[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa okręgowa 2013/2014, grupa: Biała Podlaska
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Grom Kąkolewnica 26 62 20 2 4 81-27 12 0 1 43-7 8 2 3 38-20
2.  Huragan Międzyrzec Podlaski 26 53 16 5 5 81-35 10 2 1 47-12 6 3 4 34-23
3.  ŁKS Łazy 26 51 17 0 9 85-52 9 0 4 52-24 8 0 5 33-28
4.  Janowia Janów Podlaski 26 48 14 6 6 65-46 6 3 4 36-26 8 3 2 29-20
5.  Unia Żabików 26 38 12 2 12 68-66 8 1 4 42-27 4 1 8 26-39
6.  Sokół Adamów 26 37 11 4 11 54-51 6 2 5 34-27 5 2 6 20-24
7.  LZS Dobryń 26 35 10 5 11 55-68 7 1 5 28-26 3 4 6 27-42
8.  Dwernicki Stoczek Łukowski 26 34 10 4 12 46-54 6 4 3 25-21 4 0 9 21-33
9.  Granica Terespol 26 33 10 3 13 57-59 9 1 3 37-18 1 2 10 20-41
10.  Niwa Łomazy 26 31 10 1 15 47-65 6 1 6 21-27 4 0 9 26-38
11.  Orkan Wojcieszków 26 30 9 3 14 51-73 6 1 6 28-31 3 2 8 23-42
12.  Victoria Parczew 26 28 8 4 14 37-54 5 1 7 18-23 3 3 7 19-31
13.  GLKS Rokitno 26 24 6 6 14 43-81 2 4 7 25-49 4 2 7 18-32
14.  Bizon Jeleniec 26 18 5 3 18 34-73 4 3 6 25-25 1 0 12 9-48

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 
 1 Grom Kąkolewnica    1-0 3-1 3-1 8-1 2-1 4-0 2-0 1-0 5-1 7-0 1-2 3-0* 3-0 
 2 Huragan Międzyrzec Podlaski5-3     6-0 2-3 2-2 4-1 7-0 3-0* 1-0 5-0 3-1 4-1 0-0 5-1 
 3 ŁKS Łazy0-4 2-3     3-4 3-2 8-1 7-0 4-0 5-3 5-1 3-4 4-0 5-2 3-0 
 4 Janowia Janów Podlaski5-2 0-0 4-5     3-4 0-0 1-1 2-1 7-2 5-2 4-2 0-3 3-1 2-3 
 5 Unia Żabików2-5 0-4 3-2 1-3     3-1 4-2 3-0 5-1 4-2 1-3 2-2 9-1 5-1 
 6 Sokół Adamów0-0 5-0 2-3 2-4 6-2     0-4 6-0 2-1 1-6 3-3 2-1 0-3* 5-0 
 7 LZS Dobryń0-3* 3-2 1-3 2-4 1-0 1-0     1-5 2-4 2-1 3-0 3-3 2-1 7-0 
 8 Dwernicki Stoczek Łukowski0-2 1-4 2-1 1-1 4-2 1-1 3-3     2-1 2-1 3-0* 2-2 2-3 2-0 
 9 Granica Terespol1-2 0-4 3-0 1-1 3-1 0-2 5-2 3-0*     3-2 5-2 2-1 4-1 7-0 
 10 Niwa Łomazy2-4 2-1 1-2 4-1 0-2 0-4 2-7 1-0 2-2     2-1 2-0 0-1 3-2 
 11 Orkan Wojcieszków1-5 1-4 2-3 0-0 2-3 4-3 1-2 3-2 4-3 4-2     3-0* 0-3* 3-1 
 12 Victoria Parczew3-0 3-7 0-2 0-1 0-4 0-1 2-2 0-2 4-0 0-3* 2-0     3-1 1-0 
 13 GLKS Rokitno0-7 3-3 1-8 0-3 5-2 0-3 2-2 4-8 2-2 0-2 4-4 2-4     2-1 
 14 Bizon Jeleniec1-1 2-2 0-3 1-3 2-1 1-2 4-2 1-3 4-1 2-3 2-3 4-0 1-1     

Kolejka 1 - 18 sierpnia

Victoria Parczew 1-0 Bizon Jeleniec 18 sierpnia, 16:00
Unia Żabików 4-2 LZS Dobryń 18 sierpnia, 16:00
Sokół Adamów 6-0 Dwernicki Stoczek Łukowski 18 sierpnia, 16:00
Orkan Wojcieszków 0-3 GLKS Rokitno 18 sierpnia, 16:00
(wo)
na boisku 4-0; w drużynie gospodarzy wystąpił nieuprawniony zawodnik
Niwa Łomazy 2-2 Granica Terespol 18 sierpnia, 16:00
ŁKS Łazy 0-4 Grom Kąkolewnica 18 sierpnia, 16:00
Janowia Janów Podlaski 0-0 Huragan Międzyrzec Podlaski 18 sierpnia, 16:00

Kolejka 2 - 25 sierpnia

Bizon Jeleniec 2-2 Huragan Międzyrzec Podlaski 25 sierpnia, 16:00
Grom Kąkolewnica 3-1 Janowia Janów Podlaski 25 sierpnia, 16:00
Granica Terespol 3-0 ŁKS Łazy 25 sierpnia, 16:00
GLKS Rokitno 0-2 Niwa Łomazy 25 sierpnia, 16:00
Dwernicki Stoczek Łukowski 3-0 Orkan Wojcieszków 25 sierpnia, 16:00
(wo)
na boisku 2-2; w drużynie gości wystąpił nieuprawniony zawodnik
LZS Dobryń 1-0 Sokół Adamów 25 sierpnia, 16:00
Victoria Parczew 0-4 Unia Żabików 25 sierpnia, 16:00

Kolejka 3 - 1 września

Unia Żabików 5-1 Bizon Jeleniec 1 września, 16:00
Sokół Adamów 2-1 Victoria Parczew 1 września, 16:00
Orkan Wojcieszków 1-2 LZS Dobryń 17 listopada, 12:00
w pierwotnym terminie (1 września, 16:00) odwołany
Niwa Łomazy 1-0 Dwernicki Stoczek Łukowski 1 września, 16:00
ŁKS Łazy 5-2 GLKS Rokitno 1 września, 16:00
Janowia Janów Podlaski 7-2 Granica Terespol 1 września, 16:00
Huragan Międzyrzec Podlaski 5-3 Grom Kąkolewnica 1 września, 16:00

Kolejka 4 - 8 września

Bizon Jeleniec 1-1 Grom Kąkolewnica 8 września, 16:00
Granica Terespol 0-4 Huragan Międzyrzec Podlaski 8 września, 16:00
GLKS Rokitno 0-3 Janowia Janów Podlaski 8 września, 16:00
w Janowie Podlaskim; GLKS gospodarzem
Dwernicki Stoczek Łukowski 2-1 ŁKS Łazy 8 września, 16:00
LZS Dobryń 2-1 Niwa Łomazy 8 września, 16:00
Victoria Parczew 2-0 Orkan Wojcieszków 8 września, 16:00
Unia Żabików 3-1 Sokół Adamów 8 września, 16:00

Kolejka 5 - 15 września

Sokół Adamów 5-0 Bizon Jeleniec 15 września, 16:00
Orkan Wojcieszków 2-3 Unia Żabików 15 września, 16:00
Niwa Łomazy 2-0 Victoria Parczew 15 września, 16:00
ŁKS Łazy 7-0 LZS Dobryń 15 września, 16:00
Janowia Janów Podlaski 2-1 Dwernicki Stoczek Łukowski 15 września, 16:00
Huragan Międzyrzec Podlaski 0-0 GLKS Rokitno 15 września, 16:00
Grom Kąkolewnica 1-0 Granica Terespol 15 września, 16:00

Kolejka 6 - 22 września

Bizon Jeleniec 4-1 Granica Terespol 22 września, 12:00
GLKS Rokitno 0-7 Grom Kąkolewnica 22 września, 15:00
w Janowie Podlaskim
Dwernicki Stoczek Łukowski 1-4 Huragan Międzyrzec Podlaski 22 września, 15:00
LZS Dobryń 2-4 Janowia Janów Podlaski 22 września, 15:00
Victoria Parczew 0-2 ŁKS Łazy 22 września, 15:00
Unia Żabików 4-2 Niwa Łomazy 22 września, 15:00
Sokół Adamów 3-3 Orkan Wojcieszków 22 września, 13:00

Kolejka 7 - 29 września

Orkan Wojcieszków 3-1 Bizon Jeleniec 29 września, 15:00
Niwa Łomazy 0-4 Sokół Adamów 29 września, 15:00
ŁKS Łazy 3-2 Unia Żabików 29 września, 15:00
Janowia Janów Podlaski 0-3 Victoria Parczew 29 września, 15:00
Huragan Międzyrzec Podlaski 7-0 LZS Dobryń 29 września, 15:00
Grom Kąkolewnica 2-0 Dwernicki Stoczek Łukowski 29 września, 15:00
Granica Terespol 4-1 GLKS Rokitno 29 września, 15:00

Kolejka 8 - 6 października

Bizon Jeleniec 1-1 GLKS Rokitno 6 października, 14:00
Dwernicki Stoczek Łukowski 2-1 Granica Terespol 6 października, 14:00
LZS Dobryń 0-3 Grom Kąkolewnica 6 października, 14:00
(wo)
gospodarze nie mieli ważnych badań lekarskich
Victoria Parczew 3-7 Huragan Międzyrzec Podlaski 6 października, 14:00
Unia Żabików 1-3 Janowia Janów Podlaski 6 października, 14:00
Sokół Adamów 2-3 ŁKS Łazy 6 października, 14:00
Orkan Wojcieszków 4-2 Niwa Łomazy 6 października, 14:00

Kolejka 9 - 13 października

Niwa Łomazy 3-2 Bizon Jeleniec 13 października, 15:00
ŁKS Łazy 3-4 Orkan Wojcieszków 12 października, 14:00
Janowia Janów Podlaski 0-0 Sokół Adamów 13 października, 15:00
Huragan Międzyrzec Podlaski 2-2 Unia Żabików 13 października, 15:00
Grom Kąkolewnica 1-2 Victoria Parczew 13 października, 15:00
Granica Terespol 5-2 LZS Dobryń 13 października, 15:00
GLKS Rokitno 4-8 Dwernicki Stoczek Łukowski 13 października, 15:00

Kolejka 10 - 20 października

Bizon Jeleniec 1-3 Dwernicki Stoczek Łukowski 20 października, 15:00
LZS Dobryń 2-1 GLKS Rokitno 20 października, 15:00
Victoria Parczew 4-0 Granica Terespol 20 października, 15:00
Unia Żabików 2-5 Grom Kąkolewnica 20 października, 15:00
Sokół Adamów 5-0 Huragan Międzyrzec Podlaski 20 października, 15:00
Orkan Wojcieszków 0-0 Janowia Janów Podlaski 20 października, 15:00
Niwa Łomazy 1-2 ŁKS Łazy 20 października, 15:00

Kolejka 11 - 27 października

ŁKS Łazy 3-0 Bizon Jeleniec 27 października, 13:00
Janowia Janów Podlaski 5-2 Niwa Łomazy 27 października, 13:00
Huragan Międzyrzec Podlaski 3-1 Orkan Wojcieszków 27 października, 13:00
Grom Kąkolewnica 2-1 Sokół Adamów 27 października, 14:00
Granica Terespol 3-1 Unia Żabików 27 października, 14:00
GLKS Rokitno 2-4 Victoria Parczew 27 października, 13:00
w Zalesiu
Dwernicki Stoczek Łukowski 3-3 LZS Dobryń 27 października, 14:00

Kolejka 12 - 3 listopada

Bizon Jeleniec 4-2 LZS Dobryń 3 listopada, 14:00
Victoria Parczew 0-2 Dwernicki Stoczek Łukowski 3 listopada, 13:00
Unia Żabików 9-1 GLKS Rokitno 3 listopada, 13:00
Sokół Adamów 2-1 Granica Terespol 3 listopada, 14:00
Orkan Wojcieszków 1-5 Grom Kąkolewnica 3 listopada, 13:00
Niwa Łomazy 2-1 Huragan Międzyrzec Podlaski 3 listopada, 14:00
ŁKS Łazy 3-4 Janowia Janów Podlaski 3 listopada, 13:00

Kolejka 13 - 10 listopada

Janowia Janów Podlaski 2-3 Bizon Jeleniec 10 listopada, 13:00
Huragan Międzyrzec Podlaski 6-0 ŁKS Łazy 10 listopada, 14:00
Grom Kąkolewnica 5-1 Niwa Łomazy 10 listopada, 14:00
Granica Terespol 5-2 Orkan Wojcieszków 10 listopada, 13:00
GLKS Rokitno 0-3 Sokół Adamów 10 listopada, 13:00
w Zalesiu
Dwernicki Stoczek Łukowski 4-2 Unia Żabików 10 listopada, 13:00
LZS Dobryń 3-3 Victoria Parczew 10 listopada, 13:00

Kolejka 14 - 6 kwietnia

Bizon Jeleniec 4-0 Victoria Parczew 6 kwietnia, 16:00
LZS Dobryń 1-0 Unia Żabików 6 kwietnia, 16:00
Dwernicki Stoczek Łukowski 1-1 Sokół Adamów 6 kwietnia, 16:00
GLKS Rokitno 4-4 Orkan Wojcieszków 6 kwietnia, 16:00
w Zalesiu
Granica Terespol 3-2 Niwa Łomazy 6 kwietnia, 16:00
Grom Kąkolewnica 3-1 ŁKS Łazy 6 kwietnia, 16:00
Huragan Międzyrzec Podlaski 2-3 Janowia Janów Podlaski 6 kwietnia, 16:00

Kolejka 15 - 13 kwietnia

Huragan Międzyrzec Podlaski 5-1 Bizon Jeleniec 13 kwietnia, 16:00
Janowia Janów Podlaski 5-2 Grom Kąkolewnica 13 kwietnia, 16:00
ŁKS Łazy 5-3 Granica Terespol 13 kwietnia, 16:00
Niwa Łomazy 0-1 GLKS Rokitno 13 kwietnia, 16:00
Orkan Wojcieszków 3-2 Dwernicki Stoczek Łukowski 13 kwietnia, 16:00
Sokół Adamów 0-4 LZS Dobryń 13 kwietnia, 16:00
Unia Żabików 2-2 Victoria Parczew 13 kwietnia, 16:00

Kolejka 16 - 27 kwietnia

Bizon Jeleniec 2-1 Unia Żabików 27 kwietnia, 14:00
Victoria Parczew 0-1 Sokół Adamów 27 kwietnia, 16:00
LZS Dobryń 3-0 Orkan Wojcieszków 27 kwietnia, 16:00
Dwernicki Stoczek Łukowski 2-1 Niwa Łomazy 27 kwietnia, 16:00
GLKS Rokitno 1-8 ŁKS Łazy 27 kwietnia, 16:00
w Zalesiu
Granica Terespol 1-1 Janowia Janów Podlaski 27 kwietnia, 16:00
Grom Kąkolewnica 1-0 Huragan Międzyrzec Podlaski 27 kwietnia, 16:00

Kolejka 17 - 1 maja

Grom Kąkolewnica 3-0 Bizon Jeleniec 1 maja, 16:00
Huragan Międzyrzec Podlaski 1-0 Granica Terespol 1 maja, 16:00
Janowia Janów Podlaski 3-1 GLKS Rokitno 1 maja, 16:00
ŁKS Łazy 4-0 Dwernicki Stoczek Łukowski 1 maja, 16:00
Niwa Łomazy 2-7 LZS Dobryń 1 maja, 16:00
Orkan Wojcieszków 3-0 Victoria Parczew 1 maja, 14:00
(wo)
na boisku 2-6; w drużynie gości wystąpił nieuprawniony zawodnik - Adrian Kozłowski
Sokół Adamów 6-2 Unia Żabików 1 maja, 16:00

Kolejka 18 - 4 maja

Bizon Jeleniec 1-2 Sokół Adamów 4 maja, 16:00
Unia Żabików 1-3 Orkan Wojcieszków 4 maja, 16:00
Victoria Parczew 0-3 Niwa Łomazy 4 maja, 16:00
(wo)
na boisku 2-1; w drużynie gospodarzy wystąpił nieuprawniony zawodnik - Adrian Kozłowski
LZS Dobryń 1-3 ŁKS Łazy 4 maja, 16:00
Dwernicki Stoczek Łukowski 1-1 Janowia Janów Podlaski 4 maja, 16:00
GLKS Rokitno 3-3 Huragan Międzyrzec Podlaski 4 maja, 16:00
w Zalesiu
Granica Terespol 1-2 Grom Kąkolewnica 4 maja, 16:00

Kolejka 19 - 11 maja

Granica Terespol 7-0 Bizon Jeleniec 11 maja, 16:00
Grom Kąkolewnica 3-0 GLKS Rokitno 11 maja, 16:00
(wo)
na boisku 0-0; w drużynie gości wystąpił nieuprawniony zawodnik
Huragan Międzyrzec Podlaski 3-0 Dwernicki Stoczek Łukowski 10 maja, 16:00
(wo)
goście nie dojechali
Janowia Janów Podlaski 1-1 LZS Dobryń 11 maja, 16:00
ŁKS Łazy 4-0 Victoria Parczew 11 maja, 16:00
Niwa Łomazy 0-2 Unia Żabików 11 maja, 16:00
Orkan Wojcieszków 4-3 Sokół Adamów 11 maja, 16:00

Kolejka 20 - 18 maja

Bizon Jeleniec 2-3 Orkan Wojcieszków 18 maja, 16:00
Sokół Adamów 1-6 Niwa Łomazy 18 maja, 16:00
Unia Żabików 3-2 ŁKS Łazy 17 maja, 16:00
Victoria Parczew 0-1 Janowia Janów Podlaski 18 maja, 16:00
LZS Dobryń 3-2 Huragan Międzyrzec Podlaski 18 maja, 16:00
Dwernicki Stoczek Łukowski 0-2 Grom Kąkolewnica 18 maja, 16:00
GLKS Rokitno 2-2 Granica Terespol 18 maja, 16:00
w Zalesiu

Kolejka 21 - 25 maja

GLKS Rokitno 2-1 Bizon Jeleniec 25 maja, 16:00
Granica Terespol 3-0 Dwernicki Stoczek Łukowski 25 maja, 16:00
(wo)
na boisku 1-1; zawodnik drużyny gości nie posiadał dokumentu tożsamości
Grom Kąkolewnica 4-0 LZS Dobryń 25 maja, 16:00
Huragan Międzyrzec Podlaski 4-1 Victoria Parczew 25 maja, 16:00
Janowia Janów Podlaski 3-4 Unia Żabików 25 maja, 17:00
ŁKS Łazy 8-1 Sokół Adamów 25 maja, 13:00
Niwa Łomazy 2-1 Orkan Wojcieszków 25 maja, 16:00

Kolejka 22 - 1 czerwca

Bizon Jeleniec 2-3 Niwa Łomazy 1 czerwca, 16:00
Orkan Wojcieszków 2-3 ŁKS Łazy 1 czerwca, 13:00
w Serokomli
Sokół Adamów 2-4 Janowia Janów Podlaski 1 czerwca, 16:00
Unia Żabików 0-4 Huragan Międzyrzec Podlaski 1 czerwca, 16:00
Victoria Parczew 3-0 Grom Kąkolewnica 1 czerwca, 17:00
LZS Dobryń 2-4 Granica Terespol 1 czerwca, 16:00
Dwernicki Stoczek Łukowski 2-3 GLKS Rokitno 1 czerwca, 16:00

Kolejka 23 - 8 czerwca

Dwernicki Stoczek Łukowski 2-0 Bizon Jeleniec 8 czerwca, 16:00
GLKS Rokitno 2-2 LZS Dobryń 8 czerwca, 16:00
w Zalesiu
Granica Terespol 2-1 Victoria Parczew 8 czerwca, 16:00
Grom Kąkolewnica 8-1 Unia Żabików 8 czerwca, 16:00
Huragan Międzyrzec Podlaski 4-1 Sokół Adamów 8 czerwca, 16:00
Janowia Janów Podlaski 4-2 Orkan Wojcieszków 11 czerwca, 18:00
w pierwotnym terminie (8 czerwca, 16:00) goście nie dojechali na mecz z powodu awarii autokaru
ŁKS Łazy 5-1 Niwa Łomazy 8 czerwca, 16:00

Kolejka 24 - 15 czerwca

Bizon Jeleniec 0-3 ŁKS Łazy 15 czerwca, 16:00
Niwa Łomazy 4-1 Janowia Janów Podlaski 15 czerwca, 16:00
Orkan Wojcieszków 1-4 Huragan Międzyrzec Podlaski 15 czerwca, 16:00
Sokół Adamów 0-0 Grom Kąkolewnica 15 czerwca, 16:00
Unia Żabików 5-1 Granica Terespol 15 czerwca, 16:00
Victoria Parczew 3-1 GLKS Rokitno 15 czerwca, 18:00
LZS Dobryń 1-5 Dwernicki Stoczek Łukowski 15 czerwca, 16:00

Kolejka 25 - 19 czerwca

LZS Dobryń 7-0 Bizon Jeleniec 19 czerwca, 17:00
Dwernicki Stoczek Łukowski 2-2 Victoria Parczew 19 czerwca, 17:00
GLKS Rokitno 5-2 Unia Żabików 19 czerwca, 17:00
w Zalesiu
Granica Terespol 0-2 Sokół Adamów 19 czerwca, 15:00
Grom Kąkolewnica 7-0 Orkan Wojcieszków 19 czerwca, 17:00
Huragan Międzyrzec Podlaski 5-0 Niwa Łomazy 19 czerwca, 14:00
Janowia Janów Podlaski 4-5 ŁKS Łazy 19 czerwca, 17:00

Kolejka 26 - 22 czerwca

Bizon Jeleniec 1-3 Janowia Janów Podlaski 22 czerwca, 16:00
ŁKS Łazy 2-3 Huragan Międzyrzec Podlaski 22 czerwca, 16:00
Niwa Łomazy 2-4 Grom Kąkolewnica 22 czerwca, 15:00
Orkan Wojcieszków 4-3 Granica Terespol 22 czerwca, 16:00
Sokół Adamów 0-3 GLKS Rokitno 22 czerwca, 15:00
(wo)
w Krzywdzie / na boisku 2-1
Unia Żabików 3-0 Dwernicki Stoczek Łukowski 22 czerwca, 16:00
Victoria Parczew 2-2 LZS Dobryń 22 czerwca, 16:00

IV liga 2013/2014 (lubelska)

Klasa okręgowa 2013/2014 (Chełm)
Klasa okręgowa 2013/2014 (Lublin)
Klasa okręgowa 2013/2014 (Zamość)

Klasa A 2013/2014 (Biała Podlaska)

Autor: Damian Gnutek
Kontakt: lubelskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas