[ Strona główna ]

REKLAMA

Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 MPJM
 
REKLAMA
 
 PZPN
RSSSF
 
REKLAMA
 

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

REKLAMA

Klasa A 2013/2014, grupa: Lublin I
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Perła Borzechów 26 63 20 3 3 96-32 12 0 1 54-11 8 3 2 42-21
2.  Płomień Trzydnik Duży 26 53 17 2 7 65-41 8 1 4 39-26 9 1 3 26-15
3.  LKS Potok Wielki 26 49 15 4 7 67-46 8 2 3 34-20 7 2 4 33-26
4.  LKS Kowalin 26 46 14 4 8 53-44 6 4 3 28-21 8 0 5 25-23
5.  Ruch Popkowice 26 43 13 4 9 65-58 9 0 4 39-25 4 4 5 26-33
6.  LKS Stróża 26 39 12 3 11 50-38 7 3 3 23-13 5 0 8 27-25
7.  Roztoczanie Chrzanów 26 38 12 2 12 55-53 9 0 4 36-23 3 2 8 19-30
8.  Stok Zakrzówek 26 36 9 9 8 51-39 6 5 2 27-13 3 4 6 24-26
9.  LKS Gościeradów 26 33 10 3 13 41-61 7 1 5 22-23 3 2 8 19-38
10.  Sygnał Chodel 26 29 8 5 13 34-57 4 3 6 21-22 4 2 7 13-35
11.  Orzeł Urzędów 26 26 6 8 12 40-45 3 4 6 22-23 3 4 6 18-22
12.  Sportico Szastarka 26 24 6 6 14 52-75 4 3 6 33-34 2 3 8 19-41
13.  ULKS Dzierzkowice 26 22 7 1 18 39-81 3 0 10 21-45 4 1 8 18-36
14.  Tęcza Kraśnik 26 15 3 6 17 27-65 3 4 6 13-24 0 2 11 14-41

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 
 1 Perła Borzechów    1-3 3-1 3-1 3-2 4-1 5-0* 5-1 3-0 3-0 3-0 9-1 6-0 6-1 
 2 Płomień Trzydnik Duży2-5     1-2 3-2 1-1 2-1 0-2 2-3 6-3 6-0 3-2 4-1 3-2 6-2 
 3 LKS Potok Wielki2-5 0-1     5-0 4-2 3-2 2-1 4-1 5-2 3-0 1-1 1-1 2-4 2-0 
 4 LKS Kowalin3-3 1-2 3-2     6-0 2-1 3-2 3-1 1-3 0-0 1-1 1-3 3-2 1-1 
 5 Ruch Popkowice0-2 1-3 1-5 3-4     2-1 4-2 4-2 5-2 7-1 3-2 2-0 3-0* 4-1 
 6 LKS Stróża2-1 1-1 4-1 1-4 1-2     0-1 0-0 3-1 4-0 3-2 0-0 1-0 3-0 
 7 Roztoczanie Chrzanów3-5 2-1 2-3 2-1 6-3 2-1     3-1 3-0* 1-2 0-2 3-2 7-1 2-1 
 8 Stok Zakrzówek2-2 4-0 1-1 0-1 1-2 2-1 2-1     3-0* 1-1 1-1 3-0 2-2 5-1 
 9 LKS Gościeradów1-6 1-4 3-1 0-3 3-3 3-0* 2-1 1-0     0-3* 2-0 4-0 1-2 1-0 
 10 Sygnał Chodel0-3 1-0 0-0 2-3 1-3 0-1 4-2 1-1 1-2     0-0 9-3 0-3 2-1 
 11 Orzeł Urzędów2-2 0-1 2-4 0-1 3-1 2-3 2-4 2-2 3-0 0-2     1-1 3-0* 2-2 
 12 Sportico Szastarka0-3 3-5 4-7 3-0 4-4 0-2 2-2 0-3 2-2 7-1 1-3     5-1 2-1 
 13 ULKS Dzierzkowice1-4 0-4 1-4 1-3 0-3 0-6 3-0 0-8 2-3 2-3 2-3 4-1     5-3 
 14 Tęcza Kraśnik3-1 0-1 1-2 0-2 0-0 3-7 1-1 1-1 1-1 1-0 2-1 0-6 0-1     

REKLAMA

Kolejka 1 - 24-25 sierpnia

ULKS Dzierzkowice 0-6 LKS Stróża 24 sierpnia, 17:00
Tęcza Kraśnik 1-2 LKS Potok Wielki 24 sierpnia, 17:00
LKS Kowalin 3-3 Perła Borzechów 25 sierpnia, 14:00
Roztoczanie Chrzanów 3-2 Sportico Szastarka 25 sierpnia, 17:00
Stok Zakrzówek 3-0 LKS Gościeradów 25 sierpnia, 17:00
(wo)
na boisku 1-1; w drużynie gości wystąpił nieuprawniony zawodnik
Sygnał Chodel 1-3 Ruch Popkowice 25 sierpnia, 17:00
Płomień Trzydnik Duży 3-2 Orzeł Urzędów 24 sierpnia, 16:00

Kolejka 2 - 28 sierpnia

LKS Stróża 1-2 Ruch Popkowice 28 sierpnia, 17:00
Płomień Trzydnik Duży 6-0 Sygnał Chodel 28 sierpnia, 17:00
w Węglinie
LKS Gościeradów 2-0 Orzeł Urzędów 28 sierpnia, 17:00
Sportico Szastarka 0-3 Stok Zakrzówek 28 sierpnia, 15:00
Perła Borzechów 5-0 Roztoczanie Chrzanów 28 sierpnia, 17:00
(wo)
w Kępie / mecz przerwany w 70. minucie przy stanie 5-1 z powodu naruszenia nietykalności sędziego przez zawodnika gości
LKS Potok Wielki 5-0 LKS Kowalin 28 sierpnia, 16:30
w Osinkach
ULKS Dzierzkowice 5-3 Tęcza Kraśnik 28 sierpnia, 17:00

Kolejka 3 - 31 sierpnia-1 września

Tęcza Kraśnik 3-7 LKS Stróża 31 sierpnia, 17:00
LKS Kowalin 3-2 ULKS Dzierzkowice 1 września, 12:00
Roztoczanie Chrzanów 2-3 LKS Potok Wielki 1 września, 16:00
Stok Zakrzówek 2-2 Perła Borzechów 1 września, 16:00
Orzeł Urzędów 1-1 Sportico Szastarka 1 września, 14:30
Sygnał Chodel 1-2 LKS Gościeradów 31 sierpnia, 16:00
Ruch Popkowice 1-3 Płomień Trzydnik Duży 1 września, 16:00

Kolejka 4 - 7-8 września

LKS Stróża 1-1 Płomień Trzydnik Duży 8 września, 16:00
LKS Gościeradów 3-3 Ruch Popkowice 8 września, 17:00
Sportico Szastarka 7-1 Sygnał Chodel 8 września, 15:00
Perła Borzechów 3-0 Orzeł Urzędów 8 września, 16:00
w Kępie
LKS Potok Wielki 4-1 Stok Zakrzówek 8 września, 15:00
w Osinkach
ULKS Dzierzkowice 3-0 Roztoczanie Chrzanów 8 września, 12:00
Tęcza Kraśnik 0-2 LKS Kowalin 8 września, 12:00

Kolejka 5 - 14-15 września

LKS Kowalin 2-1 LKS Stróża 15 września, 17:00
w Olbięcinie
Roztoczanie Chrzanów 2-1 Tęcza Kraśnik 15 września, 15:00
Stok Zakrzówek 2-2 ULKS Dzierzkowice 15 września, 16:00
Orzeł Urzędów 2-4 LKS Potok Wielki 15 września, 14:30
Sygnał Chodel 0-3 Perła Borzechów 15 września, 15:00
Ruch Popkowice 2-0 Sportico Szastarka 15 września, 16:00
Płomień Trzydnik Duży 6-3 LKS Gościeradów 15 września, 15:00
w Węglinie

Kolejka 6 - 21-22 września

LKS Stróża 3-1 LKS Gościeradów 22 września, 15:00
Sportico Szastarka 3-5 Płomień Trzydnik Duży 22 września, 11:00
Perła Borzechów 3-2 Ruch Popkowice 22 września, 16:00
w Kępie
LKS Potok Wielki 3-0 Sygnał Chodel 22 września, 14:00
w Osinkach
ULKS Dzierzkowice 2-3 Orzeł Urzędów 22 września, 12:00
Tęcza Kraśnik 1-1 Stok Zakrzówek 22 września, 14:00
LKS Kowalin 3-2 Roztoczanie Chrzanów 22 września, 13:00
w Olbięcinie

Kolejka 7 - 28-29 września

Roztoczanie Chrzanów 2-1 LKS Stróża 29 września, 15:00
Stok Zakrzówek 0-1 LKS Kowalin 29 września, 16:00
Orzeł Urzędów 2-2 Tęcza Kraśnik 29 września, 13:00
Sygnał Chodel 0-3 ULKS Dzierzkowice 28 września, 15:00
Ruch Popkowice 1-5 LKS Potok Wielki 29 września, 15:00
Płomień Trzydnik Duży 2-5 Perła Borzechów 29 września, 15:00
w Węglinie
LKS Gościeradów 4-0 Sportico Szastarka 29 września, 15:00

Kolejka 8 - 5-6 października

LKS Stróża 0-0 Sportico Szastarka 6 października, 15:00
Perła Borzechów 3-0 LKS Gościeradów 6 października, 15:00
LKS Potok Wielki 0-1 Płomień Trzydnik Duży 6 października, 13:00
ULKS Dzierzkowice 0-3 Ruch Popkowice 6 października, 12:00
Tęcza Kraśnik 1-0 Sygnał Chodel 6 października, 14:00
LKS Kowalin 1-1 Orzeł Urzędów 6 października, 13:00
w Olbięcinie
Roztoczanie Chrzanów 3-1 Stok Zakrzówek 6 października, 14:00

Kolejka 9 - 12-13 października

Stok Zakrzówek 2-1 LKS Stróża 13 października, 15:00
Orzeł Urzędów 2-4 Roztoczanie Chrzanów 13 października, 13:00
Sygnał Chodel 2-3 LKS Kowalin 12 października, 15:00
Ruch Popkowice 4-1 Tęcza Kraśnik 13 października, 14:00
Płomień Trzydnik Duży 3-2 ULKS Dzierzkowice 13 października, 12:00
w Węglinie
LKS Gościeradów 3-1 LKS Potok Wielki 13 października, 14:00
Sportico Szastarka 0-3 Perła Borzechów 13 października, 13:00

Kolejka 10 - 19-20 października

LKS Stróża 2-1 Perła Borzechów 20 października, 13:00
LKS Potok Wielki 1-1 Sportico Szastarka 20 października, 13:00
w Osinkach
ULKS Dzierzkowice 2-3 LKS Gościeradów 20 października, 12:00
Tęcza Kraśnik 0-1 Płomień Trzydnik Duży 20 października, 13:00
LKS Kowalin 6-0 Ruch Popkowice 20 października, 13:00
w Olbięcinie
Roztoczanie Chrzanów 1-2 Sygnał Chodel 20 października, 14:00
Stok Zakrzówek 1-1 Orzeł Urzędów 20 października, 15:00

Kolejka 11 - 26-27 października

Orzeł Urzędów 2-3 LKS Stróża 27 października, 13:00
Sygnał Chodel 1-1 Stok Zakrzówek 27 października, 13:00
Ruch Popkowice 4-2 Roztoczanie Chrzanów 27 października, 14:00
Płomień Trzydnik Duży 3-2 LKS Kowalin 26 października, 15:00
LKS Gościeradów 1-0 Tęcza Kraśnik 27 października, 13:00
Sportico Szastarka 5-1 ULKS Dzierzkowice 27 października, 11:00
Perła Borzechów 3-1 LKS Potok Wielki 27 października, 14:00

Kolejka 12 - 2-3 listopada

LKS Stróża 4-1 LKS Potok Wielki 3 listopada, 13:00
ULKS Dzierzkowice 1-4 Perła Borzechów 3 listopada, 12:00
Tęcza Kraśnik 0-6 Sportico Szastarka 2 listopada, 13:00
LKS Kowalin 1-3 LKS Gościeradów 3 listopada, 13:00
w Olbięcinie
Roztoczanie Chrzanów 2-1 Płomień Trzydnik Duży 3 listopada, 13:00
Stok Zakrzówek 1-2 Ruch Popkowice 3 listopada, 13:00
Orzeł Urzędów 0-2 Sygnał Chodel 3 listopada, 13:00

Kolejka 13 - 9-10 listopada

Sygnał Chodel 0-1 LKS Stróża 10 listopada, 12:00
Ruch Popkowice 3-2 Orzeł Urzędów 9 listopada, 13:00
Płomień Trzydnik Duży 2-3 Stok Zakrzówek 10 listopada, 13:00
LKS Gościeradów 2-1 Roztoczanie Chrzanów 10 listopada, 12:00
Sportico Szastarka 3-0 LKS Kowalin 10 listopada, 12:00
Perła Borzechów 6-1 Tęcza Kraśnik 10 listopada, 13:30
LKS Potok Wielki 2-4 ULKS Dzierzkowice 10 listopada, 13:00
w Osinkach

Kolejka 14 - 5-6 kwietnia

Orzeł Urzędów 0-1 Płomień Trzydnik Duży 6 kwietnia, 14:00
LKS Stróża 1-0 ULKS Dzierzkowice 6 kwietnia, 14:00
LKS Potok Wielki 2-0 Tęcza Kraśnik 6 kwietnia, 14:00
w Osinkach
Perła Borzechów 3-1 LKS Kowalin 6 kwietnia, 16:00
Sportico Szastarka 2-2 Roztoczanie Chrzanów 6 kwietnia, 14:00
LKS Gościeradów 1-0 Stok Zakrzówek 6 kwietnia, 14:00
Ruch Popkowice 7-1 Sygnał Chodel 6 kwietnia, 12:00

Kolejka 15 - 12-13 kwietnia

Ruch Popkowice 2-1 LKS Stróża 13 kwietnia, 12:00
Sygnał Chodel 1-0 Płomień Trzydnik Duży 13 kwietnia, 14:00
Orzeł Urzędów 3-0 LKS Gościeradów 13 kwietnia, 14:00
Stok Zakrzówek 3-0 Sportico Szastarka 13 kwietnia, 14:00
Roztoczanie Chrzanów 3-5 Perła Borzechów 13 kwietnia, 13:00
LKS Kowalin 3-2 LKS Potok Wielki 13 kwietnia, 13:00
w Olbięcinie
Tęcza Kraśnik 0-1 ULKS Dzierzkowice 12 kwietnia, 15:00

Kolejka 16 - 19 kwietnia

LKS Stróża 3-0 Tęcza Kraśnik 19 kwietnia, 11:00
ULKS Dzierzkowice 1-3 LKS Kowalin 19 kwietnia, 13:00
LKS Potok Wielki 2-1 Roztoczanie Chrzanów 19 kwietnia, 14:00
w Osinkach
Perła Borzechów 5-1 Stok Zakrzówek 19 kwietnia, 14:00
Sportico Szastarka 1-3 Orzeł Urzędów 19 kwietnia, 13:00
LKS Gościeradów 0-3 Sygnał Chodel 19 kwietnia, 11:00
(wo)
na boisku 2-2; w drużynie gospodarzy wystąpił nieuprawniony zawodnik
Płomień Trzydnik Duży 1-1 Ruch Popkowice 19 kwietnia, 12:00

Kolejka 17 - 26-27 kwietnia

Płomień Trzydnik Duży 2-1 LKS Stróża 27 kwietnia, 16:00
Ruch Popkowice 5-2 LKS Gościeradów 27 kwietnia, 12:00
Sygnał Chodel 9-3 Sportico Szastarka 27 kwietnia, 15:00
Orzeł Urzędów 2-2 Perła Borzechów 27 kwietnia, 14:00
Stok Zakrzówek 1-1 LKS Potok Wielki 27 kwietnia, 14:00
Roztoczanie Chrzanów 7-1 ULKS Dzierzkowice 27 kwietnia, 14:00
LKS Kowalin 1-1 Tęcza Kraśnik 27 kwietnia, 13:00
w Olbięcinie

Kolejka 18 - 1 maja

LKS Stróża 1-4 LKS Kowalin 1 maja, 14:00
Tęcza Kraśnik 1-1 Roztoczanie Chrzanów 1 maja, 15:00
ULKS Dzierzkowice 0-8 Stok Zakrzówek 1 maja, 13:00
LKS Potok Wielki 1-1 Orzeł Urzędów 1 maja, 15:00
w Osinkach
Perła Borzechów 3-0 Sygnał Chodel 1 maja, 16:00
Sportico Szastarka 4-4 Ruch Popkowice 1 maja, 15:00
LKS Gościeradów 1-4 Płomień Trzydnik Duży 1 maja, 14:00

Kolejka 19 - 3-4 maja

LKS Gościeradów 3-0 LKS Stróża 4 maja, 15:00
(wo)
na boisku 1-4
Płomień Trzydnik Duży 4-1 Sportico Szastarka 4 maja, 16:00
Ruch Popkowice 0-2 Perła Borzechów 4 maja, 12:00
Sygnał Chodel 0-0 LKS Potok Wielki 4 maja, 15:00
Orzeł Urzędów 3-0 ULKS Dzierzkowice 4 maja, 14:00
(wo)
na boisku 1-0
Stok Zakrzówek 5-1 Tęcza Kraśnik 4 maja, 14:00
Roztoczanie Chrzanów 2-1 LKS Kowalin 4 maja, 14:00

Kolejka 20 - 10-11 maja

LKS Stróża 0-1 Roztoczanie Chrzanów 11 maja, 14:00
LKS Kowalin 3-1 Stok Zakrzówek 11 maja, 13:00
w Olbięcinie
Tęcza Kraśnik 2-1 Orzeł Urzędów 10 maja, 16:00
ULKS Dzierzkowice 2-3 Sygnał Chodel 11 maja, 13:00
LKS Potok Wielki 4-2 Ruch Popkowice 11 maja, 17:00
w Osinkach
Perła Borzechów 1-3 Płomień Trzydnik Duży 11 maja, 16:00
Sportico Szastarka 2-2 LKS Gościeradów 11 maja, 15:00

Kolejka 21 - 17-18 maja

Sportico Szastarka 0-2 LKS Stróża 30 maja, 14:00
w pierwotnym terminie (17 maja, 14:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
LKS Gościeradów 1-6 Perła Borzechów 28 maja, 17:30
w pierwotnym terminie (18 maja, 15:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Płomień Trzydnik Duży 1-2 LKS Potok Wielki 5 czerwca, 18:00
w pierwotnym terminie (18 maja, 17:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Ruch Popkowice 3-0 ULKS Dzierzkowice 18 maja, 12:00
(wo)
w Dzierzkowicach; Ruch gospodarzem / na boisku 0-1; w drużynie gości wystąpił nieuprawniony zawodnik
Sygnał Chodel 2-1 Tęcza Kraśnik 18 maja, 16:00
Orzeł Urzędów 0-1 LKS Kowalin 18 czerwca, 17:00
w pierwotnym terminie (18 maja, 14:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Stok Zakrzówek 2-1 Roztoczanie Chrzanów 28 maja, 18:00
w pierwotnym terminie (18 maja, 14:00) odwołany z powodu złego stanu boiska

Kolejka 22 - 24-25 maja

LKS Stróża 0-0 Stok Zakrzówek 25 maja, 15:00
Roztoczanie Chrzanów 0-2 Orzeł Urzędów 25 maja, 15:00
LKS Kowalin 0-0 Sygnał Chodel 25 maja, 13:00
w Olbięcinie
Tęcza Kraśnik 0-0 Ruch Popkowice 24 maja, 17:00
ULKS Dzierzkowice 0-4 Płomień Trzydnik Duży 25 maja, 13:00
LKS Potok Wielki 5-2 LKS Gościeradów 25 maja, 15:00
w Osinkach
Perła Borzechów 9-1 Sportico Szastarka 25 maja, 16:00

Kolejka 23 - 31 maja-1 czerwca

Perła Borzechów 4-1 LKS Stróża 1 czerwca, 16:00
Sportico Szastarka 4-7 LKS Potok Wielki 1 czerwca, 14:00
LKS Gościeradów 1-2 ULKS Dzierzkowice 1 czerwca, 17:00
w Dzierzkowicach; LKS gospodarzem
Płomień Trzydnik Duży 6-2 Tęcza Kraśnik 31 maja, 17:00
Ruch Popkowice 3-4 LKS Kowalin 1 czerwca, 14:00
Sygnał Chodel 4-2 Roztoczanie Chrzanów 1 czerwca, 16:00
Orzeł Urzędów 2-2 Stok Zakrzówek 1 czerwca, 14:00

Kolejka 24 - 7-8 czerwca

LKS Stróża 3-2 Orzeł Urzędów 8 czerwca, 16:00
Stok Zakrzówek 1-1 Sygnał Chodel 8 czerwca, 14:00
Roztoczanie Chrzanów 6-3 Ruch Popkowice 8 czerwca, 17:00
LKS Kowalin 1-2 Płomień Trzydnik Duży 8 czerwca, 15:00
w Olbięcinie
Tęcza Kraśnik 1-1 LKS Gościeradów 8 czerwca, 17:00
ULKS Dzierzkowice 4-1 Sportico Szastarka 8 czerwca, 13:00
LKS Potok Wielki 2-5 Perła Borzechów 8 czerwca, 16:00
w Osinkach

Kolejka 25 - 14-15 czerwca

LKS Potok Wielki 3-2 LKS Stróża 15 czerwca, 17:00
w Osinkach
Perła Borzechów 6-0 ULKS Dzierzkowice 15 czerwca, 15:00
Sportico Szastarka 2-1 Tęcza Kraśnik 15 czerwca, 17:00
LKS Gościeradów 0-3 LKS Kowalin 15 czerwca, 17:00
Płomień Trzydnik Duży 0-2 Roztoczanie Chrzanów 15 czerwca, 17:00
Ruch Popkowice 4-2 Stok Zakrzówek 15 czerwca, 17:00
Sygnał Chodel 0-0 Orzeł Urzędów 15 czerwca, 17:00

REKLAMA

Kolejka 26 - 22 czerwca

LKS Stróża 4-0 Sygnał Chodel 22 czerwca, 11:00
Orzeł Urzędów 3-1 Ruch Popkowice 22 czerwca, 11:00
Stok Zakrzówek 4-0 Płomień Trzydnik Duży 22 czerwca, 11:00
w Trzydniku Dużym; Stok gospodarzem
Roztoczanie Chrzanów 3-0 LKS Gościeradów 22 czerwca, 11:00
(wo)
goście nie dojechali
LKS Kowalin 1-3 Sportico Szastarka 22 czerwca, 11:00
Tęcza Kraśnik 3-1 Perła Borzechów 22 czerwca, 11:00
ULKS Dzierzkowice 1-4 LKS Potok Wielki 22 czerwca, 11:00

Klasa okręgowa 2013/2014 (Lublin)

Klasa A 2013/2014 (Lublin II)
Klasa A 2013/2014 (Lublin III)
Klasa A 2013/2014 (Lublin IV)

Klasa B 2013/2014 (Lublin I)
Klasa B 2013/2014 (Lublin II)
Klasa B 2013/2014 (Lublin III)

Autor: Michał Turulski
Kontakt: lubelskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas