[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa A 2013/2014, grupa: Zamość II
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Gryf Gmina Zamość 22 54 18 0 4 76-22 10 0 1 40-10 8 0 3 36-12
2.  Pogoń 96 Łaszczówka 22 51 16 3 3 84-17 7 2 2 36-9 9 1 1 48-8
3.  Potok Sitno 22 44 13 5 4 71-39 5 3 3 32-23 8 2 1 39-16
4.  Granica Lubycza Królewska 22 38 11 5 6 52-24 7 2 2 31-11 4 3 4 21-13 2 4 1 1 0 3-1
5.  Szumy Susiec 22 38 11 5 6 62-29 6 3 2 44-14 5 2 4 18-15 2 1 0 1 1 1-3
6.  Szyszła Tarnoszyn 22 36 11 3 8 51-39 8 1 2 35-11 3 2 6 16-28
7.  Płomień Spartan Nieledew 22 35 11 2 9 66-38 6 1 4 30-20 5 1 5 36-18
8.  Ruch Machnów Nowy 22 22 7 1 14 43-76 5 1 5 21-27 2 0 9 22-49
9.  Legion Komarów 22 20 6 2 14 39-124 3 0 8 19-69 3 2 6 20-55
10.  Perła Deszkowice 22 19 6 1 15 51-77 5 1 5 32-28 1 0 10 19-49
11.  Graf Chodywańce 22 14 3 5 14 34-68 2 2 7 18-35 1 3 7 16-33
12.  Perła Telatyn 22 9 3 0 19 22-98 2 0 9 10-46 1 0 10 12-52
Nord 98 Wysokie i Zryw Ulhówek wycofały się przed rozpoczęciem rozgrywek.

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
 1 Gryf Gmina Zamość    2-1 1-2 1-0 3-2 5-1 3-2 3-1 2-0 5-1 7-0 8-0 
 2 Pogoń 96 Łaszczówka1-3     3-3 0-0 2-0 4-1 1-0 8-0 0-1 9-1 6-0 2-0 
 3 Potok Sitno2-4 2-2     3-2 1-2 1-1 2-3 4-2 2-2 6-0 6-4 3-1 
 4 Granica Lubycza Królewska1-2 0-3 3-1     2-0 0-0 2-1 3-2 3-0* 7-2 0-0 10-0 
 5 Szumy Susiec0-1 1-2 2-2 1-1     5-2 2-2 6-1 13-0 5-3 2-0 7-0 
 6 Szyszła Tarnoszyn2-1 0-4 0-1 2-1 1-1     3-0* 6-0* 14-1 3-2 3-0 1-0 
 7 Płomień Spartan Nieledew3-1 2-3 2-3 1-2 1-1 5-1     4-0 2-5 3-2 3-1 4-1 
 8 Ruch Machnów Nowy0-3* 0-2 0-8 0-4 2-1 2-0 2-1     8-1 2-4 2-2 3-1 
 9 Legion Komarów0-10 0-16 0-7 3-1 2-3 0-4 0-11 7-2     3-2 1-7 3-6 
 10 Perła Deszkowice3-2 0-4 3-4 0-3 1-2 5-2 0-5 6-2 9-2     0-0 5-2 
 11 Graf Chodywańce0-4 0-8 1-4 2-2 0-2 1-2 2-4 1-4 2-2 3-2     6-1 
 12 Perła Telatyn0-5 1-3 1-4 0-5 0-4 0-2 1-7 1-8 0-6 3-0* 3-2     

Kolejka 1 - 17-18 sierpnia

Perła Telatyn 1-3 Pogoń 96 Łaszczówka 18 sierpnia, 17:00
Perła Deszkowice 9-2 Legion Komarów 18 sierpnia, 17:30
Szumy Susiec 2-0 Graf Chodywańce 18 sierpnia, 16:00
Potok Sitno 1-1 Szyszła Tarnoszyn 17 sierpnia, 17:00
Ruch Machnów Nowy 0-3 Gryf Gmina Zamość 18 sierpnia, 17:00
(wo)
na boisku 2-2; w drużynie gospodarzy wystąpił nieuprawniony zawodnik
Płomień Spartan Nieledew 1-2 Granica Lubycza Królewska 18 sierpnia, 16:00

Kolejka 2 - 24-25 sierpnia

Pogoń 96 Łaszczówka 0-0 Granica Lubycza Królewska 25 sierpnia, 17:00
Gryf Gmina Zamość 3-2 Płomień Spartan Nieledew 25 sierpnia, 17:00
w Zawadzie
Szyszła Tarnoszyn 6-0 Ruch Machnów Nowy 25 sierpnia, 17:00
(wo)
na boisku 6-3; w drużynie gości wystąpił nieuprawniony zawodnik
Graf Chodywańce 1-4 Potok Sitno 24 sierpnia, 17:00
w Jarczowie
Legion Komarów 2-3 Szumy Susiec 24 sierpnia, 16:00
w Łabuniach
Perła Telatyn 3-0 Perła Deszkowice 25 sierpnia, 17:00
(wo)

Kolejka 3 - 31 sierpnia-1 września

Perła Deszkowice 0-4 Pogoń 96 Łaszczówka 1 września, 17:00
Szumy Susiec 7-0 Perła Telatyn 1 września, 15:00
Potok Sitno 2-2 Legion Komarów 1 września, 16:00
Ruch Machnów Nowy 2-2 Graf Chodywańce 1 września, 16:00
Płomień Spartan Nieledew 5-1 Szyszła Tarnoszyn 1 września, 15:00
Granica Lubycza Królewska 1-2 Gryf Gmina Zamość 1 września, 16:00

Kolejka 4 - 7-8 września

Pogoń 96 Łaszczówka 1-3 Gryf Gmina Zamość 8 września, 17:00
Szyszła Tarnoszyn 2-1 Granica Lubycza Królewska 8 września, 17:00
Graf Chodywańce 2-4 Płomień Spartan Nieledew 7 września, 17:00
w Jarczowie
Legion Komarów 7-2 Ruch Machnów Nowy 7 września, 16:00
w Łabuniach
Perła Telatyn 1-4 Potok Sitno 8 września, 16:00
Perła Deszkowice 1-2 Szumy Susiec 7 września, 17:00

Kolejka 5 - 14-15 września

Szumy Susiec 1-2 Pogoń 96 Łaszczówka 15 września, 13:00
Potok Sitno 6-0 Perła Deszkowice 15 września, 16:00
Ruch Machnów Nowy 3-1 Perła Telatyn 15 września, 16:00
Płomień Spartan Nieledew 2-5 Legion Komarów 14 września, 12:00
Granica Lubycza Królewska 0-0 Graf Chodywańce 14 września, 16:00
Gryf Gmina Zamość 5-1 Szyszła Tarnoszyn 14 września, 14:00
w Zawadzie

Kolejka 6 - 21-22 września

Pogoń 96 Łaszczówka 4-1 Szyszła Tarnoszyn 21 września, 15:00
Graf Chodywańce 0-4 Gryf Gmina Zamość 22 września, 15:00
w Jarczowie
Legion Komarów 3-1 Granica Lubycza Królewska 22 września, 15:00
w Łabuniach
Perła Telatyn 1-7 Płomień Spartan Nieledew 22 września, 14:00
Perła Deszkowice 6-2 Ruch Machnów Nowy 21 września, 16:00
Szumy Susiec 2-2 Potok Sitno 22 września, 13:00

Kolejka 7 - 28-29 września

Potok Sitno 2-2 Pogoń 96 Łaszczówka 29 września, 16:00
Ruch Machnów Nowy 2-1 Szumy Susiec 29 września, 13:00
Płomień Spartan Nieledew 3-2 Perła Deszkowice 29 września, 15:00
Granica Lubycza Królewska 10-0 Perła Telatyn 29 września, 15:00
Gryf Gmina Zamość 2-0 Legion Komarów 29 września, 13:00
w Zawadzie
Szyszła Tarnoszyn 3-0 Graf Chodywańce 29 września, 13:00

Kolejka 8 - 5-6 października

Pogoń 96 Łaszczówka 6-0 Graf Chodywańce 5 października, 13:00
Legion Komarów 0-4 Szyszła Tarnoszyn 6 października, 13:00
w Łabuniach
Perła Telatyn 0-5 Gryf Gmina Zamość 5 października, 11:00
Perła Deszkowice 0-3 Granica Lubycza Królewska 5 października, 15:30
Szumy Susiec 2-2 Płomień Spartan Nieledew 6 października, 13:00
Potok Sitno 4-2 Ruch Machnów Nowy 6 października, 15:00

Kolejka 9 - 12-13 października

Ruch Machnów Nowy 0-2 Pogoń 96 Łaszczówka 13 października, 14:00
Płomień Spartan Nieledew 2-3 Potok Sitno 13 października, 15:00
Granica Lubycza Królewska 2-0 Szumy Susiec 13 października, 15:00
Gryf Gmina Zamość 5-1 Perła Deszkowice 13 października, 16:00
Szyszła Tarnoszyn 1-0 Perła Telatyn 13 października, 16:00
Graf Chodywańce 2-2 Legion Komarów 13 października, 12:00

Kolejka 10 - 19-20 października

Pogoń 96 Łaszczówka 0-1 Legion Komarów 19 października, 12:00
Perła Telatyn 3-2 Graf Chodywańce 10 listopada, 10:30
w pierwotnym terminie (20 października, 14:00) odwołany
Perła Deszkowice 5-2 Szyszła Tarnoszyn 20 października, 15:15
Szumy Susiec 0-1 Gryf Gmina Zamość 20 października, 11:00
Potok Sitno 3-2 Granica Lubycza Królewska 20 października, 15:00
Ruch Machnów Nowy 2-1 Płomień Spartan Nieledew 20 października, 13:00

Kolejka 11 - 26-27 października

Płomień Spartan Nieledew 2-3 Pogoń 96 Łaszczówka 26 października, 14:00
Granica Lubycza Królewska 3-2 Ruch Machnów Nowy 26 października, 14:00
Gryf Gmina Zamość 1-2 Potok Sitno 26 października, 15:00
Szyszła Tarnoszyn 1-1 Szumy Susiec 27 października, 14:00
Graf Chodywańce 3-2 Perła Deszkowice 26 października, 12:00
w Jarczowie
Perła Telatyn 0-6 Legion Komarów 27 października, 14:00

Kolejka 12 - 12-13 kwietnia

Pogoń 96 Łaszczówka 2-0 Perła Telatyn 13 kwietnia, 16:00
Legion Komarów 3-2 Perła Deszkowice 13 kwietnia, 14:00
Graf Chodywańce 0-2 Szumy Susiec 13 kwietnia, 15:00
w Jarczowie
Szyszła Tarnoszyn 0-1 Potok Sitno 13 kwietnia, 16:00
Gryf Gmina Zamość 3-1 Ruch Machnów Nowy 13 kwietnia, 16:00
Granica Lubycza Królewska 2-1 Płomień Spartan Nieledew 13 kwietnia, 13:00
w Szarowoli

Kolejka 13 - 19 kwietnia

Granica Lubycza Królewska 0-3 Pogoń 96 Łaszczówka 16 kwietnia, 16:00
w Szarowoli
Płomień Spartan Nieledew 3-1 Gryf Gmina Zamość 19 kwietnia, 14:00
Ruch Machnów Nowy 2-0 Szyszła Tarnoszyn 19 kwietnia, 16:00
Potok Sitno 6-4 Graf Chodywańce 19 kwietnia, 12:00
w Cześnikach
Szumy Susiec 13-0 Legion Komarów 19 kwietnia, 13:00
Perła Deszkowice 5-2 Perła Telatyn 19 kwietnia, 16:00

Kolejka 14 - 26-27 kwietnia

Pogoń 96 Łaszczówka 9-1 Perła Deszkowice 27 kwietnia, 16:00
Perła Telatyn 0-4 Szumy Susiec 27 kwietnia, 16:00
Legion Komarów 0-7 Potok Sitno 27 kwietnia, 16:00
Graf Chodywańce 1-4 Ruch Machnów Nowy 27 kwietnia, 15:00
w Jarczowie
Szyszła Tarnoszyn 3-0 Płomień Spartan Nieledew 27 kwietnia, 16:00
(wo)
na boisku 1-3
Gryf Gmina Zamość 1-0 Granica Lubycza Królewska 27 kwietnia, 15:00
w Zawadzie

Kolejka 15 - 3-4 maja

Gryf Gmina Zamość 2-1 Pogoń 96 Łaszczówka 4 maja, 16:00
w Zawadzie
Granica Lubycza Królewska 0-0 Szyszła Tarnoszyn 4 maja, 17:00
w Szarowoli
Płomień Spartan Nieledew 3-1 Graf Chodywańce 4 maja, 15:00
Ruch Machnów Nowy 8-1 Legion Komarów 3 maja, 16:00
Potok Sitno 3-1 Perła Telatyn 4 maja, 13:00
w Cześnikach
Szumy Susiec 5-3 Perła Deszkowice 4 maja, 13:00

Kolejka 16 - 10-11 maja

Pogoń 96 Łaszczówka 2-0 Szumy Susiec 11 maja, 17:00
Perła Deszkowice 3-4 Potok Sitno 11 maja, 16:30
Perła Telatyn 1-8 Ruch Machnów Nowy 11 maja, 16:00
Legion Komarów 0-11 Płomień Spartan Nieledew 11 maja, 16:00
Graf Chodywańce 2-2 Granica Lubycza Królewska 11 maja, 15:00
w Jarczowie
Szyszła Tarnoszyn 2-1 Gryf Gmina Zamość 11 maja, 17:00

Kolejka 17 - 17-18 maja

Szyszła Tarnoszyn 0-4 Pogoń 96 Łaszczówka 18 maja, 17:00
Gryf Gmina Zamość 7-0 Graf Chodywańce 18 maja, 16:00
Granica Lubycza Królewska 3-0 Legion Komarów 18 maja, 17:00
(wo)
w Szarowoli / goście nie dojechali
Płomień Spartan Nieledew 4-1 Perła Telatyn 18 maja, 16:00
Ruch Machnów Nowy 2-4 Perła Deszkowice 18 maja, 17:00
Potok Sitno 1-2 Szumy Susiec 18 maja, 16:00
w Cześnikach

Kolejka 18 - 24-25 maja

Pogoń 96 Łaszczówka 3-3 Potok Sitno 25 maja, 17:00
Szumy Susiec 6-1 Ruch Machnów Nowy 25 maja, 13:00
Perła Deszkowice 0-5 Płomień Spartan Nieledew 25 maja, 17:00
Perła Telatyn 0-5 Granica Lubycza Królewska 25 maja, 17:00
Legion Komarów 0-10 Gryf Gmina Zamość 25 maja, 16:00
Graf Chodywańce 1-2 Szyszła Tarnoszyn 25 maja, 15:00
w Jarczowie

Kolejka 19 - 31 maja-1 czerwca

Graf Chodywańce 0-8 Pogoń 96 Łaszczówka 1 czerwca, 15:00
w Jarczowie
Szyszła Tarnoszyn 14-1 Legion Komarów 1 czerwca, 17:00
Gryf Gmina Zamość 8-0 Perła Telatyn 31 maja, 17:00
Granica Lubycza Królewska 7-2 Perła Deszkowice 1 czerwca, 17:00
w Szarowoli
Płomień Spartan Nieledew 1-1 Szumy Susiec 1 czerwca, 16:00
Ruch Machnów Nowy 0-8 Potok Sitno 1 czerwca, 17:00

Kolejka 20 - 7-8 czerwca

Pogoń 96 Łaszczówka 8-0 Ruch Machnów Nowy 8 czerwca, 17:00
Potok Sitno 2-3 Płomień Spartan Nieledew 8 czerwca, 16:00
w Cześnikach
Szumy Susiec 1-1 Granica Lubycza Królewska 8 czerwca, 13:00
Perła Deszkowice 3-2 Gryf Gmina Zamość 8 czerwca, 17:00
Perła Telatyn 0-2 Szyszła Tarnoszyn 8 czerwca, 17:00
Legion Komarów 1-7 Graf Chodywańce 8 czerwca, 16:00

Kolejka 21 - 14 czerwca

Legion Komarów 0-16 Pogoń 96 Łaszczówka 14 czerwca, 16:00
Graf Chodywańce 6-1 Perła Telatyn 14 czerwca, 16:00
w Jarczowie
Szyszła Tarnoszyn 3-2 Perła Deszkowice 14 czerwca, 16:00
Gryf Gmina Zamość 3-2 Szumy Susiec 14 czerwca, 16:00
Granica Lubycza Królewska 3-1 Potok Sitno 14 czerwca, 16:00
w Szarowoli
Płomień Spartan Nieledew 4-0 Ruch Machnów Nowy 14 czerwca, 16:00

Kolejka 22 - 22 czerwca

Legion Komarów 3-6 Perła Telatyn 22 czerwca, 16:00
Pogoń 96 Łaszczówka 1-0 Płomień Spartan Nieledew 22 czerwca, 16:00
Ruch Machnów Nowy 0-4 Granica Lubycza Królewska 22 czerwca, 16:00
Potok Sitno 2-4 Gryf Gmina Zamość 22 czerwca, 16:00
Szumy Susiec 5-2 Szyszła Tarnoszyn 21 czerwca, 16:00
Perła Deszkowice 0-0 Graf Chodywańce 22 czerwca, 16:00

Klasa okręgowa 2013/2014 (Zamość)

Klasa A 2013/2014 (Zamość I)

Klasa B 2013/2014 (Zamość I)
Klasa B 2013/2014 (Zamość II)

Autor: Damian Gnutek
Kontakt: lubelskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas