[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2018/2019 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

III liga kobiet 2013/2014, grupa: zachodniopomorska
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Olimp Gościno 12 32 10 2 0 77-5 5 1 0 42-2 5 1 0 35-3
2.  Olimpia II Szczecin 12 30 9 3 0 49-7 4 2 0 18-3 5 1 0 31-4
3.  Zalew Stepnica 12 23 7 2 3 39-28 4 0 2 19-17 3 2 1 20-11
4.  Pomorzanin Nowogard 12 16 5 1 6 26-23 2 1 3 8-8 3 0 3 18-15
5.  Fala Międzyzdroje 12 12 4 0 8 22-39 2 0 4 15-19 2 0 4 7-20
6.  Vielgovia Wielgowo (Szczecin) 12 6 2 0 10 17-36 1 0 5 7-16 1 0 5 10-20
7.  Olimpia III Szczecin 12 3 1 0 11 3-95 1 0 5 3-56 0 0 6 0-39
Błękitni II Stargard Szczeciński wycofali się przed rozpoczęciem rozgrywek.

 1  2  3  4  5  6  7 
 1 Olimp Gościno    0-0 6-1 7-0 11-1 7-0 11-0 
 2 Olimpia II Szczecin0-0     2-2 3-0 6-0 3-1 4-0 
 3 Zalew Stepnica1-9 1-4     4-2 1-0 4-2 8-0 
 4 Pomorzanin Nowogard0-2 0-3 1-1     0-2 2-0 5-0 
 5 Fala Międzyzdroje2-5 1-3 2-5 0-6     3-0 7-0 
 6 Vielgovia Wielgowo (Szczecin)0-7 2-3 0-1 1-2 0-3     4-0 
 7 Olimpia III Szczecin0-12 0-18 0-10 0-8 2-1 1-7     

Kolejka 1 - 7-8 września

Pauza: Zalew Stepnica.
 
Vielgovia Wielgowo (Szczecin) 0-3 Fala Międzyzdroje 7 września, 15:00
Pomorzanin Nowogard 0-2 Olimp Gościno 8 września, 12:00
Olimpia III Szczecin 0-18 Olimpia II Szczecin 7 września

Kolejka 2 - 21-22 września

Pauza: Olimpia II Szczecin.
 
Olimp Gościno 11-0 Olimpia III Szczecin 23 września, 17:00
Fala Międzyzdroje 0-6 Pomorzanin Nowogard 28 września, 12:00
Zalew Stepnica 4-2 Vielgovia Wielgowo (Szczecin) 21 września, 11:00

Kolejka 3 - 5-6 października

Pauza: Vielgovia Wielgowo (Szczecin).
 
Pomorzanin Nowogard 1-1 Zalew Stepnica 6 października, 12:00
Olimpia III Szczecin 2-1 Fala Międzyzdroje 6 października, 11:00
Olimpia II Szczecin 0-0 Olimp Gościno 25 października, 17:30
w pierwotnym terminie (5 października, 15:30) odwołany

Kolejka 4 - 12-13 października

Pauza: Olimp Gościno.
 
Fala Międzyzdroje 1-3 Olimpia II Szczecin 13 października, 14:00
Zalew Stepnica 8-0 Olimpia III Szczecin 2 października, 13:00
Vielgovia Wielgowo (Szczecin) 1-2 Pomorzanin Nowogard 13 października, 12:00

Kolejka 5 - 19-20 października

Pauza: Pomorzanin Nowogard.
 
Olimpia III Szczecin 1-7 Vielgovia Wielgowo (Szczecin) 20 października, 12:30
Olimpia II Szczecin 2-2 Zalew Stepnica 20 października, 11:00
Olimp Gościno 11-1 Fala Międzyzdroje 20 października, 12:00

Kolejka 6 - 2-3 listopada

Pauza: Fala Międzyzdroje.
 
Zalew Stepnica 1-9 Olimp Gościno 17 kwietnia, 12:00
w pierwotnym terminie (3 listopada, 11:00) odwołany
Vielgovia Wielgowo (Szczecin) 2-3 Olimpia II Szczecin 3 listopada, 12:00
Pomorzanin Nowogard 5-0 Olimpia III Szczecin 6 listopada, 15:00

Kolejka 7 - 9-10 listopada

Pauza: Olimpia III Szczecin.
 
Olimpia II Szczecin 3-0 Pomorzanin Nowogard 14 września, 18:00
Olimp Gościno 7-0 Vielgovia Wielgowo (Szczecin) 9 listopada, 12:00
Fala Międzyzdroje 2-5 Zalew Stepnica 10 listopada, 14:00

Kolejka 8 - 29-30 marca

Pauza: Zalew Stepnica.
 
Fala Międzyzdroje 3-0 Vielgovia Wielgowo (Szczecin) 30 marca, 12:00
Olimp Gościno 7-0 Pomorzanin Nowogard 30 marca, 12:00
Olimpia II Szczecin 4-0 Olimpia III Szczecin 8 maja, 14:00

Kolejka 9 - 5-6 kwietnia

Pauza: Olimpia II Szczecin.
 
Olimpia III Szczecin 0-12 Olimp Gościno 5 kwietnia, 15:30
Pomorzanin Nowogard 0-2 Fala Międzyzdroje 5 kwietnia, 13:00
Vielgovia Wielgowo (Szczecin) 0-1 Zalew Stepnica 6 kwietnia, 12:00

Kolejka 10 - 26-27 kwietnia

Pauza: Vielgovia Wielgowo (Szczecin).
 
Zalew Stepnica 4-2 Pomorzanin Nowogard 25 kwietnia, 16:00
Fala Międzyzdroje 7-0 Olimpia III Szczecin 27 kwietnia, 12:00
Olimp Gościno 0-0 Olimpia II Szczecin 26 kwietnia, 12:00

Kolejka 11 - 3-4 maja

Pauza: Olimp Gościno.
 
Olimpia II Szczecin 6-0 Fala Międzyzdroje 3 maja, 11:00
Olimpia III Szczecin 0-10 Zalew Stepnica 2 czerwca, 13:30
Pomorzanin Nowogard 2-0 Vielgovia Wielgowo (Szczecin) 4 maja, 12:00

Kolejka 12 - 10-11 maja

Pauza: Pomorzanin Nowogard.
 
Vielgovia Wielgowo (Szczecin) 4-0 Olimpia III Szczecin 12 kwietnia, 14:30
Zalew Stepnica 1-4 Olimpia II Szczecin 17 maja, 10:00
Fala Międzyzdroje 2-5 Olimp Gościno 15 czerwca, 11:00
w pierwotnym terminie (11 maja, 12:00) przełożony na prośbę gości

Kolejka 13 - 24-25 maja

Pauza: Fala Międzyzdroje.
 
Olimp Gościno 6-1 Zalew Stepnica 24 maja, 11:00
Olimpia II Szczecin 3-1 Vielgovia Wielgowo (Szczecin) 24 maja, 15:00
Olimpia III Szczecin 0-8 Pomorzanin Nowogard 24 maja, 17:00

Kolejka 14 - 31 maja-1 czerwca

Pauza: Olimpia III Szczecin.
 
Pomorzanin Nowogard 0-3 Olimpia II Szczecin 1 czerwca, 16:00
Vielgovia Wielgowo (Szczecin) 0-7 Olimp Gościno 1 czerwca, 11:00
Zalew Stepnica 1-0 Fala Międzyzdroje 5 czerwca, 17:00

II liga kobiet 2013/2014 (wielkopolska)

III liga kobiet 2013/2014 (kujawsko-pomorska)
III liga kobiet 2013/2014 (lubuska)
III liga kobiet 2013/2014 (pomorska)
III liga kobiet 2013/2014 (wielkopolska)

Autor: Damian Gnutek

 

Napisz do nas