[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa A 2012/2013, grupa: Piła II
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Włókniarz Okonek 26 70 23 1 2 112-23 13 0 0 61-6 10 1 2 51-17
2.  Polonia Jastrowie 26 62 20 2 4 92-32 11 2 0 46-13 9 0 4 46-19
3.  Tarnovia Tarnówka 26 47 14 5 7 59-36 8 1 4 29-16 6 4 3 30-20
4.  Orzeł Osiek nad Notecią 26 45 14 3 9 75-43 8 1 4 43-15 6 2 5 32-28 2 3 1 0 1 8-6
5.  Zjednoczeni Kaczory 26 45 14 3 9 70-50 7 3 3 39-21 7 0 6 31-29 2 3 1 0 1 6-8
6.  Sokół Kościerzyn Wielki 26 43 11 10 5 62-35 7 5 1 35-11 4 5 4 27-24
7.  Błyskawica Nieżychowo 26 34 9 7 10 36-45 5 5 3 18-17 4 2 7 18-28 2 3 1 0 1 1-1
8.  Jedność Zakrzewo 26 34 9 7 10 49-60 5 4 4 35-33 4 3 6 14-27 2 3 1 0 1 1-1
9.  Stella Białośliwie 26 29 7 8 11 52-63 5 4 4 33-28 2 4 7 19-35
10.  Iskra Bądecz 26 27 7 6 13 44-88 4 3 6 26-38 3 3 7 18-50
11.  Zryw Sypniewo 26 26 7 5 14 38-63 4 2 7 24-28 3 3 7 14-35
12.  Krajna Sławianowo 26 20 4 8 14 35-77 3 3 7 20-38 1 5 7 15-39
13.  Noteć Miasteczko Krajeńskie 26 17 5 2 19 37-80 2 0 11 19-43 3 2 8 18-37
14.  KP Brzeźnica Krajeńska 26 12 3 3 20 27-93 2 2 9 14-39 1 1 11 13-54

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 
 1 Włókniarz Okonek    5-1 2-1 3-1 3-0 3-1 2-0 3-0* 6-2 10-0 5-0 7-0 5-0 7-0 
 2 Polonia Jastrowie4-3     4-2 1-1 5-2 0-0 3-1 2-0 6-0 5-2 9-0 2-1 3-0* 2-1 
 3 Tarnovia Tarnówka0-5 2-0     4-1 0-3 0-2 2-1 1-1 4-0 1-2 4-1 3-0* 3-0 5-0 
 4 Orzeł Osiek nad Notecią1-3 0-1 3-3     6-0 2-1 2-3 5-0 7-1 6-0 1-2 4-0 2-0 4-1 
 5 Zjednoczeni Kaczory1-3 2-4 2-2 6-2     1-1 3-0* 1-1 2-1 9-2 4-0 3-1 1-3 4-1 
 6 Sokół Kościerzyn Wielki2-1 1-2 1-1 4-1 3-1     1-1 5-1 0-0 0-0 2-1 7-0 1-1 8-1 
 7 Błyskawica Nieżychowo2-2 2-1 1-0 1-1 1-5 2-1     0-1 2-1 1-1 1-2 0-0 2-2 3-0 
 8 Jedność Zakrzewo1-6 2-5 1-3 4-3 3-1 4-0 0-1     1-1 7-2 3-3 3-3 5-4 1-1 
 9 Stella Białośliwie1-3 5-1 0-0 0-4 1-2 3-3 3-3 3-2     5-1 3-2 3-3 1-2 5-2 
 10 Iskra Bądecz1-3 0-14 0-3 0-2 1-2 2-2 5-0 5-1 1-1     1-1 4-2 3-2 3-5 
 11 Zryw Sypniewo1-5 0-3 2-3 1-2 2-6 1-3 1-4 1-1 3-1 3-0     0-0 4-0 5-0 
 12 Krajna Sławianowo0-5 0-3 0-4 3-9 0-4 3-3 2-1 1-3 1-1 2-3 1-1     6-1 1-0 
 13 Noteć Miasteczko Krajeńskie2-4 0-5 2-5 1-2 1-3 1-4 2-3 0-1 1-7 0-4 1-0 2-4     6-1 
 14 KP Brzeźnica Krajeńska1-8 0-6 2-3 0-3* 3-2 2-6 2-0 0-2 1-3 1-1 0-1 1-1 1-3     

Kolejka 1 - 18-19 sierpnia

Zryw Sypniewo 1-4 Błyskawica Nieżychowo 18 sierpnia, 17:00
Włókniarz Okonek 10-0 Iskra Bądecz 18 sierpnia, 17:00
Tarnovia Tarnówka 1-1 Jedność Zakrzewo 18 sierpnia, 17:00
Sokół Kościerzyn Wielki 8-1 KP Brzeźnica Krajeńska 19 sierpnia, 16:00
Polonia Jastrowie 2-1 Krajna Sławianowo 19 września, 17:30
w pierwotnym terminie (18 sierpnia, 17:00) przełożony
Zjednoczeni Kaczory 2-1 Stella Białośliwie 18 sierpnia, 16:00
Orzeł Osiek nad Notecią 2-0 Noteć Miasteczko Krajeńskie 18 sierpnia, 17:00

Kolejka 2 - 25-26 sierpnia

Błyskawica Nieżychowo 2-2 Noteć Miasteczko Krajeńskie 26 sierpnia, 16:00
Stella Białośliwie 0-4 Orzeł Osiek nad Notecią 25 sierpnia, 17:00
Krajna Sławianowo 0-4 Zjednoczeni Kaczory 26 sierpnia, 16:00
KP Brzeźnica Krajeńska 0-6 Polonia Jastrowie 26 sierpnia, 15:00
Jedność Zakrzewo 4-0 Sokół Kościerzyn Wielki 25 sierpnia, 17:00
Iskra Bądecz 0-3 Tarnovia Tarnówka 26 sierpnia, 15:00
Zryw Sypniewo 1-5 Włókniarz Okonek 25 sierpnia, 17:00

Kolejka 3 - 1-2 września

Włókniarz Okonek 2-0 Błyskawica Nieżychowo 1 września, 17:00
Tarnovia Tarnówka 4-1 Zryw Sypniewo 1 września, 17:00
Sokół Kościerzyn Wielki 0-0 Iskra Bądecz 2 września, 16:00
Polonia Jastrowie 2-0 Jedność Zakrzewo 1 września, 17:00
Zjednoczeni Kaczory 4-1 KP Brzeźnica Krajeńska 1 września, 16:00
Orzeł Osiek nad Notecią 4-0 Krajna Sławianowo 1 września, 17:00
Noteć Miasteczko Krajeńskie 1-7 Stella Białośliwie 1 września, 16:00

Kolejka 4 - 8-9 września

Błyskawica Nieżychowo 2-1 Stella Białośliwie 9 września, 16:00
Krajna Sławianowo 6-1 Noteć Miasteczko Krajeńskie 9 września, 16:00
KP Brzeźnica Krajeńska 0-3 Orzeł Osiek nad Notecią 18 listopada, 13:00
(wo)
w pierwotnym terminie (9 września, 15:00) odwołany; na boisku 3-3
Jedność Zakrzewo 3-1 Zjednoczeni Kaczory 8 września, 17:00
Iskra Bądecz 0-14 Polonia Jastrowie 9 września, 16:30
Zryw Sypniewo 1-3 Sokół Kościerzyn Wielki 8 września, 16:00
Włókniarz Okonek 2-1 Tarnovia Tarnówka 8 września, 17:00

Kolejka 5 - 15-16 września

Tarnovia Tarnówka 2-1 Błyskawica Nieżychowo 15 września, 16:00
Sokół Kościerzyn Wielki 2-1 Włókniarz Okonek 16 września, 16:00
Polonia Jastrowie 9-0 Zryw Sypniewo 15 września, 12:00
Zjednoczeni Kaczory 9-2 Iskra Bądecz 15 września, 16:00
Orzeł Osiek nad Notecią 5-0 Jedność Zakrzewo 15 września, 16:00
Noteć Miasteczko Krajeńskie 6-1 KP Brzeźnica Krajeńska 15 września, 16:00
Stella Białośliwie 3-3 Krajna Sławianowo 15 września, 16:00

Kolejka 6 - 22-23 września

Błyskawica Nieżychowo 0-0 Krajna Sławianowo 23 września, 16:00
KP Brzeźnica Krajeńska 1-3 Stella Białośliwie 23 września, 15:00
Jedność Zakrzewo 5-4 Noteć Miasteczko Krajeńskie 22 września, 16:00
Iskra Bądecz 0-2 Orzeł Osiek nad Notecią 23 września, 15:00
Zryw Sypniewo 2-6 Zjednoczeni Kaczory 22 września, 16:00
Włókniarz Okonek 5-1 Polonia Jastrowie 22 września, 16:00
Tarnovia Tarnówka 0-2 Sokół Kościerzyn Wielki 22 września, 16:00

Kolejka 7 - 29-30 września

Sokół Kościerzyn Wielki 1-1 Błyskawica Nieżychowo 30 września, 15:00
Polonia Jastrowie 4-2 Tarnovia Tarnówka 29 września, 16:30
Zjednoczeni Kaczory 1-3 Włókniarz Okonek 29 września, 16:00
Orzeł Osiek nad Notecią 1-2 Zryw Sypniewo 29 września, 16:00
Noteć Miasteczko Krajeńskie 0-4 Iskra Bądecz 29 września, 16:00
Stella Białośliwie 3-2 Jedność Zakrzewo 29 września, 16:00
Krajna Sławianowo 1-0 KP Brzeźnica Krajeńska 30 września, 16:00

Kolejka 8 - 6-7 października

Błyskawica Nieżychowo 3-0 KP Brzeźnica Krajeńska 7 października, 15:00
Jedność Zakrzewo 3-3 Krajna Sławianowo 6 października, 16:00
Iskra Bądecz 1-1 Stella Białośliwie 7 października, 15:00
Zryw Sypniewo 4-0 Noteć Miasteczko Krajeńskie 6 października, 16:00
Włókniarz Okonek 3-1 Orzeł Osiek nad Notecią 6 października, 16:00
Tarnovia Tarnówka 0-3 Zjednoczeni Kaczory 6 października, 16:00
Sokół Kościerzyn Wielki 1-2 Polonia Jastrowie 7 października, 15:00

Kolejka 9 - 13-14 października

Polonia Jastrowie 3-1 Błyskawica Nieżychowo 13 października, 15:00
Zjednoczeni Kaczory 1-1 Sokół Kościerzyn Wielki 13 października, 15:00
Orzeł Osiek nad Notecią 3-3 Tarnovia Tarnówka 13 października, 15:00
Noteć Miasteczko Krajeńskie 2-4 Włókniarz Okonek 13 października, 15:00
Stella Białośliwie 3-2 Zryw Sypniewo 13 października, 15:00
Krajna Sławianowo 2-3 Iskra Bądecz 14 października, 15:00
KP Brzeźnica Krajeńska 0-2 Jedność Zakrzewo 14 października, 15:00

Kolejka 10 - 20-21 października

Błyskawica Nieżychowo 0-1 Jedność Zakrzewo 21 października, 15:00
Iskra Bądecz 3-5 KP Brzeźnica Krajeńska 21 października, 15:00
Zryw Sypniewo 0-0 Krajna Sławianowo 20 października, 15:00
Włókniarz Okonek 6-2 Stella Białośliwie 20 października, 15:00
Tarnovia Tarnówka 3-0 Noteć Miasteczko Krajeńskie 20 października, 15:00
Sokół Kościerzyn Wielki 4-1 Orzeł Osiek nad Notecią 21 października, 15:00
Polonia Jastrowie 5-2 Zjednoczeni Kaczory 20 października, 15:00

Kolejka 11 - 27-28 października

Zjednoczeni Kaczory 3-0 Błyskawica Nieżychowo 27 października, 14:00
(wo)
na boisku 0-3; w drużynie gości wystąpił nieuprawniony zawodnik
Orzeł Osiek nad Notecią 0-1 Polonia Jastrowie 27 października, 15:00
Noteć Miasteczko Krajeńskie 1-4 Sokół Kościerzyn Wielki 27 października, 15:00
Stella Białośliwie 0-0 Tarnovia Tarnówka 27 października, 15:00
Krajna Sławianowo 0-5 Włókniarz Okonek 28 października, 15:00
KP Brzeźnica Krajeńska 0-1 Zryw Sypniewo 28 października, 14:00
Jedność Zakrzewo 7-2 Iskra Bądecz 27 października, 13:00

Kolejka 12 - 3-4 listopada

Błyskawica Nieżychowo 1-1 Iskra Bądecz 4 listopada, 13:30
Zryw Sypniewo 1-1 Jedność Zakrzewo 3 listopada, 14:00
Włókniarz Okonek 7-0 KP Brzeźnica Krajeńska 3 listopada, 13:30
Tarnovia Tarnówka 3-0 Krajna Sławianowo 3 listopada, 14:00
(wo)
na boisku 3-3
Sokół Kościerzyn Wielki 0-0 Stella Białośliwie 4 listopada, 13:30
Polonia Jastrowie 3-0 Noteć Miasteczko Krajeńskie 3 listopada, 13:30
(wo)
Zjednoczeni Kaczory 6-2 Orzeł Osiek nad Notecią 3 listopada, 13:30

Kolejka 13 - 10-11 listopada

Orzeł Osiek nad Notecią 2-3 Błyskawica Nieżychowo 10 listopada, 13:30
Noteć Miasteczko Krajeńskie 1-3 Zjednoczeni Kaczory 15 maja, 18:00
w pierwotnym terminie (10-11 listopada) odwołany
Stella Białośliwie 5-1 Polonia Jastrowie 10 listopada, 13:30
Krajna Sławianowo 3-3 Sokół Kościerzyn Wielki 11 listopada, 13:00
KP Brzeźnica Krajeńska 2-3 Tarnovia Tarnówka 11 listopada, 14:00
Jedność Zakrzewo 1-6 Włókniarz Okonek 10 listopada, 13:30
Iskra Bądecz 1-1 Zryw Sypniewo 11 listopada, 14:00

Kolejka 14 - 23-24 marca

Błyskawica Nieżychowo 1-2 Zryw Sypniewo 16 czerwca, 15:00
w pierwotnym terminie (24 marca, 15:00) odwołany z powodu złych warunków atmosferycznych
Iskra Bądecz 1-3 Włókniarz Okonek 15 czerwca, 14:00
w pierwotnym terminie (24 marca, 15:00) odwołany z powodu złych warunków atmosferycznych
Jedność Zakrzewo 1-3 Tarnovia Tarnówka 16 czerwca, 15:00
w pierwotnym terminie (24 marca, 16:00) odwołany z powodu złych warunków atmosferycznych
KP Brzeźnica Krajeńska 2-6 Sokół Kościerzyn Wielki 16 czerwca, 15:00
w pierwotnym terminie (24 marca, 15:00) odwołany z powodu złych warunków atmosferycznych
Krajna Sławianowo 0-3 Polonia Jastrowie 16 czerwca, 15:00
w pierwotnym terminie (24 marca, 15:00) odwołany z powodu złych warunków atmosferycznych
Stella Białośliwie 1-2 Zjednoczeni Kaczory 16 czerwca, 15:00
w pierwotnym terminie (23 marca, 16:00) odwołany z powodu złych warunków atmosferycznych
Noteć Miasteczko Krajeńskie 1-2 Orzeł Osiek nad Notecią 16 czerwca, 15:00
w pierwotnym terminie (23 marca, 16:00) odwołany z powodu złych warunków atmosferycznych

Kolejka 15 - 30 marca

Noteć Miasteczko Krajeńskie 2-3 Błyskawica Nieżychowo 30 maja, 12:00
w pierwotnym terminie (30 marca, 16:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Orzeł Osiek nad Notecią 7-1 Stella Białośliwie 30 maja, 16:00
w pierwotnym terminie (30 marca, 16:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Zjednoczeni Kaczory 3-1 Krajna Sławianowo 30 maja, 16:00
w pierwotnym terminie (30 marca, 16:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Polonia Jastrowie 2-1 KP Brzeźnica Krajeńska 29 maja, 18:00
w pierwotnym terminie (30 marca, 16:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Sokół Kościerzyn Wielki 5-1 Jedność Zakrzewo 30 maja, 16:00
w pierwotnym terminie (30 marca, 16:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Tarnovia Tarnówka 1-2 Iskra Bądecz 30 maja, 16:00
w pierwotnym terminie (30 marca, 16:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Włókniarz Okonek 5-0 Zryw Sypniewo 30 maja, 16:00
w pierwotnym terminie (30 marca, 16:00) odwołany z powodu złego stanu boiska

Kolejka 16 - 6-7 kwietnia

Błyskawica Nieżychowo 2-2 Włókniarz Okonek 6 czerwca, 18:00
w pierwotnym terminie (7 kwietnia, 15:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Zryw Sypniewo 2-3 Tarnovia Tarnówka 6 czerwca, 18:00
w pierwotnym terminie (6 kwietnia, 16:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Iskra Bądecz 2-2 Sokół Kościerzyn Wielki 5 czerwca, 18:00
w pierwotnym terminie (7 kwietnia, 15:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Jedność Zakrzewo 2-5 Polonia Jastrowie 6 czerwca, 18:30
w pierwotnym terminie (7 kwietnia, 16:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
KP Brzeźnica Krajeńska 3-2 Zjednoczeni Kaczory 5 czerwca, 18:00
w pierwotnym terminie (7 kwietnia, 15:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Krajna Sławianowo 3-9 Orzeł Osiek nad Notecią 5 czerwca, 18:00
w pierwotnym terminie (7 kwietnia, 15:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Stella Białośliwie 1-2 Noteć Miasteczko Krajeńskie 5 czerwca, 18:00
w pierwotnym terminie (6 kwietnia, 16:00) odwołany z powodu złego stanu boiska

Kolejka 17 - 13-14 kwietnia

Stella Białośliwie 3-3 Błyskawica Nieżychowo 14 kwietnia, 16:00
Noteć Miasteczko Krajeńskie 2-4 Krajna Sławianowo 13 kwietnia, 16:00
Orzeł Osiek nad Notecią 4-1 KP Brzeźnica Krajeńska 22 maja, 18:00
w pierwotnym terminie (13 kwietnia, 16:00) odwołany
Zjednoczeni Kaczory 1-1 Jedność Zakrzewo 13 kwietnia, 16:00
Polonia Jastrowie 5-2 Iskra Bądecz 13 kwietnia, 16:00
Sokół Kościerzyn Wielki 2-1 Zryw Sypniewo 14 kwietnia, 15:00
Tarnovia Tarnówka 0-5 Włókniarz Okonek 22 maja, 18:00
w pierwotnym terminie (13 kwietnia, 16:00) odwołany z powodu złego stanu boiska

Kolejka 18 - 20-21 kwietnia

Błyskawica Nieżychowo 1-0 Tarnovia Tarnówka 21 kwietnia, 15:00
Włókniarz Okonek 3-1 Sokół Kościerzyn Wielki 20 kwietnia, 13:00
Zryw Sypniewo 0-3 Polonia Jastrowie 20 kwietnia, 16:00
Iskra Bądecz 1-2 Zjednoczeni Kaczory 21 kwietnia, 15:00
Jedność Zakrzewo 4-3 Orzeł Osiek nad Notecią 21 kwietnia, 16:00
KP Brzeźnica Krajeńska 1-3 Noteć Miasteczko Krajeńskie 21 kwietnia, 15:00
Krajna Sławianowo 1-1 Stella Białośliwie 21 kwietnia, 15:00

Kolejka 19 - 27-28 kwietnia

Krajna Sławianowo 2-1 Błyskawica Nieżychowo 28 kwietnia, 15:00
Stella Białośliwie 5-2 KP Brzeźnica Krajeńska 27 kwietnia, 16:00
Noteć Miasteczko Krajeńskie 0-1 Jedność Zakrzewo 27 kwietnia, 16:00
Orzeł Osiek nad Notecią 6-0 Iskra Bądecz 27 kwietnia, 16:00
Zjednoczeni Kaczory 4-0 Zryw Sypniewo 27 kwietnia, 16:00
Polonia Jastrowie 4-3 Włókniarz Okonek 27 kwietnia, 16:00
Sokół Kościerzyn Wielki 1-1 Tarnovia Tarnówka 28 kwietnia, 15:00

Kolejka 20 - 1 maja

Błyskawica Nieżychowo 2-1 Sokół Kościerzyn Wielki 1 maja, 15:00
Tarnovia Tarnówka 2-0 Polonia Jastrowie 1 maja, 16:00
Włókniarz Okonek 3-0 Zjednoczeni Kaczory 1 maja, 16:00
Zryw Sypniewo 1-2 Orzeł Osiek nad Notecią 1 maja, 16:00
Iskra Bądecz 3-2 Noteć Miasteczko Krajeńskie 1 maja, 15:00
Jedność Zakrzewo 1-1 Stella Białośliwie 1 maja, 16:00
KP Brzeźnica Krajeńska 1-1 Krajna Sławianowo 1 maja, 15:00

Kolejka 21 - 4-5 maja

KP Brzeźnica Krajeńska 2-0 Błyskawica Nieżychowo 5 maja, 14:00
Krajna Sławianowo 1-3 Jedność Zakrzewo 5 maja, 14:00
Stella Białośliwie 5-1 Iskra Bądecz 5 maja, 16:00
Noteć Miasteczko Krajeńskie 1-0 Zryw Sypniewo 5 maja, 16:00
Orzeł Osiek nad Notecią 1-3 Włókniarz Okonek 15 maja, 18:00
Zjednoczeni Kaczory 2-2 Tarnovia Tarnówka 5 maja, 13:00
Polonia Jastrowie 0-0 Sokół Kościerzyn Wielki 5 maja, 16:00

Kolejka 22 - 11-12 maja

Błyskawica Nieżychowo 2-1 Polonia Jastrowie 12 maja, 15:00
Sokół Kościerzyn Wielki 3-1 Zjednoczeni Kaczory 12 maja, 15:00
Tarnovia Tarnówka 4-1 Orzeł Osiek nad Notecią 11 maja, 16:00
Włókniarz Okonek 5-0 Noteć Miasteczko Krajeńskie 11 maja, 16:00
Zryw Sypniewo 3-1 Stella Białośliwie 11 maja, 16:00
Iskra Bądecz 4-2 Krajna Sławianowo 12 maja, 15:00
Jedność Zakrzewo 1-1 KP Brzeźnica Krajeńska 12 maja, 16:00

Kolejka 23 - 18-19 maja

Jedność Zakrzewo 0-1 Błyskawica Nieżychowo 19 maja, 16:00
KP Brzeźnica Krajeńska 1-1 Iskra Bądecz 19 maja, 15:00
Krajna Sławianowo 1-1 Zryw Sypniewo 19 maja, 15:00
Stella Białośliwie 1-3 Włókniarz Okonek 18 maja, 16:00
Noteć Miasteczko Krajeńskie 2-5 Tarnovia Tarnówka 18 maja, 16:00
Orzeł Osiek nad Notecią 2-1 Sokół Kościerzyn Wielki 18 maja, 16:00
Zjednoczeni Kaczory 2-4 Polonia Jastrowie 18 maja, 16:00

Kolejka 24 - 25-26 maja

Błyskawica Nieżychowo 1-5 Zjednoczeni Kaczory 26 maja, 15:00
Polonia Jastrowie 1-1 Orzeł Osiek nad Notecią 25 maja, 16:00
Sokół Kościerzyn Wielki 1-1 Noteć Miasteczko Krajeńskie 26 maja, 15:00
Tarnovia Tarnówka 4-0 Stella Białośliwie 25 maja, 16:00
Włókniarz Okonek 7-0 Krajna Sławianowo 25 maja, 18:00
Zryw Sypniewo 5-0 KP Brzeźnica Krajeńska 25 maja, 16:00
Iskra Bądecz 5-1 Jedność Zakrzewo 26 maja, 15:00

Kolejka 25 - 1 czerwca

Iskra Bądecz 5-0 Błyskawica Nieżychowo 2 czerwca, 15:00
Jedność Zakrzewo 3-3 Zryw Sypniewo 2 czerwca, 15:00
KP Brzeźnica Krajeńska 1-8 Włókniarz Okonek 2 czerwca, 15:00
Krajna Sławianowo 0-4 Tarnovia Tarnówka 2 czerwca, 17:00
Stella Białośliwie 3-3 Sokół Kościerzyn Wielki 2 czerwca, 17:00
Noteć Miasteczko Krajeńskie 0-5 Polonia Jastrowie 2 czerwca, 17:00
Orzeł Osiek nad Notecią 6-0 Zjednoczeni Kaczory 2 czerwca, 17:00

Kolejka 26 - 8 czerwca

Błyskawica Nieżychowo 1-1 Orzeł Osiek nad Notecią 9 czerwca, 15:00
Zjednoczeni Kaczory 1-3 Noteć Miasteczko Krajeńskie 9 czerwca, 15:00
Polonia Jastrowie 6-0 Stella Białośliwie 9 czerwca, 15:00
Sokół Kościerzyn Wielki 7-0 Krajna Sławianowo 9 czerwca, 15:00
Tarnovia Tarnówka 5-0 KP Brzeźnica Krajeńska 9 czerwca, 15:00
Włókniarz Okonek 3-0 Jedność Zakrzewo 9 czerwca, 15:00
(wo)
Zryw Sypniewo 3-0 Iskra Bądecz 9 czerwca, 15:00

Baraże o udział w klasie okręgowej (Piła)

Klasa okręgowa 2012/2013 (Piła)

Klasa A 2012/2013 (Piła I)

Klasa B 2012/2013 (Piła I)
Klasa B 2012/2013 (Piła II)

Autor: Łukasz Malesa
Kontakt: wielkopolskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas