[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2018/2019 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Liga Makroregionalna Juniorów Młodszych 2012/2013, grupa: B (Kujawsko-Pomorskie, Pomorskie, Wielkopolskie, Zachodniopomorskie)
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Zawisza Bydgoszcz 14 28 9 1 4 23-13 5 0 2 9-4 4 1 2 14-9
2.  Warta Poznań 14 26 8 2 4 22-16 5 1 1 15-7 3 1 3 7-9 4 7 2 1 1 8-8
3.  Lech Poznań 14 26 8 2 4 39-20 4 1 2 22-10 4 1 2 17-10 4 6 2 0 2 10-6
4.  Arka Gdynia 14 26 8 2 4 24-18 5 1 1 15-8 3 1 3 9-10 4 4 1 1 2 4-8
5.  Lechia Gdańsk 14 23 7 2 5 21-18 4 1 2 11-10 3 1 3 10-8
6.  Bałtyk Koszalin 14 13 3 4 7 22-25 3 2 2 15-12 0 2 5 7-13
7.  Chemik Bydgoszcz 14 10 2 4 8 15-30 2 2 3 7-8 0 2 5 8-22
8.  Salos Szczecin 14 6 1 3 10 8-34 1 2 4 6-15 0 1 6 2-19

 1  2  3  4  5  6  7  8 
 1 Zawisza Bydgoszcz    0-1 1-0 1-0 0-1 1-0 4-2 2-0 
 2 Warta Poznań0-1     3-2 2-0 3-2 1-1 4-1 2-0 
 3 Lech Poznań2-3 4-1     1-2 1-1 4-2 5-1 5-0 
 4 Arka Gdynia1-0 2-2 0-3     3-1 2-1 4-1 3-0 
 5 Lechia Gdańsk2-2 0-1 1-4 4-3     1-0 2-0 1-0 
 6 Bałtyk Koszalin3-5 1-0 2-3 1-1 1-0     2-2 5-1 
 7 Chemik Bydgoszcz1-0 1-2 2-2 0-1 0-1 2-1     1-1 
 8 Salos Szczecin0-3 1-0 1-3 1-2 0-4 2-2 1-1     

Kolejka 1 - 23-24 marca

Chemik Bydgoszcz 1-0 Zawisza Bydgoszcz 6 czerwca, 16:00
Przemysław Lengling ?
na bocznym boisku / w pierwotnym terminie (24 marca, 16:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Salos Szczecin 2-2 Bałtyk Koszalin 23 marca, 16:00
Krzysztof Latkowski 78, 90 - Paweł Łysiak 3, 4
na boisku MOSRiR przy ul. Witkiewicza
Lechia Gdańsk 4-3 Arka Gdynia 24 marca, 13:00
Sebastian Sypniewski 9, 60, Karol Zieliński 15, Adam Gołuński 75 - Krystian Patok 28, Kacper Nowocień 64, Przemysław Szur 67
w Pruszczu Gdańskim; na boisku ZSO nr 1
Warta Poznań 3-2 Lech Poznań 23 kwietnia, 18:00
Patryk Zieliński ?, ?, Mikołaj Marciniak ? - nieznany ?, ?
w pierwotnym terminie (24 marca, 18:00) na stadionie MOS odwołany z powodu złego stanu boiska

Kolejka 2 - 28 marca

Zawisza Bydgoszcz 1-0 Lech Poznań 15 maja, 13:00
Jakub Łukowski ?
na bocznym boisku / w pierwotnym terminie (28 marca, 13:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Arka Gdynia 2-2 Warta Poznań 28 marca, 15:00
Kacper Nowocień 5, Jakub Bach 49 - Gracjan Goździk 10, 22
na Narodowym Stadionie Rugby
Bałtyk Koszalin 1-0 Lechia Gdańsk 30 marca, 14:00
Bartłomiej Nowak 62
Chemik Bydgoszcz 1-1 Salos Szczecin 16 maja, 16:00
Paweł Ruciński ? - nieznany ?
na bocznym boisku / w pierwotnym terminie (28 marca, 13:00) odwołany z powodu złego stanu boiska

Kolejka 3 - 6-7 kwietnia

Salos Szczecin 0-3 Zawisza Bydgoszcz 7 kwietnia, 17:00
Artur Olszanowski ?, Jakub Łukowski ?, Jakub Gackowski ?
na boisku MOSRiR przy ul. Witkiewicza
Lechia Gdańsk 2-0 Chemik Bydgoszcz 6 kwietnia, 15:00
Oktawian Skrzecz ?, Karol Zieliński ?
w Pruszczu Gdańskim; na boisku ZSO nr 1
Warta Poznań 1-1 Bałtyk Koszalin 6 kwietnia, 17:30
Patryk Zieliński ? - Mateusz Czapłygin ?
na stadionie MOS
Lech Poznań 1-2 Arka Gdynia 6 kwietnia, 15:00
Damian Roszczyk 8 - Dawid Tomczak 10 (k), Jakub Bach 28
we Wronkach

Kolejka 4 - 13-14 kwietnia

Zawisza Bydgoszcz 1-0 Arka Gdynia 13 kwietnia, 14:00
Jakub Łukowski 33 (k)
na bocznym boisku
Bałtyk Koszalin 2-3 Lech Poznań 13 kwietnia, 10:00
Bartosz Maciąg ?, Sebastian Ginter ? - Robert Janicki ?, Mateusz Góra ?, Maciej Kwasigroch ?
Chemik Bydgoszcz 1-2 Warta Poznań 14 kwietnia, 16:00
Bartosz Światły ? - Patryk Zieliński ?, Artur Młynarczyk ?
na bocznym boisku
Salos Szczecin 0-4 Lechia Gdańsk 13 kwietnia, 17:00
Sebastian Sypniewski ?, Karol Zieliński ?, Hieronim Gierszewski ?, ?
na boisku MOSRiR przy ul. Witkiewicza

Kolejka 5 - 20-21 kwietnia

Lechia Gdańsk 2-2 Zawisza Bydgoszcz 20 kwietnia, 15:00
Sebastian Sypniewski ?, Hieronim Gierszewski ? - Jakub Łukowski ?, Korneliusz Sochań ?
w Pruszczu Gdańskim; na boisku ZSO nr 1
Warta Poznań 2-0 Salos Szczecin 20 kwietnia, 14:00
Patryk Zieliński ?, Jan Lisiecki ?
Lech Poznań 5-1 Chemik Bydgoszcz 20 kwietnia, 13:00
Robert Janicki 26, Maciej Kwasigroch 52, Damian Roszczyk 58, 77, Marcin Banaszak 73 - Michał Borecki 41
w Popowie
Arka Gdynia 2-1 Bałtyk Koszalin 21 kwietnia, 15:00
Daniel Lisowski 39, Krzysztof Jankowski 77 - nieznany 24
na Narodowym Stadionie Rugby

Kolejka 6 - 27-28 kwietnia

Zawisza Bydgoszcz 1-0 Bałtyk Koszalin 27 kwietnia, 14:00
Karol Żmijewski ?
na bocznym boisku
Chemik Bydgoszcz 0-1 Arka Gdynia 28 kwietnia, 16:00
Konrad Kupczyk 25
na bocznym boisku
Salos Szczecin 1-3 Lech Poznań 28 kwietnia, 15:00
nieznany ? - Daniel Duda ?, ?, Kamil Szubertowski ?
na Stadionie Młodzieżowym
Lechia Gdańsk 0-1 Warta Poznań 27 kwietnia, 15:00
Gracjan Goździk ?
na Stadionie Miejskim

Kolejka 7 - 1 maja

Warta Poznań 0-1 Zawisza Bydgoszcz 30 kwietnia, 14:00
Artur Olszanowski ?
Lech Poznań 1-1 Lechia Gdańsk 1 maja, 15:00
Kacper Wojdak ? - Sebastian Sypniewski 28
w Popowie
Arka Gdynia 3-0 Salos Szczecin 1 maja, 15:00
Jakub Bach 49, Adrian Mazurczak 53, Kacper Nowocień 78
na Narodowym Stadionie Rugby
Bałtyk Koszalin 2-2 Chemik Bydgoszcz 1 maja, 16:30
nieznany 16, 40 - Przemysław Lengling 45, 63

Kolejka 8 - 4-5 maja

Zawisza Bydgoszcz 4-2 Chemik Bydgoszcz 4 maja, 10:00
Karol Żmijewski ?, Jakub Łukowski ?, Artur Olszanowski ?, Oskar Woźniak ? - nieznany ?, ?
na bocznym boisku
Bałtyk Koszalin 5-1 Salos Szczecin 5 maja, 13:00
Arka Gdynia 3-1 Lechia Gdańsk 5 maja, 15:00
Krystian Patok 36, Maciej Koziara 49, Konrad Kupczyk 68 - Hieronim Gierszewski 31
Lech Poznań 4-1 Warta Poznań 7 maja, 18:00
Maciej Kwasigroch ?, ?, Miłosz Kozak ?, Piotr Rymar ? - Patryk Zieliński ?
w Popowie

Kolejka 9 - 11-12 maja

Lech Poznań 2-3 Zawisza Bydgoszcz 11 maja, 13:00
nieznany ?, ? - Jakub Łukowski ?, ?, Michał Cywiński ? (k)
w Popowie
Warta Poznań 2-0 Arka Gdynia 12 maja, 14:00
Mikołaj Marciniak 56, Fabian Burzyński 63
Lechia Gdańsk 1-0 Bałtyk Koszalin 11 maja, 11:00
Przemysław Kamiński ?
na Stadionie Miejskim
Salos Szczecin 1-1 Chemik Bydgoszcz 12 maja, 13:00
Adrian Jasnos 77 - Przemysław Lengling ?
na Stadionie Młodzieżowym

Kolejka 10 - 18-19 maja

Zawisza Bydgoszcz 2-0 Salos Szczecin 19 maja, 15:00
Arur Olszanowski ?, Maciej Kona ?
na bocznym boisku
Chemik Bydgoszcz 0-1 Lechia Gdańsk 19 maja, 16:00
na bocznym boisku
Bałtyk Koszalin 1-0 Warta Poznań 18 maja, 14:00
Arka Gdynia 0-3 Lech Poznań 19 maja, 15:00
Maciej Kwasigroch 6, Kamil Szubertowski 25, Mateusz Spychała 58

Kolejka 11 - 25-26 maja

Arka Gdynia 1-0 Zawisza Bydgoszcz 26 maja, 15:00
Krystian Patok 44
Lech Poznań 4-2 Bałtyk Koszalin 25 maja, 11:00
Robert Janicki ?, ?, ?, Piotr Rymar ? - nieznany ?, ?
w Popowie
Warta Poznań 4-1 Chemik Bydgoszcz 26 maja, 14:00
Fabian Burzyński ?, Filip Brzostowski ?, Patryk Zieliński ?, Mikołaj Marciniak ? - Radosław Łepski ?
Lechia Gdańsk 1-0 Salos Szczecin 25 maja, 11:00
nieznany 80
na Stadionie Miejskim

Kolejka 12 - 30 maja

Zawisza Bydgoszcz 0-1 Lechia Gdańsk 30 maja, 14:00
na bocznym boisku
Salos Szczecin 1-0 Warta Poznań 30 maja, 15:00 (40)
Karol Ława 28
na Stadionie Młodzieżowym
Chemik Bydgoszcz 2-2 Lech Poznań 30 maja, 12:00
Bartosz Światły ?, ? - Kacper Wojdak ?, Robert Janicki ?
na bocznym boisku
Bałtyk Koszalin 1-1 Arka Gdynia 30 maja, 17:00
nieznany 67 (k) - Krystian Patok 55 (k)

Kolejka 13 - 1-2 czerwca

Bałtyk Koszalin 3-5 Zawisza Bydgoszcz 2 czerwca, 13:00
Paweł Łysiak ?, ?, Sebastian Ginter ? - Korneliusz Sochań ?, Filip Laskowski ?, Jakub Łukowski ?, ?, ?
Arka Gdynia 4-1 Chemik Bydgoszcz 2 czerwca, 15:00
Mateusz Skrzypczak 7, 55, Przemysław Szur 21, 69 - nieznany 72
Lech Poznań 5-0 Salos Szczecin 2 czerwca, 14:00
Kamil Jóźwiak ?, ?, Piotr Rymar ?, Filip Nawrocki ?, Kamil Szubertowski ?
w Popowie
Warta Poznań 3-2 Lechia Gdańsk 2 czerwca, 14:00
Krzysztof Pawłowski ? (k), Fabian Burzyński ?, Patryk Zieliński ? - Sebastian Sypniewski ?, nieznany ?

Kolejka 14 - 8-9 czerwca

Zawisza Bydgoszcz 0-1 Warta Poznań 9 czerwca, 14:00
Lechia Gdańsk 1-4 Lech Poznań 8 czerwca, 15:00
nieznany ? - Bartosz Tetych ?, ?, Daniel Duda ?, Dawid Kownacki ?
na Stadionie Miejskim
Salos Szczecin 1-2 Arka Gdynia 9 czerwca, 16:00
nieznany ? - Konrad Kupczyk ?, Jakub Tobiaski ?
na Stadionie Młodzieżowym
Chemik Bydgoszcz 2-1 Bałtyk Koszalin 9 czerwca, 16:00
Bartosz Światły ?, Michał Borecki ? - nieznany ?
na bocznym boisku

Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych 2012/2013

Liga Makroregionalna Juniorów Młodszych 2012/2013 (A (Łódzkie, Mazowieckie, Podlaskie, Warmińsko-Mazurskie))
Liga Makroregionalna Juniorów Młodszych 2012/2013 (C (Dolnośląskie, Lubuskie, Opolskie, Śląskie))
Liga Makroregionalna Juniorów Młodszych 2012/2013 (D (Lubelskie, Małopolskie, Podkarpackie, Świętokrzyskie))

Autor: Paweł Mogielnicki

 

Napisz do nas