[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki :.

Puchar Polski 2012/2013, grupa: Śląski ZPN - Zabrze

I runda - 11 sierpnia
Start Przezchlebie - wolny los.

Pogoń Ziemięcice 1-3 Społem Zabrze 11 sierpnia, 17:00
Tomasz Kowalski ? - Sebastian Marczak ?, Adam Wiśniewski ?, ?
Młodość Rudno 5-3 Drama Kamieniec 11 sierpnia, 17:00
pd.
Dariusz Sawicki ?, ?, Mirosław Nowak ?, Marek Miesiączek ?, Adam Böhm ? - Marek Mazur ?, ?, Maciej Buczek ?
LKS 35 Gierałtowice 0-3 Gwiazda Chudów 11 sierpnia, 17:00
(wo)
gospodarze wycofali się z rozgrywek
LKS 45 Bujaków 2-3 Sokół Łany Wielkie 11 sierpnia, 17:00
Leszek Gruszka ?, Jakub Radowski ? - Patryk Oleś ?, Artur Łopatka ?, ?
Zaborze Zabrze 0-3 Zamkowiec Toszek 11 sierpnia, 17:00
(wo)
gospodarze wycofali się z rozgrywek
Piast Pawłów (Zabrze) 2-0 Korona Bargłówka 11 sierpnia, 17:00
Piotr Szymocha ?, ?
Tęcza II Wielowieś 2-7 Tęcza Wielowieś 11 sierpnia, 17:00
Mateusz Janoszka ?, Tomasz Kołaciński ? - Adam Międzik ?, ?, ?, Mariusz Goriwoda ?, ?, ?, Kamil Burda ?
Ruch Kozłów 2-0 Start Kleszczów 11 sierpnia, 17:00
Bartłomiej Barton ?, 75

II runda - 22 sierpnia
Społem Zabrze - wolny los.

Sokół Łany Wielkie 2-2 Ruch Kozłów 22 sierpnia, 17:30
pd. k. 3-4
nieznany ?, ? - Robert Bytomski ?, ?
Młodość Rudno 6-1 Tęcza Wielowieś 22 sierpnia, 17:30
Łukasz Pierończyk ?, ?, Michał Brzoza ?, Dariusz Flis ? (k), Mirosław Nowak ?, Dawid Rakoczy ? (k) - Andrzej Kaminiorz ?
Start Przezchlebie 2-2 Piast Pawłów (Zabrze) 22 sierpnia, 17:30
pd. k. 0-2
nieznany ?, ? - Paweł Gogolok ?, ?
Gwiazda Chudów 1-6 Zamkowiec Toszek 22 sierpnia, 17:30
nieznany ? - Sebastian Lachman ?, Krzysztof Klonek ?, ?, ?, Dawid Gnielka ?, Kamil Nowak ?

III runda - 5 września
Do gry dołączyli: Concordia Knurów, Czarni Pyskowice, Fortuna Gliwice, Gwarek Ornontowice, Gwarek Zabrze, Jedność 32 Przyszowice, KS 94 Rachowice, ŁTS Łabędy (Gliwice), MKS Zabrze-Kończyce, MOSiR Sparta Zabrze, Przyszłość Ciochowice, Tempo Paniówki.
Concordia Knurów - wolny los

Społem Zabrze 2-0 Ruch Kozłów 5 września, 17:00
Daniel Marzec ?, Daniel Mondrzejewski ?
Jedność 32 Przyszowice 1-3 Gwarek Ornontowice 5 września, 17:00
Michał Goczoł 50 - Dawid Boczar 24 (k), Sebastian Kowalski 29, Jakub Zdrzałek 90
MKS Zabrze-Kończyce 4-1 Fortuna Gliwice 5 września, 17:00
Patryk Brzóska ?, Marcin Fereniec ?, Marcin Jurecki ?, ? - nieznany ?
Młodość Rudno 4-2 Tempo Paniówki 5 września, 17:00
Dariusz Sawicki ?, ?, Łukasz Pierończyk ?, Damian Skorupski ? - Radosław Marek ?, Mateusz Woźnica ?
Czarni Pyskowice 3-0 MOSiR Sparta Zabrze 5 września, 17:00
(wo)
goście nie dojechali
KS 94 Rachowice 3-2 ŁTS Łabędy (Gliwice) 5 września, 17:00
Mateusz Raczyński ?, Dariusz Cieśla ?, ? - nieznany ?, ?
Piast Pawłów (Zabrze) 0-6 Gwarek Zabrze 5 września, 17:00
Zamkowiec Toszek 0-5 Przyszłość Ciochowice 5 września, 17:00
Piotr Buchalik ?, Daniel Iwan ?, ?, Łukasz Czaja ?, Marcin Muszka ?

IV runda - 19 września
Czarni Pyskowice, Gwarek Ornontowice, Gwarek Zabrze, KS 94 Rachowice, MKS Zabrze-Kończyce, Młodość Rudno, Przyszłość Ciochowice - wolny los

Społem Zabrze 2-3 Concordia Knurów 19 września, 16:30
Sebastian Marczak ?, Łukasz Pająk ? - Robert Metelski ?, ?, Arkadiusz Nauka ?

V runda - 17 listopada

MKS Zabrze-Kończyce 1-5 Concordia Knurów 24 listopada, 13:00
Grzegorz Klimasara ? - Robert Metelski ?, ?, Damian Piwowarczyk ?, Mateusz Filip ?, Łukasz Spórna ?
Gwarek Zabrze 1-3 Przyszłość Ciochowice 17 listopada, 13:30
nieznany ? - Jakub Dankowski ?, Dawid Dziambor ?, Adam Pietrek ?
Młodość Rudno 1-2 Czarni Pyskowice 18 listopada, 13:00
Michał Brzoza ? - Marcin Kurylak ?, ?
KS 94 Rachowice 2-6 Gwarek Ornontowice 7 kwietnia, 14:00
Karol Zdunek 35, 49 - Marcin Jurecki 25, Patrycjusz Botor 25, Tomasz Leszczyński 66, 67, 90 (k), Jakub Zdrzałek 73
w pierwotnym terminie (3 kwietnia, 16:00) odwołany z powodu złego stanu boiska / w drugim terminie w Knurowie; na stadionie MOSiR

1/2 finału - 17 kwietnia

Przyszłość Ciochowice 3-0 Czarni Pyskowice 6 kwietnia, 14:00
Marcin Mucha ?, ?, Łukasz Janicki ?
w Knurowie; na stadionie MOSiR
Concordia Knurów 4-0 Gwarek Ornontowice 17 kwietnia, 16:30
Grzegorz Krusiński ?, ?, Łukasz Spórna ? (k), Dawid Wieliczko ?
na stadionie MOSiR

Finał - 23 kwietnia

Concordia Knurów 0-2 Przyszłość Ciochowice 23 kwietnia, 17:00
pd.
Łukasz Janicki 105, Łukasz Czaja 120
w Knurowie; na stadionie Concordii

Puchar Polski 2012/2013 (Śląski ZPN)

Puchar Polski 2012/2013 (Śląski ZPN - Bielsko-Biała)
Puchar Polski 2012/2013 (Śląski ZPN - Bytom)
Puchar Polski 2012/2013 (Śląski ZPN - Częstochowa)
Puchar Polski 2012/2013 (Śląski ZPN - Katowice)
Puchar Polski 2012/2013 (Śląski ZPN - Lubliniec)
Puchar Polski 2012/2013 (Śląski ZPN - Racibórz)
Puchar Polski 2012/2013 (Śląski ZPN - Rybnik)
Puchar Polski 2012/2013 (Śląski ZPN - Skoczów)
Puchar Polski 2012/2013 (Śląski ZPN - Sosnowiec)
Puchar Polski 2012/2013 (Śląski ZPN - Tychy)
Puchar Polski 2012/2013 (Śląski ZPN - Żywiec)

Autor: Paweł Chruściel
Kontakt: slaskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas