[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa B 2013/2014, grupa: Lublin III
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  LZS Krężnica Jara 22 55 18 1 3 81-25 9 0 2 48-15 9 1 1 33-10
2.  Kadet Lisów 22 51 16 3 3 97-27 8 2 1 49-12 8 1 2 48-15
3.  Bronowice Lublin 22 43 14 1 7 63-42 8 1 2 26-15 6 0 5 37-27 2 3 1 0 1 4-3
4.  Piekiełko Przykwa 22 43 14 1 7 83-49 6 0 5 48-27 8 1 2 35-22 2 3 1 0 1 3-4
5.  GSKS Ułęż 22 40 13 1 8 82-46 6 0 5 45-24 7 1 3 37-22
6.  KS Uniszowice 22 30 9 3 10 43-55 3 3 5 16-24 6 0 5 27-31
7.  Mila Turka 22 29 9 2 11 59-56 5 0 6 44-34 4 2 5 15-22
8.  Świdniczanka Świdnik Mały 22 27 8 3 11 41-69 6 2 3 26-25 2 1 8 15-44 2 4 1 1 0 7-4
9.  Gabaryty Dęblin 22 27 8 3 11 42-50 4 1 6 19-29 4 2 5 23-21 2 1 0 1 1 4-7
10.  Gigant Przytoczno 22 25 8 1 13 38-68 4 0 7 20-24 4 1 6 18-44
11.  Spoiwo Lublin 22 10 3 1 18 27-110 2 1 8 16-53 1 0 10 11-57
12.  GUKS Firlej 22 6 2 0 20 20-79 2 0 9 7-30 0 0 11 13-49
GUKS Firlej wycofał się z rozgrywek po rundzie jesiennej.

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
 1 LZS Krężnica Jara    3-2 3-0 2-5 7-3 5-1 0-2 10-0 3-1 8-0 4-1 3-0* 
 2 Kadet Lisów1-2     5-3 6-2 1-1 4-1 5-0 4-1 1-1 11-1 8-0 3-0* 
 3 Bronowice Lublin1-0 0-0     0-2 3-2 2-4 3-0* 3-1 4-2 3-1 4-1 3-2 
 4 Piekiełko Przykwa1-5 2-5 1-4     2-4 7-1 5-2 8-0 0-1 10-3 7-0 5-2 
 5 GSKS Ułęż1-2 1-4 1-2 1-2     4-5 3-0* 10-2 5-1 6-2 8-1 5-3 
 6 KS Uniszowice1-1 1-4 1-5 2-2 0-3*     0-3 1-0 0-1 2-2 5-3 3-0* 
 7 Mila Turka3-4 0-7 9-3 6-2 2-3 0-3*     0-3* 3-2 0-3* 7-0 14-4 
 8 Świdniczanka Świdnik Mały0-3* 0-3 3-2 2-7 4-2 3-2 1-1     3-3 3-0* 4-2 3-0* 
 9 Gabaryty Dęblin0-5 5-1 2-1 0-3 0-6 2-4 2-2 1-4     1-3 3-0* 3-0* 
 10 Gigant Przytoczno1-2 1-4 2-6 1-3 0-3 2-3 0-2 2-1 1-0     7-0 3-0* 
 11 Spoiwo Lublin1-7 1-10 0-8 2-4 3-7 0-3 3-0* 2-2 0-9 0-1     4-2 
 12 GUKS Firlej0-2 1-8 0-3* 0-3* 0-3* 2-0 0-3* 3-1 1-2 0-2 0-3*     

Kolejka 1 - 24-25 sierpnia

KS Uniszowice 1-1 LZS Krężnica Jara 25 sierpnia, 11:00
w Radawcu Dużym
Piekiełko Przykwa 2-4 GSKS Ułęż 24 sierpnia, 11:00
w Zadybiu Starym
Gabaryty Dęblin 1-3 Gigant Przytoczno 25 sierpnia, 11:00
Mila Turka 9-3 Bronowice Lublin 25 sierpnia, 11:00
GUKS Firlej 3-1 Świdniczanka Świdnik Mały 25 sierpnia, 11:00
Kadet Lisów 8-0 Spoiwo Lublin 25 sierpnia, 11:00

Kolejka 2 - 31 sierpnia-1 września

LZS Krężnica Jara 4-1 Spoiwo Lublin 1 września, 11:00
w Niedrzwicy Kościelnej
Świdniczanka Świdnik Mały 0-3 Kadet Lisów 1 września, 11:00
Bronowice Lublin 3-2 GUKS Firlej 1 września, 11:00
Gigant Przytoczno 0-2 Mila Turka 1 września, 11:00
GSKS Ułęż 5-1 Gabaryty Dęblin 1 września, 11:00
KS Uniszowice 2-2 Piekiełko Przykwa 1 września, 11:00
w Radawcu Dużym

Kolejka 3 - 7-8 września

Piekiełko Przykwa 1-5 LZS Krężnica Jara 8 września, 16:00
w Starym Zadybiu
Gabaryty Dęblin 2-4 KS Uniszowice 8 września, 11:00
Mila Turka 2-3 GSKS Ułęż 8 września, 16:00
GUKS Firlej 0-2 Gigant Przytoczno 8 września, 16:00
Kadet Lisów 5-3 Bronowice Lublin 8 września, 16:00
Spoiwo Lublin 2-2 Świdniczanka Świdnik Mały 8 września, 16:00

Kolejka 4 - 14-15 września

LZS Krężnica Jara 10-0 Świdniczanka Świdnik Mały 15 września, 16:00
w Niedrzwicy Kościelnej
Bronowice Lublin 4-1 Spoiwo Lublin 15 września, 16:00
Gigant Przytoczno 1-4 Kadet Lisów 15 września, 12:00
GSKS Ułęż 5-3 GUKS Firlej 15 września, 16:00
KS Uniszowice 0-3 Mila Turka 15 września, 16:00
w Radawcu Dużym
Piekiełko Przykwa 0-1 Gabaryty Dęblin 15 września, 16:00
w Starym Zadybiu

Kolejka 5 - 21-22 września

Gabaryty Dęblin 0-5 LZS Krężnica Jara 22 września, 11:00
Mila Turka 6-2 Piekiełko Przykwa 10 listopada, 13:00
w pierwotnym terminie (22 września, 16:00) odwołany z powodu awarii autokaru gości
GUKS Firlej 2-0 KS Uniszowice 22 września, 16:00
Kadet Lisów 1-1 GSKS Ułęż 22 września, 16:00
Spoiwo Lublin 0-1 Gigant Przytoczno 22 września, 16:00
Świdniczanka Świdnik Mały 3-2 Bronowice Lublin 22 września, 16:00

Kolejka 6 - 28-29 września

LZS Krężnica Jara 3-0 Bronowice Lublin 29 września, 16:00
w Niedrzwicy Kościelnej
Gigant Przytoczno 2-1 Świdniczanka Świdnik Mały 29 września, 11:00
GSKS Ułęż 8-1 Spoiwo Lublin 29 września, 11:00
KS Uniszowice 1-4 Kadet Lisów 29 września, 14:00
w Radawcu Dużym
Piekiełko Przykwa 5-2 GUKS Firlej 29 września, 11:00
w Starym Zadybiu
Gabaryty Dęblin 2-2 Mila Turka 29 września, 11:00

Kolejka 7 - 5-6 października

Mila Turka 3-4 LZS Krężnica Jara 6 października, 11:00
GUKS Firlej 1-2 Gabaryty Dęblin 6 października, 11:00
Kadet Lisów 6-2 Piekiełko Przykwa 6 października, 11:00
Spoiwo Lublin 0-3 KS Uniszowice 6 października, 11:00
Świdniczanka Świdnik Mały 4-2 GSKS Ułęż 6 października, 11:00
Bronowice Lublin 3-1 Gigant Przytoczno 6 października, 14:00

Kolejka 8 - 12-13 października

LZS Krężnica Jara 8-0 Gigant Przytoczno 12 października, 15:00
w Niedrzwicy Kościelnej
GSKS Ułęż 1-2 Bronowice Lublin 13 października, 14:00
KS Uniszowice 1-0 Świdniczanka Świdnik Mały 13 października, 14:00
w Radawcu Dużym
Piekiełko Przykwa 7-0 Spoiwo Lublin 13 października, 14:00
w Starym Zadybiu / przerwany w 43. minucie przy stanie 7-0 / uznano wynik z boiska
Gabaryty Dęblin 5-1 Kadet Lisów 13 października, 11:00
Mila Turka 14-4 GUKS Firlej 13 października, 14:00

Kolejka 9 - 19-20 października

GUKS Firlej 0-2 LZS Krężnica Jara 20 października, 14:00
Kadet Lisów 5-0 Mila Turka 20 października, 14:00
Spoiwo Lublin 0-9 Gabaryty Dęblin 20 października, 14:00
Świdniczanka Świdnik Mały 2-7 Piekiełko Przykwa 20 października, 14:00
Bronowice Lublin 2-4 KS Uniszowice 20 października, 11:00
Gigant Przytoczno 0-3 GSKS Ułęż 20 października, 12:00

Kolejka 10 - 26-27 października

LZS Krężnica Jara 7-3 GSKS Ułęż 26 października, 15:00
w Niedrzwicy Kościelnej
KS Uniszowice 2-2 Gigant Przytoczno 27 października, 14:00
w Radawcu Dużym
Piekiełko Przykwa 1-4 Bronowice Lublin 27 października, 11:00
w Starym Zadybiu
Gabaryty Dęblin 1-4 Świdniczanka Świdnik Mały 27 października, 11:00
Mila Turka 7-0 Spoiwo Lublin 27 października, 11:00
GUKS Firlej 1-8 Kadet Lisów 27 października, 11:00

Kolejka 11 - 2-3 listopada

Kadet Lisów 1-2 LZS Krężnica Jara 3 listopada, 11:00
Spoiwo Lublin 4-2 GUKS Firlej 10 listopada, 12:00
Świdniczanka Świdnik Mały 1-1 Mila Turka 3 listopada, 14:00
Bronowice Lublin 4-2 Gabaryty Dęblin 3 listopada, 13:00
Gigant Przytoczno 1-3 Piekiełko Przykwa 3 listopada, 12:00
GSKS Ułęż 4-5 KS Uniszowice 3 listopada, 11:00

Kolejka 12 - 12-13 kwietnia

LZS Krężnica Jara 5-1 KS Uniszowice 12 kwietnia, 16:30
w Niedrzwicy Kościelnej
GSKS Ułęż 1-2 Piekiełko Przykwa 13 kwietnia, 16:00
w Sobieszynie
Gigant Przytoczno 1-0 Gabaryty Dęblin 13 kwietnia, 16:00
Bronowice Lublin 3-0 Mila Turka 13 kwietnia, 13:00
(wo)
na boisku Zespołu Szkół Budowlanych / na boisku 2-1; w drużynie gości wystąpił nieuprawniony zawodnik
Świdniczanka Świdnik Mały 3-0 GUKS Firlej
(wo)
Spoiwo Lublin 1-10 Kadet Lisów 13 kwietnia, 16:00

Kolejka 13 - 19 kwietnia

Spoiwo Lublin 1-7 LZS Krężnica Jara 19 kwietnia, 14:00
Kadet Lisów 4-1 Świdniczanka Świdnik Mały 19 kwietnia, 14:00
GUKS Firlej 0-3 Bronowice Lublin
(wo)
Mila Turka 0-3 Gigant Przytoczno 19 kwietnia, 14:00
(wo)
na boisku 6-2; w drużynie gospodarzy wystąpił nieuprawniony zawodnik
Gabaryty Dęblin 0-6 GSKS Ułęż 19 kwietnia, 16:00
Piekiełko Przykwa 7-1 KS Uniszowice 19 kwietnia, 14:00

Kolejka 14 - 26-27 kwietnia

LZS Krężnica Jara 2-5 Piekiełko Przykwa 26 kwietnia, 17:00
w Niedrzwicy Kościelnej
KS Uniszowice 0-1 Gabaryty Dęblin 27 kwietnia, 14:00
w Radawcu Dużym
GSKS Ułęż 3-0 Mila Turka 27 kwietnia, 11:00
(wo)
na boisku 2-11; w drużynie gości wystąpił nieuprawniony zawodnik
Gigant Przytoczno 3-0 GUKS Firlej
(wo)
Bronowice Lublin 0-0 Kadet Lisów 27 kwietnia, 11:00
Świdniczanka Świdnik Mały 4-2 Spoiwo Lublin 27 kwietnia, 11:00

Kolejka 15 - 3-4 maja

Świdniczanka Świdnik Mały 0-3 LZS Krężnica Jara 3 maja, 16:00
(wo)
na boisku 1-2; w drużynie gospodarzy wystąpił nieuprawniony zawodnik
Spoiwo Lublin 0-8 Bronowice Lublin 3 maja, 16:00
Kadet Lisów 11-1 Gigant Przytoczno 3 maja, 16:00
GUKS Firlej 0-3 GSKS Ułęż
(wo)
Mila Turka 0-3 KS Uniszowice 3 maja, 16:00
(wo)
na boisku 3-1; w drużynie gospodarzy wystąpił nieuprawniony zawodnik
Gabaryty Dęblin 0-3 Piekiełko Przykwa 3 maja, 11:00

Kolejka 16 - 10-11 maja

LZS Krężnica Jara 3-1 Gabaryty Dęblin 10 maja, 17:00
Piekiełko Przykwa 5-2 Mila Turka 11 maja, 11:00
KS Uniszowice 3-0 GUKS Firlej
(wo)
GSKS Ułęż 1-4 Kadet Lisów 11 maja, 11:00
Gigant Przytoczno 7-0 Spoiwo Lublin 11 maja, 12:00
Bronowice Lublin 3-1 Świdniczanka Świdnik Mały 11 maja, 11:00

Kolejka 17 - 17-18 maja

Bronowice Lublin 1-0 LZS Krężnica Jara 18 maja, 14:00
na boisku Zespołu Szkół Budowlanych
Świdniczanka Świdnik Mały 3-0 Gigant Przytoczno 11 czerwca, 18:00
(wo)
w pierwotnym terminie (18 maja, 13:00) odwołany z powodu złego stanu boiska / w drugim terminie goście nie skompletowali składu
Spoiwo Lublin 3-7 GSKS Ułęż 18 maja, 11:00
Kadet Lisów 4-1 KS Uniszowice 18 maja, 11:00
GUKS Firlej 0-3 Piekiełko Przykwa
(wo)
Mila Turka 3-2 Gabaryty Dęblin 18 maja, 11:00

Kolejka 18 - 24-25 maja

LZS Krężnica Jara 0-2 Mila Turka 24 maja, 17:00
Gabaryty Dęblin 3-0 GUKS Firlej
(wo)
Piekiełko Przykwa 2-5 Kadet Lisów 25 maja, 17:00
KS Uniszowice 5-3 Spoiwo Lublin 25 maja, 14:00
GSKS Ułęż 10-2 Świdniczanka Świdnik Mały 25 maja, 17:00
Gigant Przytoczno 2-6 Bronowice Lublin 25 maja, 12:00

Kolejka 19 - 31 maja-1 czerwca

Gigant Przytoczno 1-2 LZS Krężnica Jara 31 maja, 17:30
Bronowice Lublin 3-2 GSKS Ułęż 1 czerwca, 16:00
na boisku Zespołu Szkół Budowlanych
Świdniczanka Świdnik Mały 3-2 KS Uniszowice 1 czerwca, 17:00
Spoiwo Lublin 2-4 Piekiełko Przykwa 1 czerwca, 13:00
na boisku Zespołu Szkół Budowlanych
Kadet Lisów 1-1 Gabaryty Dęblin 1 czerwca, 17:00
GUKS Firlej 0-3 Mila Turka
(wo)

Kolejka 20 - 7-8 czerwca

LZS Krężnica Jara 3-0 GUKS Firlej
(wo)
Mila Turka 0-7 Kadet Lisów 8 czerwca, 11:00
Gabaryty Dęblin 3-0 Spoiwo Lublin 7 czerwca, 17:00
(wo)
goście zrezygnowali z gry
Piekiełko Przykwa 8-0 Świdniczanka Świdnik Mały 8 czerwca, 11:00
KS Uniszowice 1-5 Bronowice Lublin 7 czerwca, 14:00
GSKS Ułęż 6-2 Gigant Przytoczno 8 czerwca, 11:00

Kolejka 21 - 15 czerwca

GSKS Ułęż 1-2 LZS Krężnica Jara 15 czerwca, 11:00
Gigant Przytoczno 2-3 KS Uniszowice 15 czerwca, 15:00
Bronowice Lublin 0-2 Piekiełko Przykwa 15 czerwca, 16:00
Świdniczanka Świdnik Mały 3-3 Gabaryty Dęblin 15 czerwca, 13:00
Spoiwo Lublin 3-0 Mila Turka 15 czerwca, 11:00
(wo)
na boisku 4-6; w drużynie gości wystąpił nieuprawniony zawodnik
Kadet Lisów 3-0 GUKS Firlej
(wo)

Kolejka 22 - 22 czerwca

LZS Krężnica Jara 3-2 Kadet Lisów 22 czerwca, 17:00
GUKS Firlej 0-3 Spoiwo Lublin
(wo)
Mila Turka 0-3 Świdniczanka Świdnik Mały 21 czerwca, 16:00
(wo)
na boisku 5-1 / występ nieuprawnionego do gry zawodnika
Gabaryty Dęblin 2-1 Bronowice Lublin 22 czerwca, 13:00
Piekiełko Przykwa 10-3 Gigant Przytoczno 21 czerwca, 17:30
KS Uniszowice 0-3 GSKS Ułęż 21 czerwca, 14:00
(wo)
w Radawcu Dużym / nie odbył się - gospodarze nie poinformowali rywala o nowym terminie meczu

Klasa A 2013/2014 (Lublin I)
Klasa A 2013/2014 (Lublin II)
Klasa A 2013/2014 (Lublin III)
Klasa A 2013/2014 (Lublin IV)

Klasa B 2013/2014 (Lublin I)
Klasa B 2013/2014 (Lublin II)

Autor: Łukasz Malesa
Kontakt: lubelskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas