[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki :.

Puchar Polski 2012/2013, grupa: Śląski ZPN - Częstochowa

I runda - 11 sierpnia

Grom Poczesna 0-4 Pogoń Blachownia 11 sierpnia, 17:00
Mała Panew Cynków 0-1 Olimpia Huta Stara 11 sierpnia, 17:00
Czarni Starcza 11-3 Sokół Wręczyca Wielka 11 sierpnia, 17:00
Salos Częstochowa 3-0 Stradom Częstochowa 13 sierpnia, 19:00
(wo)
LZS Mrzygłód (Myszków) 2-0 Sparta Szczekociny 11 sierpnia, 17:00
Jura Niegowa 0-3 Start Soborzyce 11 sierpnia, 17:00
(wo)
gospodarze wycofali się z rozgrywek
Orły Kusięta 0-4 MKS Myszków 11 sierpnia, 11:00
Kamil Pysno ?, ?, Arkadiusz Baraniewicz ?, Piotr Podszewa ?
Sokół Olsztyn 1-2 Piast Przyrów 11 sierpnia, 17:00
Dariusz Dudek 38 - Paweł Nowakowski 20, Przemysław Chybiński 37
Błękitni Aniołów (Częstochowa) 0-5 Oksza Łobodno 11 sierpnia, 17:00
Bartosz Pagacz ?, ?, Tomasz Kasprzyk ?, Łukasz Kluba ?, Kamil Krok ?
Błękitni Libidza 5-6 Warta Mstów 11 sierpnia, 17:00
pd.
nieznany ?, ?, ?, ?, ? - Artur Mysłek ?, ?, ?, Przemysław Jura ?, Łukasz Kubik ?, Michał Maciejczyk ?
Gmina Kłomnice 2-3 Płomień Czarny Las 11 sierpnia, 17:00
Dominik Fajer ?, Tomasz Wypych ? - Mateusz Lipka ?, Andrzej Młynek ?, Dawid Zaniewski ?
Skra II Częstochowa 3-0 Płomień Kuźnica Marianowa (Częstochowa) 11 sierpnia, 17:00
(wo)
goście wycofali się z rozgrywek
Koral Kłobuck 2-5 Grom Miedźno 14 sierpnia, 18:00
Krzysztof Kuźnik 16, nieznany 65 - Janusz Kowalik 1, 41, Jakub Skoczylas 72, Przemysław Lis 84, 88
Liswarta Popów 3-3 Naprzód Ostrowy 15 sierpnia, 17:00
pd. k. 2-4
nieznany ?, ?, ? - Jerzy Chłód ?, Łukasz Kasprzyk ?, Marcin Pełka ?
Liswarta Krzepice 2-1 Junior Szarlejka 11 sierpnia, 17:00
Daniel Kotarski ?, Robert Nicer ? - Tomasz Kozak ?
Maraton Waleńczów 1-3 Amator Golce 11 sierpnia, 17:00
nieznany ? - Karol Kierat ?, Mateusz Kudła ?, Kamil Młyńczyk ?

II runda - 29 sierpnia
Do gry dołączyli: KS Panki, LKS Kamienica Polska, Lot Konopiska, Lotnik Kościelec, Orkan Rzerzęczyce, Orzeł Kiedrzyn (Częstochowa), Pilica Koniecpol, Pogoń Kamyk, Polonia Poraj, Raków II Częstochowa, Skra Częstochowa, Sparta Siedlec Duży, Unia Rędziny, Victoria Częstochowa, Zieloni Żarki, Znicz Kłobuck.

Olimpia Huta Stara 0-1 Raków II Częstochowa 29 sierpnia, 17:00
Jakub Młocek 72
Salos Częstochowa 1-4 Orzeł Kiedrzyn (Częstochowa) 29 sierpnia, 17:00
nieznany ? - Amadeusz Polak ?, ?, Bartłomiej Dynus ?, Cezary Mazurkiewicz ?
Pogoń Blachownia 0-2 Pogoń Kamyk 29 sierpnia, 17:00
Michał Wilk ?, Zbigniew Wojtysek ?
Czarni Starcza 3-4 Victoria Częstochowa 29 sierpnia, 17:00
Start Soborzyce 2-5 LKS Kamienica Polska 29 sierpnia, 17:00
pd.
Patryk Zygoń 8, Mateusz Idziak 88 - Paweł Skwarczyński 29, Robert Wosiewicz 52, 95, 111, Dawid Świtała 102
Piast Przyrów 1-4 Polonia Poraj 29 sierpnia, 17:00
nieznany ? - Kamil Kulesza ?, Adrian Sochański ?, Kamil Suliński ?, Dominik Szecówka ?
MKS Myszków 1-2 Zieloni Żarki 28 sierpnia, 17:00
Robert Szczepaniak ? - Paweł Cupiał ?, Łukasz Szczepanek ?
LZS Mrzygłód (Myszków) 3-0 Sparta Siedlec Duży 29 sierpnia, 17:00
(wo)
goście nie dojechali
Oksza Łobodno 3-2 Unia Rędziny 29 sierpnia, 17:00
Kamil Krok ?, Włodzimierz Lada ?, Grzegorz Łebek ? - Michał Komorowski ?, ?
Płomień Czarny Las 1-9 Pilica Koniecpol 29 sierpnia, 17:00
Dawid Zaniewski ? - Marek Nowak ?, ?, ?, Filip Starczewski ?, ?, Dawid Bednarczyk ?, Marcin Kurpios ?, Mateusz Kyzioł ?, Grzegorz Walasek ?
Skra II Częstochowa 7-2 Orkan Rzerzęczyce 29 sierpnia, 19:00
Maciej Wolski 23, 34, Kamil Sobala 29, 39, Konrad Gerega 41, Mateusz Wiśniewski 63, Bartosz Gliński 71 (k) - Arkadiusz Brzozowicz 57, 77 (k)
Warta Mstów 3-4 Lotnik Kościelec 29 sierpnia, 17:00
Tomasz Waszczyk ? (k), ? (k), Marcin Kotyla ? - Konrad Kiebdaj ?, nieznany ?, ?, Daniel Banaś 90
Amator Golce 1-0 Lot Konopiska 29 sierpnia, 17:00
Michał Wróblewski 84 (k)
Liswarta Krzepice 2-0 KS Panki 29 sierpnia, 17:00
Mateusz Spaczyński ?, ? (k)
Naprzód Ostrowy 3-7 Grom Miedźno 29 sierpnia, 17:00
Jerzy Chłód ?, Łukasz Kasprzyk ? (k), Tomasz Pełka ? - Krzysztof Kaczyński ?, ?, ?, ?, Martin Gierich ? (k), Piotr Morawiec ?, Marek Szczypior ?
Znicz Kłobuck 0-1 Skra Częstochowa 29 sierpnia, 17:00
pd.
Sebastian Kisiel 105

III runda - 12 września

Orzeł Kiedrzyn (Częstochowa) 2-1 Raków II Częstochowa 19 września, 16:30
Amadeusz Polak 36, Sebastian Lachowski 90 - nieznany 72
Pogoń Kamyk 1-2 Victoria Częstochowa 12 września, 16:30
Mateusz Traczyk ? - Tomasz Stefański ?, Łukasz Kotas 75
Polonia Poraj 2-4 LKS Kamienica Polska 12 września, 16:30
LZS Mrzygłód (Myszków) 0-3 Zieloni Żarki 12 września, 16:30
Michał Sołtysik ?, ?, Bartosz Zachara ?
Oksza Łobodno 0-6 Pilica Koniecpol 12 września, 16:30
Skra II Częstochowa 4-1 Lotnik Kościelec 12 września, 16:30
Kamil Sobala 30, Bartłomiej Kubica 43 (s), Maciej Wolski 86, 89 - Tomasz Jarczok 49
Amator Golce 0-4 Liswarta Krzepice 12 września, 16:30
Łukasz Kajkowski ?, Łukasz Kała ?, Mateusz Sośniak ?, nieznany ? (s)
Grom Miedźno 4-2 Skra Częstochowa 12 września, 16:30
Marcin Szewczyk 7, Sylwester Miętkiewicz 49, Krzysztof Kaczyński 60, 75 - nieznany ?, ?

IV runda - 26 września

LKS Kamienica Polska 2-2 Zieloni Żarki 26 września, 16:00
k. 5-4
Orzeł Kiedrzyn (Częstochowa) 2-1 Victoria Częstochowa 26 września, 16:00
Amadeusz Polak ?, ? - Kamil Korbel ?
Skra II Częstochowa 4-0 Pilica Koniecpol 6 marca, 18:00
Kamil Sobala 9, Bartosz Gliński 59 (k), Hubert Świder 67, Adrian Musiał 87
Liswarta Krzepice 4-2 Grom Miedźno 26 września, 16:00
Robert Nicer ?, ?, Maciej Pilśniak ?, Mateusz Spaczyński ? - Piotr Morawiec 3, Krzysztof Leszczyński 45

1/2 finału - 16 marca

Orzeł Kiedrzyn (Częstochowa) 1-2 LKS Kamienica Polska 16 marca, 15:00
Kamil Marczyk 5 - Bartłomiej Dobosz 38, 53
w Kamyku
Liswarta Krzepice 0-7 Skra II Częstochowa 17 kwietnia, 17:30
Mateusz Woldan 10, Przemysław Synoradzki 41, Hubert Świder 48, Kamil Sobala 55, Marcin Chmiest 62, 90, Maciej Wolski 66
w pierwotnym terminie (3 kwietnia) odwołany z powodu złego stanu boiska

Finał - 24 kwietnia

Skra II Częstochowa 6-3 LKS Kamienica Polska 24 kwietnia, 17:15
pd.
Karol Tomczyk 28, 94, Marcin Chmiest 58, Bartosz Gliński 110 (k), Marcin Kowalski 115, Adrian Musiał 116 - Adam Mesjasz 13, Jakub Ciekot 61, Paweł Skwarczyński 103
w Częstochowie; na stadionie KS-u

Puchar Polski 2012/2013 (Śląski ZPN)

Puchar Polski 2012/2013 (Śląski ZPN - Bielsko-Biała)
Puchar Polski 2012/2013 (Śląski ZPN - Bytom)
Puchar Polski 2012/2013 (Śląski ZPN - Katowice)
Puchar Polski 2012/2013 (Śląski ZPN - Lubliniec)
Puchar Polski 2012/2013 (Śląski ZPN - Racibórz)
Puchar Polski 2012/2013 (Śląski ZPN - Rybnik)
Puchar Polski 2012/2013 (Śląski ZPN - Skoczów)
Puchar Polski 2012/2013 (Śląski ZPN - Sosnowiec)
Puchar Polski 2012/2013 (Śląski ZPN - Tychy)
Puchar Polski 2012/2013 (Śląski ZPN - Zabrze)
Puchar Polski 2012/2013 (Śląski ZPN - Żywiec)

Autor: Michał Turulski
Kontakt: slaskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas