[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2020/2021 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa A 2013/2014, grupa: Zamość I
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Włókniarz Frampol 22 49 15 4 3 59-25 8 2 1 27-9 7 2 2 32-16
2.  Orion Dereźnia (Dereźnia Solska) 22 44 12 8 2 57-24 7 3 1 32-10 5 5 1 25-14
3.  Tarpan Korchów 22 43 13 4 5 48-33 7 2 2 29-15 6 2 3 19-18
4.  Tanew Majdan Stary 22 40 11 7 4 49-29 6 3 2 27-12 5 4 2 22-17
5.  Metalowiec Goraj 22 37 11 4 7 42-29 6 2 3 29-15 5 2 4 13-14
6.  Delta Nielisz 22 35 11 2 9 54-31 4 1 6 22-17 7 1 3 32-14
7.  Olender Sól 22 26 8 2 12 40-44 5 0 6 20-21 3 2 6 20-23
8.  Rakovia/Relax Księżpol 22 23 6 5 11 27-51 3 4 4 15-25 3 1 7 12-26
9.  Orzeł Tereszpol 22 19 4 7 11 33-38 1 5 5 12-13 3 2 6 21-25 2 3 1 0 1 3-3
10.  Piast Babice 22 19 5 4 13 24-57 2 2 7 12-26 3 2 6 12-31 2 3 1 0 1 3-3
11.  Olimpiakos Tarnogród 22 17 4 5 13 33-60 3 2 6 19-29 1 3 7 14-31
12.  Albatros Biszcza 22 16 4 4 14 27-72 3 2 6 20-37 1 2 8 7-35

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
 1 Włókniarz Frampol    3-0 2-0 1-1 1-2 2-0 1-1 4-0 3-2 5-0 3-2 2-1 
 2 Orion Dereźnia (Dereźnia Solska)3-1     1-1 3-0 0-1 3-0 6-1 2-1 1-1 2-2 7-1 4-1 
 3 Tarpan Korchów2-1 2-2     2-1 2-0 3-5 2-2 0-3* 4-0 3-1 3-0 6-0 
 4 Tanew Majdan Stary0-1 2-2 1-0     0-1 3-0 3-1 7-2 2-2 6-1 2-2 1-0 
 5 Metalowiec Goraj0-1 1-1 6-2 0-1     2-3 2-0 2-0 4-3 7-0 3-2 2-2 
 6 Delta Nielisz1-3 1-2 0-0 1-3 3-2     2-1 0-2 1-2 3-0 1-2 9-0 
 7 Olender Sól1-3 1-3 1-2 1-4 3-2 0-4     1-0 2-0 1-3 4-0 5-0 
 8 Rakovia/Relax Księżpol1-1 1-1 0-2 2-2 2-2 0-9 3-0     1-5 1-2 2-0 2-1 
 9 Orzeł Tereszpol1-1 0-1 2-3 0-1 0-0 1-1 1-3 5-0     1-2 1-1 0-0 
 10 Piast Babice0-9 1-4 1-3 1-1 0-1 0-2 3-0* 0-2 1-2     2-2 3-0 
 11 Olimpiakos Tarnogród2-5 1-1 2-3 4-6 3-1 0-4 0-3 1-1 3-2 2-1     1-2 
 12 Albatros Biszcza5-6 1-8 2-3 2-2 0-1 0-4* 0-8 4-1 3-2 0-0 3-2     

Kolejka 1 - 17-18 sierpnia

Olender Sól 4-0 Olimpiakos Tarnogród 17 sierpnia, 17:00
Tarpan Korchów 2-2 Orion Dereźnia (Dereźnia Solska) 18 sierpnia, 17:00
Delta Nielisz 1-3 Tanew Majdan Stary 18 sierpnia, 17:30
w Zarudziu
Orzeł Tereszpol 0-0 Metalowiec Goraj 18 sierpnia, 17:00
Albatros Biszcza 4-1 Rakovia/Relax Księżpol 18 sierpnia, 17:00
Piast Babice 0-9 Włókniarz Frampol 18 sierpnia, 16:00

Kolejka 2 - 24-25 sierpnia

Olimpiakos Tarnogród 2-5 Włókniarz Frampol 24 sierpnia, 17:00
Rakovia/Relax Księżpol 1-2 Piast Babice 25 sierpnia, 14:00
Metalowiec Goraj 2-2 Albatros Biszcza 25 sierpnia, 16:00
Tanew Majdan Stary 2-2 Orzeł Tereszpol 25 sierpnia, 17:00
Orion Dereźnia (Dereźnia Solska) 3-0 Delta Nielisz 25 sierpnia, 17:00
Olender Sól 1-2 Tarpan Korchów 24 sierpnia, 17:00

Kolejka 3 - 31 sierpnia-1 września

Tarpan Korchów 3-0 Olimpiakos Tarnogród 1 września, 11:00
Delta Nielisz 2-1 Olender Sól 1 września, 17:00
w Zarudziu
Orzeł Tereszpol 0-1 Orion Dereźnia (Dereźnia Solska) 1 września, 17:00
Albatros Biszcza 2-2 Tanew Majdan Stary 1 września, 16:00
Piast Babice 0-1 Metalowiec Goraj 1 września, 17:00
Włókniarz Frampol 4-0 Rakovia/Relax Księżpol 1 września, 16:00

Kolejka 4 - 7-8 września

Olimpiakos Tarnogród 1-1 Rakovia/Relax Księżpol 8 września, 17:00
Metalowiec Goraj 0-1 Włókniarz Frampol 8 września, 16:00
Tanew Majdan Stary 6-1 Piast Babice 8 września, 16:00
Orion Dereźnia (Dereźnia Solska) 4-1 Albatros Biszcza 7 września, 17:00
Olender Sól 2-0 Orzeł Tereszpol 7 września, 16:30
Tarpan Korchów 3-5 Delta Nielisz 8 września, 16:00

Kolejka 5 - 14-15 września

Delta Nielisz 1-2 Olimpiakos Tarnogród 14 września, 16:00
w Zarudziu
Orzeł Tereszpol 2-3 Tarpan Korchów 15 września, 16:00
Albatros Biszcza 0-8 Olender Sól 15 września, 15:00
Piast Babice 1-4 Orion Dereźnia (Dereźnia Solska) 15 września, 14:00
Włókniarz Frampol 1-1 Tanew Majdan Stary 15 września, 16:00
Rakovia/Relax Księżpol 2-2 Metalowiec Goraj 14 września, 11:00

Kolejka 6 - 21-22 września

Olimpiakos Tarnogród 3-1 Metalowiec Goraj 22 września, 16:00
Tanew Majdan Stary 7-2 Rakovia/Relax Księżpol 22 września, 16:00
Orion Dereźnia (Dereźnia Solska) 3-1 Włókniarz Frampol 22 września, 16:00
Olender Sól 1-3 Piast Babice 22 września, 13:00
Tarpan Korchów 6-0 Albatros Biszcza 22 września, 16:00
Delta Nielisz 1-2 Orzeł Tereszpol 22 września, 12:00
w Zarudziu

Kolejka 7 - 28-29 września

Orzeł Tereszpol 1-1 Olimpiakos Tarnogród 29 września, 16:00
Albatros Biszcza 0-4 Delta Nielisz 29 września, 13:00
(wo)
na boisku 3-4; udział nieuprawnionych do gry zawodników
Piast Babice 1-3 Tarpan Korchów 29 września, 13:00
Włókniarz Frampol 1-1 Olender Sól 29 września, 16:00
Rakovia/Relax Księżpol 1-1 Orion Dereźnia (Dereźnia Solska) 29 września, 11:00
Metalowiec Goraj 0-1 Tanew Majdan Stary 29 września, 15:00

Kolejka 8 - 5-6 października

Olimpiakos Tarnogród 4-6 Tanew Majdan Stary 5 października, 15:00
Orion Dereźnia (Dereźnia Solska) 0-1 Metalowiec Goraj 6 października, 15:00
Olender Sól 1-0 Rakovia/Relax Księżpol 6 października, 12:30
Tarpan Korchów 2-1 Włókniarz Frampol 6 października, 11:00
Delta Nielisz 3-0 Piast Babice 5 października, 15:00
w Zarudziu
Orzeł Tereszpol 0-0 Albatros Biszcza 6 października, 15:00

Kolejka 9 - 12-13 października

Albatros Biszcza 3-2 Olimpiakos Tarnogród 13 października, 15:00
Piast Babice 1-2 Orzeł Tereszpol 13 października, 13:00
Włókniarz Frampol 2-0 Delta Nielisz 13 października, 16:00
Rakovia/Relax Księżpol 0-2 Tarpan Korchów 12 października, 11:00
Metalowiec Goraj 2-0 Olender Sól 13 października, 14:00
Tanew Majdan Stary 2-2 Orion Dereźnia (Dereźnia Solska) 13 października, 15:00

Kolejka 10 - 19-20 października

Olimpiakos Tarnogród 1-1 Orion Dereźnia (Dereźnia Solska) 19 października, 15:00
Olender Sól 1-4 Tanew Majdan Stary 19 października, 15:00
Tarpan Korchów 2-0 Metalowiec Goraj 20 października, 11:00
Delta Nielisz 0-2 Rakovia/Relax Księżpol 19 października, 15:00
w Zarudziu
Orzeł Tereszpol 1-1 Włókniarz Frampol 20 października, 15:00
Albatros Biszcza 0-0 Piast Babice 20 października, 11:00

Kolejka 11 - 26-27 października

Piast Babice 2-2 Olimpiakos Tarnogród 27 października, 14:00
Włókniarz Frampol 2-1 Albatros Biszcza 27 października, 14:00
Rakovia/Relax Księżpol 1-5 Orzeł Tereszpol 27 października, 11:00
Metalowiec Goraj 2-3 Delta Nielisz 27 października, 14:00
Tanew Majdan Stary 1-0 Tarpan Korchów 27 października, 13:00
Orion Dereźnia (Dereźnia Solska) 6-1 Olender Sól 26 października, 15:00

Kolejka 12 - 12-13 kwietnia

Olimpiakos Tarnogród 0-3 Olender Sól 12 kwietnia, 17:00
Orion Dereźnia (Dereźnia Solska) 1-1 Tarpan Korchów 13 kwietnia, 15:00
Tanew Majdan Stary 3-0 Delta Nielisz 13 kwietnia, 15:00
Metalowiec Goraj 4-3 Orzeł Tereszpol 13 kwietnia, 15:00
Rakovia/Relax Księżpol 2-1 Albatros Biszcza 13 kwietnia, 13:00
Włókniarz Frampol 5-0 Piast Babice 13 kwietnia, 17:00

Kolejka 13 - 19 kwietnia

Włókniarz Frampol 3-2 Olimpiakos Tarnogród 16 kwietnia, 17:00
Piast Babice 0-2 Rakovia/Relax Księżpol 17 kwietnia, 15:00
Albatros Biszcza 0-1 Metalowiec Goraj 19 kwietnia, 15:00
Orzeł Tereszpol 0-1 Tanew Majdan Stary 19 kwietnia, 14:00
Delta Nielisz 1-2 Orion Dereźnia (Dereźnia Solska) 17 kwietnia, 16:00
w Zarudziu
Tarpan Korchów 2-2 Olender Sól 19 kwietnia, 13:00

Kolejka 14 - 26-27 kwietnia

Olimpiakos Tarnogród 2-3 Tarpan Korchów 26 kwietnia, 16:00
Olender Sól 0-4 Delta Nielisz 27 kwietnia, 11:30
Orion Dereźnia (Dereźnia Solska) 1-1 Orzeł Tereszpol 27 kwietnia, 15:00
Tanew Majdan Stary 1-0 Albatros Biszcza 27 kwietnia, 15:00
Metalowiec Goraj 7-0 Piast Babice 27 kwietnia, 16:00
Rakovia/Relax Księżpol 1-1 Włókniarz Frampol 27 kwietnia, 14:00

Kolejka 15 - 3-4 maja

Rakovia/Relax Księżpol 2-0 Olimpiakos Tarnogród 4 maja, 14:00
Włókniarz Frampol 1-2 Metalowiec Goraj 4 maja, 17:00
Piast Babice 1-1 Tanew Majdan Stary 3 maja, 15:00
Albatros Biszcza 1-8 Orion Dereźnia (Dereźnia Solska) 4 maja, 16:00
Orzeł Tereszpol 1-3 Olender Sól 4 maja, 16:00
Delta Nielisz 0-0 Tarpan Korchów 4 maja, 16:00
w Zarudziu

Kolejka 16 - 10-11 maja

Olimpiakos Tarnogród 0-4 Delta Nielisz 10 maja, 17:00
Tarpan Korchów 4-0 Orzeł Tereszpol 11 maja, 16:00
Olender Sól 5-0 Albatros Biszcza 11 maja, 11:30
Orion Dereźnia (Dereźnia Solska) 2-2 Piast Babice 11 maja, 16:00
Tanew Majdan Stary 0-1 Włókniarz Frampol 11 maja, 16:00
Metalowiec Goraj 2-0 Rakovia/Relax Księżpol 11 maja, 16:00

