[ Strona główna ]

REKLAMA

Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 MPJM
 
REKLAMA
 
 PZPN
RSSSF
 
REKLAMA
 

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

REKLAMA

Klasa okręgowa 2013/2014, grupa: Zamość
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Kryształ Werbkowice 30 76 25 1 4 98-27 11 1 3 50-13 14 0 1 48-14
2.  Unia Hrubieszów 30 72 23 3 4 106-28 10 2 3 51-17 13 1 1 55-11
3.  Grom Różaniec 30 69 22 3 5 98-33 9 1 5 54-23 13 2 0 44-10
4.  Huczwa Tyszowce 30 64 21 1 8 89-35 10 1 4 41-17 11 0 4 48-18
5.  Victoria Łukowa/Chmielek 30 56 18 2 10 71-39 11 0 4 44-13 7 2 6 27-26
6.  Ostoja Skierbieszów 30 49 14 7 9 59-46 7 5 3 31-21 7 2 6 28-25
7.  Korona Łaszczów 30 46 13 7 10 65-43 8 3 4 39-20 5 4 6 26-23
8.  Sparta Łabunie 30 45 13 6 11 53-65 6 4 5 30-28 7 2 6 23-37 2 4 1 1 0 4-3
9.  Sokół Zwierzyniec 30 45 13 6 11 64-56 6 4 5 31-28 7 2 6 33-28 2 1 0 1 1 3-4
10.  Sparta Wożuczyn 30 38 11 5 14 58-69 6 2 7 29-32 5 3 7 29-37
11.  Igros Krasnobród 30 34 9 7 14 59-53 5 3 7 30-28 4 4 7 29-25
12.  Olimpia Miączyn 30 33 9 6 15 56-88 6 2 7 33-42 3 4 8 23-46
13.  Orkan Bełżec 30 25 8 1 21 57-120 6 0 9 27-39 2 1 12 30-81
14.  Cosmos Józefów 30 23 7 2 21 48-86 5 1 9 30-43 2 1 12 18-43
15.  Aleksandria Aleksandrów 30 13 3 4 23 30-110 3 1 11 17-51 0 3 12 13-59
16.  Huragan Hrubieszów 30 1 0 1 29 25-138 0 1 14 16-68 0 0 15 9-70

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16 
 1 Kryształ Werbkowice    0-2 0-2 3-0* 3-1 2-0 5-1 1-3 4-0 3-0 1-1 6-2 8-1 2-0 3-0 9-0 
 2 Unia Hrubieszów2-3     1-5 1-4 2-0 3-1 1-1 6-0 2-0 6-0 2-2 3-0* 6-0 2-0 5-1 9-0 
 3 Grom Różaniec0-4 2-3     3-2 0-1 4-2 4-0 6-0 0-1 0-4 3-3 5-0 12-0 4-2 8-1 3-0* 
 4 Huczwa Tyszowce3-1 0-4 0-3     1-3 1-2 1-0 5-1 8-0 4-0 3-0 1-0 4-0 3-0 1-1 6-2 
 5 Victoria Łukowa/Chmielek1-2 1-3 0-2 0-2     2-0 3-0 6-1 1-0 4-1 1-0 8-1 5-0 4-0 4-0 4-1 
 6 Ostoja Skierbieszów1-3 2-1 1-2 0-5 4-2     1-1 1-1 2-2 5-0 4-2 1-1 4-1 0-0 4-0 1-0 
 7 Korona Łaszczów0-4 1-2 1-1 0-5 3-0 1-1     0-1 2-1 0-0 1-0 4-1 9-3 4-0 3-1 10-0 
 8 Sparta Łabunie0-3 0-3 0-1 3-2 1-5 2-4 0-0     2-2 2-2 3-0* 5-1 4-4 2-1 2-0 4-0 
 9 Sokół Zwierzyniec1-4 1-3 2-2 1-7 0-0 2-1 2-0 1-2     4-4 0-0 1-3 5-0 4-1 3-0 4-1 
 10 Sparta Wożuczyn0-1 0-4 2-3 0-2 2-2 2-1 1-0 2-3 4-1     0-3 2-2 3-2 1-6 7-2 3-0* 
 11 Igros Krasnobród1-2 1-1 0-3 0-1 1-2 2-2 1-4 4-0 1-4 2-0     0-2 4-1 3-2 3-3 7-1 
 12 Olimpia Miączyn1-4 1-9 2-3 3-2 2-3 1-4 2-2 0-0 0-2 3-2 2-4     4-2 6-3 4-1 2-1 
 13 Orkan Bełżec0-1 0-7 0-4 2-3 1-2 1-3 1-6 5-2 0-5 1-2 2-1 5-2     3-0* 3-0 3-1 
 14 Cosmos Józefów1-5 0-2 0-6 0-3 2-1 1-3 0-4 0-3* 0-5 0-3* 3-1 3-3 10-1     7-1 3-2 
 15 Aleksandria Aleksandrów1-3 1-9 0-3 2-8 2-1 1-2 0-2 0-2 1-7 0-5 0-3 2-2 2-4 3-0*     2-0 
 16 Huragan Hrubieszów2-8 1-2 1-4 0-2 2-4 0-2 1-5 0-4 1-3 3-6 0-9 0-3 1-11 2-3 2-2     

REKLAMA

Kolejka 1 - 10-11 sierpnia

Korona Łaszczów 1-2 Unia Hrubieszów 11 sierpnia, 14:00
Ostoja Skierbieszów 0-5 Huczwa Tyszowce 10 sierpnia, 17:30
Huragan Hrubieszów 0-3 Olimpia Miączyn 10 sierpnia, 15:00
w Nieledwi
Cosmos Józefów 10-1 Orkan Bełżec 4 września, 16:30
w pierwotnym terminie (11 sierpnia, 16:00) goście nie dojechali
Igros Krasnobród 4-0 Sparta Łabunie 11 sierpnia, 17:00
Sokół Zwierzyniec 3-0 Aleksandria Aleksandrów 11 sierpnia, 17:00
Victoria Łukowa/Chmielek 0-2 Grom Różaniec 10 sierpnia, 17:00
Sparta Wożuczyn 0-1 Kryształ Werbkowice 11 sierpnia, 16:00

Kolejka 2 - 15 sierpnia

Unia Hrubieszów 2-3 Kryształ Werbkowice 15 sierpnia, 17:00
Grom Różaniec 0-4 Sparta Wożuczyn 15 sierpnia, 17:00
Aleksandria Aleksandrów 2-1 Victoria Łukowa/Chmielek 15 sierpnia, 17:00
Sparta Łabunie 2-2 Sokół Zwierzyniec 15 sierpnia, 17:00
Orkan Bełżec 2-1 Igros Krasnobród 15 sierpnia, 17:00
Olimpia Miączyn 6-3 Cosmos Józefów 15 sierpnia, 15:00
Huczwa Tyszowce 6-2 Huragan Hrubieszów 15 sierpnia, 17:00
Korona Łaszczów 1-1 Ostoja Skierbieszów 15 sierpnia, 14:00

Kolejka 3 - 17-18 sierpnia

Ostoja Skierbieszów 2-1 Unia Hrubieszów 18 sierpnia, 17:00
Huragan Hrubieszów 1-5 Korona Łaszczów 17 sierpnia, 16:00
w Nieledwi
Cosmos Józefów 0-3 Huczwa Tyszowce 18 sierpnia, 17:00
w Długim Kącie
Igros Krasnobród 0-2 Olimpia Miączyn 18 sierpnia, 17:00
Sokół Zwierzyniec 5-0 Orkan Bełżec 18 sierpnia, 17:00
Sparta Wożuczyn 7-2 Aleksandria Aleksandrów 18 sierpnia, 16:00
Kryształ Werbkowice 0-2 Grom Różaniec 18 sierpnia, 17:00
Sparta Łabunie 1-5 Victoria Łukowa/Chmielek 18 sierpnia, 17:00

Kolejka 4 - 24-25 sierpnia

Unia Hrubieszów 1-5 Grom Różaniec 25 sierpnia, 16:00
Aleksandria Aleksandrów 1-3 Kryształ Werbkowice 24 sierpnia, 13:00
Orkan Bełżec 1-2 Victoria Łukowa/Chmielek 25 sierpnia, 17:00
Olimpia Miączyn 0-2 Sokół Zwierzyniec 25 sierpnia, 17:00
Huczwa Tyszowce 3-0 Igros Krasnobród 25 sierpnia, 17:00
Korona Łaszczów 4-0 Cosmos Józefów 25 sierpnia, 14:00
Ostoja Skierbieszów 1-0 Huragan Hrubieszów 25 sierpnia, 17:00
Sparta Wożuczyn 2-3 Sparta Łabunie 25 sierpnia, 16:00

Kolejka 5 - 31 sierpnia-1 września

Huragan Hrubieszów 1-2 Unia Hrubieszów 1 września, 17:00
w Nieledwi
Cosmos Józefów 1-3 Ostoja Skierbieszów 1 września, 17:00
Igros Krasnobród 1-4 Korona Łaszczów 1 września, 17:00
Sokół Zwierzyniec 1-7 Huczwa Tyszowce 1 września, 14:00
Victoria Łukowa/Chmielek 8-1 Olimpia Miączyn 31 sierpnia, 17:00
Sparta Wożuczyn 3-2 Orkan Bełżec 1 września, 15:00
Kryształ Werbkowice 1-3 Sparta Łabunie 1 września, 17:00
Grom Różaniec 8-1 Aleksandria Aleksandrów 1 września, 16:00

Kolejka 6 - 7-8 września

Unia Hrubieszów 5-1 Aleksandria Aleksandrów 8 września, 16:00
Sparta Łabunie 0-1 Grom Różaniec 8 września, 16:00
Orkan Bełżec 0-1 Kryształ Werbkowice 8 września, 16:00
Olimpia Miączyn 3-2 Sparta Wożuczyn 7 września, 17:00
Huczwa Tyszowce 1-3 Victoria Łukowa/Chmielek 8 września, 17:00
Korona Łaszczów 2-1 Sokół Zwierzyniec 8 września, 14:00
Ostoja Skierbieszów 4-2 Igros Krasnobród 8 września, 17:00
Huragan Hrubieszów 2-3 Cosmos Józefów 7 września, 16:00
w Nieledwi

Kolejka 7 - 14-15 września

Cosmos Józefów 0-2 Unia Hrubieszów 15 września, 17:00
Igros Krasnobród 7-1 Huragan Hrubieszów 15 września, 16:00
Sokół Zwierzyniec 2-1 Ostoja Skierbieszów 15 września, 16:00
Victoria Łukowa/Chmielek 3-0 Korona Łaszczów 15 września, 16:00
Kryształ Werbkowice 6-2 Olimpia Miączyn 15 września, 17:00
Grom Różaniec 12-0 Orkan Bełżec 15 września, 16:00
Aleksandria Aleksandrów 0-2 Sparta Łabunie 15 września, 16:00
Huczwa Tyszowce 4-0 Sparta Wożuczyn 15 września, 15:00

Kolejka 8 - 21-22 września

Unia Hrubieszów 6-0 Sparta Łabunie 22 września, 16:00
Orkan Bełżec 3-0 Aleksandria Aleksandrów 22 września, 16:00
Olimpia Miączyn 2-3 Grom Różaniec 22 września, 15:00
Huczwa Tyszowce 3-1 Kryształ Werbkowice 22 września, 16:00
Korona Łaszczów 0-0 Sparta Wożuczyn 22 września, 14:00
Ostoja Skierbieszów 4-2 Victoria Łukowa/Chmielek 22 września, 16:00
Huragan Hrubieszów 1-3 Sokół Zwierzyniec 21 września, 16:00
w Nieledwi
Cosmos Józefów 3-1 Igros Krasnobród 22 września, 16:00

Kolejka 9 - 28-29 września

Igros Krasnobród 1-1 Unia Hrubieszów 29 września, 16:00
Sokół Zwierzyniec 4-1 Cosmos Józefów 29 września, 16:00
Victoria Łukowa/Chmielek 4-1 Huragan Hrubieszów 29 września, 15:00
Sparta Wożuczyn 2-1 Ostoja Skierbieszów 29 września, 15:00
Kryształ Werbkowice 5-1 Korona Łaszczów 29 września, 16:00
Grom Różaniec 3-2 Huczwa Tyszowce 29 września, 13:00
Aleksandria Aleksandrów 2-2 Olimpia Miączyn 29 września, 16:00
Sparta Łabunie 4-4 Orkan Bełżec 29 września, 15:00

Kolejka 10 - 5-6 października

Unia Hrubieszów 6-0 Orkan Bełżec 6 października, 15:00
Olimpia Miączyn 0-0 Sparta Łabunie 6 października, 15:00
Huczwa Tyszowce 1-1 Aleksandria Aleksandrów 6 października, 14:00
Korona Łaszczów 1-1 Grom Różaniec 6 października, 14:00
Ostoja Skierbieszów 1-3 Kryształ Werbkowice 6 października, 15:00
Huragan Hrubieszów 3-6 Sparta Wożuczyn 6 października, 16:00
w Nieledwi
Cosmos Józefów 2-1 Victoria Łukowa/Chmielek 6 października, 16:00
w Długim Kącie
Igros Krasnobród 1-4 Sokół Zwierzyniec 6 października, 14:00

Kolejka 11 - 12-13 października

Sokół Zwierzyniec 1-3 Unia Hrubieszów 13 października, 15:00
Victoria Łukowa/Chmielek 1-0 Igros Krasnobród 13 października, 13:00
Sparta Wożuczyn 1-6 Cosmos Józefów 13 października, 14:00
Kryształ Werbkowice 9-0 Huragan Hrubieszów 13 października, 16:00
Grom Różaniec 4-2 Ostoja Skierbieszów 13 października, 14:00
Aleksandria Aleksandrów 0-2 Korona Łaszczów 13 października, 15:00
Sparta Łabunie 3-2 Huczwa Tyszowce 13 października, 15:00
Orkan Bełżec 5-2 Olimpia Miączyn 13 października, 15:00

Kolejka 12 - 19-20 października

Unia Hrubieszów 3-0 Olimpia Miączyn 20 października, 15:00
(wo)
goście nie dojechali
Huczwa Tyszowce 4-0 Orkan Bełżec 20 października, 13:00
Korona Łaszczów 0-1 Sparta Łabunie 20 października, 14:00
Ostoja Skierbieszów 4-0 Aleksandria Aleksandrów 20 października, 14:00
Huragan Hrubieszów 1-4 Grom Różaniec 20 października, 15:00
w Nieledwi
Cosmos Józefów 1-5 Kryształ Werbkowice 20 października, 15:00
w Długim Kącie
Igros Krasnobród 2-0 Sparta Wożuczyn 20 października, 14:00
Sokół Zwierzyniec 0-0 Victoria Łukowa/Chmielek 20 października, 15:00

Kolejka 13 - 26-27 października

Victoria Łukowa/Chmielek 1-3 Unia Hrubieszów 27 października, 14:00
Sparta Wożuczyn 4-1 Sokół Zwierzyniec 27 października, 14:00
Kryształ Werbkowice 1-1 Igros Krasnobród 27 października, 14:00
Grom Różaniec 4-2 Cosmos Józefów 27 października, 13:00
Aleksandria Aleksandrów 2-0 Huragan Hrubieszów 27 października, 14:00
Sparta Łabunie 2-4 Ostoja Skierbieszów 27 października, 14:00
Orkan Bełżec 1-6 Korona Łaszczów 27 października, 14:00
Olimpia Miączyn 3-2 Huczwa Tyszowce 27 października, 14:00

Kolejka 14 - 2-3 listopada

Unia Hrubieszów 1-4 Huczwa Tyszowce 3 listopada, 14:00
Korona Łaszczów 4-1 Olimpia Miączyn 3 listopada, 13:00
Ostoja Skierbieszów 4-1 Orkan Bełżec 3 listopada, 14:00
Huragan Hrubieszów 0-4 Sparta Łabunie 3 listopada, 14:00
w Nieledwi
Cosmos Józefów 7-1 Aleksandria Aleksandrów 3 listopada, 14:00
Igros Krasnobród 0-3 Grom Różaniec 3 listopada, 13:00
Sokół Zwierzyniec 1-4 Kryształ Werbkowice 3 listopada, 14:00
Victoria Łukowa/Chmielek 4-1 Sparta Wożuczyn 3 listopada, 13:00

Kolejka 15 - 9-10 listopada

Sparta Wożuczyn 0-4 Unia Hrubieszów 9 listopada, 13:00
Kryształ Werbkowice 3-1 Victoria Łukowa/Chmielek 10 listopada, 13:30
Grom Różaniec 0-1 Sokół Zwierzyniec 9 listopada, 13:00
Aleksandria Aleksandrów 0-3 Igros Krasnobród 9 listopada, 13:00
Sparta Łabunie 2-1 Cosmos Józefów 10 listopada, 13:00
Orkan Bełżec 3-1 Huragan Hrubieszów 9 listopada, 13:00
Olimpia Miączyn 1-4 Ostoja Skierbieszów 9 listopada, 13:30
Huczwa Tyszowce 1-0 Korona Łaszczów 11 listopada, 13:00

Kolejka 16 - 22-23 marca

Unia Hrubieszów 1-1 Korona Łaszczów 23 marca, 14:00
Huczwa Tyszowce 1-2 Ostoja Skierbieszów 23 marca, 14:00
Olimpia Miączyn 2-1 Huragan Hrubieszów 23 marca, 14:00
Orkan Bełżec 3-0 Cosmos Józefów 23 marca, 15:00
(wo)
na boisku 1-0; w drużynie gości wystąpił nieuprawniony zawodnik
Sparta Łabunie 3-0 Igros Krasnobród 22 marca, 15:00
(wo)
na boisku 0-3; w drużynie gości na boisku przebywała zbyt mała liczba młodzieżowców
Aleksandria Aleksandrów 1-7 Sokół Zwierzyniec 23 marca, 15:00
Grom Różaniec 0-1 Victoria Łukowa/Chmielek 23 marca, 15:00
Kryształ Werbkowice 3-0 Sparta Wożuczyn 23 marca, 15:00

Kolejka 17 - 29-30 marca

Kryształ Werbkowice 0-2 Unia Hrubieszów 30 marca, 12:00
Sparta Wożuczyn 2-3 Grom Różaniec 30 marca, 15:00
Victoria Łukowa/Chmielek 4-0 Aleksandria Aleksandrów 30 marca, 15:00
Sokół Zwierzyniec 1-2 Sparta Łabunie 30 marca, 15:00
Igros Krasnobród 4-1 Orkan Bełżec 30 marca, 15:00
Cosmos Józefów 3-3 Olimpia Miączyn 30 marca, 15:00
Huragan Hrubieszów 0-2 Huczwa Tyszowce 30 marca, 15:00
w Nieledwi
Ostoja Skierbieszów 1-1 Korona Łaszczów 30 marca, 15:00

Kolejka 18 - 5-6 kwietnia

Victoria Łukowa/Chmielek 6-1 Sparta Łabunie 6 kwietnia, 16:00
Unia Hrubieszów 3-1 Ostoja Skierbieszów 6 kwietnia, 14:00
Korona Łaszczów 10-0 Huragan Hrubieszów 6 kwietnia, 14:00
Huczwa Tyszowce 3-0 Cosmos Józefów 6 kwietnia, 15:00
Olimpia Miączyn 2-4 Igros Krasnobród 6 kwietnia, 14:00
Orkan Bełżec 0-5 Sokół Zwierzyniec 6 kwietnia, 14:00
Aleksandria Aleksandrów 0-5 Sparta Wożuczyn 6 kwietnia, 15:00
Grom Różaniec 0-4 Kryształ Werbkowice 6 kwietnia, 16:00

Kolejka 19 - 12-13 kwietnia

Sparta Łabunie 2-2 Sparta Wożuczyn 13 kwietnia, 15:00
Grom Różaniec 2-3 Unia Hrubieszów 13 kwietnia, 16:00
Kryształ Werbkowice 3-0 Aleksandria Aleksandrów 13 kwietnia, 15:00
Victoria Łukowa/Chmielek 5-0 Orkan Bełżec 13 kwietnia, 16:00
Sokół Zwierzyniec 1-3 Olimpia Miączyn 13 kwietnia, 15:00
Igros Krasnobród 0-1 Huczwa Tyszowce 13 kwietnia, 16:00
Cosmos Józefów 0-4 Korona Łaszczów 13 kwietnia, 16:00
Huragan Hrubieszów 0-2 Ostoja Skierbieszów 12 kwietnia, 15:00
w Nieledwi

Kolejka 20 - 19 kwietnia

Unia Hrubieszów 9-0 Huragan Hrubieszów 17 kwietnia, 15:00
Ostoja Skierbieszów 0-0 Cosmos Józefów 19 kwietnia, 12:00
Korona Łaszczów 1-0 Igros Krasnobród 16 kwietnia, 17:00
Huczwa Tyszowce 8-0 Sokół Zwierzyniec 19 kwietnia, 12:00
Olimpia Miączyn 2-3 Victoria Łukowa/Chmielek 19 kwietnia, 11:00
Orkan Bełżec 1-2 Sparta Wożuczyn 19 kwietnia, 13:00
Sparta Łabunie 0-3 Kryształ Werbkowice 16 kwietnia, 17:00
Aleksandria Aleksandrów 0-3 Grom Różaniec 19 kwietnia, 12:00
w Tarnogrodzie

Kolejka 21 - 26-27 kwietnia

Aleksandria Aleksandrów 1-9 Unia Hrubieszów 27 kwietnia, 16:00
w Tarnogrodzie
Grom Różaniec 6-0 Sparta Łabunie 27 kwietnia, 16:00
Kryształ Werbkowice 8-1 Orkan Bełżec 27 kwietnia, 16:00
Sparta Wożuczyn 2-2 Olimpia Miączyn 27 kwietnia, 17:00
Victoria Łukowa/Chmielek 0-2 Huczwa Tyszowce 26 kwietnia, 13:00
Sokół Zwierzyniec 2-0 Korona Łaszczów 27 kwietnia, 16:00
Igros Krasnobród 2-2 Ostoja Skierbieszów 27 kwietnia, 16:00
Cosmos Józefów 3-2 Huragan Hrubieszów 27 kwietnia, 16:00
w Długim Kącie

Kolejka 22 - 3-4 maja

Sparta Wożuczyn 0-2 Huczwa Tyszowce 4 maja, 17:00
Unia Hrubieszów 2-0 Cosmos Józefów 3 maja, 17:30
Huragan Hrubieszów 0-9 Igros Krasnobród 3 maja, 15:00
w Nieledwi / mecz przerwany po I połowie przy stanie 0-9 z powodu zdekompletowania drużyny gospodarzy / uznano wynik z boiska
Ostoja Skierbieszów 2-2 Sokół Zwierzyniec 1 maja, 14:00
Korona Łaszczów 3-0 Victoria Łukowa/Chmielek 3 maja, 14:00
Olimpia Miączyn 1-4 Kryształ Werbkowice 4 maja, 16:00
Orkan Bełżec 0-4 Grom Różaniec 3 maja, 15:00
Sparta Łabunie 2-0 Aleksandria Aleksandrów 4 maja, 14:00

Kolejka 23 - 10-11 maja

Sparta Łabunie 0-3 Unia Hrubieszów 10 maja, 17:00
Aleksandria Aleksandrów 2-4 Orkan Bełżec 11 maja, 16:00
w Tarnogrodzie
Grom Różaniec 5-0 Olimpia Miączyn 11 maja, 16:00
Kryształ Werbkowice 3-0 Huczwa Tyszowce 11 maja, 16:00
(wo)
na boisku 2-0; udział nieuprawnionego do gry zawodnika
Sparta Wożuczyn 1-0 Korona Łaszczów 11 maja, 17:00
Victoria Łukowa/Chmielek 2-0 Ostoja Skierbieszów 11 maja, 16:00
Sokół Zwierzyniec 4-1 Huragan Hrubieszów 11 maja, 16:00
Igros Krasnobród 3-2 Cosmos Józefów 11 maja, 17:00

Kolejka 24 - 17-18 maja

Unia Hrubieszów 2-2 Igros Krasnobród 18 maja, 15:00
Cosmos Józefów 0-5 Sokół Zwierzyniec 18 maja, 16:00
Huragan Hrubieszów 2-4 Victoria Łukowa/Chmielek 17 maja, 16:00
Ostoja Skierbieszów 5-0 Sparta Wożuczyn 11 czerwca, 18:00
w pierwotnym terminie (17 maja, 17:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Korona Łaszczów 0-4 Kryształ Werbkowice 4 czerwca, 17:00
w pierwotnym terminie (18 maja, 14:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Huczwa Tyszowce 0-3 Grom Różaniec 18 maja, 16:00
Olimpia Miączyn 4-1 Aleksandria Aleksandrów 18 maja, 16:00
Orkan Bełżec 5-2 Sparta Łabunie 18 maja, 16:00

Kolejka 25 - 24-25 maja

Orkan Bełżec 0-7 Unia Hrubieszów 28 maja, 17:30
Sparta Łabunie 5-1 Olimpia Miączyn 25 maja, 17:00
Aleksandria Aleksandrów 2-8 Huczwa Tyszowce 25 maja, 17:00
Grom Różaniec 4-0 Korona Łaszczów 25 maja, 17:00
Kryształ Werbkowice 2-0 Ostoja Skierbieszów 25 maja, 16:00
Sparta Wożuczyn 3-0 Huragan Hrubieszów 25 maja, 17:00
(wo)
nie odbył się
Victoria Łukowa/Chmielek 4-0 Cosmos Józefów 25 maja, 17:00
Sokół Zwierzyniec 0-0 Igros Krasnobród 25 maja, 16:00

Kolejka 26 - 31 maja-1 czerwca

Unia Hrubieszów 2-0 Sokół Zwierzyniec 1 czerwca, 16:00
Igros Krasnobród 1-2 Victoria Łukowa/Chmielek 1 czerwca, 17:00
Cosmos Józefów 0-3 Sparta Wożuczyn 1 czerwca, 17:00
(wo)
w Długim Kącie / na boisku 1-1 / w drużynie gospodarzy wystąpił nieuprawniony zawodnik
Huragan Hrubieszów 2-8 Kryształ Werbkowice 1 czerwca, 16:00
w Werbkowicach; Huragan gospodarzem
Ostoja Skierbieszów 1-2 Grom Różaniec 31 maja, 17:00
Korona Łaszczów 3-1 Aleksandria Aleksandrów 1 czerwca, 14:00
Huczwa Tyszowce 5-1 Sparta Łabunie 1 czerwca, 17:00
Olimpia Miączyn 4-2 Orkan Bełżec 1 czerwca, 16:00

Kolejka 27 - 7-8 czerwca

Olimpia Miączyn 1-9 Unia Hrubieszów 8 czerwca, 16:00
Orkan Bełżec 2-3 Huczwa Tyszowce 8 czerwca, 16:00
Sparta Łabunie 0-0 Korona Łaszczów 7 czerwca, 17:00
Aleksandria Aleksandrów 1-2 Ostoja Skierbieszów 7 czerwca, 16:00
w Tereszpolu
Grom Różaniec 3-0 Huragan Hrubieszów 8 czerwca, 16:00
(wo)
goście nie dojechali
Kryształ Werbkowice 2-0 Cosmos Józefów 8 czerwca, 17:00
Sparta Wożuczyn 0-3 Igros Krasnobród 8 czerwca, 17:00
Victoria Łukowa/Chmielek 1-0 Sokół Zwierzyniec 8 czerwca, 17:00

Kolejka 28 - 14-15 czerwca

Unia Hrubieszów 2-0 Victoria Łukowa/Chmielek 15 czerwca, 16:00
Sokół Zwierzyniec 4-4 Sparta Wożuczyn 15 czerwca, 16:00
Igros Krasnobród 1-2 Kryształ Werbkowice 15 czerwca, 17:00
Cosmos Józefów 0-6 Grom Różaniec 15 czerwca, 17:00
w Długim Kącie
Huragan Hrubieszów 2-2 Aleksandria Aleksandrów 15 czerwca, 16:00
w Nieledwi
Ostoja Skierbieszów 1-1 Sparta Łabunie 15 czerwca, 17:00
Korona Łaszczów 9-3 Orkan Bełżec 15 czerwca, 14:00
Huczwa Tyszowce 1-0 Olimpia Miączyn 15 czerwca, 17:00

Kolejka 29 - 21 czerwca

Huczwa Tyszowce 0-4 Unia Hrubieszów 21 czerwca, 16:00
Olimpia Miączyn 2-2 Korona Łaszczów 21 czerwca, 16:00
Orkan Bełżec 1-3 Ostoja Skierbieszów 21 czerwca, 16:00
Sparta Łabunie 4-0 Huragan Hrubieszów 21 czerwca, 16:00
Aleksandria Aleksandrów 3-0 Cosmos Józefów 21 czerwca, 16:00
(wo)
w Długim Kącie / na boisku 3-3
Grom Różaniec 3-3 Igros Krasnobród 21 czerwca, 16:00
Kryształ Werbkowice 4-0 Sokół Zwierzyniec 21 czerwca, 16:00
Sparta Wożuczyn 2-2 Victoria Łukowa/Chmielek 21 czerwca, 16:00

REKLAMA

Kolejka 30 - 29 czerwca

Unia Hrubieszów 6-0 Sparta Wożuczyn 29 czerwca, 16:00
Victoria Łukowa/Chmielek 1-2 Kryształ Werbkowice 29 czerwca, 16:00
Sokół Zwierzyniec 2-2 Grom Różaniec 29 czerwca, 16:00
Igros Krasnobród 3-3 Aleksandria Aleksandrów 28 czerwca, 15:00
Cosmos Józefów 0-3 Sparta Łabunie 29 czerwca, 16:00
(wo)
w Długim Kącie / na boisku 3-3
Huragan Hrubieszów 1-11 Orkan Bełżec 29 czerwca, 16:00
w Werbkowicach
Ostoja Skierbieszów 1-1 Olimpia Miączyn 28 czerwca, 17:00
Korona Łaszczów 0-5 Huczwa Tyszowce 29 czerwca, 16:00

IV liga 2013/2014 (lubelska)

Klasa okręgowa 2013/2014 (Biała Podlaska)
Klasa okręgowa 2013/2014 (Chełm)
Klasa okręgowa 2013/2014 (Lublin)

Klasa A 2013/2014 (Zamość I)
Klasa A 2013/2014 (Zamość II)

Autor: Wojciech Korbel
Kontakt: lubelskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas