[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa okręgowa 2013/2014, grupa: Lublin
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Czarni Dęblin 30 79 25 4 1 98-34 13 2 0 58-18 12 2 1 40-16
2.  KS Dąbrowica 30 76 24 4 2 105-33 12 2 1 56-17 12 2 1 49-16
3.  Wisła Annopol 30 66 21 3 6 93-36 12 2 1 52-14 9 1 5 41-22
4.  POM Iskra Piotrowice 30 61 18 7 5 79-29 8 3 4 33-15 10 4 1 46-14
5.  Granit Bychawa 30 54 17 3 10 100-45 10 0 5 57-22 7 3 5 43-23
6.  Polesie Kock 30 50 15 5 10 74-52 7 3 5 41-28 8 2 5 33-24
7.  Viking Leśniczówka (Poniatowa) 30 41 13 2 15 46-56 6 1 8 21-25 7 1 7 25-31
8.  Sokół Konopnica 30 36 10 6 14 51-48 7 2 6 29-23 3 4 8 22-25
9.  Piaskovia Piaski 30 35 10 5 15 63-85 6 3 6 30-35 4 2 9 33-50 2 4 1 1 0 5-4
10.  Tęcza Bełżyce 30 35 10 5 15 60-88 4 4 7 29-33 6 1 8 31-55 2 1 0 1 1 4-5
11.  Hetman Gołąb 30 34 10 4 16 45-79 6 1 8 22-36 4 3 8 23-43
12.  Iskra Krzemień 30 33 10 3 17 62-69 6 1 8 37-33 4 2 9 25-36
13.  Sławin Lublin 30 26 8 2 20 27-86 5 1 9 19-45 3 1 11 8-41
14.  Unia Wilkołaz 30 25 6 7 17 45-77 4 5 6 28-34 2 2 11 17-43
15.  Cisy Nałęczów 30 23 7 2 21 32-80 6 1 8 22-32 1 1 13 10-48
16.  Górnik 1979 Łęczna 30 14 4 2 24 35-118 3 1 11 20-51 1 1 13 15-67

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16 
 1 Czarni Dęblin    1-1 2-1 5-2 3-1 3-2 4-2 1-0 3-1 5-1 3-0 3-3 3-0* 8-2 5-2 9-0 
 2 KS Dąbrowica3-1     2-2 1-1 1-2 2-0 5-3 3-0 3-1 6-0 6-1 5-1 4-0 3-1 4-2 8-2 
 3 Wisła Annopol2-2 3-4     2-2 3-2 3-0 2-0 3-2 5-1 3-0 3-0 2-0 10-0 4-0 5-1 2-0 
 4 POM Iskra Piotrowice0-2 0-2 4-1     2-1 1-2 0-1 2-1 2-2 2-0 1-1 4-1 0-0 3-0 5-0 7-1 
 5 Granit Bychawa1-3 1-4 3-0 0-1     4-2 0-1 3-0 8-1 14-2 0-1 4-3 6-0 5-3 5-0 3-1 
 6 Polesie Kock1-2 2-2 1-3 2-4 1-5     5-1 2-2 4-2 6-0 2-1 1-1 1-0 1-2 2-0 10-3 
 7 Viking Leśniczówka (Poniatowa)0-3 1-4 0-1 1-5 2-0 1-2     0-0 3-1 2-1 2-3 2-0 3-1 0-1 1-3 3-0 
 8 Sokół Konopnica1-4 1-3 1-0 1-2 2-2 1-1 1-2     4-1 2-3 5-0 2-1 1-2 1-0 2-0 4-2 
 9 Piaskovia Piaski2-2 3-0 1-4 0-4 2-6 2-1 1-2 1-5     3-3 1-4 4-2 3-0 1-1 2-0 4-1 
 10 Tęcza Bełżyce1-3 0-6 2-5 0-2 1-1 2-2 6-2 1-1 1-2     6-1 1-3 1-0 2-2 4-1 1-2 
 11 Hetman Gołąb2-3 1-3 0-4 0-0 0-5 1-4 2-1 1-6 3-7 4-1     3-1 0-1 1-0 1-0 3-0 
 12 Iskra Krzemień0-3 2-5 1-2 0-1 0-2 1-6 1-0 0-2 3-3 2-4 5-2     5-0 6-3 6-0 5-0* 
 13 Sławin Lublin0-2 0-6 4-1 0-9 2-5 1-4 1-2 1-0 1-7 1-4 2-2 0-1     3-2 2-0 1-0 
 14 Unia Wilkołaz1-2 1-4 0-5 2-2 2-2 1-2 1-1 2-2 4-2 1-4 3-2 2-3 2-0     3-0 3-3 
 15 Cisy Nałęczów0-2 0-2 0-7 0-5 2-1 1-2 2-4 2-1 1-2 0-1 2-2 3-2 2-1 3-0     4-0 
 16 Górnik 1979 Łęczna2-6 0-3* 1-5 0-6* 0-8* 0-3 0-3 3-0 5-0 4-7 2-3 0-3* 0-3 2-0 1-1     

Kolejka 1 - 15 sierpnia

Hetman Gołąb 0-5 Granit Bychawa 15 sierpnia, 16:00
w Puławach; na boisku przy ZSO nr 1
Wisła Annopol 4-0 Unia Wilkołaz 15 sierpnia, 17:00
Tęcza Bełżyce 1-2 Piaskovia Piaski 14 sierpnia, 18:00
Czarni Dęblin 5-2 Cisy Nałęczów 15 sierpnia, 17:00
Polesie Kock 1-0 Sławin Lublin 15 sierpnia, 11:00
KS Dąbrowica 3-0 Sokół Konopnica 15 sierpnia, 11:00
w Lublinie; na boisku przy ul. Kresowej
Górnik 1979 Łęczna 0-3 Viking Leśniczówka (Poniatowa) 15 sierpnia, 18:00
na bocznym boisku stadionu Górnika
POM Iskra Piotrowice 4-1 Iskra Krzemień 15 sierpnia, 17:00

Kolejka 2 - 18 sierpnia

Granit Bychawa 4-3 Iskra Krzemień 18 sierpnia, 17:00
Viking Leśniczówka (Poniatowa) 1-5 POM Iskra Piotrowice 18 sierpnia, 11:00
Sokół Konopnica 4-2 Górnik 1979 Łęczna 18 sierpnia, 11:00
Sławin Lublin 0-6 KS Dąbrowica 18 sierpnia, 18:00
w Kurowie
Cisy Nałęczów 1-2 Polesie Kock 18 sierpnia, 17:00
Piaskovia Piaski 2-2 Czarni Dęblin 17 sierpnia, 17:00
Unia Wilkołaz 1-4 Tęcza Bełżyce 18 sierpnia, 13:00
Hetman Gołąb 0-4 Wisła Annopol 18 sierpnia, 18:00
w Puławach; na boisku przy ZSO nr 1

Kolejka 3 - 24-25 sierpnia

Wisła Annopol 3-2 Granit Bychawa 24 sierpnia, 17:00
Tęcza Bełżyce 6-1 Hetman Gołąb 25 sierpnia, 17:00
Czarni Dęblin 8-2 Unia Wilkołaz 24 sierpnia, 15:00
Polesie Kock 4-2 Piaskovia Piaski 25 sierpnia, 17:00
KS Dąbrowica 4-2 Cisy Nałęczów 25 sierpnia, 17:00
w Lublinie; na boisku przy ul. Kresowej
Górnik 1979 Łęczna 0-3 Sławin Lublin 25 sierpnia, 18:00
POM Iskra Piotrowice 2-1 Sokół Konopnica 4 września, 17:30
w pierwotnym terminie (24 sierpnia, 17:00) przełożony na wniosek gospodarzy
Iskra Krzemień 1-0 Viking Leśniczówka (Poniatowa) 25 sierpnia, 17:00

Kolejka 4 - 28 sierpnia

Granit Bychawa 0-1 Viking Leśniczówka (Poniatowa) 28 sierpnia, 17:30
Sokół Konopnica 2-1 Iskra Krzemień 28 sierpnia, 17:30
Sławin Lublin 0-9 POM Iskra Piotrowice 29 sierpnia, 17:00
w Kurowie
Cisy Nałęczów 4-0 Górnik 1979 Łęczna 28 sierpnia, 17:30
Piaskovia Piaski 3-0 KS Dąbrowica 28 sierpnia, 17:30
Unia Wilkołaz 1-2 Polesie Kock 28 sierpnia, 17:00
Hetman Gołąb 2-3 Czarni Dęblin 28 sierpnia, 16:00
w Puławach; na boisku przy ZSO nr 1
Wisła Annopol 3-0 Tęcza Bełżyce 28 sierpnia, 17:00

Kolejka 5 - 31 sierpnia-1 września

Tęcza Bełżyce 1-1 Granit Bychawa 1 września, 17:00
Czarni Dęblin 2-1 Wisła Annopol 1 września, 11:00
Polesie Kock 2-1 Hetman Gołąb 1 września, 17:00
KS Dąbrowica 3-1 Unia Wilkołaz 1 września, 17:00
w Lublinie; na boisku przy ul. Kresowej
Górnik 1979 Łęczna 5-0 Piaskovia Piaski 1 września, 15:00
POM Iskra Piotrowice 5-0 Cisy Nałęczów 1 września, 16:00
Iskra Krzemień 5-0 Sławin Lublin 1 września, 17:00
Viking Leśniczówka (Poniatowa) 0-0 Sokół Konopnica 1 września, 11:00

Kolejka 6 - 7-8 września

Granit Bychawa 3-0 Sokół Konopnica 8 września, 14:30
Sławin Lublin 1-2 Viking Leśniczówka (Poniatowa) 7 września, 11:00
Cisy Nałęczów 3-2 Iskra Krzemień 7 września, 17:00
Piaskovia Piaski 0-4 POM Iskra Piotrowice 7 września, 17:00
Unia Wilkołaz 3-3 Górnik 1979 Łęczna 8 września, 13:00
Hetman Gołąb 1-3 KS Dąbrowica 7 września, 16:00
w Puławach; na boisku przy ZSO nr 1
Wisła Annopol 3-0 Polesie Kock 8 września, 15:00
Tęcza Bełżyce 1-3 Czarni Dęblin 8 września, 17:00

Kolejka 7 - 14-15 września

Czarni Dęblin 3-1 Granit Bychawa 15 września, 14:00
Polesie Kock 6-0 Tęcza Bełżyce 14 września, 11:00
Górnik 1979 Łęczna 2-3 Hetman Gołąb 15 września, 16:00
POM Iskra Piotrowice 3-0 Unia Wilkołaz 15 września, 16:00
Iskra Krzemień 3-3 Piaskovia Piaski 15 września, 14:00
Viking Leśniczówka (Poniatowa) 1-3 Cisy Nałęczów 15 września, 11:00
Sokół Konopnica 1-2 Sławin Lublin 15 września, 11:00
Wisła Annopol 3-4 KS Dąbrowica 15 września, 16:00

Kolejka 8 - 21-22 września

Granit Bychawa 6-0 Sławin Lublin 22 września, 14:00 (110)
Cisy Nałęczów 2-1 Sokół Konopnica 22 września, 16:00
Piaskovia Piaski 1-2 Viking Leśniczówka (Poniatowa) 21 września, 16:00
Unia Wilkołaz 2-3 Iskra Krzemień 22 września, 13:00
Hetman Gołąb 0-0 POM Iskra Piotrowice 21 września, 18:00
w Puławach; na boisku przy ZSO nr 1
Wisła Annopol 2-0 Górnik 1979 Łęczna 22 września, 14:00
Tęcza Bełżyce 0-6 KS Dąbrowica 22 września, 16:00
Czarni Dęblin 3-2 Polesie Kock 22 września, 14:00

Kolejka 9 - 28-29 września

Polesie Kock 1-5 Granit Bychawa 29 września, 15:00
KS Dąbrowica 3-1 Czarni Dęblin 29 września, 13:00
Górnik 1979 Łęczna 4-7 Tęcza Bełżyce 29 września, 16:00
POM Iskra Piotrowice 4-1 Wisła Annopol 29 września, 15:30
Iskra Krzemień 5-2 Hetman Gołąb 29 września, 14:00
Viking Leśniczówka (Poniatowa) 0-1 Unia Wilkołaz 29 września, 11:00
Sokół Konopnica 4-1 Piaskovia Piaski 29 września, 11:00
Sławin Lublin 2-0 Cisy Nałęczów 28 września, 15:00

Kolejka 10 - 5-6 października

Granit Bychawa 5-0 Cisy Nałęczów 6 października, 13:30
Piaskovia Piaski 3-0 Sławin Lublin 6 października, 16:00
Unia Wilkołaz 2-2 Sokół Konopnica 6 października, 13:00
Hetman Gołąb 2-1 Viking Leśniczówka (Poniatowa) 5 października, 18:00
w Puławach; na boisku przy ZSO nr 1
Wisła Annopol 2-0 Iskra Krzemień 6 października, 13:00
Tęcza Bełżyce 0-2 POM Iskra Piotrowice 6 października, 15:00
Czarni Dęblin 9-0 Górnik 1979 Łęczna 6 października, 14:00
Polesie Kock 2-2 KS Dąbrowica 6 października, 15:00

Kolejka 11 - 12-13 października

KS Dąbrowica 1-2 Granit Bychawa 13 października, 13:00
Górnik 1979 Łęczna 0-3 Polesie Kock 12 października, 16:00
POM Iskra Piotrowice 0-2 Czarni Dęblin 13 października, 15:00
Iskra Krzemień 2-4 Tęcza Bełżyce 11 listopada, 13:45
w pierwotnym terminie (13 października, 14:00) odwołany
Viking Leśniczówka (Poniatowa) 0-1 Wisła Annopol 13 października, 11:00
Sokół Konopnica 5-0 Hetman Gołąb 13 października, 11:00
Sławin Lublin 3-2 Unia Wilkołaz 12 października, 14:00
Cisy Nałęczów 1-2 Piaskovia Piaski 13 października, 11:00

Kolejka 12 - 19-20 października

Granit Bychawa 8-1 Piaskovia Piaski 20 października, 13:00
Unia Wilkołaz 3-0 Cisy Nałęczów 20 października, 12:00
Hetman Gołąb 0-1 Sławin Lublin 19 października, 11:00
w Puławach; na boisku przy ZSO nr 1
Wisła Annopol 3-2 Sokół Konopnica 20 października, 13:00
Tęcza Bełżyce 6-2 Viking Leśniczówka (Poniatowa) 20 października, 15:00
Czarni Dęblin 3-3 Iskra Krzemień 20 października, 11:00
Polesie Kock 2-4 POM Iskra Piotrowice 20 października, 14:00
KS Dąbrowica 8-2 Górnik 1979 Łęczna 20 października, 13:00

Kolejka 13 - 26-27 października

Górnik 1979 Łęczna 0-8 Granit Bychawa 27 października, 12:00
(wo)
na boisku 2-8; w drużynie gospodarzy wystąpił nieuprawniony zawodnik
POM Iskra Piotrowice 0-2 KS Dąbrowica 27 października, 14:00
Iskra Krzemień 1-6 Polesie Kock 27 października, 14:00
Viking Leśniczówka (Poniatowa) 0-3 Czarni Dęblin 26 października, 15:00
Sokół Konopnica 2-3 Tęcza Bełżyce 27 października, 11:00
Sławin Lublin 4-1 Wisła Annopol 26 października, 14:00
Cisy Nałęczów 2-2 Hetman Gołąb 26 października, 15:00
Piaskovia Piaski 1-1 Unia Wilkołaz 26 października, 15:00

Kolejka 14 - 2-3 listopada

Granit Bychawa 5-3 Unia Wilkołaz 3 listopada, 11:00
Hetman Gołąb 3-7 Piaskovia Piaski 31 października, 18:00
w Puławach; na boisku przy ZSO nr 1
Wisła Annopol 5-1 Cisy Nałęczów 3 listopada, 12:00
Tęcza Bełżyce 1-0 Sławin Lublin 17 listopada, 11:00
w pierwotnym terminie (3 listopada, 14:00) odwołany z powodu śmierci zawodnika gospodarzy
Czarni Dęblin 1-0 Sokół Konopnica 3 listopada, 11:00
Polesie Kock 5-1 Viking Leśniczówka (Poniatowa) 2 listopada, 13:00
KS Dąbrowica 5-1 Iskra Krzemień 3 listopada, 13:00
Górnik 1979 Łęczna 0-6 POM Iskra Piotrowice 3 listopada, 10:00
(wo)
na boisku 2-6; w drużynie gospodarzy wystąpił nieuprawniony zawodnik

Kolejka 15 - 9-10 listopada

POM Iskra Piotrowice 2-1 Granit Bychawa 9 listopada, 12:30
Iskra Krzemień 5-0 Górnik 1979 Łęczna 9 listopada, 12:00
(wo)
na boisku 5-2; w drużynie gości wystąpił nieuprawniony zawodnik
Viking Leśniczówka (Poniatowa) 1-4 KS Dąbrowica 10 listopada, 11:00
Sokół Konopnica 1-1 Polesie Kock 9 listopada, 11:00
Sławin Lublin 0-2 Czarni Dęblin 9 listopada, 11:00
Cisy Nałęczów 0-1 Tęcza Bełżyce 9 listopada, 12:00
Piaskovia Piaski 1-4 Wisła Annopol 9 listopada, 13:30
Unia Wilkołaz 3-2 Hetman Gołąb 10 listopada, 11:00

Kolejka 16 - 29-30 marca

Granit Bychawa 0-1 Hetman Gołąb 30 marca, 16:00
Unia Wilkołaz 0-5 Wisła Annopol 29 marca, 13:00
Piaskovia Piaski 3-3 Tęcza Bełżyce 29 marca, 16:00
Cisy Nałęczów 0-2 Czarni Dęblin 30 marca, 14:00
Sławin Lublin 1-4 Polesie Kock 30 marca, 17:00
w Łęcznej
Sokół Konopnica 1-3 KS Dąbrowica 30 marca, 11:00
w Radawcu Dużym
Viking Leśniczówka (Poniatowa) 3-0 Górnik 1979 Łęczna 30 marca, 12:00
Iskra Krzemień 0-1 POM Iskra Piotrowice 30 marca, 15:00

Kolejka 17 - 5-6 kwietnia

Iskra Krzemień 0-2 Granit Bychawa 5 kwietnia, 16:00
POM Iskra Piotrowice 0-1 Viking Leśniczówka (Poniatowa) 6 kwietnia, 15:00
Górnik 1979 Łęczna 3-0 Sokół Konopnica 6 kwietnia, 15:00
KS Dąbrowica 4-0 Sławin Lublin 5 kwietnia, 11:00
Polesie Kock 2-0 Cisy Nałęczów 6 kwietnia, 13:00
Czarni Dęblin 3-1 Piaskovia Piaski 6 kwietnia, 14:00
Tęcza Bełżyce 2-2 Unia Wilkołaz 6 kwietnia, 16:00
Wisła Annopol 3-0 Hetman Gołąb 6 kwietnia, 14:00

Kolejka 18 - 12-13 kwietnia

Granit Bychawa 3-0 Wisła Annopol 13 kwietnia, 16:00
Hetman Gołąb 4-1 Tęcza Bełżyce 12 kwietnia, 15:00
w Puławach; na boisku przy ZSO nr 1
Unia Wilkołaz 1-2 Czarni Dęblin 13 kwietnia, 14:00
Piaskovia Piaski 2-1 Polesie Kock 12 kwietnia, 16:00
Cisy Nałęczów 0-2 KS Dąbrowica 12 kwietnia, 14:00
Sławin Lublin 1-0 Górnik 1979 Łęczna 12 kwietnia, 15:00
w Radawcu Dużym
Sokół Konopnica 1-2 POM Iskra Piotrowice 13 kwietnia, 11:00
w Radawcu Dużym
Viking Leśniczówka (Poniatowa) 2-0 Iskra Krzemień 12 kwietnia, 16:00

Kolejka 19 - 19 kwietnia

Viking Leśniczówka (Poniatowa) 2-0 Granit Bychawa 19 kwietnia, 14:00
Iskra Krzemień 0-2 Sokół Konopnica 19 kwietnia, 12:00
POM Iskra Piotrowice 0-0 Sławin Lublin 16 kwietnia, 17:00
Górnik 1979 Łęczna 1-1 Cisy Nałęczów 16 kwietnia, 19:00
na bocznym boisku Górnika
KS Dąbrowica 3-1 Piaskovia Piaski 19 kwietnia, 11:00
Polesie Kock 1-2 Unia Wilkołaz 19 kwietnia, 13:00
Czarni Dęblin 3-0 Hetman Gołąb 19 kwietnia, 13:00
Tęcza Bełżyce 2-5 Wisła Annopol 19 kwietnia, 14:00

Kolejka 20 - 26-27 kwietnia

Granit Bychawa 14-2 Tęcza Bełżyce 27 kwietnia, 15:00
Wisła Annopol 2-2 Czarni Dęblin 26 kwietnia, 16:30
Hetman Gołąb 1-4 Polesie Kock 26 kwietnia, 16:30
w Puławach; na boisku przy ZSO nr 1
Unia Wilkołaz 1-4 KS Dąbrowica 27 kwietnia, 14:00
Piaskovia Piaski 4-1 Górnik 1979 Łęczna 26 kwietnia, 17:00
Cisy Nałęczów 0-5 POM Iskra Piotrowice 26 kwietnia, 14:00
Sławin Lublin 0-1 Iskra Krzemień 26 kwietnia, 15:00
Sokół Konopnica 1-2 Viking Leśniczówka (Poniatowa) 27 kwietnia, 11:00

Kolejka 21 - 1 maja

Sokół Konopnica 2-2 Granit Bychawa 1 maja, 11:00
w Radawcu Dużym
Viking Leśniczówka (Poniatowa) 3-1 Sławin Lublin 1 maja, 12:00
Iskra Krzemień 6-0 Cisy Nałęczów 1 maja, 17:00
POM Iskra Piotrowice 2-2 Piaskovia Piaski 1 maja, 16:00
Górnik 1979 Łęczna 2-0 Unia Wilkołaz 1 maja, 15:00
KS Dąbrowica 6-1 Hetman Gołąb 1 maja, 11:00
Polesie Kock 1-3 Wisła Annopol 1 maja, 15:00
Czarni Dęblin 5-1 Tęcza Bełżyce 1 maja, 11:00

Kolejka 22 - 4 maja

KS Dąbrowica 2-2 Wisła Annopol 4 czerwca, 17:30
w pierwotnym terminie (4 maja, 11:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Granit Bychawa 1-3 Czarni Dęblin 4 maja, 16:00
Tęcza Bełżyce 2-2 Polesie Kock 4 maja, 17:00
Hetman Gołąb 3-0 Górnik 1979 Łęczna 4 maja, 16:00
w Puławach; na boisku przy ZSO nr 1
Unia Wilkołaz 2-2 POM Iskra Piotrowice 4 maja, 14:00
Piaskovia Piaski 4-2 Iskra Krzemień 4 maja, 14:00
Cisy Nałęczów 2-4 Viking Leśniczówka (Poniatowa) 4 maja, 16:00
Sławin Lublin 1-0 Sokół Konopnica 4 maja, 16:00
w Radawcu Dużym

Kolejka 23 - 10-11 maja

Sławin Lublin 2-5 Granit Bychawa 10 maja, 16:00 (30)
w Kurowie
Sokół Konopnica 2-0 Cisy Nałęczów 11 maja, 11:00 (100)
w Radawcu Dużym
Viking Leśniczówka (Poniatowa) 3-1 Piaskovia Piaski 10 maja, 17:00 (150)
Iskra Krzemień 6-3 Unia Wilkołaz 11 maja, 15:00 (300)
POM Iskra Piotrowice 1-1 Hetman Gołąb 11 maja, 17:00 (100)
Górnik 1979 Łęczna 1-5 Wisła Annopol 11 maja, 16:00 (60)
KS Dąbrowica 6-0 Tęcza Bełżyce 10 maja, 11:00
Polesie Kock 1-2 Czarni Dęblin 11 maja, 16:00 (150)

Kolejka 24 - 17-18 maja

Granit Bychawa 4-2 Polesie Kock 18 maja, 14:00
Czarni Dęblin 1-1 KS Dąbrowica 18 maja, 11:00
Tęcza Bełżyce 1-2 Górnik 1979 Łęczna 11 czerwca, 17:00
w pierwotnym terminie (17 maja, 17:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Wisła Annopol 2-2 POM Iskra Piotrowice 18 maja, 16:00
Hetman Gołąb 3-1 Iskra Krzemień 17 maja, 16:30
Unia Wilkołaz 1-1 Viking Leśniczówka (Poniatowa) 21 maja, 18:00
w pierwotnym terminie (17 maja, 13:00) odwołany z powodu zatrucia dziewięciu zawodników gości
Piaskovia Piaski 1-5 Sokół Konopnica 17 maja, 17:00
Cisy Nałęczów 2-1 Sławin Lublin 11 czerwca, 17:30
w pierwotnym terminie (18 maja, 16:00) odwołany z powodu złego stanu boiska

Kolejka 25 - 24-25 maja

Cisy Nałęczów 2-1 Granit Bychawa 24 maja, 14:00 (50)
Sławin Lublin 1-7 Piaskovia Piaski 24 maja, 17:00 (80)
w Piaskach
Sokół Konopnica 1-0 Unia Wilkołaz 25 maja, 11:00 (100)
Viking Leśniczówka (Poniatowa) 2-3 Hetman Gołąb 24 maja, 17:00 (100)
Iskra Krzemień 1-2 Wisła Annopol 25 maja, 14:00 (150)
POM Iskra Piotrowice 2-0 Tęcza Bełżyce 25 maja, 17:00 (150)
Górnik 1979 Łęczna 2-6 Czarni Dęblin 25 maja, 16:00 (50)
KS Dąbrowica 2-0 Polesie Kock 24 maja, 11:00

Kolejka 26 - 31 maja-1 czerwca

Granit Bychawa 1-4 KS Dąbrowica 31 maja, 17:00
Polesie Kock 10-3 Górnik 1979 Łęczna 1 czerwca, 17:00
Czarni Dęblin 5-2 POM Iskra Piotrowice 1 czerwca, 14:00
Tęcza Bełżyce 1-3 Iskra Krzemień 1 czerwca, 17:00
Wisła Annopol 2-0 Viking Leśniczówka (Poniatowa) 1 czerwca, 17:00
Hetman Gołąb 1-6 Sokół Konopnica 31 maja, 16:30
Unia Wilkołaz 2-0 Sławin Lublin 1 czerwca, 16:00
Piaskovia Piaski 2-0 Cisy Nałęczów 31 maja, 17:00

Kolejka 27 - 7-8 czerwca

Piaskovia Piaski 2-6 Granit Bychawa 8 czerwca, 14:00
Cisy Nałęczów 3-0 Unia Wilkołaz 7 czerwca, 16:00
Sławin Lublin 2-2 Hetman Gołąb 7 czerwca, 11:00 (40)
w Kurowie
Sokół Konopnica 1-0 Wisła Annopol 8 czerwca, 16:00
w Radawcu Dużym
Viking Leśniczówka (Poniatowa) 2-1 Tęcza Bełżyce 7 czerwca, 17:00
Iskra Krzemień 0-3 Czarni Dęblin 7 czerwca, 11:00
POM Iskra Piotrowice 1-2 Polesie Kock 8 czerwca, 17:00
Górnik 1979 Łęczna 0-3 KS Dąbrowica 8 czerwca, 17:00
(wo)
na boisku 4-2

Kolejka 28 - 14-15 czerwca

Granit Bychawa 3-1 Górnik 1979 Łęczna 15 czerwca, 14:00
KS Dąbrowica 1-1 POM Iskra Piotrowice 14 czerwca, 11:00
Polesie Kock 1-1 Iskra Krzemień 15 czerwca, 17:00
Czarni Dęblin 4-2 Viking Leśniczówka (Poniatowa) 15 czerwca, 11:00
Tęcza Bełżyce 1-1 Sokół Konopnica 15 czerwca, 17:00
w Piotrowicach
Wisła Annopol 10-0 Sławin Lublin 15 czerwca, 17:00
Hetman Gołąb 1-0 Cisy Nałęczów 14 czerwca, 16:00
Unia Wilkołaz 4-2 Piaskovia Piaski 15 czerwca, 17:00

Kolejka 29 - 18 czerwca

Unia Wilkołaz 2-2 Granit Bychawa 18 czerwca, 17:00
Piaskovia Piaski 1-4 Hetman Gołąb 18 czerwca, 18:00
Cisy Nałęczów 0-7 Wisła Annopol 18 czerwca, 18:00
Sławin Lublin 1-4 Tęcza Bełżyce 18 czerwca, 18:00
w Bełżycach; Sławin gospodarzem
Sokół Konopnica 1-4 Czarni Dęblin 18 czerwca, 18:00
Viking Leśniczówka (Poniatowa) 1-2 Polesie Kock 18 czerwca, 18:00
Iskra Krzemień 2-5 KS Dąbrowica 18 czerwca, 18:00
POM Iskra Piotrowice 7-1 Górnik 1979 Łęczna 18 czerwca, 18:00

Kolejka 30 - 22 czerwca

Granit Bychawa 0-1 POM Iskra Piotrowice 22 czerwca, 17:00 (250)
Górnik 1979 Łęczna 0-3 Iskra Krzemień 22 czerwca, 17:00 (20)
(wo)
na boisku 3-1
KS Dąbrowica 5-3 Viking Leśniczówka (Poniatowa) 22 czerwca, 17:00 (50)
Polesie Kock 2-2 Sokół Konopnica 22 czerwca, 17:00 (200)
Czarni Dęblin 3-0 Sławin Lublin 22 czerwca, 17:00
(wo)
goście zrezygnowali z gry
Tęcza Bełżyce 4-1 Cisy Nałęczów 22 czerwca, 17:00 (50)
Wisła Annopol 5-1 Piaskovia Piaski 22 czerwca, 17:00 (200)
Hetman Gołąb 1-0 Unia Wilkołaz 22 czerwca, 17:00 (70)

IV liga 2013/2014 (lubelska)

Klasa okręgowa 2013/2014 (Biała Podlaska)
Klasa okręgowa 2013/2014 (Chełm)
Klasa okręgowa 2013/2014 (Zamość)

Klasa A 2013/2014 (Lublin I)
Klasa A 2013/2014 (Lublin II)
Klasa A 2013/2014 (Lublin III)
Klasa A 2013/2014 (Lublin IV)

Autor: Michał Turulski
Kontakt: lubelskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas