[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2018/2019 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa A 2012/2013, grupa: Piła I
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Polonia Chodzież 26 60 18 6 2 77-19 10 2 1 40-10 8 4 1 37-9
2.  Orzeł Pęckowo 26 59 18 5 3 85-28 11 2 0 53-10 7 3 3 32-18
3.  Zamek Gołańcz 26 55 17 4 5 60-26 11 0 2 28-9 6 4 3 32-17
4.  KS Leżenica 26 45 13 6 7 60-40 7 4 2 36-20 6 2 5 24-20
5.  Acer Miały 26 43 14 1 11 69-60 9 0 4 39-30 5 1 7 30-30
6.  Huragan Młynkowo 26 39 12 3 11 52-58 7 1 5 33-30 5 2 6 19-28 4 7 2 1 1 6-5
7.  Noteć Rosko 26 39 12 3 11 47-54 7 1 5 23-23 5 2 6 24-31 4 7 2 1 1 5-13
8.  Orkan Śmiłowo 26 39 12 3 11 75-52 8 3 2 47-16 4 0 9 28-36 4 3 1 0 3 14-7
9.  Kłos Budzyń 26 36 10 6 10 58-60 6 4 3 27-20 4 2 7 31-40
10.  Wenus Jędrzejewo 26 35 10 5 11 53-46 7 4 2 29-10 3 1 9 24-36
11.  Gryf Zofiowo 26 23 5 8 13 36-55 4 3 6 23-25 1 5 7 13-30
12.  Sokół Drawsko 26 20 6 2 18 34-73 5 2 6 22-34 1 0 12 12-39
13.  Iskra Wyszyny 26 14 4 2 20 32-94 4 1 8 21-42 0 1 12 11-52
14.  Błyskawica Bronisławki 26 11 3 2 21 33-106 3 1 9 20-51 0 1 12 13-55

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 
 1 Polonia Chodzież    2-1 1-0 0-0 0-1 2-0 2-1 3-1 5-2 3-0 2-2 3-0* 14-1 3-1 
 2 Orzeł Pęckowo1-1     2-1 1-0 6-1 4-1 0-0 8-0 6-2 6-1 4-0 4-1 2-1 9-1 
 3 Zamek Gołańcz3-1 0-2     0-2 5-1 6-1 2-0 1-0 1-0 2-1 1-0 2-0 2-1 3-0 
 4 KS Leżenica1-1 1-4 1-1     2-1 0-4 4-0 4-3 5-0 3-3 2-2 5-0* 6-1 2-0 
 5 Acer Miały0-4 3-2 0-3 0-4     4-3 5-3 4-1 4-0 3-4 3-1 4-3 5-0 4-2 
 6 Huragan Młynkowo0-3 1-4 4-0 4-1 2-9     0-2 4-2 3-3 5-3 0-1 3-0 2-1 5-1 
 7 Noteć Rosko0-3 0-4 0-2 4-1 1-0 1-1     2-1 2-3 2-1 2-1 0-3* 6-1 3-2 
 8 Orkan Śmiłowo3-3 4-0 2-2 1-3 4-0 0-1 11-0     2-2 5-2 5-1 4-1 2-0 4-1 
 9 Kłos Budzyń0-3 2-2 2-3 2-1 2-1 2-2 1-2 5-2     2-1 0-0 3-1 1-1 5-1 
 10 Wenus Jędrzejewo1-1 0-1 1-1 1-2 1-1 4-0 0-0 3-2 3-1     2-0 3-1 2-0 8-0 
 11 Gryf Zofiowo0-2 1-1 1-1 3-4 2-5 0-2 3-4 0-1 3-1 3-2     3-0 3-1 1-1 
 12 Sokół Drawsko0-6 1-1 1-2 1-1 0-5 0-1 2-1 1-5 1-6 2-1 5-1     4-2 4-2 
 13 Iskra Wyszyny0-2 1-6 0-7 1-5 5-1 3-0 0-5 0-6 3-6 0-1 2-2 2-0     4-1 
 14 Błyskawica Bronisławki0-7 2-4 2-9 2-0 0-4 2-3 1-6 1-4 2-5 0-4 2-2 3-2 3-1     

Kolejka 1 - 18-19 sierpnia

Sokół Drawsko 2-1 Noteć Rosko 19 sierpnia, 15:00
Zamek Gołańcz 1-0 Gryf Zofiowo 18 sierpnia, 16:00
Iskra Wyszyny 1-5 KS Leżenica 19 sierpnia, 15:00
Orkan Śmiłowo 4-0 Orzeł Pęckowo 19 sierpnia, 15:00
Wenus Jędrzejewo 4-0 Huragan Młynkowo 19 sierpnia, 17:00
Acer Miały 4-2 Błyskawica Bronisławki 19 sierpnia, 15:00
Kłos Budzyń 0-3 Polonia Chodzież 18 sierpnia, 15:00

Kolejka 2 - 25-26 sierpnia

Noteć Rosko 0-3 Polonia Chodzież 26 sierpnia, 15:00
Błyskawica Bronisławki 2-5 Kłos Budzyń 18 listopada, 13:30
Huragan Młynkowo 2-9 Acer Miały 25 sierpnia, 17:00
Orzeł Pęckowo 6-1 Wenus Jędrzejewo 26 sierpnia, 15:00
KS Leżenica 4-3 Orkan Śmiłowo 25 sierpnia, 17:00
Gryf Zofiowo 3-1 Iskra Wyszyny 26 sierpnia, 15:00
Sokół Drawsko 1-2 Zamek Gołańcz 26 sierpnia, 15:00

Kolejka 3 - 1-2 września

Zamek Gołańcz 2-0 Noteć Rosko 1 września, 16:00
Iskra Wyszyny 2-0 Sokół Drawsko 2 września, 15:00
Orkan Śmiłowo 5-1 Gryf Zofiowo 2 września, 15:00
Wenus Jędrzejewo 1-2 KS Leżenica 2 września, 15:00
Acer Miały 3-2 Orzeł Pęckowo 2 września, 15:00
Kłos Budzyń 2-2 Huragan Młynkowo 1 września, 15:00
Polonia Chodzież 3-1 Błyskawica Bronisławki 2 września, 15:00

Kolejka 4 - 8-9 września

Noteć Rosko 3-2 Błyskawica Bronisławki 9 września, 15:00
Huragan Młynkowo 0-3 Polonia Chodzież 9 września, 12:00
Orzeł Pęckowo 6-2 Kłos Budzyń 9 września, 12:00
KS Leżenica 2-1 Acer Miały 9 września, 13:00
Gryf Zofiowo 3-2 Wenus Jędrzejewo 9 września, 15:00
Sokół Drawsko 1-5 Orkan Śmiłowo 9 września, 15:00
Zamek Gołańcz 2-1 Iskra Wyszyny 8 września, 16:00

Kolejka 5 - 15-16 września

Iskra Wyszyny 0-5 Noteć Rosko 16 września, 15:00
Orkan Śmiłowo 2-2 Zamek Gołańcz 16 września, 15:00
Wenus Jędrzejewo 3-1 Sokół Drawsko 16 września, 15:00
Acer Miały 3-1 Gryf Zofiowo 16 września, 15:00
Kłos Budzyń 2-1 KS Leżenica 15 września, 15:00
Polonia Chodzież 2-1 Orzeł Pęckowo 16 września, 16:00
Błyskawica Bronisławki 2-3 Huragan Młynkowo 16 września, 13:00

Kolejka 6 - 22-23 września

Noteć Rosko 1-1 Huragan Młynkowo 18 listopada, 13:00
Orzeł Pęckowo 9-1 Błyskawica Bronisławki 26 września, 17:00
KS Leżenica 1-1 Polonia Chodzież 23 września, 13:00
Gryf Zofiowo 3-1 Kłos Budzyń 23 września, 15:00
Sokół Drawsko 0-5 Acer Miały 23 września, 15:00
lub 0-4
Zamek Gołańcz 2-1 Wenus Jędrzejewo 22 września, 16:00
Iskra Wyszyny 0-6 Orkan Śmiłowo 23 września, 15:00

Kolejka 7 - 29-30 września

Orkan Śmiłowo 11-0 Noteć Rosko 30 września, 15:00
Wenus Jędrzejewo 2-0 Iskra Wyszyny 30 września, 15:00
Acer Miały 0-3 Zamek Gołańcz 18 listopada, 13:00
Kłos Budzyń 3-1 Sokół Drawsko 29 września, 15:00
Polonia Chodzież 2-2 Gryf Zofiowo 17 listopada, 13:00
Błyskawica Bronisławki 2-0 KS Leżenica 30 września, 13:00
Huragan Młynkowo 1-4 Orzeł Pęckowo 30 września, 16:00

Kolejka 8 - 6-7 października

Noteć Rosko 0-4 Orzeł Pęckowo 7 października, 15:00
KS Leżenica 0-4 Huragan Młynkowo 7 października, 13:00
Gryf Zofiowo 1-1 Błyskawica Bronisławki 7 października, 15:00
Sokół Drawsko 0-6 Polonia Chodzież 7 października, 15:00
Zamek Gołańcz 1-0 Kłos Budzyń 6 października, 15:00
Iskra Wyszyny 5-1 Acer Miały 7 października, 15:00
Orkan Śmiłowo 5-2 Wenus Jędrzejewo 7 października, 15:00

Kolejka 9 - 13-14 października

Wenus Jędrzejewo 0-0 Noteć Rosko 14 października, 14:00
Acer Miały 4-1 Orkan Śmiłowo 14 października, 15:00
Kłos Budzyń 1-1 Iskra Wyszyny 13 października, 15:00
Polonia Chodzież 1-0 Zamek Gołańcz 14 października, 15:00
Błyskawica Bronisławki 3-2 Sokół Drawsko 14 października, 13:00
Huragan Młynkowo 0-1 Gryf Zofiowo 14 października, 11:00
Orzeł Pęckowo 1-0 KS Leżenica 14 października, 15:00

Kolejka 10 - 20-21 października

Noteć Rosko 4-1 KS Leżenica 21 października, 14:00
Gryf Zofiowo 1-1 Orzeł Pęckowo 21 października, 14:00
Sokół Drawsko 0-1 Huragan Młynkowo 21 października, 14:00
Zamek Gołańcz 3-0 Błyskawica Bronisławki 20 października, 15:00
Iskra Wyszyny 0-2 Polonia Chodzież 21 października, 14:00
Orkan Śmiłowo 2-2 Kłos Budzyń 21 października, 14:00
Wenus Jędrzejewo 1-1 Acer Miały 21 października, 14:00

Kolejka 11 - 27-28 października

Acer Miały 5-3 Noteć Rosko 28 października, 14:00
Kłos Budzyń 2-1 Wenus Jędrzejewo 27 października, 14:00
Polonia Chodzież 3-1 Orkan Śmiłowo 28 października, 14:00
Błyskawica Bronisławki 3-1 Iskra Wyszyny 28 października, 13:00
Huragan Młynkowo 4-0 Zamek Gołańcz 28 października, 12:00
Orzeł Pęckowo 4-1 Sokół Drawsko 28 października, 14:00
KS Leżenica 2-2 Gryf Zofiowo 28 października, 13:00

Kolejka 12 - 3-4 listopada

Noteć Rosko 2-1 Gryf Zofiowo 4 listopada, 14:00
Sokół Drawsko 1-1 KS Leżenica 4 listopada, 13:00
Zamek Gołańcz 0-2 Orzeł Pęckowo 3 listopada, 14:00
Iskra Wyszyny 3-0 Huragan Młynkowo 4 listopada, 13:30
Orkan Śmiłowo 4-1 Błyskawica Bronisławki 4 listopada, 14:00
Wenus Jędrzejewo 1-1 Polonia Chodzież 4 listopada, 13:30
Acer Miały 4-0 Kłos Budzyń 4 listopada, 13:30

Kolejka 13 - 10-11 listopada

Kłos Budzyń 1-2 Noteć Rosko 10 listopada, 13:30
Polonia Chodzież 0-1 Acer Miały 11 listopada, 13:00
Błyskawica Bronisławki 0-4 Wenus Jędrzejewo 11 listopada, 13:00
Huragan Młynkowo 4-2 Orkan Śmiłowo 11 listopada, 12:00
Orzeł Pęckowo 2-1 Iskra Wyszyny 11 listopada, 13:30
KS Leżenica 1-1 Zamek Gołańcz 11 listopada, 13:00
Gryf Zofiowo 3-0 Sokół Drawsko 11 listopada, 13:30

Kolejka 14 - 23-24 marca

Noteć Rosko 0-3 Sokół Drawsko 16 czerwca, 15:00
(wo)
w pierwotnym terminie (24 marca, 15:00) odwołany z powodu złego stanu boiska / w drugim terminie na boisku 2-1
Gryf Zofiowo 1-1 Zamek Gołańcz 16 czerwca, 15:00
w pierwotnym terminie (24 marca, 14:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
KS Leżenica 6-1 Iskra Wyszyny 16 czerwca, 15:00
w pierwotnym terminie (24 marca, 13:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Orzeł Pęckowo 8-0 Orkan Śmiłowo 16 czerwca, 15:00
w pierwotnym terminie (24 marca, 14:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Huragan Młynkowo 5-3 Wenus Jędrzejewo 16 czerwca, 15:00
w pierwotnym terminie (24 marca, 12:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Błyskawica Bronisławki 0-4 Acer Miały 16 czerwca, 15:00
w pierwotnym terminie (24 marca, 13:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Polonia Chodzież 5-2 Kłos Budzyń 16 czerwca, 15:00
w pierwotnym terminie (23 marca, 16:00) odwołany z powodu złego stanu boiska

Kolejka 15 - 30 marca

Polonia Chodzież 2-1 Noteć Rosko 30 maja, 12:00
w pierwotnym terminie (30 marca, 16:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Kłos Budzyń 5-1 Błyskawica Bronisławki 30 maja, 12:00
w pierwotnym terminie (30 marca, 16:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Acer Miały 4-3 Huragan Młynkowo 30 maja, 17:00
w pierwotnym terminie (30 marca, 16:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Wenus Jędrzejewo 0-1 Orzeł Pęckowo 30 maja, 15:00
w pierwotnym terminie (30 marca, 16:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Orkan Śmiłowo 1-3 KS Leżenica 30 maja, 13:00
w pierwotnym terminie (30 marca, 16:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Iskra Wyszyny 2-2 Gryf Zofiowo 30 maja, 12:00
w pierwotnym terminie (30 marca, 16:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Zamek Gołańcz 2-0 Sokół Drawsko 13 czerwca, 18:00
w pierwotnym terminie (30 marca, 16:00) odwołany z powodu złego stanu boiska / w drugim terminie (30 maja, 13:00) odwołany

Kolejka 16 - 6-7 kwietnia

Noteć Rosko 0-2 Zamek Gołańcz 4 czerwca, 18:00
w pierwotnym terminie (7 kwietnia, 15:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Sokół Drawsko 4-2 Iskra Wyszyny 5 czerwca, 18:00
w pierwotnym terminie (7 kwietnia, 15:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Gryf Zofiowo 0-1 Orkan Śmiłowo 5 czerwca, 18:00
w pierwotnym terminie (7 kwietnia, 14:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
KS Leżenica 3-3 Wenus Jędrzejewo 5 czerwca, 18:00
w pierwotnym terminie (7 kwietnia, 13:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Orzeł Pęckowo 6-1 Acer Miały 5 czerwca, 18:00
w pierwotnym terminie (7 kwietnia, 14:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Huragan Młynkowo 3-3 Kłos Budzyń 7 kwietnia, 14:00
Błyskawica Bronisławki 0-7 Polonia Chodzież 5 czerwca, 18:00
w pierwotnym terminie (7 kwietnia, 13:00) odwołany z powodu złego stanu boiska

Kolejka 17 - 13-14 kwietnia

Błyskawica Bronisławki 1-6 Noteć Rosko 14 kwietnia, 13:00
Polonia Chodzież 2-0 Huragan Młynkowo 13 kwietnia, 16:00
Kłos Budzyń 2-2 Orzeł Pęckowo 13 kwietnia, 16:00
Acer Miały 0-4 KS Leżenica 3 maja, 15:00
w pierwotnym terminie (14 kwietnia, 15:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Wenus Jędrzejewo 2-0 Gryf Zofiowo 14 kwietnia, 14:00
Orkan Śmiłowo 4-1 Sokół Drawsko 14 kwietnia, 14:30
Iskra Wyszyny 0-7 Zamek Gołańcz 14 kwietnia, 15:00

Kolejka 18 - 20-21 kwietnia

Noteć Rosko 6-1 Iskra Wyszyny 21 kwietnia, 15:00
Zamek Gołańcz 1-0 Orkan Śmiłowo 20 kwietnia, 16:00
Sokół Drawsko 2-1 Wenus Jędrzejewo 21 kwietnia, 15:00
Gryf Zofiowo 2-5 Acer Miały 21 kwietnia, 14:00
KS Leżenica 5-0 Kłos Budzyń 21 kwietnia, 13:00
Orzeł Pęckowo 1-1 Polonia Chodzież 21 kwietnia, 14:00
Huragan Młynkowo 5-1 Błyskawica Bronisławki 21 kwietnia, 12:00

Kolejka 19 - 27-28 kwietnia

Huragan Młynkowo 0-2 Noteć Rosko 27 kwietnia, 17:00
Błyskawica Bronisławki 2-4 Orzeł Pęckowo 27 kwietnia, 18:00
Polonia Chodzież 0-0 KS Leżenica 27 kwietnia, 16:00
Kłos Budzyń 0-0 Gryf Zofiowo 28 kwietnia, 14:00
Acer Miały 4-3 Sokół Drawsko 27 kwietnia, 16:00
Wenus Jędrzejewo 1-1 Zamek Gołańcz 27 kwietnia, 16:00
Orkan Śmiłowo 2-0 Iskra Wyszyny 27 kwietnia, 15:00

Kolejka 20 - 1 maja

Noteć Rosko 2-1 Orkan Śmiłowo 1 maja, 15:00
Iskra Wyszyny 0-1 Wenus Jędrzejewo 1 maja, 11:00
Zamek Gołańcz 5-1 Acer Miały 1 maja, 16:00
Sokół Drawsko 1-6 Kłos Budzyń 1 maja, 15:00
Gryf Zofiowo 0-2 Polonia Chodzież 1 maja, 14:00
KS Leżenica 2-0 Błyskawica Bronisławki 1 maja, 13:00
Orzeł Pęckowo 4-1 Huragan Młynkowo 1 maja, 14:00

Kolejka 21 - 4-5 maja

Orzeł Pęckowo 0-0 Noteć Rosko 5 maja, 13:00
Huragan Młynkowo 4-1 KS Leżenica 5 maja, 12:00
Błyskawica Bronisławki 2-2 Gryf Zofiowo 5 maja, 13:00
Polonia Chodzież 3-0 Sokół Drawsko 4 maja, 16:00
(wo)
Kłos Budzyń 2-3 Zamek Gołańcz 5 maja, 17:00
Acer Miały 5-0 Iskra Wyszyny 5 maja, 15:30
Wenus Jędrzejewo 3-2 Orkan Śmiłowo 5 maja, 17:00

Kolejka 22 - 11-12 maja

Noteć Rosko 2-1 Wenus Jędrzejewo 12 maja, 15:00
Orkan Śmiłowo 4-0 Acer Miały 12 maja, 14:30
Iskra Wyszyny 3-6 Kłos Budzyń 12 maja, 15:00
Zamek Gołańcz 3-1 Polonia Chodzież 11 maja, 16:00
Sokół Drawsko 4-2 Błyskawica Bronisławki 12 maja, 15:00
Gryf Zofiowo 0-2 Huragan Młynkowo 12 maja, 14:00
KS Leżenica 1-4 Orzeł Pęckowo 12 maja, 13:00

Kolejka 23 - 18-19 maja

KS Leżenica 4-0 Noteć Rosko 19 maja, 13:00
Orzeł Pęckowo 4-0 Gryf Zofiowo 19 maja, 14:00
Huragan Młynkowo 3-0 Sokół Drawsko 19 maja, 12:00
Błyskawica Bronisławki 2-9 Zamek Gołańcz 19 maja, 14:00
Polonia Chodzież 14-1 Iskra Wyszyny 18 maja, 16:00
Kłos Budzyń 5-2 Orkan Śmiłowo 19 maja, 15:00
Acer Miały 3-4 Wenus Jędrzejewo 19 maja, 15:00

Kolejka 24 - 25-26 maja

Noteć Rosko 1-0 Acer Miały 26 maja, 15:00
Wenus Jędrzejewo 3-1 Kłos Budzyń 26 maja, 17:00
Orkan Śmiłowo 3-3 Polonia Chodzież 26 maja, 14:30
Iskra Wyszyny 4-1 Błyskawica Bronisławki 26 maja, 16:00
Zamek Gołańcz 6-1 Huragan Młynkowo 25 maja, 16:00
Sokół Drawsko 1-1 Orzeł Pęckowo 26 maja, 15:00
Gryf Zofiowo 3-4 KS Leżenica 26 maja, 14:00

Kolejka 25 - 2 czerwca

Gryf Zofiowo 3-4 Noteć Rosko 2 czerwca, 17:00
KS Leżenica 5-0 Sokół Drawsko 2 czerwca, 17:00
(wo)
na boisku 5-1
Orzeł Pęckowo 2-1 Zamek Gołańcz 2 czerwca, 17:00
Huragan Młynkowo 2-1 Iskra Wyszyny 2 czerwca, 17:00
Błyskawica Bronisławki 1-4 Orkan Śmiłowo 2 czerwca, 17:00
Polonia Chodzież 3-0 Wenus Jędrzejewo 2 czerwca, 17:00
Kłos Budzyń 2-1 Acer Miały 2 czerwca, 17:00

Kolejka 26 - 9 czerwca

Noteć Rosko 2-3 Kłos Budzyń 9 czerwca, 17:00
Acer Miały 0-4 Polonia Chodzież 9 czerwca, 17:00
Wenus Jędrzejewo 8-0 Błyskawica Bronisławki 9 czerwca, 17:00
Orkan Śmiłowo 0-1 Huragan Młynkowo 9 czerwca, 17:00
Iskra Wyszyny 1-6 Orzeł Pęckowo 9 czerwca, 17:00
Zamek Gołańcz 0-2 KS Leżenica 9 czerwca, 17:00
Sokół Drawsko 5-1 Gryf Zofiowo 9 czerwca, 17:00

Baraże o udział w klasie okręgowej (Piła)

Klasa okręgowa 2012/2013 (Piła)

Klasa A 2012/2013 (Piła II)

Klasa B 2012/2013 (Piła I)
Klasa B 2012/2013 (Piła II)

Autor: Łukasz Malesa
Kontakt: wielkopolskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas