 27-28 kwietnia

Pauza: Gryf Nowielin.
 
Osadnik II Myślibórz 3-0 Polonia Gryfino 27 kwietnia, 15:30
Bonus Rzepnowo 1-3 Pionier Nawrocko 28 kwietnia, 14:00
w Pyrzycach
Goplana Żabów 8-2 Tywa Swobnica 27 kwietnia, 15:00
Zryw Góralice 2-8 Piast II Karsko 28 kwietnia, 14:00

Kolejka 13 - 4-5 maja

Pauza: Goplana Żabów.
 
Tywa Swobnica 3-2 Bonus Rzepnowo 4 maja, 16:00
Pionier Nawrocko 1-2 Osadnik II Myślibórz 5 maja, 17:00
Polonia Gryfino 4-1 Piast II Karsko 4 maja, 18:00
Gryf Nowielin 8-1 Zryw Góralice 5 maja, 16:00

Kolejka 14 - 11-12 maja

Pauza: Bonus Rzepnowo.
 
Piast II Karsko 4-4 Pionier Nawrocko 12 maja, 17:00
Osadnik II Myślibórz 1-1 Tywa Swobnica 12 maja, 16:00
Goplana Żabów 7-0 Gryf Nowielin 11 maja, 15:00
Zryw Góralice 1-7 Polonia Gryfino 12 maja, 14:00

Kolejka 15 - 18-19 maja

Pauza: Osadnik II Myślibórz.
 
Gryf Nowielin 4-3 Bonus Rzepnowo 19 maja, 17:00
Tywa Swobnica 2-1 Piast II Karsko 19 maja, 15:00
Pionier Nawrocko 2-3 Polonia Gryfino 19 maja, 15:00
Goplana Żabów 9-0 Zryw Góralice 18 maja, 16:00

Kolejka 16 - 25-26 maja

Pauza: Piast II Karsko.
 
Polonia Gryfino 8-0 Tywa Swobnica 25 maja, 18:00
Osadnik II Myślibórz 9-1 Gryf Nowielin 26 maja, 16:00
Bonus Rzepnowo 0-2 Goplana Żabów 26 maja, 14:00
w Pyrzycach
Zryw Góralice 2-4 Pionier Nawrocko 26 maja, 14:00

Kolejka 17 - 1-2 czerwca

Pauza: Polonia Gryfino.
 
Goplana Żabów 2-1 Osadnik II Myślibórz 1 czerwca, 15:00
Gryf Nowielin 1-5 Piast II Karsko 2 czerwca, 16:00
Tywa Swobnica 3-0 Pionier Nawrocko 2 czerwca, 16:00
(wo)
goście nie dojechali
Bonus Rzepnowo 6-2 Zryw Góralice 2 czerwca, 16:00

Kolejka 18 - 8-9 czerwca

Pauza: Pionier Nawrocko.
 
Polonia Gryfino 10-2 Gryf Nowielin 9 czerwca, 16:00
Piast II Karsko 1-1 Goplana Żabów 9 czerwca, 16:00
Osadnik II Myślibórz 2-4 Bonus Rzepnowo 9 czerwca, 16:00
w Różańsku
Zryw Góralice 5-1 Tywa Swobnica 9 czerwca, 16:00

Klasa A 2012/2013 (Szczecin I)
Klasa A 2012/2013 (Szczecin II)
Klasa A 2012/2013 (Szczecin III)
Klasa A 2012/2013 (Szczecin IV)
Klasa A 2012/2013 (Szczecin V)
Klasa A 2012/2013 (Szczecin VI)

Klasa B 2012/2013 (Szczecin I)
Klasa B 2012/2013 (Szczecin II)
Klasa B 2012/2013 (Szczecin III)
Klasa B 2012/2013 (Szczecin IV)
Klasa B 2012/2013 (Szczecin V)

Autor: Paweł Chruściel
Kontakt: zachodniopomorskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas