[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2018/2019 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

III liga kobiet 2013/2014, grupa: wielkopolska
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Górnicza Konin 16 38 12 2 2 73-11 8 0 0 39-1 4 2 2 34-10 4 8 2 2 0 11-5
2.  Kotwica Kórnik 16 38 12 2 2 55-15 5 2 1 30-9 7 0 1 25-6 4 5 1 2 1 4-7
3.  SKS 13 Poznań 16 38 12 2 2 56-9 6 1 1 34-5 6 1 1 22-4 4 2 0 2 2 4-7
4.  Zjednoczeni Kaczory 16 26 8 2 6 33-22 3 2 3 20-10 5 0 3 13-12
5.  Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski 16 25 8 1 7 36-36 4 0 4 11-17 4 1 3 25-19
6.  Grom Wolsztyn 16 16 5 1 10 14-37 4 0 4 9-10 1 1 6 5-27
7.  Medyk III Konin 16 15 5 0 11 22-58 2 0 6 10-40 3 0 5 12-18
8.  Obra Kościan 16 9 3 0 13 11-69 2 0 6 6-32 1 0 7 5-37
9.  Włókniarz Kalisz 16 6 2 0 14 12-55 1 0 7 7-22 1 0 7 5-33

 1  2  3  4  5  6  7  8  9 
 1 Górnicza Konin    4-0 2-0 4-0 4-0 3-0 2-1 12-0 8-0 
 2 Kotwica Kórnik2-2     1-1 4-0 5-1 3-0 3-4 5-1 7-0 
 3 SKS 13 Poznań3-3 0-1     2-0 4-0 11-0 5-1 5-0 4-0 
 4 Zjednoczeni Kaczory3-0 0-1 0-2     3-3 2-2 0-1 8-0 4-1 
 5 Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski0-4 0-3 0-3 1-3     3-1 4-2 1-0 2-1 
 6 Grom Wolsztyn1-0 1-4 0-1 0-1 0-3     1-0 2-1 4-0 
 7 Medyk III Konin0-12 1-6 0-7 1-3 2-9 0-1     3-1 3-1 
 8 Obra Kościan1-6 0-9 0-5 0-3 0-6 2-0 2-1     1-2 
 9 Włókniarz Kalisz0-7 0-1 1-3 0-3 1-3 3-1 1-2 1-2     

Kolejka 1 - 7-8 września

Pauza: Zjednoczeni Kaczory.
 
Obra Kościan 2-1 Medyk III Konin 8 września, 14:00
Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski 2-1 Włókniarz Kalisz 8 września, 16:00
Kotwica Kórnik 3-0 Grom Wolsztyn 8 września, 14:30
SKS 13 Poznań 3-3 Górnicza Konin 8 września, 14:00

Kolejka 2 - 14-15 września

Pauza: Medyk III Konin.
 
Górnicza Konin 4-0 Zjednoczeni Kaczory 14 września, 11:00
Grom Wolsztyn 0-1 SKS 13 Poznań 14 września, 17:00
Włókniarz Kalisz 0-1 Kotwica Kórnik 14 września, 11:00
Obra Kościan 0-6 Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski 14 września, 16:00

Kolejka 3 - 21-22 września

Pauza: Górnicza Konin.
 
Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski 4-2 Medyk III Konin 22 września, 16:00
Kotwica Kórnik 5-1 Obra Kościan 22 września, 14:30
SKS 13 Poznań 4-0 Włókniarz Kalisz 22 września, 14:00
Zjednoczeni Kaczory 2-2 Grom Wolsztyn 21 września, 15:00

Kolejka 4 - 28-29 września

Pauza: Grom Wolsztyn.
 
Medyk III Konin 0-12 Górnicza Konin 1 października, 16:00
w pierwotnym terminie (25 września, 8:00) odwołany
Włókniarz Kalisz 0-3 Zjednoczeni Kaczory 28 września, 15:00
Obra Kościan 0-5 SKS 13 Poznań 29 września, 15:00
Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski 0-3 Kotwica Kórnik 28 września, 12:00

Kolejka 5 - 5-6 października

Pauza: Włókniarz Kalisz.
 
Kotwica Kórnik 3-4 Medyk III Konin 6 października, 14:30
SKS 13 Poznań 4-0 Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski 6 października, 14:00
Zjednoczeni Kaczory 8-0 Obra Kościan 5 października, 15:00
Górnicza Konin 3-0 Grom Wolsztyn 29 marca, 11:00
w pierwotnym terminie (5 października, 11:00) odwołany na wniosek gospodarzy

Kolejka 6 - 12-13 października

Pauza: Obra Kościan.
 
Medyk III Konin 0-1 Grom Wolsztyn 12 października, 13:00
Włókniarz Kalisz 0-7 Górnicza Konin 12 października, 11:00
Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski 1-3 Zjednoczeni Kaczory 12 października, 15:00
Kotwica Kórnik 1-1 SKS 13 Poznań 13 października, 14:30

Kolejka 7 - 19-20 października

Pauza: Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski.
 
SKS 13 Poznań 5-1 Medyk III Konin 20 października, 14:00
Zjednoczeni Kaczory 0-1 Kotwica Kórnik 19 października, 15:00
Górnicza Konin 12-0 Obra Kościan 19 października, 11:00
Grom Wolsztyn 4-0 Włókniarz Kalisz 19 października, 16:30

Kolejka 8 - 26-27 października

Pauza: Kotwica Kórnik.
 
Medyk III Konin 3-1 Włókniarz Kalisz 26 października, 11:00
Obra Kościan 2-0 Grom Wolsztyn 27 października, 14:30
Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski 0-4 Górnicza Konin 27 października, 14:00
SKS 13 Poznań 2-0 Zjednoczeni Kaczory 27 października, 14:00

Kolejka 9 - 2-3 listopada

Pauza: SKS 13 Poznań.
 
Zjednoczeni Kaczory 0-1 Medyk III Konin 29 marca, 11:00
w pierwotnym terminie (2 listopada, 13:00) odwołany
Górnicza Konin 4-0 Kotwica Kórnik 2 listopada, 13:00
Grom Wolsztyn 0-3 Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski 3 listopada, 14:00
Włókniarz Kalisz 1-2 Obra Kościan 2 listopada, 11:00

Kolejka 10 - 5-6 kwietnia

Pauza: Zjednoczeni Kaczory.
 
Medyk III Konin 3-1 Obra Kościan 5 kwietnia, 13:00
Włókniarz Kalisz 1-3 Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski 5 kwietnia, 11:00
Grom Wolsztyn 1-4 Kotwica Kórnik 6 kwietnia, 16:00
Górnicza Konin 2-0 SKS 13 Poznań 5 kwietnia, 11:00

Kolejka 11 - 12-13 kwietnia

Pauza: Medyk III Konin.
 
Zjednoczeni Kaczory 3-0 Górnicza Konin 12 kwietnia, 12:00
SKS 13 Poznań 11-0 Grom Wolsztyn 13 kwietnia, 16:00
Kotwica Kórnik 7-0 Włókniarz Kalisz 12 kwietnia, 12:00
Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski 1-0 Obra Kościan 13 kwietnia, 10:00

Kolejka 12 - 26-27 kwietnia

Pauza: Górnicza Konin.
 
Medyk III Konin 2-9 Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski 26 kwietnia, 10:00
Obra Kościan 0-9 Kotwica Kórnik 27 kwietnia, 14:00
Włókniarz Kalisz 1-3 SKS 13 Poznań 26 kwietnia, 11:00
Grom Wolsztyn 0-1 Zjednoczeni Kaczory 26 kwietnia, 16:00

Kolejka 13 - 3-4 maja

Pauza: Grom Wolsztyn.
 
Górnicza Konin 2-1 Medyk III Konin
w pierwotnym terminie (7 maja, 17:00) odwołany / rozegrano awansem
Zjednoczeni Kaczory 4-1 Włókniarz Kalisz 3 maja, 14:00
SKS 13 Poznań 5-0 Obra Kościan 4 maja, 16:00
Kotwica Kórnik 5-1 Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski 3 maja, 12:00

Kolejka 14 - 10-11 maja

Pauza: Włókniarz Kalisz.
 
Medyk III Konin 1-6 Kotwica Kórnik 10 maja, 11:00
Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski 0-3 SKS 13 Poznań 11 maja, 15:00
Obra Kościan 0-3 Zjednoczeni Kaczory 11 maja, 15:00
Grom Wolsztyn 1-0 Górnicza Konin 10 maja, 16:00

Kolejka 15 - 17-18 maja

Pauza: Obra Kościan.
 
Grom Wolsztyn 1-0 Medyk III Konin 17 maja, 14:00
Górnicza Konin 8-0 Włókniarz Kalisz 17 maja, 13:00
Zjednoczeni Kaczory 3-3 Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski 17 maja, 14:00
SKS 13 Poznań 0-1 Kotwica Kórnik 18 maja, 16:00

Kolejka 16 - 24-25 maja

Pauza: Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski.
 
Medyk III Konin 0-7 SKS 13 Poznań 24 maja, 11:00
Kotwica Kórnik 4-0 Zjednoczeni Kaczory 25 maja, 14:30
w Zaniemyślu
Obra Kościan 1-6 Górnicza Konin 25 maja, 15:00
Włókniarz Kalisz 3-1 Grom Wolsztyn 24 maja, 11:00

Kolejka 17 - 31 maja-1 czerwca

Pauza: Kotwica Kórnik.
 
Włókniarz Kalisz 1-2 Medyk III Konin 31 maja, 11:00
Grom Wolsztyn 2-1 Obra Kościan 1 czerwca, 16:00
Górnicza Konin 4-0 Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski 31 maja, 15:00
Zjednoczeni Kaczory 0-2 SKS 13 Poznań 31 maja, 14:00

Kolejka 18 - 7 czerwca

Pauza: SKS 13 Poznań.
 
Medyk III Konin 1-3 Zjednoczeni Kaczory 7 czerwca, 16:00
Kotwica Kórnik 2-2 Górnicza Konin 7 czerwca, 16:00
Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski 3-1 Grom Wolsztyn 7 czerwca, 16:00
Obra Kościan 1-2 Włókniarz Kalisz 7 czerwca, 16:00

II liga kobiet 2013/2014 (wielkopolska)

III liga kobiet 2013/2014 (kujawsko-pomorska)
III liga kobiet 2013/2014 (lubuska)
III liga kobiet 2013/2014 (pomorska)
III liga kobiet 2013/2014 (zachodniopomorska)

Autor: Michał Turulski
Kontakt: wielkopolskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas