[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2018/2019 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki :.

Puchar Polski 2012/2013, grupa: Śląski ZPN - Skoczów

I runda - 29 lipca

Błękitni Pierściec 5-4 Cukrownik Chybie 29 lipca, 17:00
Dawid Markieczko 36 (k), 70 (k), Rafał Szczotka 46, Szymon Binkowski 72, Michał Bobek 77 - Rafał Szczygielski 2 (k), 55, Dariusz Zygma 42, 65
LKS Pogórze 3-1 Błyskawica Drogomyśl 29 lipca, 11:00 (80)
Bronisław Kornaś 35, Piotr Hanzel 61, Adrian Kohut 78 - Robert Grzesik 65
LKS Ochaby 96 0-1 Morcinek Kaczyce 29 lipca, 17:00 (60)
Szymon Rychły 45
Zryw Bąków 2-3 Tempo Puńców 29 lipca, 17:00
Marcin Gola 43, Dawid Pruś 70 - Tomasz Morys 10, 60, Marcin Misztal 75
Olza Pogwizdów 2-6 Beskid 09 Skoczów 29 lipca, 17:00
Marek Wawrzyczek 27, Jarosław Kwiczała 48 - Dawid Kiełczewski 19, Tomasz Gredka 34, 76, Mateusz Łapiński 57, Wojciech Padło 70, 79
Trójwieś Istebna 6-1 Wisła Strumień 29 lipca, 17:00 (110)
Wojciech Juroszek ?, ?, Albert Kohut ?, Dawid Legierski ?, Mirosław Łacek ?, Janusz Waszut ? - Michał Szczerbiak 43
Olimpia Goleszów 2-8 Kuźnia Ustroń 28 lipca, 17:00 (150)
Przemysław Cieślar 73, Tomasz Sztwiertnia 79 - Tomasz Jaworski 20, 55, Dawid Kocot 63, 64, 67, Marcin Marianek 77, 90, Marek Szymala 83
Beskid Brenna 1-2 KS Wisła 29 lipca, 11:00
Marcin Jaworzyn 53 - Mateusz Tomala 5, Sebastian Juroszek 70
Strażak Dębowiec 3-1 LKS Kończyce Małe 29 lipca, 17:00 (60)
Paweł Graff 50, Emil Zegadło 65, Arkadiusz Franek 85 - Tomasz Łasut 20

II runda - 19 sierpnia
(Losowanie - 10 sierpnia 2012)
Beskid 09 Skoczów, KS Wisła, Kuźnia Ustroń, LKS Pogórze, Morcinek Kaczyce, Tempo Puńców, Trójwieś Istebna - wolny los

Strażak Dębowiec 2-3 Błękitni Pierściec 19 sierpnia, 17:00 (50)
Kamil Klimowski 65, Mariusz Wątroba 75 - Dawid Markieczko 12, 20 (k), Kamil Danel 88

III runda - 22 sierpnia
(Losowanie - 10 sierpnia 2012)

LKS Pogórze 1-2 KS Wisła 22 sierpnia, 17:00 (80)
Krzysztof Surawski 60 - Wojciech Struś 75, 80
Trójwieś Istebna 0-3 Kuźnia Ustroń 22 sierpnia, 17:00 (50)
Damian Madzia 59, Tomasz Szyper 67, Mieczysław Sikora 73
Błękitni Pierściec 0-5 Tempo Puńców 5 września, 17:00
Paweł Krupa ?, ?, ?, ?, Jakub Wnęk ?
Morcinek Kaczyce 2-1 Beskid 09 Skoczów 12 września, 16:00 (60)
Ireneusz Zdziech 28, Rafał Górczyński 81 - Bartosz Kochman 38

1/2 finału - 26 września
(Losowanie - 7 września 2012 - siedziba PPN Skoczów)

Kuźnia Ustroń 1-3 KS Wisła 26 września, 15:30
Mieczysław Sikora 18 - Tomasz Czyż 44, Janusz Bąk 69, 79
Morcinek Kaczyce 13-0 Tempo Puńców 26 września, 15:30
Marcin Adamek 16, 30, 37, Damian Kruszyński 20, Marcin Pietrzyk 27, Rafał Dziadek 52, 88 (k), Szymon Rychły 57, Łukasz Kwiczala 67, Wojciech Kubaczka 71, 72, Robert Janulek 80, 83

Finał - 17 marca

Morcinek Kaczyce 2-3 KS Wisła 17 marca, 14:00
Rafał Dziadek 47, Daniel Caniboł 89 - Bartosz Byszko 8, Krystian Patroń 36, Michał Pietraczyk 45 (k)
w Kaczycach

Puchar Polski 2012/2013 (Śląski ZPN)

Puchar Polski 2012/2013 (Śląski ZPN - Bielsko-Biała)
Puchar Polski 2012/2013 (Śląski ZPN - Bytom)
Puchar Polski 2012/2013 (Śląski ZPN - Częstochowa)
Puchar Polski 2012/2013 (Śląski ZPN - Katowice)
Puchar Polski 2012/2013 (Śląski ZPN - Lubliniec)
Puchar Polski 2012/2013 (Śląski ZPN - Racibórz)
Puchar Polski 2012/2013 (Śląski ZPN - Rybnik)
Puchar Polski 2012/2013 (Śląski ZPN - Sosnowiec)
Puchar Polski 2012/2013 (Śląski ZPN - Tychy)
Puchar Polski 2012/2013 (Śląski ZPN - Zabrze)
Puchar Polski 2012/2013 (Śląski ZPN - Żywiec)

Autor: Łukasz Malesa
Kontakt: slaskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas