[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa A 2013/2014, grupa: Lublin IV
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  LZS Wierzchowiska 26 71 23 2 1 127-31 12 1 0 69-14 11 1 1 58-17
2.  GKS Niemce 26 64 20 4 2 74-19 10 2 1 31-7 10 2 1 43-12
3.  Avenir Jabłonna 26 49 16 1 9 61-46 7 1 5 24-26 9 0 4 37-20
4.  KS Ciecierzyn 26 48 15 3 8 62-43 9 1 3 38-22 6 2 5 24-21
5.  BKS Bogucin 26 42 14 0 12 79-64 8 0 5 42-27 6 0 7 37-37 2 6 2 0 0 6-3
6.  Sygnał Lublin 26 42 13 3 10 53-48 7 2 4 31-20 6 1 6 22-28 2 0 0 0 2 3-6
7.  Błękitni Dys 26 36 9 9 8 54-41 6 5 2 35-21 3 4 6 19-20
8.  Motor II Lublin 26 31 10 1 15 74-70 8 0 5 58-31 2 1 10 16-39
9.  Piotrcovia Piotrków 26 29 9 2 15 55-84 6 0 7 28-38 3 2 8 27-46
10.  Legion Tomaszowice 26 28 8 4 14 61-69 5 3 5 35-31 3 1 9 26-38
11.  LKS Kamionka (k. Lublina) 26 27 8 3 15 45-92 6 1 6 26-30 2 2 9 19-62
12.  Rohland Tuszów 26 26 7 5 14 45-78 4 2 7 25-37 3 3 7 20-41
13.  Graf-Marina Zemborzyce (Lublin) 26 24 8 0 18 49-78 5 0 8 26-29 3 0 10 23-49
14.  GLKS Głusk (Lublin) 26 10 3 1 22 26-102 2 1 10 16-48 1 0 12 10-54

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 
 1 LZS Wierzchowiska    3-2 3-1 3-1 6-2 11-1 0-0 8-1 2-0 4-2 9-0 9-0 5-2 6-2 
 2 GKS Niemce0-4     1-0 1-1 5-0 1-0 0-0 3-0* 4-0 2-0 4-1 5-0 3-0 2-1 
 3 Avenir Jabłonna0-7 0-5     1-3 2-0 3-1 0-4 2-1 2-4 2-0 5-1 0-0 2-0 5-0 
 4 KS Ciecierzyn1-2 1-3 1-2     3-2 1-0 2-1 2-1 4-3 6-1 3-3 3-2 8-2 3-0* 
 5 BKS Bogucin2-4 1-2 1-2 2-3     4-2 2-1 4-2 8-5 4-1 8-2 1-2 3-1 2-0 
 6 Sygnał Lublin1-7 0-5 2-0 3-0 1-2     0-0 1-1 4-3 3-0* 4-0 2-0 0-2 10-0 
 7 Błękitni Dys0-3 1-1 0-2 2-2 5-4 2-1     6-0 4-0 2-2 3-3 3-3 4-0 3-0 
 8 Motor II Lublin4-3 0-3 5-2 2-0 1-7 0-1 4-0     10-2 1-7 14-0 2-4 4-1 11-1 
 9 Piotrcovia Piotrków3-4 1-6 0-5 1-3 5-3 0-2 0-1 3-2     2-6 1-0 5-2 5-3 2-1 
 10 Legion Tomaszowice1-5 2-2 3-4 2-1 5-1 1-2 3-3 1-3 1-2     6-3 2-2 5-2 3-1 
 11 LKS Kamionka (k. Lublina)1-4 1-3 1-2 0-3 0-5 2-2 2-7 3-0* 2-1 2-1     2-0 7-2 3-0 
 12 Rohland Tuszów2-2 1-6 3-4 2-3 0-4 1-4 2-1 3-1 2-2 2-4 2-1     2-4 3-1 
 13 Graf-Marina Zemborzyce (Lublin)1-3 0-2 0-6 2-0 2-3 1-4 3-0* 2-1 1-3 6-1 1-2 6-1     1-3 
 14 GLKS Głusk (Lublin)1-10 1-3 0-7 0-4 2-4 1-2 2-1 1-3 2-2 2-1 2-3 1-4 1-4     

Kolejka 1 - 24-25 sierpnia

Avenir Jabłonna 2-0 Graf-Marina Zemborzyce (Lublin) 25 sierpnia, 17:00
KS Ciecierzyn 1-2 LZS Wierzchowiska 25 sierpnia, 15:00
BKS Bogucin 2-0 GLKS Głusk (Lublin) 25 sierpnia, 15:00
Rohland Tuszów 2-2 Piotrcovia Piotrków 25 sierpnia, 16:00
Legion Tomaszowice 1-2 Sygnał Lublin 25 sierpnia, 17:00
Błękitni Dys 1-1 GKS Niemce 24 sierpnia, 17:00
LKS Kamionka (k. Lublina) 3-0 Motor II Lublin 24 sierpnia, 17:00
(wo)
goście zrezygnowali z gry

Kolejka 2 - 28 sierpnia

Graf-Marina Zemborzyce (Lublin) 2-1 Motor II Lublin 28 sierpnia, 17:30
GKS Niemce 4-1 LKS Kamionka (k. Lublina) 28 sierpnia, 17:00
Sygnał Lublin 0-0 Błękitni Dys 28 sierpnia, 17:30
Piotrcovia Piotrków 2-6 Legion Tomaszowice 28 sierpnia, 17:15
w Jabłonnie
GLKS Głusk (Lublin) 1-4 Rohland Tuszów 28 sierpnia, 17:30
LZS Wierzchowiska 6-2 BKS Bogucin 28 sierpnia, 18:00
Avenir Jabłonna 1-3 KS Ciecierzyn 29 sierpnia, 18:00

Kolejka 3 - 31 sierpnia-1 września

KS Ciecierzyn 8-2 Graf-Marina Zemborzyce (Lublin) 1 września, 14:00
BKS Bogucin 1-2 Avenir Jabłonna 1 września, 15:00
Rohland Tuszów 2-2 LZS Wierzchowiska 1 września, 16:00
Legion Tomaszowice 3-1 GLKS Głusk (Lublin) 1 września, 17:00
Błękitni Dys 4-0 Piotrcovia Piotrków 31 sierpnia, 17:00
LKS Kamionka (k. Lublina) 2-2 Sygnał Lublin 1 września, 16:00
GKS Niemce 3-0 Motor II Lublin 31 sierpnia, 17:00
(wo)

Kolejka 4 - 7-8 września

Graf-Marina Zemborzyce (Lublin) 0-2 GKS Niemce 8 września, 16:00
Sygnał Lublin 1-1 Motor II Lublin 7 września, 11:00
Piotrcovia Piotrków 1-0 LKS Kamionka (k. Lublina) 8 września, 17:00
w Jabłonnie
GLKS Głusk (Lublin) 2-1 Błękitni Dys 7 września, 16:00
LZS Wierzchowiska 4-2 Legion Tomaszowice 8 września, 17:00
Avenir Jabłonna 0-0 Rohland Tuszów 8 września, 14:00
KS Ciecierzyn 3-2 BKS Bogucin 8 września, 13:00

Kolejka 5 - 14-15 września

BKS Bogucin 3-1 Graf-Marina Zemborzyce (Lublin) 15 września, 14:00
Rohland Tuszów 2-3 KS Ciecierzyn 15 września, 16:00
Legion Tomaszowice 3-4 Avenir Jabłonna 15 września, 14:00
Błękitni Dys 0-3 LZS Wierzchowiska 14 września, 16:30
LKS Kamionka (k. Lublina) 3-0 GLKS Głusk (Lublin) 15 września, 15:00
Motor II Lublin 10-2 Piotrcovia Piotrków 15 września, 17:00
GKS Niemce 1-0 Sygnał Lublin 15 września, 16:00

