[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa B 2012/2013, grupa: Piła I
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Noteć Dziembowo 18 47 15 2 1 81-25 9 0 0 51-11 6 2 1 30-14
2.  Korona Dębno 18 39 13 0 5 58-36 7 0 2 27-14 6 0 3 31-22
3.  TP Polonia II Piła 18 37 11 4 3 61-36 7 1 1 34-13 4 3 2 27-23
4.  Orzeł Scholastykowo 18 30 9 3 6 47-37 6 1 2 34-16 3 2 4 13-21
5.  Legion Krępsko 18 23 7 2 9 40-48 3 2 4 20-23 4 0 5 20-25
6.  Krajan Podróżna 18 20 5 5 8 36-46 3 1 5 23-25 2 4 3 13-21
7.  Piast Głubczyn 18 16 4 4 10 44-64 2 2 5 24-30 2 2 5 20-34 4 7 2 1 1 11-10
8.  ZKS Zelgniewo 18 16 4 4 10 36-52 1 3 5 21-25 3 1 5 15-27 4 6 2 0 2 7-7
9.  Leśni Zawada 18 16 4 4 10 27-49 0 4 5 9-19 4 0 5 18-30 4 4 1 1 2 8-9
10.  Unia Bartoszkowo 18 12 4 0 14 33-70 1 0 8 12-32 3 0 6 21-38

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 
 1 Noteć Dziembowo    3-2 4-2 3-0 7-3 7-0 3-0* 7-0 9-1 8-3 
 2 Korona Dębno3-2     1-3 3-0* 3-2 3-1 9-2 2-1 0-3 3-0* 
 3 TP Polonia II Piła1-4 3-1     3-0 2-0 0-0 7-3 6-2 7-0 5-3 
 4 Orzeł Scholastykowo4-6 3-0* 3-1     5-0 2-3 3-0 4-4 5-1 5-1 
 5 Legion Krępsko1-1 2-6 2-5 4-0     2-1 2-2 1-2 1-4 5-2 
 6 Krajan Podróżna2-6 2-4 1-1 1-2 5-2     5-1 2-5 3-1 2-3 
 7 Piast Głubczyn0-5 4-5 4-5 3-3 1-3 1-1     3-0* 1-5 7-3 
 8 ZKS Zelgniewo2-2 2-3 3-3 4-5 1-3 1-1 2-4     4-0 2-4 
 9 Leśni Zawada0-2 1-5 2-2 0-0 0-2 2-2 3-3 0-1     1-2 
 10 Unia Bartoszkowo1-2 2-5 3-5 0-3 1-5 3-4 0-5* 2-0 0-3*     

Kolejka 1 - 1-2 września

Korona Dębno 3-1 Krajan Podróżna 5 września, 17:30
Noteć Dziembowo 3-0 Orzeł Scholastykowo 2 września, 15:00
Leśni Zawada 0-2 Legion Krępsko 2 września, 16:00
Piast Głubczyn 4-5 TP Polonia II Piła 2 września, 15:00
ZKS Zelgniewo 2-4 Unia Bartoszkowo 2 września, 15:00

Kolejka 2 - 8-9 września

Krajan Podróżna 2-3 Unia Bartoszkowo 9 września, 16:00
TP Polonia II Piła 6-2 ZKS Zelgniewo 9 września, 16:00
Legion Krępsko 2-2 Piast Głubczyn 9 września, 16:00
Orzeł Scholastykowo 5-1 Leśni Zawada 9 września, 15:00
Korona Dębno 3-2 Noteć Dziembowo 9 września, 16:00

Kolejka 3 - 15-16 września

Noteć Dziembowo 7-0 Krajan Podróżna 16 września, 16:00
Leśni Zawada 1-5 Korona Dębno 16 września, 15:00
Piast Głubczyn 3-3 Orzeł Scholastykowo 16 września, 15:00
ZKS Zelgniewo 1-3 Legion Krępsko 16 września, 15:00
Unia Bartoszkowo 3-5 TP Polonia II Piła 16 września, 16:00

Kolejka 4 - 22-23 września

Krajan Podróżna 1-1 TP Polonia II Piła 23 września, 16:00
Legion Krępsko 5-2 Unia Bartoszkowo 23 września, 16:00
Orzeł Scholastykowo 4-4 ZKS Zelgniewo 23 września, 15:00
Korona Dębno 9-2 Piast Głubczyn 23 września, 16:30
Noteć Dziembowo 9-1 Leśni Zawada 23 września, 15:00

Kolejka 5 - 29-30 września

Leśni Zawada 2-2 Krajan Podróżna 30 września, 16:00
Piast Głubczyn 0-5 Noteć Dziembowo 30 września, 15:00
ZKS Zelgniewo 2-3 Korona Dębno 30 września, 15:00
Unia Bartoszkowo 0-3 Orzeł Scholastykowo 30 września, 16:00
TP Polonia II Piła 2-0 Legion Krępsko 30 września, 16:00

Kolejka 6 - 6-7 października

Krajan Podróżna 5-2 Legion Krępsko 7 października, 16:00
Orzeł Scholastykowo 3-1 TP Polonia II Piła 7 października, 14:00
Korona Dębno 3-0 Unia Bartoszkowo 7 października, 14:00
(wo)
nie odbył się
Noteć Dziembowo 7-0 ZKS Zelgniewo 7 października, 13:00
Leśni Zawada 3-3 Piast Głubczyn 7 października, 15:00

Kolejka 7 - 13-14 października

Piast Głubczyn 1-1 Krajan Podróżna 14 października, 15:00
ZKS Zelgniewo 4-0 Leśni Zawada 14 października, 15:00
Unia Bartoszkowo 1-2 Noteć Dziembowo 14 października, 15:00
TP Polonia II Piła 3-1 Korona Dębno 14 października, 15:00
Legion Krępsko 4-0 Orzeł Scholastykowo 14 października, 15:00

Kolejka 8 - 20-21 października

Krajan Podróżna 1-2 Orzeł Scholastykowo 21 października, 15:00
Korona Dębno 3-2 Legion Krępsko 21 października, 15:00
Noteć Dziembowo 4-2 TP Polonia II Piła 21 października, 15:30
Leśni Zawada 1-2 Unia Bartoszkowo 21 października, 16:00
Piast Głubczyn 3-0 ZKS Zelgniewo 21 października, 15:00
(wo)
na boisku 1-2

Kolejka 9 - 27-28 października

ZKS Zelgniewo 1-1 Krajan Podróżna 28 października, 14:00
Unia Bartoszkowo 0-5 Piast Głubczyn 28 października, 14:00
(wo)
na boisku 1-5; w drużynie gospodarzy wystąpił nieuprawniony zawodnik
TP Polonia II Piła 7-0 Leśni Zawada 28 października, 14:00
Legion Krępsko 1-1 Noteć Dziembowo 28 października, 14:00
Orzeł Scholastykowo 3-0 Korona Dębno 28 października, 14:00
(wo)
na boisku 1-4

Kolejka 10 - 6-7 kwietnia

Krajan Podróżna 2-4 Korona Dębno 9 czerwca, 17:30
w pierwotnym terminie (7 kwietnia, 15:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Orzeł Scholastykowo 4-6 Noteć Dziembowo 9 czerwca, 17:30
w pierwotnym terminie (7 kwietnia, 15:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Legion Krępsko 1-4 Leśni Zawada 9 czerwca, 17:30
w pierwotnym terminie (7 kwietnia, 15:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
TP Polonia II Piła 7-3 Piast Głubczyn 9 czerwca, 17:30
w pierwotnym terminie (7 kwietnia, 16:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Unia Bartoszkowo 2-0 ZKS Zelgniewo 9 czerwca, 17:30
w pierwotnym terminie (7 kwietnia, 15:00) odwołany z powodu złego stanu boiska

Kolejka 11 - 13-14 kwietnia

Unia Bartoszkowo 3-4 Krajan Podróżna 14 kwietnia, 15:00
ZKS Zelgniewo 3-3 TP Polonia II Piła 14 kwietnia, 15:00
Piast Głubczyn 1-3 Legion Krępsko 14 kwietnia, 15:00
Leśni Zawada 0-0 Orzeł Scholastykowo 1 maja, 15:00
w pierwotnym terminie (14 kwietnia, 15:00) odwołany
Noteć Dziembowo 3-2 Korona Dębno 14 kwietnia, 16:00

Kolejka 12 - 20-21 kwietnia

Krajan Podróżna 2-6 Noteć Dziembowo 21 kwietnia, 15:00
Korona Dębno 0-3 Leśni Zawada 21 kwietnia, 15:00
Orzeł Scholastykowo 3-0 Piast Głubczyn 21 kwietnia, 15:00
Legion Krępsko 1-2 ZKS Zelgniewo 21 kwietnia, 15:00
TP Polonia II Piła 5-3 Unia Bartoszkowo 21 kwietnia, 15:00

Kolejka 13 - 27-28 kwietnia

TP Polonia II Piła 0-0 Krajan Podróżna 28 kwietnia, 15:00
Unia Bartoszkowo 1-5 Legion Krępsko 28 kwietnia, 15:00
ZKS Zelgniewo 4-5 Orzeł Scholastykowo 28 kwietnia, 15:00
Piast Głubczyn 4-5 Korona Dębno 28 kwietnia, 15:00
Leśni Zawada 0-2 Noteć Dziembowo 28 kwietnia, 15:00

Kolejka 14 - 4-5 maja

Krajan Podróżna 3-1 Leśni Zawada 5 maja, 17:00
Noteć Dziembowo 3-0 Piast Głubczyn 5 maja, 16:00
(wo)
Korona Dębno 2-1 ZKS Zelgniewo 5 maja, 15:00
Orzeł Scholastykowo 5-1 Unia Bartoszkowo 5 maja, 17:00
Legion Krępsko 2-5 TP Polonia II Piła 5 maja, 15:00

Kolejka 15 - 11-12 maja

Legion Krępsko 2-1 Krajan Podróżna 12 maja, 16:00
TP Polonia II Piła 3-0 Orzeł Scholastykowo 12 maja, 16:00
Unia Bartoszkowo 2-5 Korona Dębno 12 maja, 17:00
ZKS Zelgniewo 2-2 Noteć Dziembowo 12 maja, 15:00
Piast Głubczyn 1-5 Leśni Zawada 12 maja, 15:00

Kolejka 16 - 18-19 maja

Krajan Podróżna 5-1 Piast Głubczyn 19 maja, 15:00
Leśni Zawada 0-1 ZKS Zelgniewo 19 maja, 15:00
Noteć Dziembowo 8-3 Unia Bartoszkowo 19 maja, 16:00
Korona Dębno 1-3 TP Polonia II Piła 19 maja, 17:00
Orzeł Scholastykowo 5-0 Legion Krępsko 19 maja, 15:00

Kolejka 17 - 25-26 maja

Orzeł Scholastykowo 2-3 Krajan Podróżna 26 maja, 15:00
Legion Krępsko 2-6 Korona Dębno 26 maja, 15:00
TP Polonia II Piła 1-4 Noteć Dziembowo 26 maja, 15:00
Unia Bartoszkowo 0-3 Leśni Zawada 26 maja, 15:00
(wo)
gospodarze zrezygnowali z gry
ZKS Zelgniewo 2-4 Piast Głubczyn 5 czerwca, 18:00
w pierwotnym terminie (26 maja, 15:00) odwołany

Kolejka 18 - 1-2 czerwca

Krajan Podróżna 2-5 ZKS Zelgniewo 2 czerwca, 15:00
Piast Głubczyn 7-3 Unia Bartoszkowo 2 czerwca, 15:00
Leśni Zawada 2-2 TP Polonia II Piła 2 czerwca, 15:00
Noteć Dziembowo 7-3 Legion Krępsko 2 czerwca, 15:00
Korona Dębno 3-0 Orzeł Scholastykowo 2 czerwca, 15:00
(wo)
goście zrezygnowali z gry

Klasa A 2012/2013 (Piła I)
Klasa A 2012/2013 (Piła II)

Klasa B 2012/2013 (Piła II)

Autor: Paweł Mogielnicki
Kontakt: wielkopolskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas