[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2018/2019 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

III liga kobiet 2013/2014, grupa: kujawsko-pomorska
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Noteć Inowrocław 16 45 15 0 1 68-9 8 0 0 37-4 7 0 1 31-5
2.  Wisła Pędzewo 16 42 14 0 2 74-15 8 0 0 31-1 6 0 2 43-14
3.  Mustang Wielgie 16 26 8 2 6 32-19 5 1 2 19-7 3 1 4 13-12 2 3 1 0 1 3-2
4.  Spójnia Białe Błota 16 26 8 2 6 45-30 5 1 2 28-14 3 1 4 17-16 2 3 1 0 1 2-3
5.  GOKSiR Start Pruszcz 16 21 6 3 7 28-21 4 1 3 18-11 2 2 4 10-10
6.  Legia Chełmża 16 17 4 5 7 34-30 2 3 3 20-15 2 2 4 14-15
7.  Olimpia Grudziądz 16 15 4 3 9 26-45 2 2 4 15-19 2 1 5 11-26
8.  Cergia Toruń 16 3 1 0 15 3-128 0 0 8 0-66 1 0 7 3-62
9.  Unifreeze II Górzno 16 13 4 1 11 30-43 2 0 6 11-24 2 1 5 19-19
Unifreeze II Górzno wycofał się z rozgrywek po rundzie jesiennej.

 1  2  3  4  5  6  7  8  9 
 1 Noteć Inowrocław    3-1 2-0 3-0 2-1 5-0 6-2 13-0 3-0* 
 2 Wisła Pędzewo1-0     4-0 3-0 2-0 2-1 8-0 8-0 3-0* 
 3 Mustang Wielgie0-3 1-4     3-0 3-0 0-0 4-0 5-0 3-0 
 4 Spójnia Białe Błota0-1 4-9 2-0     2-0 5-4 0-0 12-0 3-0* 
 5 GOKSiR Start Pruszcz2-3 1-4 0-0 2-0     2-1 3-0 7-0 1-3 
 6 Legia Chełmża0-1 0-3 4-2 3-3 0-0     1-3 9-0 3-3 
 7 Olimpia Grudziądz0-7 0-3 0-2 2-5 1-1 1-1     8-0 3-0* 
 8 Cergia Toruń0-11 0-16 0-6 0-6 0-5 0-4 0-5     0-13 
 9 Unifreeze II Górzno2-5 5-3 0-3* 0-3* 0-3* 0-3* 4-1 0-3*     

Kolejka 1 - 7-8 września

Pauza: Unifreeze II Górzno.
 
Noteć Inowrocław 13-0 Cergia Toruń 8 września, 12:00
Legia Chełmża 3-3 Spójnia Białe Błota 10 września, 17:00
Olimpia Grudziądz 1-1 GOKSiR Start Pruszcz 7 września, 12:00
Mustang Wielgie 1-4 Wisła Pędzewo 8 września, 13:00
w Teodorowie

Kolejka 2 - 14-15 września

Pauza: Wisła Pędzewo.
 
GOKSiR Start Pruszcz 0-0 Mustang Wielgie 15 września, 11:00
Spójnia Białe Błota 0-0 Olimpia Grudziądz 18 września, 17:00
Cergia Toruń 0-4 Legia Chełmża 14 września, 15:00
Unifreeze II Górzno 2-5 Noteć Inowrocław 14 września, 13:00
w Miesiączkowie

Kolejka 3 - 21-22 września

Pauza: Noteć Inowrocław.
 
Legia Chełmża 3-3 Unifreeze II Górzno 22 września, 11:00
Olimpia Grudziądz 8-0 Cergia Toruń 21 września, 12:00
Mustang Wielgie 3-0 Spójnia Białe Błota 22 września, 13:00
w Teodorowie
Wisła Pędzewo 2-0 GOKSiR Start Pruszcz 21 września, 14:00
w Złejwsi Małej

Kolejka 4 - 28-29 września

Pauza: GOKSiR Start Pruszcz.
 
Spójnia Białe Błota 4-9 Wisła Pędzewo 9 listopada, 14:00
Cergia Toruń 0-6 Mustang Wielgie 29 września, 17:15
Unifreeze II Górzno 4-1 Olimpia Grudziądz 29 września, 11:00
w Miesiączkowie
Noteć Inowrocław 5-0 Legia Chełmża 29 września, 12:00

Kolejka 5 - 5-6 października

Pauza: Legia Chełmża.
 
Olimpia Grudziądz 0-7 Noteć Inowrocław 5 października, 10:00
Mustang Wielgie 3-0 Unifreeze II Górzno 6 października, 13:00
w Teodorowie
Wisła Pędzewo 8-0 Cergia Toruń 6 października, 12:00
w Złejwsi Małej
GOKSiR Start Pruszcz 2-0 Spójnia Białe Błota 5 października, 16:00
w Serocku

Kolejka 6 - 12-13 października

Pauza: Spójnia Białe Błota.
 
Cergia Toruń 0-5 GOKSiR Start Pruszcz 13 października, 17:15
Unifreeze II Górzno 5-3 Wisła Pędzewo 17 października, 16:30
w Miesiączkowie / w pierwotnym terminie (13 października, 11:00) odwołany na wniosek gospodarzy
Noteć Inowrocław 2-0 Mustang Wielgie 13 października, 12:00
Legia Chełmża 1-3 Olimpia Grudziądz 13 października, 14:00

Kolejka 7 - 19-20 października

Pauza: Olimpia Grudziądz.
 
Mustang Wielgie 0-0 Legia Chełmża 20 października, 11:00
w Teodorowie
Wisła Pędzewo 1-0 Noteć Inowrocław 20 października, 12:00
w Złejwsi Małej
GOKSiR Start Pruszcz 1-3 Unifreeze II Górzno 22 października, 15:00
w pierwotnym terminie (19 października, 15:00) w Serocku odwołany
Spójnia Białe Błota 12-0 Cergia Toruń 19 października, 10:00

Kolejka 8 - 26-27 października

Pauza: Cergia Toruń.
 
Unifreeze II Górzno 0-3 Spójnia Białe Błota 22 marca, 12:00
(wo)
w Miesiączkowie; na boisku 8-1; w drużynie gospodyń wystąpiły nieuprawnione zawodniczki / w pierwotnym terminie (27 października, 11:00) odwołany / w drugim terminie (17 listopada, 11:00) nie odbył się - goście nie dojechali
Noteć Inowrocław 2-1 GOKSiR Start Pruszcz 27 października, 12:00
Legia Chełmża 0-3 Wisła Pędzewo 27 października, 14:00
Olimpia Grudziądz 0-2 Mustang Wielgie 26 października, 10:00

Kolejka 9 - 2-3 listopada

Pauza: Mustang Wielgie.
 
Wisła Pędzewo 8-0 Olimpia Grudziądz 2 listopada, 12:00
w Złejwsi Małej
GOKSiR Start Pruszcz 2-1 Legia Chełmża 3 listopada, 11:00
w Serocku
Spójnia Białe Błota 0-1 Noteć Inowrocław 2 listopada, 10:00
Cergia Toruń 0-13 Unifreeze II Górzno 3 listopada, 15:00

Kolejka 10 - 29-30 marca

Pauza: Unifreeze II Górzno.
 
Cergia Toruń 0-11 Noteć Inowrocław 29 marca, 15:15
Spójnia Białe Błota 5-4 Legia Chełmża 29 marca, 15:00
GOKSiR Start Pruszcz 3-0 Olimpia Grudziądz 30 marca, 11:00
w Serocku
Wisła Pędzewo 4-0 Mustang Wielgie 30 marca, 12:00
w Złejwsi

Kolejka 11 - 5-6 kwietnia

Pauza: Wisła Pędzewo.
 
Mustang Wielgie 3-0 GOKSiR Start Pruszcz 5 kwietnia, 13:00
Olimpia Grudziądz 2-5 Spójnia Białe Błota 5 kwietnia, 10:00
Legia Chełmża 9-0 Cergia Toruń 6 kwietnia, 12:00
Noteć Inowrocław 3-0 Unifreeze II Górzno
(wo)

Kolejka 12 - 12-13 kwietnia

Pauza: Noteć Inowrocław.
 
Unifreeze II Górzno 0-3 Legia Chełmża
(wo)
Cergia Toruń 0-5 Olimpia Grudziądz 12 kwietnia, 16:00
Spójnia Białe Błota 2-0 Mustang Wielgie 12 kwietnia, 13:00
GOKSiR Start Pruszcz 1-4 Wisła Pędzewo 13 kwietnia, 14:00
w Serocku

Kolejka 13 - 26-27 kwietnia

Pauza: GOKSiR Start Pruszcz.
 
Wisła Pędzewo 3-0 Spójnia Białe Błota 27 kwietnia, 12:00
w Złejwsi Małej
Mustang Wielgie 5-0 Cergia Toruń 26 kwietnia, 12:00
Olimpia Grudziądz 3-0 Unifreeze II Górzno
(wo)
Legia Chełmża 0-1 Noteć Inowrocław 27 kwietnia, 13:30

Kolejka 14 - 3-4 maja

Pauza: Legia Chełmża.
 
Noteć Inowrocław 6-2 Olimpia Grudziądz 4 maja, 11:00
Unifreeze II Górzno 0-3 Mustang Wielgie
(wo)
Cergia Toruń 0-16 Wisła Pędzewo 3 maja, 18:00
Spójnia Białe Błota 2-0 GOKSiR Start Pruszcz 17 maja, 11:00

Kolejka 15 - 10-11 maja

Pauza: Spójnia Białe Błota.
 
GOKSiR Start Pruszcz 7-0 Cergia Toruń 11 maja, 11:00
w Serocku
Wisła Pędzewo 3-0 Unifreeze II Górzno
(wo)
Mustang Wielgie 0-3 Noteć Inowrocław 10 maja, 12:00
Olimpia Grudziądz 1-1 Legia Chełmża 11 maja, 13:00

Kolejka 16 - 24-25 maja

Pauza: Olimpia Grudziądz.
 
Legia Chełmża 4-2 Mustang Wielgie 25 maja, 15:00
Noteć Inowrocław 3-1 Wisła Pędzewo 24 maja, 11:00
Unifreeze II Górzno 0-3 GOKSiR Start Pruszcz
(wo)
Cergia Toruń 0-6 Spójnia Białe Błota 24 maja, 14:00

Kolejka 17 - 31 maja-1 czerwca

Pauza: Cergia Toruń.
 
Spójnia Białe Błota 3-0 Unifreeze II Górzno
(wo)
GOKSiR Start Pruszcz 2-3 Noteć Inowrocław 31 maja, 16:00
w Serocku
Wisła Pędzewo 2-1 Legia Chełmża 1 czerwca, 12:00
w Złejwsi Małej
Mustang Wielgie 4-0 Olimpia Grudziądz 31 maja, 12:00

Kolejka 18 - 7-8 czerwca

Pauza: Mustang Wielgie.
 
Olimpia Grudziądz 0-3 Wisła Pędzewo 8 czerwca, 13:00
Legia Chełmża 0-0 GOKSiR Start Pruszcz 8 czerwca, 13:30
Noteć Inowrocław 3-0 Spójnia Białe Błota 8 czerwca, 12:00
Unifreeze II Górzno 0-3 Cergia Toruń
(wo)

II liga kobiet 2013/2014 (wielkopolska)

III liga kobiet 2013/2014 (lubuska)
III liga kobiet 2013/2014 (pomorska)
III liga kobiet 2013/2014 (wielkopolska)
III liga kobiet 2013/2014 (zachodniopomorska)

Autor: Paweł Mogielnicki
Kontakt: kujawsko-pomorskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas