[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa B 2013/2014, grupa: Lublin I
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Opolanin II Opole Lubelskie 26 73 24 1 1 95-16 13 0 0 48-7 11 1 1 47-9
2.  Orły Kazimierz Dolny 26 72 24 0 2 164-35 12 0 1 84-8 12 0 1 80-27
3.  LZS Poniatowa Wieś 26 57 19 0 7 82-53 9 0 4 40-28 10 0 3 42-25
4.  Pogoń Trzebiesza 26 51 16 3 7 83-51 8 1 4 38-19 8 2 3 45-32
5.  Czarni Puszno Godowskie 26 50 16 2 8 69-54 9 2 2 36-23 7 0 6 33-31
6.  Błękitni Kierz 26 40 13 1 12 63-58 6 0 7 39-34 7 1 5 24-24
7.  LKS Wandalin 26 38 12 2 12 82-89 6 2 5 45-38 6 0 7 37-51
8.  Wisła Józefów 26 35 11 2 13 71-72 6 1 6 41-39 5 1 7 30-33
9.  LKS Elżbieta 26 32 9 5 12 64-67 7 1 5 40-31 2 4 7 24-36
10.  Tęcza II Bełżyce 26 28 9 1 16 49-73 5 1 7 29-31 4 0 9 20-42
11.  Dąbrowiak Dąbrowa Wronowska 26 26 8 2 16 62-76 4 2 7 29-33 4 0 9 33-43
12.  KS Zaborze 26 23 7 2 17 36-98 5 1 7 21-40 2 1 10 15-58
13.  Jaworzanka Rogów 26 10 3 1 22 35-106 2 0 11 19-55 1 1 11 16-51
14.  Victoria Wolica 26 0 0 0 26 15-122 0 0 13 8-67 0 0 13 7-55
Victoria Wolica wycofała się z rozgrywek po rundzie jesiennej.

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 
 1 Opolanin II Opole Lubelskie    3-0 3-0 5-0 5-3 3-0 4-1 3-1 2-1 2-0 2-1 7-0 6-0 3-0* 
 2 Orły Kazimierz Dolny0-2     10-0 8-1 5-1 7-0 10-2 4-0 10-0 2-0 10-0 10-1 5-1 3-0* 
 3 LZS Poniatowa Wieś1-4 2-8     1-2 3-2 2-0 7-0 1-0 4-2 2-6 5-2 5-2 4-0 3-0* 
 4 Pogoń Trzebiesza0-3 2-4 1-2     6-2 3-0 4-2 1-2 2-2 3-0 4-1 4-0 5-1 3-0* 
 5 Czarni Puszno Godowskie2-1 2-6 0-4 2-2     3-1 7-2 4-3 3-1 3-0* 4-3 0-0 3-0* 3-0 
 6 Błękitni Kierz0-10 1-2 2-5 0-2 1-4     2-3 4-2 1-0 2-3 3-1 8-0 7-2 8-0 
 7 LKS Wandalin1-4 0-4 1-2 2-5 2-3 3-3     5-4 4-4 7-0 3-1 7-3 5-4 5-1 
 8 Wisła Józefów2-2 3-5 1-4 5-2 4-3 1-5 3-4     3-2 1-2 2-5 4-1 3-1 9-3 
 9 LKS Elżbieta1-3 2-9 2-0 0-0 0-1 2-3 5-4 2-4     7-0* 6-3 3-0 4-1 6-3 
 10 Tęcza II Bełżyce0-4 2-6 0-2 2-5 3-0 0-1 4-2 3-5 2-2     0-1 6-2 4-1 3-0* 
 11 Dąbrowiak Dąbrowa Wronowska0-3* 4-8 2-3 2-4 2-5 0-2 2-3 2-2 2-1 4-0     4-0 2-2 3-0* 
 12 KS Zaborze0-1 3-4 1-8 2-7 0-3 0-4 1-8 1-0 2-2 3-0 4-3     3-0* 1-0 
 13 Jaworzanka Rogów1-6 1-6 0-7 0-8 0-3* 0-2 2-3 3-4 1-4 6-3 0-6 0-3*     5-0 
 14 Victoria Wolica1-4 2-18 2-5 3-7 0-3* 0-3* 0-3* 0-3* 0-3* 0-6 0-6 0-3* 0-3*     

Kolejka 1 - 24-25 sierpnia

LZS Poniatowa Wieś 4-2 LKS Elżbieta 25 sierpnia, 17:00
Błękitni Kierz 8-0 Victoria Wolica 25 sierpnia, 17:00
Orły Kazimierz Dolny 10-2 LKS Wandalin 25 sierpnia, 17:00
Jaworzanka Rogów 1-6 Opolanin II Opole Lubelskie 25 sierpnia, 13:00
w Bochotnicy
Pogoń Trzebiesza 6-2 Czarni Puszno Godowskie 25 sierpnia, 17:00
KS Zaborze 4-3 Dąbrowiak Dąbrowa Wronowska 25 sierpnia, 17:00
Tęcza II Bełżyce 3-5 Wisła Józefów 24 sierpnia, 17:00

Kolejka 2 - 28 sierpnia

LKS Elżbieta 2-4 Wisła Józefów 28 sierpnia, 18:00
Dąbrowiak Dąbrowa Wronowska 4-0 Tęcza II Bełżyce 28 sierpnia, 18:00
Czarni Puszno Godowskie 0-0 KS Zaborze 28 sierpnia, 18:00
Opolanin II Opole Lubelskie 5-0 Pogoń Trzebiesza 28 sierpnia, 18:00
LKS Wandalin 5-4 Jaworzanka Rogów 28 sierpnia, 18:00
Victoria Wolica 2-18 Orły Kazimierz Dolny 28 sierpnia, 18:00
w Kowali
LZS Poniatowa Wieś 2-0 Błękitni Kierz 28 sierpnia, 18:00

Kolejka 3 - 31 sierpnia-1 września

Błękitni Kierz 1-0 LKS Elżbieta 1 września, 17:00
Orły Kazimierz Dolny 10-0 LZS Poniatowa Wieś 1 września, 17:00
w Bochotnicy
Jaworzanka Rogów 5-0 Victoria Wolica 1 września, 14:00
w Bochotnicy
Pogoń Trzebiesza 4-2 LKS Wandalin 1 września, 17:00
KS Zaborze 0-1 Opolanin II Opole Lubelskie 1 września, 17:00
w Karczmiskach
Tęcza II Bełżyce 3-0 Czarni Puszno Godowskie 31 sierpnia, 17:00
Wisła Józefów 2-5 Dąbrowiak Dąbrowa Wronowska 1 września, 17:00

Kolejka 4 - 7-8 września

LKS Elżbieta 6-3 Dąbrowiak Dąbrowa Wronowska 8 września, 11:00
w Opolu Lubelskim
Czarni Puszno Godowskie 4-3 Wisła Józefów 8 września, 11:00
Opolanin II Opole Lubelskie 2-0 Tęcza II Bełżyce 7 września, 16:00
LKS Wandalin 7-3 KS Zaborze 8 września, 11:00
Victoria Wolica 3-7 Pogoń Trzebiesza 8 września, 11:00
w Kowali
LZS Poniatowa Wieś 4-0 Jaworzanka Rogów 8 września, 11:00
Błękitni Kierz 1-2 Orły Kazimierz Dolny 8 września, 11:00

Kolejka 5 - 14-15 września

Orły Kazimierz Dolny 10-0 LKS Elżbieta 15 września, 11:00
w Bochotnicy
Jaworzanka Rogów 0-2 Błękitni Kierz 15 września, 14:00
w Bochotnicy
Pogoń Trzebiesza 1-2 LZS Poniatowa Wieś 15 września, 11:00
KS Zaborze 1-0 Victoria Wolica 15 września, 11:00
w Karczmiskach
Tęcza II Bełżyce 4-2 LKS Wandalin 15 września, 17:00
Wisła Józefów 2-2 Opolanin II Opole Lubelskie 15 września, 11:00
Dąbrowiak Dąbrowa Wronowska 2-5 Czarni Puszno Godowskie 15 września, 13:00

Kolejka 6 - 21-22 września

LKS Elżbieta 0-1 Czarni Puszno Godowskie 22 września, 11:00
w Opolu Lubelskim
Opolanin II Opole Lubelskie 2-1 Dąbrowiak Dąbrowa Wronowska 21 września, 15:00
LKS Wandalin 5-4 Wisła Józefów 22 września, 11:00
Victoria Wolica 0-6 Tęcza II Bełżyce 23 października, 15:30
w Kowali / w pierwotnym terminie (22 września, 11:00) odwołany
LZS Poniatowa Wieś 5-2 KS Zaborze 22 września, 11:00
Błękitni Kierz 0-2 Pogoń Trzebiesza 22 września, 11:00
Orły Kazimierz Dolny 5-1 Jaworzanka Rogów 22 września, 11:00
w Bochotnicy

Kolejka 7 - 28-29 września

Jaworzanka Rogów 1-4 LKS Elżbieta 29 września, 15:00
Pogoń Trzebiesza 2-4 Orły Kazimierz Dolny 29 września, 15:00
KS Zaborze 0-4 Błękitni Kierz 29 września, 15:30
w Karczmiskach
Tęcza II Bełżyce 0-2 LZS Poniatowa Wieś 29 września, 15:00
Wisła Józefów 9-3 Victoria Wolica 29 września, 15:00
Dąbrowiak Dąbrowa Wronowska 2-3 LKS Wandalin 29 września, 15:00
Czarni Puszno Godowskie 2-1 Opolanin II Opole Lubelskie 29 września, 15:00

Kolejka 8 - 5-6 października

LKS Elżbieta 1-3 Opolanin II Opole Lubelskie 6 października, 15:00
w Opolu Lubelskim; LKS Elżbieta gospodarzem
LKS Wandalin 2-3 Czarni Puszno Godowskie 6 października, 15:00
Victoria Wolica 0-6 Dąbrowiak Dąbrowa Wronowska 6 października, 15:00
w Kowali
LZS Poniatowa Wieś 1-0 Wisła Józefów 6 października, 15:00
Błękitni Kierz 2-3 Tęcza II Bełżyce 6 października, 15:00
Orły Kazimierz Dolny 10-1 KS Zaborze 6 października, 15:00
w Bochotnicy
Jaworzanka Rogów 0-8 Pogoń Trzebiesza 6 października, 11:00
w Karczmiskach

Kolejka 9 - 12-13 października

Pogoń Trzebiesza 2-2 LKS Elżbieta 13 października, 11:00
KS Zaborze 3-0 Jaworzanka Rogów 13 października, 11:00
(wo)
w Karczmiskach
Tęcza II Bełżyce 2-6 Orły Kazimierz Dolny 13 października, 15:00
Wisła Józefów 1-5 Błękitni Kierz 13 października, 11:00
Dąbrowiak Dąbrowa Wronowska 2-3 LZS Poniatowa Wieś 13 października, 11:00
Czarni Puszno Godowskie 3-0 Victoria Wolica 13 października, 11:00
Opolanin II Opole Lubelskie 4-1 LKS Wandalin 12 października, 14:00

Kolejka 10 - 19-20 października

LKS Elżbieta 5-4 LKS Wandalin 20 października, 11:00
w Opolu Lubelskim
Victoria Wolica 1-4 Opolanin II Opole Lubelskie 20 października, 11:00
w Kowali
LZS Poniatowa Wieś 3-2 Czarni Puszno Godowskie 20 października, 11:00
Błękitni Kierz 3-1 Dąbrowiak Dąbrowa Wronowska 20 października, 11:00
Orły Kazimierz Dolny 4-0 Wisła Józefów 20 października, 11:00
w Bochotnicy
Jaworzanka Rogów 6-3 Tęcza II Bełżyce 20 października, 11:00
w Karczmiskach
Pogoń Trzebiesza 4-0 KS Zaborze 20 października, 11:00

Kolejka 11 - 26-27 października

KS Zaborze 2-2 LKS Elżbieta 27 października, 14:00
w Karczmiskach
Tęcza II Bełżyce 2-5 Pogoń Trzebiesza 27 października, 14:00
Wisła Józefów 3-1 Jaworzanka Rogów 27 października, 14:00
Dąbrowiak Dąbrowa Wronowska 4-8 Orły Kazimierz Dolny 27 października, 14:00
Czarni Puszno Godowskie 3-1 Błękitni Kierz 27 października, 14:00
Opolanin II Opole Lubelskie 3-0 LZS Poniatowa Wieś 26 października, 13:00
LKS Wandalin 5-1 Victoria Wolica 27 października, 14:00

Kolejka 12 - 2-3 listopada

LKS Elżbieta 6-3 Victoria Wolica 3 listopada, 14:00
w Opolu Lubelskim
LZS Poniatowa Wieś 7-0 LKS Wandalin 3 listopada, 14:00
Błękitni Kierz 0-10 Opolanin II Opole Lubelskie 3 listopada, 14:00
Orły Kazimierz Dolny 5-1 Czarni Puszno Godowskie 3 listopada, 14:00
w Bochotnicy
Jaworzanka Rogów 0-6 Dąbrowiak Dąbrowa Wronowska 2 listopada, 14:00
w Karczmiskach
Pogoń Trzebiesza 1-2 Wisła Józefów 3 listopada, 14:00
KS Zaborze 3-0 Tęcza II Bełżyce 17 listopada, 13:00
w Karczmiskach / w pierwotnym terminie (3 listopada, 11:00) odwołany z powodu śmierci zawodnika gości

Kolejka 13 - 9-10 listopada

Tęcza II Bełżyce 2-2 LKS Elżbieta 10 listopada, 13:00
Wisła Józefów 4-1 KS Zaborze 10 listopada, 11:00
Dąbrowiak Dąbrowa Wronowska 2-4 Pogoń Trzebiesza 10 listopada, 11:00
Czarni Puszno Godowskie 3-0 Jaworzanka Rogów 10 listopada, 11:00
(wo)
na boisku 3-2
Opolanin II Opole Lubelskie 3-0 Orły Kazimierz Dolny 9 listopada, 12:00
LKS Wandalin 3-3 Błękitni Kierz 10 listopada, 11:00
Victoria Wolica 2-5 LZS Poniatowa Wieś 10 listopada, 11:00
w Kowali

Kolejka 14 - 5-6 kwietnia

LKS Elżbieta 2-0 LZS Poniatowa Wieś 6 kwietnia, 11:00
Victoria Wolica 0-3 Błękitni Kierz
(wo)
LKS Wandalin 0-4 Orły Kazimierz Dolny 6 kwietnia, 16:00
Opolanin II Opole Lubelskie 6-0 Jaworzanka Rogów 5 kwietnia, 11:00
Czarni Puszno Godowskie 2-2 Pogoń Trzebiesza 6 kwietnia, 11:00
Dąbrowiak Dąbrowa Wronowska 4-0 KS Zaborze 6 kwietnia, 11:00
Wisła Józefów 1-2 Tęcza II Bełżyce 6 kwietnia, 11:00

Kolejka 15 - 12-13 kwietnia

Wisła Józefów 3-2 LKS Elżbieta 13 kwietnia, 11:00
Tęcza II Bełżyce 0-1 Dąbrowiak Dąbrowa Wronowska 13 kwietnia, 16:00
KS Zaborze 0-3 Czarni Puszno Godowskie 13 kwietnia, 11:00
Pogoń Trzebiesza 0-3 Opolanin II Opole Lubelskie 13 kwietnia, 11:00
Jaworzanka Rogów 2-3 LKS Wandalin 13 kwietnia, 11:00
Orły Kazimierz Dolny 3-0 Victoria Wolica
(wo)
Błękitni Kierz 2-5 LZS Poniatowa Wieś 13 kwietnia, 11:00

Kolejka 16 - 19 kwietnia

LKS Elżbieta 2-3 Błękitni Kierz 19 kwietnia, 14:00
w Opolu Lubelskim
LZS Poniatowa Wieś 2-8 Orły Kazimierz Dolny 19 kwietnia, 11:00
Victoria Wolica 0-3 Jaworzanka Rogów
(wo)
LKS Wandalin 2-5 Pogoń Trzebiesza 19 kwietnia, 11:00
w Opolu Lubelskim
Opolanin II Opole Lubelskie 7-0 KS Zaborze 19 kwietnia, 11:00
Czarni Puszno Godowskie 3-0 Tęcza II Bełżyce 19 kwietnia, 11:00
(wo)
na boisku 1-2; w drużynie gości wystąpił nieuprawniony zawodnik
Dąbrowiak Dąbrowa Wronowska 2-2 Wisła Józefów 19 kwietnia, 11:00

Kolejka 17 - 26-27 kwietnia

Dąbrowiak Dąbrowa Wronowska 2-1 LKS Elżbieta 27 kwietnia, 17:00
Wisła Józefów 4-3 Czarni Puszno Godowskie 27 kwietnia, 17:00
Tęcza II Bełżyce 0-4 Opolanin II Opole Lubelskie 27 kwietnia, 17:00
KS Zaborze 1-8 LKS Wandalin 27 kwietnia, 11:00
Pogoń Trzebiesza 3-0 Victoria Wolica
(wo)
Jaworzanka Rogów 0-7 LZS Poniatowa Wieś 26 kwietnia, 11:00
w Karczmiskach
Orły Kazimierz Dolny 7-0 Błękitni Kierz 27 kwietnia, 17:00

Kolejka 18 - 1 maja

LKS Elżbieta 2-9 Orły Kazimierz Dolny 1 maja, 11:00
w Opolu Lubelskim
Błękitni Kierz 7-2 Jaworzanka Rogów 1 maja, 11:00
LZS Poniatowa Wieś 1-2 Pogoń Trzebiesza 1 maja, 11:00
Victoria Wolica 0-3 KS Zaborze
(wo)
LKS Wandalin 7-0 Tęcza II Bełżyce 1 maja, 11:00
w Opolu Lubelskim
Opolanin II Opole Lubelskie 3-1 Wisła Józefów 1 maja, 11:00
Czarni Puszno Godowskie 4-3 Dąbrowiak Dąbrowa Wronowska 1 maja, 11:00

Kolejka 19 - 4 maja

Czarni Puszno Godowskie 3-1 LKS Elżbieta 4 maja, 11:00
Dąbrowiak Dąbrowa Wronowska 0-3 Opolanin II Opole Lubelskie 4 maja, 11:00
(wo)
mecz przerwany w 45. minucie przy stanie 0-0 z powodu wtargnięcia kibiców na boisko i pobicia kierownika drużyny gości
Wisła Józefów 3-4 LKS Wandalin 4 maja, 11:00
Tęcza II Bełżyce 3-0 Victoria Wolica
(wo)
KS Zaborze 1-8 LZS Poniatowa Wieś 4 maja, 11:00
Pogoń Trzebiesza 3-0 Błękitni Kierz 4 maja, 11:00
Jaworzanka Rogów 1-6 Orły Kazimierz Dolny 3 maja, 17:00
w Karczmiskach

Kolejka 20 - 10-11 maja

LKS Elżbieta 4-1 Jaworzanka Rogów 11 maja, 17:00
w Opolu Lubelskim
Orły Kazimierz Dolny 8-1 Pogoń Trzebiesza 10 maja, 16:00
Błękitni Kierz 8-0 KS Zaborze 11 maja, 17:00
LZS Poniatowa Wieś 2-6 Tęcza II Bełżyce 11 maja, 17:00
Victoria Wolica 0-3 Wisła Józefów
(wo)
LKS Wandalin 3-1 Dąbrowiak Dąbrowa Wronowska 11 maja, 11:00
w Opolu Lubelskim
Opolanin II Opole Lubelskie 5-3 Czarni Puszno Godowskie 10 maja, 11:00

Kolejka 21 - 17-18 maja

Opolanin II Opole Lubelskie 2-1 LKS Elżbieta 5 czerwca, 18:00
w pierwotnym terminie (18 maja, 11:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Czarni Puszno Godowskie 7-2 LKS Wandalin 18 maja, 17:00
w Dąbrowie Wronowskiej
Dąbrowiak Dąbrowa Wronowska 3-0 Victoria Wolica
(wo)
Wisła Józefów 1-4 LZS Poniatowa Wieś 18 maja, 11:00
w Poniatowej Wsi; Wisła gospodarzem
Tęcza II Bełżyce 0-1 Błękitni Kierz 4 czerwca, 18:00
w pierwotnym terminie (18 maja, 17:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
KS Zaborze 3-4 Orły Kazimierz Dolny 11 czerwca, 17:30
w Karczmiskach / w pierwotnym terminie (18 maja, 11:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Pogoń Trzebiesza 5-1 Jaworzanka Rogów 18 maja, 17:00

Kolejka 22 - 24-25 maja

LKS Elżbieta 0-0 Pogoń Trzebiesza 25 maja, 11:00
Jaworzanka Rogów 0-3 KS Zaborze 25 maja, 11:00
(wo)
w Karczmiskach / na boisku 3-2
Orły Kazimierz Dolny 2-0 Tęcza II Bełżyce 25 maja, 11:00
Błękitni Kierz 4-2 Wisła Józefów 25 maja, 11:00
LZS Poniatowa Wieś 5-2 Dąbrowiak Dąbrowa Wronowska 25 maja, 11:00
Victoria Wolica 0-3 Czarni Puszno Godowskie
(wo)
LKS Wandalin 1-4 Opolanin II Opole Lubelskie 24 maja, 17:00

Kolejka 23 - 31 maja-1 czerwca

LKS Wandalin 4-4 LKS Elżbieta 1 czerwca, 11:00
w Opolu Lubelskim
Opolanin II Opole Lubelskie 3-0 Victoria Wolica
(wo)
Czarni Puszno Godowskie 0-4 LZS Poniatowa Wieś 1 czerwca, 11:00
Dąbrowiak Dąbrowa Wronowska 0-2 Błękitni Kierz 1 czerwca, 14:00
Wisła Józefów 3-5 Orły Kazimierz Dolny 1 czerwca, 14:00
Tęcza II Bełżyce 4-1 Jaworzanka Rogów 31 maja, 17:00
KS Zaborze 2-7 Pogoń Trzebiesza 1 czerwca, 11:00
w Karczmiskach

Kolejka 24 - 7-8 czerwca

LKS Elżbieta 3-0 KS Zaborze 8 czerwca, 17:00
Pogoń Trzebiesza 3-0 Tęcza II Bełżyce 8 czerwca, 17:00
Jaworzanka Rogów 3-4 Wisła Józefów 8 czerwca, 14:00
w Karczmiskach
Orły Kazimierz Dolny 10-0 Dąbrowiak Dąbrowa Wronowska 8 czerwca, 17:00
Błękitni Kierz 1-4 Czarni Puszno Godowskie 8 czerwca, 17:00
LZS Poniatowa Wieś 1-4 Opolanin II Opole Lubelskie 8 czerwca, 17:00
Victoria Wolica 0-3 LKS Wandalin
(wo)

Kolejka 25 - 15 czerwca

Victoria Wolica 0-3 LKS Elżbieta
(wo)
LKS Wandalin 1-2 LZS Poniatowa Wieś 15 czerwca, 11:00
Opolanin II Opole Lubelskie 3-0 Błękitni Kierz 14 czerwca, 11:00
Czarni Puszno Godowskie 2-6 Orły Kazimierz Dolny 15 czerwca, 17:00
Dąbrowiak Dąbrowa Wronowska 2-2 Jaworzanka Rogów 15 czerwca, 17:00
Wisła Józefów 5-2 Pogoń Trzebiesza 15 czerwca, 17:00
Tęcza II Bełżyce 6-2 KS Zaborze 19 czerwca, 15:00
w pierwotnym terminie (15 czerwca, 11:00) odwołany

Kolejka 26 - 22 czerwca

LKS Elżbieta 7-0 Tęcza II Bełżyce 22 czerwca, 11:00
(wo)
w Janiszkowicach / na boisku 7-3
KS Zaborze 1-0 Wisła Józefów 22 czerwca, 14:00
Pogoń Trzebiesza 4-1 Dąbrowiak Dąbrowa Wronowska 22 czerwca, 15:00
Jaworzanka Rogów 0-3 Czarni Puszno Godowskie 22 czerwca, 17:00
(wo)
w Karczmiskach / na boisku 1-0
Orły Kazimierz Dolny 0-2 Opolanin II Opole Lubelskie 22 czerwca, 11:00
Błękitni Kierz 2-3 LKS Wandalin 22 czerwca, 11:00
LZS Poniatowa Wieś 3-0 Victoria Wolica
(wo)

Klasa A 2013/2014 (Lublin I)
Klasa A 2013/2014 (Lublin II)
Klasa A 2013/2014 (Lublin III)
Klasa A 2013/2014 (Lublin IV)

Klasa B 2013/2014 (Lublin II)
Klasa B 2013/2014 (Lublin III)

Autor: Łukasz Malesa
Kontakt: lubelskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas