[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2018/2019 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Liga Makroregionalna Juniorów Młodszych 2012/2013, grupa: D (Lubelskie, Małopolskie, Podkarpackie, Świętokrzyskie)
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Wisła Kraków 14 33 10 3 1 30-16 4 2 1 11-9 6 1 0 19-7
2.  Stal Mielec 14 27 8 3 3 24-14 5 1 1 14-5 3 2 2 10-9
3.  Korona Kielce 14 21 6 3 5 14-12 3 2 2 7-4 3 1 3 7-8
4.  KSZO Junior Ostrowiec Świętokrzyski 14 20 6 2 6 13-20 2 1 4 6-14 4 1 2 7-6
5.  Motor Lublin 14 17 4 5 5 24-19 2 2 3 15-9 2 3 2 9-10 2 6 2 0 0 7-2
6.  BKS Lublin 14 17 5 2 7 26-25 4 0 3 18-11 1 2 4 8-14 2 0 0 0 2 2-7
7.  Sandecja Nowy Sącz 14 13 2 7 5 17-22 1 4 2 8-7 1 3 3 9-15
8.  Karpaty Krosno 14 7 2 1 11 10-30 2 1 4 9-11 0 0 7 1-19

 1  2  3  4  5  6  7  8 
 1 Wisła Kraków    0-3 1-0 2-1 2-2 2-2 3-1 1-0 
 2 Stal Mielec0-3     2-0 3-0 2-0 2-0 1-1 4-1 
 3 Korona Kielce1-2 0-0     0-1 2-1 2-0 0-0 2-0 
 4 KSZO Junior Ostrowiec Świętokrzyski0-5 1-2 2-3     0-0 0-3 2-1 1-0 
 5 Motor Lublin1-1 0-1 0-1 0-1     5-1 4-4 5-0 
 6 BKS Lublin2-3 4-2 2-1 1-2 1-2     5-1 3-0 
 7 Sandecja Nowy Sącz2-3 1-1 1-1 0-0 1-2 0-0     3-0 
 8 Karpaty Krosno1-2 3-1 0-1 0-2 2-2 3-2 0-1     

Kolejka 1 - 23-24 marca

KSZO Junior Ostrowiec Świętokrzyski 0-3 BKS Lublin 10 kwietnia, 13:00
Krzysztof Gładosz 50, 67, Jakub Bednara 80
w pierwotnym terminie (23 marca, 14:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Karpaty Krosno 3-1 Stal Mielec 17 kwietnia, 16:00
Arkadiusz Ryglewicz 30, 39, Konrad Kozioł 45 - Rafał Surmiak 57
na stadionie MOSiR / w pierwotnym terminie (23 marca, 13:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Wisła Kraków 1-0 Korona Kielce 17 kwietnia, 16:00
Kevin Kuźba 23
na boisku SMS / w pierwotnym terminie (23 marca, 14:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Motor Lublin 4-4 Sandecja Nowy Sącz 16 kwietnia, 12:00
Eryk Głaz ?, ?, Kamil Wolski ?, Rafał Burczaniuk ? - Wacław Szoma ?, Dawid Janczarzyk ?, Krystian Tomaszek ? (k), Piotr Nowak ?
w Łęcznej; na bocznym boisku Górnika / w pierwotnym terminie (24 marca, 13:15) odwołany z powodu złego stanu boiska

Kolejka 2 - 28 marca

BKS Lublin 5-1 Sandecja Nowy Sącz 28 marca, 11:00
Krzysztof Gładosz 6 (k), 31, Mateusz Łaska 12, Jakub Sołdecki 19, 72 - Bartłomiej Szczęsny 50
w Łęcznej; na bocznym boisku Górnika
Korona Kielce 2-1 Motor Lublin 28 marca, 15:00
Jakub Tekiel 54, Kamil Jasiak 68 - Szymon Kowalczyk 60
na bocznym boisku Stadionu Miejskiego Arena Kielc
Stal Mielec 0-3 Wisła Kraków 10 kwietnia, 15:00
Adrian Wójcik 55, Grzegorz Marszalik 75, Kevin Kuźba 80
na Euroboisku / w pierwotnym terminie (28 marca, 15:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
KSZO Junior Ostrowiec Świętokrzyski 1-0 Karpaty Krosno 15 maja, 14:00
Damian Mężyk 17 (k)
w pierwotnym terminie (28 marca, 16:00) odwołany z powodu złego stanu boiska

Kolejka 3 - 6-7 kwietnia

Karpaty Krosno 3-2 BKS Lublin 6 kwietnia, 11:00
Arkadiusz Ryglewicz 14, Konrad Kozioł 30, Maciej Skwara 50 - Jakub Sołdecki 29, 36
na Euroboisku
Wisła Kraków 2-1 KSZO Junior Ostrowiec Świętokrzyski 5 czerwca, 15:00
Adrian Wójcik 4, Oskar Wąsikowski 75 - Karol Rola 8
na boisku SMS / w pierwotnym terminie (7 kwietnia, 13:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Motor Lublin 0-1 Stal Mielec 5 czerwca, 15:00
Damian Bożek 38
w pierwotnym terminie (7 kwietnia, 14:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Korona Kielce 0-0 Sandecja Nowy Sącz 6 kwietnia, 15:40
na bocznym boisku / mecz pierwotnie zaplanowany na 15:00 rozpoczął się z 40-minutowym opóźnieniem

Kolejka 4 - 13-14 kwietnia

BKS Lublin 2-1 Korona Kielce 14 kwietnia, 15:00
Jakub Sołdecki 9, Krzysztof Gładosz 62 - Kamil Jasiak 72
w Łęcznej; na bocznym boisku Górnika
Stal Mielec 1-1 Sandecja Nowy Sącz 14 kwietnia, 11:00
Rafał Surmiak 66 - Piotr Nowak 68
na Euroboisku
KSZO Junior Ostrowiec Świętokrzyski 0-0 Motor Lublin 13 kwietnia, 14:00
Karpaty Krosno 1-2 Wisła Kraków 13 kwietnia, 15:00
Jarosław Musialik 80 - Adam Bolek 67, Grzegorz Marszalik 75

Kolejka 5 - 20-21 kwietnia

Wisła Kraków 2-2 BKS Lublin 20 kwietnia, 14:00
Adrian Wójcik 8, Konrad Handzlik 75 - Krzysztof Gładosz 28, Jakub Olszewski 53
na stadionie Zwierzynieckiego KS-u
Motor Lublin 5-0 Karpaty Krosno 20 kwietnia, 14:00 (100)
Rafał Burczaniuk 3, 52, Maciej Muszyński 60, 67, Karol Nećko 64
na stadionie Sygnału
Sandecja Nowy Sącz 0-0 KSZO Junior Ostrowiec Świętokrzyski 21 kwietnia, 12:30 (30)
na stadionie Jedności
Korona Kielce 0-0 Stal Mielec 20 kwietnia, 13:00 (50)

Kolejka 6 - 27-28 kwietnia

BKS Lublin 4-2 Stal Mielec 27 kwietnia, 12:00 (100)
Krzysztof Gładosz 10, Jakub Sołdecki 58, Adrian Popiołek 65, Kacper Kulik 70 - Rafał Surmiak 28, Przemysław Pyrdek 73
KSZO Junior Ostrowiec Świętokrzyski 2-3 Korona Kielce 27 kwietnia, 13:30
Kamil Bełczowski 32, Kewin Chaba 47 - Adam Krajewski 59, Adam Zawierucha 61, 72
Karpaty Krosno 0-1 Sandecja Nowy Sącz 27 kwietnia, 13:00
Dawid Janczarzyk 15
na Euroboisku
Wisła Kraków 2-2 Motor Lublin 27 kwietnia, 14:00
Grzegorz Marszalik 17 (k), Jakub Janur 53 - Rafał Burczaniuk 30, Karol Nećko 60 (k)
na stadionie Zwierzynieckiego KS-u

Kolejka 7 - 1 maja

Motor Lublin 5-1 BKS Lublin 1 maja, 14:00
Eryk Głaz ?, ?, Kamil Wolski ?, ?, Karol Nećko ? - Krzysztof Gładosz ?
na stadionie Sygnału
Sandecja Nowy Sącz 2-3 Wisła Kraków 1 maja, 13:00 (30)
Szymon Cetnarowski 50, Dawid Janczarzyk 72 - Adrian Wójcik 41, Grzegorz Marszalik 43, Kevin Kuźba 57
Korona Kielce 2-0 Karpaty Krosno 1 maja, 14:00
Jakub Tekiel 49, Krzysztof Wychowaniec 80
Stal Mielec 3-0 KSZO Junior Ostrowiec Świętokrzyski 30 kwietnia, 15:00
Przemysław Pyrdek 37, Patryk Wąs 73, Jakub Zięba 80
na Euroboisku

Kolejka 8 - 4-5 maja

BKS Lublin 1-2 KSZO Junior Ostrowiec Świętokrzyski 5 maja, 12:30
Jakub Zagórski 40 - Damian Mężyk 50 (k), Kamil Bełczowski 65
Stal Mielec 4-1 Karpaty Krosno 5 maja, 12:00
Przemysław Pyrdek 8, Michał Domański 18, 76, Damian Bożek 63 - Szymon Pietruś 53
na Euroboisku
Korona Kielce 1-2 Wisła Kraków 5 maja, 14:00
Rafał Wroński 58 - Adrian Wójcik 30, Bartłomiej Martyniak 76
na stadionie przy ul. Kusocińskiego
Sandecja Nowy Sącz 1-2 Motor Lublin 5 maja, 11:20 (50)
Marek Maślejak 46 - Michał Wawryszczuk 40, Rafał Burczaniuk 59
na bocznym boisku / mecz pierwotnie zaplanowany na 11:00 rozpoczął się z 20-minutowym opóźnieniem z powodu konieczności uzupełnienia zabezpieczeń boiska

Kolejka 9 - 11-12 maja

Sandecja Nowy Sącz 0-0 BKS Lublin 11 maja, 13:00 (30)
na bocznym boisku
Motor Lublin 0-1 Korona Kielce 11 maja, 15:00
Jakub Tekiel 23
na stadionie Sygnału
Wisła Kraków 0-3 Stal Mielec 11 maja, 12:00 (70)
Damian Bożek 13, Rafał Surmiak 29, Przemysław Pyrdek 37
na stadionie Zwierzynieckiego KS-u
Karpaty Krosno 0-2 KSZO Junior Ostrowiec Świętokrzyski 11 maja, 14:00
Kewin Chaba 62, Karol Rola 68

Kolejka 10 - 18-19 maja

Sandecja Nowy Sącz 1-1 Korona Kielce 18 maja, 13:00 (30)
Piotr Nowak 20 - Adrian Uniat 80
na bocznym boisku
BKS Lublin 3-0 Karpaty Krosno 18 maja, 13:00
Jakub Olszewski 37, Jakub Sołdecki 46, Krzysztof Gładosz 80
KSZO Junior Ostrowiec Świętokrzyski 0-5 Wisła Kraków 18 maja, 14:00
Jakub Mordec 26, 44, Kamil Kuczak 72, 75, Adrian Wójcik 73
Stal Mielec 2-0 Motor Lublin 20 maja, 14:00 (150)
Damian Bożek 61, Przemysław Pyrdek 67
na Euroboisku

Kolejka 11 - 25-26 maja

Korona Kielce 2-0 BKS Lublin 25 maja, 15:00
Damian Pietras 4, Adam Zawierucha 32
na stadionie przy ul. Kusocińskiego
Sandecja Nowy Sącz 1-1 Stal Mielec 26 maja, 13:00 (20)
Dawid Janczarzyk 56 - Maciej Kardyś I 55
na bocznym boisku
Motor Lublin 0-1 KSZO Junior Ostrowiec Świętokrzyski 26 maja, 16:00
Damian Kamola 54 (s)
na stadionie Sygnału
Wisła Kraków 1-0 Karpaty Krosno 25 maja, 14:00
Krystian Kujawa 46
na stadionie Zwierzynieckiego KS-u

Kolejka 12 - 30 maja

BKS Lublin 2-3 Wisła Kraków 29 maja, 16:00
Łukasz Wiech 58 (k), Jakub Sołdecki 64 - Adrian Wójcik 5, Kevin Kuźba 68 (k), Błażej Skrobowski 75
Karpaty Krosno 2-2 Motor Lublin 29 maja, 14:00 (100)
Sławomir Wójcik 18, Arkadiusz Ryglewicz 47 - Maciej Muszyński 43, Kamil Wolski 49
KSZO Junior Ostrowiec Świętokrzyski 2-1 Sandecja Nowy Sącz 29 maja, 11:00
Paweł Gordon 32, Damian Mężyk 80 (k) - Piotr Nowak 53
Stal Mielec 2-0 Korona Kielce 29 maja, 15:00 (150)
Damian Bożek 44, Michał Domański 65
na Euroboisku

Kolejka 13 - 1-2 czerwca

Stal Mielec 2-0 BKS Lublin 2 czerwca, 17:00
Damian Bożek 39, Przemysław Pyrdek 72
na Euroboisku
Korona Kielce 0-1 KSZO Junior Ostrowiec Świętokrzyski 2 czerwca, 13:00
Paweł Gordon 58
na stadionie przy ul. Kusocińskiego
Sandecja Nowy Sącz 3-0 Karpaty Krosno 2 czerwca, 13:00 (30)
Dawid Janczarzyk 3, Piotr Nowak 54, Jakub Bukowy 60
na bocznym boisku
Motor Lublin 1-1 Wisła Kraków 2 czerwca, 14:00
Maciej Muszyński 40 - Grzegorz Marszalik 35
na stadionie Sygnału

Kolejka 14 - 8 czerwca

BKS Lublin 1-2 Motor Lublin 8 czerwca, 17:00
Łukasz Wiech ? - Kamil Wolski ?, Krystian Brudz ?
Wisła Kraków 3-1 Sandecja Nowy Sącz 8 czerwca, 17:00
Grzegorz Marszalik 38, Oskar Wąsikowski 65, Mikołaj Tracz 80 - Dawid Janczarzyk 6
Karpaty Krosno 0-1 Korona Kielce 8 czerwca, 17:00 (100)
Damian Pietras 58
KSZO Junior Ostrowiec Świętokrzyski 1-2 Stal Mielec 8 czerwca, 17:00
Damian Mężyk 69 - Grzegorz Płatek 11, 70

Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych 2012/2013

Liga Makroregionalna Juniorów Młodszych 2012/2013 (A (Łódzkie, Mazowieckie, Podlaskie, Warmińsko-Mazurskie))
Liga Makroregionalna Juniorów Młodszych 2012/2013 (B (Kujawsko-Pomorskie, Pomorskie, Wielkopolskie, Zachodniopomorskie))
Liga Makroregionalna Juniorów Młodszych 2012/2013 (C (Dolnośląskie, Lubuskie, Opolskie, Śląskie))

Autor: Paweł Mogielnicki

 

Napisz do nas