Kolejka 17 - 17-18 maja

Metalowiec Goraj 3-2 Olimpiakos Tarnogród 18 maja, 17:00
Rakovia/Relax Księżpol 2-2 Tanew Majdan Stary 18 maja, 14:00
Włókniarz Frampol 3-0 Orion Dereźnia (Dereźnia Solska) 18 maja, 17:00
Piast Babice 3-0 Olender Sól 28 maja, 18:00
(wo)
w pierwotnym terminie (18 maja, 15:00) odwołany / na boisku 2-2
Albatros Biszcza 2-3 Tarpan Korchów 18 maja, 16:00
Orzeł Tereszpol 1-1 Delta Nielisz 18 maja, 17:00

Kolejka 18 - 24-25 maja

Olimpiakos Tarnogród 3-2 Orzeł Tereszpol 24 maja, 17:00
Delta Nielisz 9-0 Albatros Biszcza 24 maja, 17:00
w Zarudziu
Tarpan Korchów 3-1 Piast Babice 23 maja, 17:00
Olender Sól 1-3 Włókniarz Frampol 25 maja, 11:30
Orion Dereźnia (Dereźnia Solska) 2-1 Rakovia/Relax Księżpol 25 maja, 16:00
Tanew Majdan Stary 0-1 Metalowiec Goraj 25 maja, 13:00

Kolejka 19 - 31 maja-1 czerwca

Tanew Majdan Stary 2-2 Olimpiakos Tarnogród 1 czerwca, 16:00
Metalowiec Goraj 1-1 Orion Dereźnia (Dereźnia Solska) 1 czerwca, 17:00
Rakovia/Relax Księżpol 3-0 Olender Sól 1 czerwca, 17:00
Włókniarz Frampol 2-0 Tarpan Korchów 1 czerwca, 11:30
Piast Babice 0-2 Delta Nielisz 1 czerwca, 15:00
Albatros Biszcza 3-2 Orzeł Tereszpol 1 czerwca, 16:00

Kolejka 20 - 7-8 czerwca

Olimpiakos Tarnogród 1-2 Albatros Biszcza 7 czerwca, 17:00
Orzeł Tereszpol 1-2 Piast Babice 8 czerwca, 17:00
Delta Nielisz 1-3 Włókniarz Frampol 8 czerwca, 17:00
Tarpan Korchów 0-3 Rakovia/Relax Księżpol 8 czerwca, 16:00
(wo)
na boisku 4-0; w drużynie gospodarzy wystąpił nieuprawniony zawodnik
Olender Sól 3-2 Metalowiec Goraj 7 czerwca, 17:00
Orion Dereźnia (Dereźnia Solska) 3-0 Tanew Majdan Stary 8 czerwca, 17:00

Kolejka 21 - 14 czerwca

Orion Dereźnia (Dereźnia Solska) 7-1 Olimpiakos Tarnogród 14 czerwca, 16:00
Tanew Majdan Stary 3-1 Olender Sól 14 czerwca, 16:00
Metalowiec Goraj 6-2 Tarpan Korchów 14 czerwca, 16:00
Rakovia/Relax Księżpol 0-9 Delta Nielisz 14 czerwca, 16:00
Włókniarz Frampol 3-2 Orzeł Tereszpol 14 czerwca, 16:00
Piast Babice 3-0 Albatros Biszcza 14 czerwca, 16:00

Kolejka 22 - 22 czerwca

Olimpiakos Tarnogród 2-1 Piast Babice 22 czerwca, 16:00
Albatros Biszcza 5-6 Włókniarz Frampol 22 czerwca, 16:00
Orzeł Tereszpol 5-0 Rakovia/Relax Księżpol 22 czerwca, 16:00
Delta Nielisz 3-2 Metalowiec Goraj 22 czerwca, 16:00
w Zarudziu
Tarpan Korchów 2-1 Tanew Majdan Stary 22 czerwca, 16:00
Olender Sól 1-3 Orion Dereźnia (Dereźnia Solska) 22 czerwca, 16:00

Klasa okręgowa 2013/2014 (Zamość)

Klasa A 2013/2014 (Zamość II)

Klasa B 2013/2014 (Zamość I)
Klasa B 2013/2014 (Zamość II)

Autor: Damian Gnutek

 

Napisz do nas