Kolejka 6 - 21-22 września

Graf-Marina Zemborzyce (Lublin) 1-4 Sygnał Lublin 22 września, 16:00
Piotrcovia Piotrków 1-6 GKS Niemce 22 września, 16:00
w Jabłonnie
GLKS Głusk (Lublin) 1-3 Motor II Lublin 22 września, 16:00
w Wilczopolu
LZS Wierzchowiska 9-0 LKS Kamionka (k. Lublina) 22 września, 15:00
Avenir Jabłonna 0-4 Błękitni Dys 22 września, 14:00
KS Ciecierzyn 6-1 Legion Tomaszowice 22 września, 13:00
BKS Bogucin 1-2 Rohland Tuszów 22 września, 14:00

Kolejka 7 - 28-29 września

Rohland Tuszów 2-4 Graf-Marina Zemborzyce (Lublin) 29 września, 15:00
Legion Tomaszowice 5-1 BKS Bogucin 29 września, 13:00
Błękitni Dys 2-2 KS Ciecierzyn 28 września, 16:00
LKS Kamionka (k. Lublina) 1-2 Avenir Jabłonna 29 września, 15:00
Motor II Lublin 4-3 LZS Wierzchowiska 29 września, 17:00
GKS Niemce 2-1 GLKS Głusk (Lublin) 29 września, 16:00
Sygnał Lublin 4-3 Piotrcovia Piotrków 28 września, 11:00

Kolejka 8 - 5-6 października

Graf-Marina Zemborzyce (Lublin) 1-3 Piotrcovia Piotrków 6 października, 16:00
GLKS Głusk (Lublin) 1-2 Sygnał Lublin 6 października, 16:00
LZS Wierzchowiska 3-2 GKS Niemce 6 października, 15:00
Avenir Jabłonna 2-1 Motor II Lublin 6 października, 15:00
KS Ciecierzyn 3-3 LKS Kamionka (k. Lublina) 6 października, 13:00
BKS Bogucin 2-1 Błękitni Dys 6 października, 13:00
Rohland Tuszów 2-4 Legion Tomaszowice 6 października, 14:00

Kolejka 9 - 12-13 października

Legion Tomaszowice 5-2 Graf-Marina Zemborzyce (Lublin) 13 października, 12:00
Błękitni Dys 3-3 Rohland Tuszów 12 października, 16:00
LKS Kamionka (k. Lublina) 0-5 BKS Bogucin 13 października, 14:00
Motor II Lublin 2-0 KS Ciecierzyn 12 października, 15:00
GKS Niemce 1-0 Avenir Jabłonna 13 października, 12:00
Sygnał Lublin 1-7 LZS Wierzchowiska 12 października, 11:00
Piotrcovia Piotrków 2-1 GLKS Głusk (Lublin) 13 października, 15:00
w Jabłonnie

Kolejka 10 - 19-20 października

Graf-Marina Zemborzyce (Lublin) 1-3 GLKS Głusk (Lublin) 20 października, 14:00
LZS Wierzchowiska 2-0 Piotrcovia Piotrków 20 października, 14:00
Avenir Jabłonna 3-1 Sygnał Lublin 20 października, 15:00
KS Ciecierzyn 1-3 GKS Niemce 20 października, 13:00
BKS Bogucin 4-2 Motor II Lublin 19 października, 13:00
Rohland Tuszów 2-1 LKS Kamionka (k. Lublina) 20 października, 14:00
Błękitni Dys 2-2 Legion Tomaszowice 20 października, 13:00

Kolejka 11 - 26-27 października

Błękitni Dys 4-0 Graf-Marina Zemborzyce (Lublin) 27 października, 14:00
LKS Kamionka (k. Lublina) 2-1 Legion Tomaszowice 27 października, 14:00
Motor II Lublin 2-4 Rohland Tuszów 27 października, 14:00
GKS Niemce 5-0 BKS Bogucin 27 października, 12:00
Sygnał Lublin 3-0 KS Ciecierzyn 26 października, 11:00
Piotrcovia Piotrków 0-5 Avenir Jabłonna 27 października, 14:00
GLKS Głusk (Lublin) 1-10 LZS Wierzchowiska 27 października, 14:00

Kolejka 12 - 2-3 listopada

Graf-Marina Zemborzyce (Lublin) 1-3 LZS Wierzchowiska 3 listopada, 14:00
Avenir Jabłonna 5-0 GLKS Głusk (Lublin) 3 listopada, 13:00
KS Ciecierzyn 4-3 Piotrcovia Piotrków 3 listopada, 13:00
BKS Bogucin 4-2 Sygnał Lublin 3 listopada, 12:00
Rohland Tuszów 1-6 GKS Niemce 3 listopada, 13:00
Legion Tomaszowice 1-3 Motor II Lublin 3 listopada, 13:00
Błękitni Dys 3-3 LKS Kamionka (k. Lublina) 3 listopada, 14:00

Kolejka 13 - 9-10 listopada

LKS Kamionka (k. Lublina) 7-2 Graf-Marina Zemborzyce (Lublin) 10 listopada, 13:00
Motor II Lublin 4-0 Błękitni Dys 10 listopada, 11:00
GKS Niemce 2-0 Legion Tomaszowice 10 listopada, 12:00
Sygnał Lublin 2-0 Rohland Tuszów 9 listopada, 11:00
Piotrcovia Piotrków 5-3 BKS Bogucin 10 listopada, 13:00
GLKS Głusk (Lublin) 0-4 KS Ciecierzyn 10 listopada, 13:00
LZS Wierzchowiska 3-1 Avenir Jabłonna 10 listopada, 12:00

Kolejka 14 - 5-6 kwietnia

Graf-Marina Zemborzyce (Lublin) 0-6 Avenir Jabłonna 6 kwietnia, 14:00
LZS Wierzchowiska 3-1 KS Ciecierzyn 6 kwietnia, 16:00
w Piaskach
GLKS Głusk (Lublin) 2-4 BKS Bogucin 6 kwietnia, 15:00
w Wilczopolu
Piotrcovia Piotrków 5-2 Rohland Tuszów 6 kwietnia, 15:00
w Jabłonnie
Sygnał Lublin 3-0 Legion Tomaszowice 5 kwietnia, 11:00
(wo)
goście zrezygnowali z gry
GKS Niemce 0-0 Błękitni Dys 6 kwietnia, 16:00
Motor II Lublin 14-0 LKS Kamionka (k. Lublina) 6 kwietnia, 14:30
na boisku przy ul. Rusałka

Kolejka 15 - 12-13 kwietnia

Motor II Lublin 4-1 Graf-Marina Zemborzyce (Lublin) 13 kwietnia, 15:00
na boisku przy ul. Rusałka
LKS Kamionka (k. Lublina) 1-3 GKS Niemce 13 kwietnia, 14:00
Błękitni Dys 2-1 Sygnał Lublin 13 kwietnia, 15:00
Legion Tomaszowice 1-2 Piotrcovia Piotrków 13 kwietnia, 14:00
Rohland Tuszów 3-1 GLKS Głusk (Lublin) 13 kwietnia, 14:00
BKS Bogucin 2-4 LZS Wierzchowiska 13 kwietnia, 13:00
KS Ciecierzyn 1-2 Avenir Jabłonna 13 kwietnia, 13:00

Kolejka 16 - 19 kwietnia

Motor II Lublin 0-3 GKS Niemce 19 kwietnia, 11:00
w Niemcach; Motor II gospodarzem
Graf-Marina Zemborzyce (Lublin) 2-0 KS Ciecierzyn 19 kwietnia, 12:00
Avenir Jabłonna 2-0 BKS Bogucin 19 kwietnia, 14:30
LZS Wierzchowiska 9-0 Rohland Tuszów 19 kwietnia, 17:00
w Piaskach
GLKS Głusk (Lublin) 2-1 Legion Tomaszowice 16 kwietnia, 17:00
w Wilczopolu
Piotrcovia Piotrków 0-1 Błękitni Dys 19 kwietnia, 11:00
w Jabłonnej
Sygnał Lublin 4-0 LKS Kamionka (k. Lublina) 19 kwietnia, 11:00

Kolejka 17 - 26-27 kwietnia

GKS Niemce 3-0 Graf-Marina Zemborzyce (Lublin) 27 kwietnia, 17:00
Motor II Lublin 0-1 Sygnał Lublin 26 kwietnia, 13:30
na boisku przy ul. Rusałka
LKS Kamionka (k. Lublina) 2-1 Piotrcovia Piotrków 27 kwietnia, 14:00
Błękitni Dys 3-0 GLKS Głusk (Lublin) 27 kwietnia, 16:00
Legion Tomaszowice 1-5 LZS Wierzchowiska 27 kwietnia, 13:00
Rohland Tuszów 3-4 Avenir Jabłonna 27 kwietnia, 16:30
BKS Bogucin 2-3 KS Ciecierzyn 27 kwietnia, 15:00

Kolejka 18 - 1 maja

Graf-Marina Zemborzyce (Lublin) 2-3 BKS Bogucin 1 maja, 14:00
KS Ciecierzyn 3-2 Rohland Tuszów 1 maja, 13:00
Avenir Jabłonna 2-0 Legion Tomaszowice 1 maja, 14:00
LZS Wierzchowiska 0-0 Błękitni Dys 1 maja, 17:00
w Piaskach
GLKS Głusk (Lublin) 2-3 LKS Kamionka (k. Lublina) 1 maja, 15:00
w Wilczopolu
Piotrcovia Piotrków 3-2 Motor II Lublin 1 maja, 17:00
w Jabłonnie
Sygnał Lublin 0-5 GKS Niemce 1 maja, 11:00

Kolejka 19 - 3-4 maja

Sygnał Lublin 0-2 Graf-Marina Zemborzyce (Lublin) 4 maja, 11:00
GKS Niemce 4-0 Piotrcovia Piotrków 4 maja, 17:00
Motor II Lublin 11-1 GLKS Głusk (Lublin) 4 maja, 11:00
na boisku przy ul. Rusałka
LKS Kamionka (k. Lublina) 1-4 LZS Wierzchowiska 4 maja, 15:00
Błękitni Dys 0-2 Avenir Jabłonna 4 maja, 17:00
Legion Tomaszowice 2-1 KS Ciecierzyn 4 maja, 17:00
Rohland Tuszów 0-4 BKS Bogucin 7 maja, 17:30

Kolejka 20 - 10-11 maja

Graf-Marina Zemborzyce (Lublin) 6-1 Rohland Tuszów 11 maja, 14:00
BKS Bogucin 4-1 Legion Tomaszowice 11 maja, 15:00
KS Ciecierzyn 2-1 Błękitni Dys 11 maja, 13:00
Avenir Jabłonna 5-1 LKS Kamionka (k. Lublina) 11 maja, 14:30
LZS Wierzchowiska 8-1 Motor II Lublin 10 maja, 17:00
GLKS Głusk (Lublin) 1-3 GKS Niemce 11 maja, 15:00
w Wilczopolu
Piotrcovia Piotrków 0-2 Sygnał Lublin 11 maja, 17:00
w Jabłonnie

Kolejka 21 - 17-18 maja

Piotrcovia Piotrków 5-3 Graf-Marina Zemborzyce (Lublin) 18 maja, 16:00
w Jabłonnie
Sygnał Lublin 10-0 GLKS Głusk (Lublin) 11 czerwca, 17:30
w pierwotnym terminie (18 maja, 11:00) odwołany z powodu złego stanu boiska / w drugim terminie (28 maja, 17:30) przerwany w 68. minucie przy stanie 2-0 z powodu złego stanu boiska / w trzecim terminie dokończony
GKS Niemce 0-4 LZS Wierzchowiska 18 maja, 14:00
Motor II Lublin 5-2 Avenir Jabłonna 21 maja, 17:00
na boisku przy ul. Rusałka / w pierwotnym terminie (17 maja, 14:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
LKS Kamionka (k. Lublina) 0-3 KS Ciecierzyn 18 maja, 16:00
Błękitni Dys 5-4 BKS Bogucin 11 czerwca, 18:00
w pierwotnym terminie (17 maja, 17:30) odwołany z powodu złego stanu boiska
Legion Tomaszowice 2-2 Rohland Tuszów 28 maja, 18:00
w pierwotnym terminie (18 maja, 17:30) odwołany z powodu złego stanu boiska

Kolejka 22 - 24-25 maja

Graf-Marina Zemborzyce (Lublin) 6-1 Legion Tomaszowice 25 maja, 14:00
Rohland Tuszów 2-1 Błękitni Dys 25 maja, 16:00
BKS Bogucin 8-2 LKS Kamionka (k. Lublina) 24 maja, 17:00
KS Ciecierzyn 2-1 Motor II Lublin 25 maja, 13:00
Avenir Jabłonna 0-5 GKS Niemce 25 maja, 15:00
LZS Wierzchowiska 11-1 Sygnał Lublin 25 maja, 17:00
w Piaskach
GLKS Głusk (Lublin) 2-2 Piotrcovia Piotrków 25 maja, 15:00

Kolejka 23 - 31 maja-1 czerwca

Legion Tomaszowice 3-3 Błękitni Dys 1 czerwca, 17:30
GLKS Głusk (Lublin) 1-4 Graf-Marina Zemborzyce (Lublin) 31 maja, 15:00
Piotrcovia Piotrków 3-4 LZS Wierzchowiska 1 czerwca, 16:00
Sygnał Lublin 2-0 Avenir Jabłonna 1 czerwca, 11:00
GKS Niemce 1-1 KS Ciecierzyn 31 maja, 11:00
Motor II Lublin 1-7 BKS Bogucin 31 maja, 14:00
LKS Kamionka (k. Lublina) 2-0 Rohland Tuszów 31 maja, 16:00

Kolejka 24 - 7-8 czerwca

Graf-Marina Zemborzyce (Lublin) 3-0 Błękitni Dys 8 czerwca, 14:00
(wo)
goście nie dojechali
Legion Tomaszowice 6-3 LKS Kamionka (k. Lublina) 8 czerwca, 17:30
Rohland Tuszów 3-1 Motor II Lublin 8 czerwca, 16:00
BKS Bogucin 1-2 GKS Niemce 8 czerwca, 14:00
KS Ciecierzyn 1-0 Sygnał Lublin 8 czerwca, 17:00
Avenir Jabłonna 2-4 Piotrcovia Piotrków 8 czerwca, 17:00
LZS Wierzchowiska 6-2 GLKS Głusk (Lublin) 8 czerwca, 17:00
w Piaskach

Kolejka 25 - 14-15 czerwca

LZS Wierzchowiska 5-2 Graf-Marina Zemborzyce (Lublin) 15 czerwca, 11:00
w Piaskach
GLKS Głusk (Lublin) 0-7 Avenir Jabłonna 15 czerwca, 11:00
przerwany w 55. minucie przy stanie 0-7 z powodu zdekompletowania drużyny gospodarzy / uznano wynik z boiska
Piotrcovia Piotrków 1-3 KS Ciecierzyn 15 czerwca, 11:00
w Jabłonnie
Sygnał Lublin 1-2 BKS Bogucin 15 czerwca, 11:00
GKS Niemce 5-0 Rohland Tuszów 15 czerwca, 11:00
Motor II Lublin 1-7 Legion Tomaszowice 15 czerwca, 14:30
LKS Kamionka (k. Lublina) 2-7 Błękitni Dys 15 czerwca, 11:00

Kolejka 26 - 22 czerwca

Graf-Marina Zemborzyce (Lublin) 1-2 LKS Kamionka (k. Lublina) 22 czerwca, 17:00
Błękitni Dys 6-0 Motor II Lublin 22 czerwca, 17:00
Legion Tomaszowice 2-2 GKS Niemce 22 czerwca, 17:00
Rohland Tuszów 1-4 Sygnał Lublin 21 czerwca, 11:00
BKS Bogucin 8-5 Piotrcovia Piotrków 22 czerwca, 15:00
KS Ciecierzyn 3-0 GLKS Głusk (Lublin) 22 czerwca, 13:00
(wo)
goście zrezygnowali z gry
Avenir Jabłonna 0-7 LZS Wierzchowiska 22 czerwca, 17:00

Klasa okręgowa 2013/2014 (Lublin)

Klasa A 2013/2014 (Lublin I)
Klasa A 2013/2014 (Lublin II)
Klasa A 2013/2014 (Lublin III)

Klasa B 2013/2014 (Lublin I)
Klasa B 2013/2014 (Lublin II)
Klasa B 2013/2014 (Lublin III)

Autor: Michał Turulski
Kontakt: lubelskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas