[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Liga Makroregionalna Juniorów Młodszych 2012/2013, grupa: C (Dolnośląskie, Lubuskie, Opolskie, Śląskie)
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Gwarek Zabrze 14 33 10 3 1 28-9 5 1 1 13-7 5 2 0 15-2
2.  Odra Opole 14 30 9 3 2 33-12 6 1 0 23-3 3 2 2 10-9
3.  Zagłębie Lubin 14 24 8 0 6 21-11 5 0 2 11-2 3 0 4 10-9
4.  Stadion Śląski Chorzów 14 21 6 3 5 28-22 3 2 2 20-8 3 1 3 8-14
5.  Śląsk Wrocław 14 19 5 4 5 21-17 3 2 2 10-4 2 2 3 11-13
6.  UKP Zielona Góra 14 16 4 4 6 18-20 3 1 3 14-12 1 3 3 4-8
7.  Tęcza Krosno Odrzańskie 14 10 3 1 10 10-39 2 1 4 6-16 1 0 6 4-23
8.  Stal Brzeg 14 4 0 4 10 7-36 0 3 4 4-13 0 1 6 3-23

 1  2  3  4  5  6  7  8 
 1 Gwarek Zabrze    1-1 2-1 0-1 3-2 2-0 3-1 2-1 
 2 Odra Opole0-0     1-0 5-1 4-0 2-0 4-1 7-1 
 3 Zagłębie Lubin0-1 2-0     0-1 2-0 1-0 2-0 4-0 
 4 Stadion Śląski Chorzów1-3 2-2 1-0     2-2 0-1 7-0 7-0 
 5 Śląsk Wrocław0-1 1-2 2-0 5-0     1-1 1-0 0-0 
 6 UKP Zielona Góra1-1 3-1 0-3 1-3 1-2     6-1 2-1 
 7 Tęcza Krosno Odrzańskie0-4 0-2 1-3 2-1 0-4 2-2     1-0 
 8 Stal Brzeg0-5 0-2 2-3 1-1 1-1 0-0 0-1     

Kolejka 1 - 16-17 marca

Śląsk Wrocław 1-2 Odra Opole 16 marca, 15:00
Patryk Drożyński ? - Dawid Płaza ?, Dennis Gordzielik ?
na boisku AWF
Stadion Śląski Chorzów 7-0 Stal Brzeg 16 marca, 12:00
Mateusz Morys 6, 20, 45, nieznany 47 (s), Bartłomiej Bednarz 51, Kamil Mokwiński 72 (k), Krystian Michalec 90
UKP Zielona Góra 1-1 Gwarek Zabrze 29 maja, 11:00
Patryk Czarniecki 63 (s) - Marcin Urynowicz 82
w pierwotnym terminie (16 marca, 11:00) odwołany z powodu złego stanu boiska / w drugim terminie (10 kwietnia, 11:00) odwołany
Zagłębie Lubin 2-0 Tęcza Krosno Odrzańskie 3 kwietnia, 17:00
Marcin Gołębiowski 51, Mateusz Piotrowski 53
w pierwotnym terminie (16 marca, 15:00) odwołany z powodu złego stanu boiska

Kolejka 2 - 23-24 marca

Odra Opole 4-1 Tęcza Krosno Odrzańskie 23 marca, 15:00
Kamil Rusin 19, Dennis Gordzielik 30, 63, Patryk Sowiński 42 - Przemysław Maciąg 55
na boisku Centrum Sportu
Gwarek Zabrze 2-1 Zagłębie Lubin 24 kwietnia, 16:15
nieznany ?, ? - Jakub Kosior 55
w pierwotnym terminie (23 marca, 15:15) odwołany z powodu złego stanu boiska
Stal Brzeg 0-0 UKP Zielona Góra 23 marca, 15:00
Śląsk Wrocław 5-0 Stadion Śląski Chorzów 23 marca, 15:00
Piotr Godzwon 11, Patryk Zagórowicz 18, 35, Nikodem Aleksandrowicz 65, Jakub Berkowicz 80
na boisku AWF

Kolejka 3 - 29 marca

Stadion Śląski Chorzów 2-2 Odra Opole 29 marca, 15:00
Antoni Turczyński ?, Mateusz Morys ? - Kacper Pawlus ?, Sebastian Duda ?
Zagłębie Lubin 4-0 Stal Brzeg 29 marca, 15:00
Jakub Kruk 43, Wojciech Błąd 54, Łukasz Drozdek 58, Karol Wojtyło 70
Tęcza Krosno Odrzańskie 0-4 Gwarek Zabrze 22 maja, 12:00
w pierwotnym terminie (29 marca, 12:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Śląsk Wrocław 1-1 UKP Zielona Góra 28 marca, 14:00
Mikołaj Kotfas 22 - Mateusz Pietruszyński 9
na boisku AWF

Kolejka 4 - 6-7 kwietnia

Odra Opole 0-0 Gwarek Zabrze 6 kwietnia, 13:00
Stal Brzeg 0-1 Tęcza Krosno Odrzańskie 6 kwietnia, 15:00
Marcin Piec 31
Śląsk Wrocław 2-0 Zagłębie Lubin 6 kwietnia, 13:00
Patryk Zagórowicz 20, Artur Łuczkiewicz 32 (k)
Stadion Śląski Chorzów 0-1 UKP Zielona Góra 6 kwietnia, 15:00
Patryk Nidecki 14

Kolejka 5 - 13-14 kwietnia

Zagłębie Lubin 0-1 Stadion Śląski Chorzów 13 kwietnia, 15:00
Mateusz Morys 78
Tęcza Krosno Odrzańskie 0-4 Śląsk Wrocław 13 kwietnia, 15:00
Mikołaj Kotfas 4, Patryk Zagórowicz 24, Kornel Góralski 29, Mateusz Garłowski 42
Gwarek Zabrze 2-1 Stal Brzeg 13 kwietnia, 13:30
Odra Opole 2-0 UKP Zielona Góra 13 kwietnia, 12:00
Marcin Niemczyk ?, ?

Kolejka 6 - 20-21 kwietnia

Odra Opole 7-1 Stal Brzeg 20 kwietnia, 12:00
Sebastian Duda 32 (k), 68 (k), 80 (k), Radosław Kowalczyk 38, Dawid Płaza 46, Marcin Niemczyk 50, 74 - Adrian Janeczek 67
Śląsk Wrocław 0-1 Gwarek Zabrze 20 kwietnia, 15:00
Stadion Śląski Chorzów 7-0 Tęcza Krosno Odrzańskie 20 kwietnia, 15:00
Mateusz Lubkowicz 21, Krystian Michalec 35, 49, 55, 62, Mateusz Morys 42 (k), Adam Bochyński 44
UKP Zielona Góra 0-3 Zagłębie Lubin 20 kwietnia, 13:00
Marcin Gołębiowski 8, Łukasz Drozdek 12, Paweł Jastrzębski 39

Kolejka 7 - 27-28 kwietnia

Zagłębie Lubin 2-0 Odra Opole 27 kwietnia, 15:00
Eryk Sobków 43, Karol Maliszewski 48
Tęcza Krosno Odrzańskie 2-2 UKP Zielona Góra 27 kwietnia, 15:00
Gwarek Zabrze 0-1 Stadion Śląski Chorzów 27 kwietnia, 15:00
nieznany 70 (s)
Stal Brzeg 1-1 Śląsk Wrocław 27 kwietnia, 15:00
nieznany ? - Artur Łuczkiewicz 7 (k)

Kolejka 8 - 1 maja

Odra Opole 4-0 Śląsk Wrocław 1 maja, 13:00
Dennis Gordzielik ?, ?, Marcin Niemczyk ?, ?
Stal Brzeg 1-1 Stadion Śląski Chorzów 1 maja, 12:00
Adrian Janeczek 19 - Mateusz Morys 7
Gwarek Zabrze 2-0 UKP Zielona Góra 1 maja, 14:00
Tęcza Krosno Odrzańskie 1-3 Zagłębie Lubin 1 maja, 17:00
Kacper Magdziak 49 - Karol Wojtyło 22, Bartosz Roszak 32, Krystian Kaczmarczyk 78

Kolejka 9 - 4-5 maja

Tęcza Krosno Odrzańskie 0-2 Odra Opole 4 maja, 17:00
Kacper Pawlus ?, Dennis Gordzielik ? (k)
Zagłębie Lubin 0-1 Gwarek Zabrze 4 maja, 17:00
Tomasz Olewicz ?
UKP Zielona Góra 2-1 Stal Brzeg 4 maja, 13:00
nieznany 35, 68 - Adrian Janeczek 28
Stadion Śląski Chorzów 2-2 Śląsk Wrocław 4 maja, 17:00
nieznany ?, ? - Patryk Zagórowicz ?, Artur Łuczkiewicz ?

Kolejka 10 - 11-12 maja

UKP Zielona Góra 1-2 Śląsk Wrocław 11 maja, 17:00
nieznany ? - Patryk Drożyński 72, Kornel Góralski 78
Odra Opole 5-1 Stadion Śląski Chorzów 11 maja, 13:00
Sebastian Duda ?, Dawid Płaza ?, Marcin Niemczyk ?, ?, Aleksander Suchan ? - Mateusz Morys 15 (k)
Stal Brzeg 2-3 Zagłębie Lubin 11 maja, 12:00
Tomasz Culic 8, Adrian Janeczek 64 - nieznany 13, 27, 87
Gwarek Zabrze 3-1 Tęcza Krosno Odrzańskie 11 maja, 17:00

Kolejka 11 - 18-19 maja

Gwarek Zabrze 1-1 Odra Opole 18 maja, 14:15
Arkadiusz Czapla ? - Patryk Sowiński ?
Tęcza Krosno Odrzańskie 1-0 Stal Brzeg 18 maja, 17:00
Marcin Piec 80
Zagłębie Lubin 2-0 Śląsk Wrocław 18 maja, 17:00
Marcin Gołębiowski 43, Karol Wojtyło 62
UKP Zielona Góra 1-3 Stadion Śląski Chorzów 18 maja, 11:00
nieznany 75 (k) - Krystian Michalec 38, Mateusz Morys 60, Bartłomiej Bednarz 80

Kolejka 12 - 25-26 maja

UKP Zielona Góra 3-1 Odra Opole 25 maja, 12:00
Stadion Śląski Chorzów 1-0 Zagłębie Lubin 25 maja, 17:00
Mateusz Lubkowicz ?
Śląsk Wrocław 1-0 Tęcza Krosno Odrzańskie 25 maja, 17:00
Patryk Drożyński ?
Stal Brzeg 0-5 Gwarek Zabrze 25 maja, 11:00

Kolejka 13 - 1-2 czerwca

Stal Brzeg 0-2 Odra Opole 1 czerwca, 17:00
Marcin Niemczyk 21, Dennis Gordzielik 32
Gwarek Zabrze 3-2 Śląsk Wrocław 1 czerwca, 17:00
nieznany ?, ?, ? - Daniel Piechno ?, Kornel Góralski ?
Tęcza Krosno Odrzańskie 2-1 Stadion Śląski Chorzów 1 czerwca, 17:00
Marcel Fendor ?, Marcin Piec 31 - nieznany ?
Zagłębie Lubin 1-0 UKP Zielona Góra 8 czerwca, 15:00
w pierwotnym terminie (1 czerwca, 17:00) odwołany z powodu złego stanu boiska

Kolejka 14 - 5 czerwca

Odra Opole 1-0 Zagłębie Lubin 5 czerwca, 17:00
nieznany ?
UKP Zielona Góra 6-1 Tęcza Krosno Odrzańskie 5 czerwca, 17:00
Mariusz Kaczmarczyk 10, Mateusz Pietruszyński 40, Amadeusz Siwy 44, Jakub Babij 52, Aleksy Szczygieł 68, Adrian Topolski 80 - nieznany ?
Stadion Śląski Chorzów 1-3 Gwarek Zabrze 5 czerwca, 17:00
nieznany ? - Marcin Urynowicz ?, ?, Arkadiusz Czapla ?
Śląsk Wrocław 0-0 Stal Brzeg 5 czerwca, 17:00

Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych 2012/2013

Liga Makroregionalna Juniorów Młodszych 2012/2013 (A (Łódzkie, Mazowieckie, Podlaskie, Warmińsko-Mazurskie))
Liga Makroregionalna Juniorów Młodszych 2012/2013 (B (Kujawsko-Pomorskie, Pomorskie, Wielkopolskie, Zachodniopomorskie))
Liga Makroregionalna Juniorów Młodszych 2012/2013 (D (Lubelskie, Małopolskie, Podkarpackie, Świętokrzyskie))

Autor: Paweł Mogielnicki

 

Napisz do nas