[ Strona główna ]
Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2011/2012 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Centralna Liga Juniorów 2013/2014, grupa: B (Kujawsko-Pomorskie, Pomorskie, Wielkopolskie, Zachodniopomorskie)
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Pogoń Szczecin 16 38 12 2 2 47-12 7 0 1 28-5 5 2 1 19-7 2 4 1 1 0 2-1
2.  Arka Gdynia 16 38 12 2 2 39-8 6 2 0 21-3 6 0 2 18-5 2 1 0 1 1 1-2
3.  Lech Poznań 16 37 12 1 3 45-19 6 1 1 20-10 6 0 2 25-9
4.  Bałtyk Koszalin 16 30 9 3 4 35-13 4 2 2 20-8 5 1 2 15-5
5.  Lechia Gdańsk 16 25 7 4 5 20-18 3 2 3 9-5 4 2 2 11-13 1 3 1 0 0 1-0
6.  Warta Poznań 16 25 8 1 7 30-23 6 1 1 21-7 2 0 6 9-16 1 0 0 0 1 0-1
7.  Zawisza Bydgoszcz 16 22 6 4 6 35-17 3 2 3 16-6 3 2 3 19-11
8.  Bałtyk Gdynia 16 20 5 5 6 22-20 2 1 5 11-12 3 4 1 11-8
9.  AP Pogoń Szczecin 16 15 4 3 9 23-33 2 2 4 14-14 2 1 5 9-19 1 3 1 0 0 3-0
10.  Polonia 1912 Leszno 16 15 4 3 9 23-44 3 1 4 15-20 1 2 5 8-24 1 0 0 0 1 0-3
11.  Lider Włocławek 16 9 3 0 13 20-53 2 0 6 11-25 1 0 7 9-28
12.  Elana Toruń 16 0 0 0 16 6-85 0 0 8 3-41 0 0 8 3-44
AP Szczecinek wycofała się przed rozpoczęciem rozgrywek.

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
 1 Pogoń Szczecin    1-0 8-0 5-2 0-1 4-1 2-0 3-0 5-1 
 2 Arka Gdynia1-1     2-0 1-0 1-0 2-0 2-2 4-0 8-0 
 3 Lech Poznań2-5 1-0     3-0 1-1 2-1 3-2 4-1 4-0 
 4 Bałtyk Koszalin1-3     0-2 1-1 1-1 2-0 5-0 4-1 6-0 
 5 Lechia Gdańsk0-1 0-2 0-1     1-0 2-0 1-1 0-0 5-0 
 6 Warta Poznań2-1 0-1 2-1     2-0 4-3 1-1 6-0 4-0 
 7 Zawisza Bydgoszcz0-0 0-1 1-2 2-0     0-1 1-1 9-1 3-0 
 8 Bałtyk Gdynia1-2 0-3 1-1 1-2 0-3     0-1 2-0 6-0 
 9 AP Pogoń Szczecin1-3 2-4 0-1 0-0 1-4 1-1     3-0 6-1 
 10 Polonia 1912 Leszno0-2 0-5 1-4 3-0 0-2 3-3     4-2 4-2 
 11 Lider Włocławek1-6 1-3 0-3 0-7 0-3 3-0* 0-3     6-0 
 12 Elana Toruń0-4 2-8 0-4 1-3 0-9 0-2 0-6 0-5     

Kolejka 1 - 17-18 sierpnia

Arka Gdynia 4-0 AP Pogoń Szczecin 8 września, 12:00
Michał Fierka 2, Jakub Bach 14, Dawid Tomczak 58, Błażej Białek 65
w pierwotnym terminie (18 sierpnia, 13:00) odwołany
Warta Poznań 1-1 Polonia 1912 Leszno 18 sierpnia, 12:00
Marcin Jurkiewicz 57 - Adrian Cyka 3
Lech Poznań 1-1 Lechia Gdańsk 17 sierpnia, 11:00
Kamil Bzdziel 5 - Patryk Sapożnik 67
we Wronkach
Pogoń Szczecin 3-0 Lider Włocławek 28 sierpnia, 14:00
Michał Stańczyk 18, Mateusz Zasada 69 (s), Sebastian Rudol 72
Elana Toruń 0-4 Bałtyk Koszalin 17 sierpnia, 15:00
Konrad Matejek 15, Konrad Symonowicz 38, Tomasz Pasieka 47, Dawid Szaflarski 87
na stadionie Centrum Sportowo-Rekreacyjnego
Zawisza Bydgoszcz 0-1 Bałtyk Gdynia 17 sierpnia, 16:00
Arkadiusz Proena 48
na bocznym boisku

Kolejka 2 - 24-25 sierpnia

AP Pogoń Szczecin 1-1 Bałtyk Gdynia 25 sierpnia, 14:00
Daniel Michalczuk 39 - Damian Jastrzębski 68
Bałtyk Koszalin 1-1 Zawisza Bydgoszcz 25 sierpnia, 12:00
Mateusz Śledź 7 - Michał Cywiński 78
Lider Włocławek 6-0 Elana Toruń 24 sierpnia, 10:00
Adrian Podolski 1, Michał Szymczak 5, Marcel Krosnowski 28, Maciej Kasiński 33 (k), 41 (k), Jan Kołodziejski 47
Lechia Gdańsk 0-1 Pogoń Szczecin 24 sierpnia, 11:00
Dawid Kort 84
na bocznym boisku Stadionu Miejskiego
Polonia 1912 Leszno 1-4 Lech Poznań 25 sierpnia, 12:00
Krzysztof Karch 54 - Kamil Bzdziel 3, 20, Jakub Serafin 49, Tomasz Wojcinowicz 66
Arka Gdynia 2-0 Warta Poznań 24 sierpnia, 12:00
Dawid Tomczak 50, Filip Kreft 88

Kolejka 3 - 31 sierpnia-1 września

Warta Poznań 4-3 AP Pogoń Szczecin 1 września, 12:00
Gracjan Goździk 46, 51, Marcin Jurkiewicz 60 (k), Patryk Zieliński 90 - Przemysław Jasiński 25, Daniel Michalczuk 35, Jakub Klimko 86
Lech Poznań 1-0 Arka Gdynia 31 sierpnia, 11:00
Arkadiusz Gieraszek 88
we Wronkach
Pogoń Szczecin 2-0 Polonia 1912 Leszno 1 września, 11:00
Daniel Jałoszyński 70, Sebastian Bisewski 85
Elana Toruń 1-3 Lechia Gdańsk 1 września, 12:00
Kacper Mazerski 65 - Damian Kugiel 15, 27, Przemysław Czerwiński 22
Zawisza Bydgoszcz 3-0 Lider Włocławek 31 sierpnia, 16:00
Korneliusz Sochań 20, Jakub Łukowski 30, Michał Cywiński 79
Bałtyk Gdynia 1-1 Bałtyk Koszalin 1 września, 13:00
Bartosz Panasiuk 7 - Michał Czenko 28

Kolejka 4 - 14-15 września

AP Pogoń Szczecin 0-1 Bałtyk Koszalin 15 września, 12:00
Tomasz Pasieka 81
Lider Włocławek 0-3 Bałtyk Gdynia 14 września, 14:00
Paweł Rasmus 10, 70, Dawid Zadrowski 80
Lechia Gdańsk 2-0 Zawisza Bydgoszcz 15 września, 13:00
Karol Adamiuk 51, Damian Kugiel 71
na bocznym boisku Stadionu Miejskiego
Polonia 1912 Leszno 4-2 Elana Toruń 14 września, 14:00
Michał Płocharczyk 35, 42, 45, Krzysztof Szczepański 87 - Cezary Siodelski 22, Paweł Górski 76
Arka Gdynia 1-1 Pogoń Szczecin 15 września, 13:00
Michał Fierka 40 - Daniel Jałoszyński 35
na Narodowym Stadionie Rugby
Warta Poznań 2-1 Lech Poznań 15 września, 12:00
Filip Brzostowski 28, Krystian Łukaszyk 80 - Jakub Serafin 67

Kolejka 5 - 21-22 września

Lech Poznań 4-1 AP Pogoń Szczecin 21 września, 16:00
Kamil Szubertowski 46, Krystian Sanocki 47, Marcin Banaszak 65, Damian Roszczyk 75 - Karol Makarski 68
we Wronkach
Pogoń Szczecin 5-2 Warta Poznań 22 września, 12:00
Daniel Jałoszyński 6, Dawid Kort 44, 76, Grzegorz Twardoń 61 (s), Karol Izdebski 86 - Filip Brzostowski 31, Krystian Łukaszyk 52
Elana Toruń 0-4 Arka Gdynia 22 września, 12:00
Kamil Godula 8, Michał Fierka 29, Michał Sztandar 32, Patryk Regulski 75
Zawisza Bydgoszcz 9-1 Polonia 1912 Leszno 21 września, 16:00
Jakub Łukowski 17, 67, 83, Kamil Żylski 19, 29, Michał Cywiński 27, 45, Tomasz Stachewicz 41, 73 - Adrian Cyka 90
Bałtyk Gdynia 1-2 Lechia Gdańsk 21 września, 14:00
Damian Jastrzębski 36 - Przemysław Kamiński 64, Łukasz Kopka 83
na Narodowym Stadionie Rugby
Bałtyk Koszalin 4-1 Lider Włocławek 22 września, 14:00
Tomasz Kamiński 12, 33, 77, Kamil Lichmański 36 - Jan Kołodziejski 50

Kolejka 6 - 28-29 września

AP Pogoń Szczecin 6-1 Lider Włocławek 29 września, 14:00
Daniel Michalczuk 1, 41, Maksymilian Czapliński 58, Dawid Zieliński 61, 73, Łukasz Zakrzewski 80 - Karol Urbański 65
Lechia Gdańsk 0-1 Bałtyk Koszalin 29 września, 13:00 (30)
Tomasz Kamiński 39
na bocznym boisku Stadionu Miejskiego
Polonia 1912 Leszno 3-3 Bałtyk Gdynia 28 września, 14:00
Michał Płocharczyk 14, Jakub Rerak 56, Dominik Mężyk-Sikorski 90 (s) - Radosław Krysiński 17, 47, 80
Arka Gdynia 2-2 Zawisza Bydgoszcz 29 września, 13:00
Michał Fierka 2, Jakub Bach 50 - Kamil Żylski 21, Maciej Kona 77
Warta Poznań 4-0 Elana Toruń 29 września, 12:00
Mateusz Zalewski 18 (s), Grzegorz Twardoń 53, Krystian Łukaszyk 55, 74
Lech Poznań 2-5 Pogoń Szczecin 29 września, 11:00
Marcin Tomaszewski 15, Kamil Bzdziel 89 - Michał Stańczyk 20, Dawid Kort 22, Karol Izdebski 83, Sebastian Bisewski 88, Paweł Iskra 90

Kolejka 7 - 5-6 października

Pogoń Szczecin 4-1 AP Pogoń Szczecin 6 października, 12:00
Daniel Jałoszyński 5, 90, Mateusz Kosacki 68, Krystian Peda 78 - Mieszko Piechocki 45
Elana Toruń 2-8 Lech Poznań 6 października, 13:00
Patryk Krakowski 5, Szymon Bołądź 60 - Kamil Bzdziel 8, 9, 10, 28, Miłosz Kozak 14, Piotr Kurbiel 36, Arkadiusz Gieraszek 63, Robert Janicki 74
Zawisza Bydgoszcz 2-0 Warta Poznań 6 października, 11:00
Kamil Żylski 32, Jakub Łukowski 54
Bałtyk Gdynia 1-2 Arka Gdynia 6 października, 15:00
Damian Jastrzębski 32 - Michał Fierka 9, 90
Bałtyk Koszalin 5-0 Polonia 1912 Leszno 6 października, 13:00
Tomasz Kamiński 3, 80, 85, Mateusz Czapłygin 23, Paweł Łysiak 81
Lider Włocławek 0-3 Lechia Gdańsk 5 października, 14:00
Konrad Szkopiński 16, Hieronim Gierszewski 27, Karol Zieliński 38

Kolejka 8 - 19-20 października

AP Pogoń Szczecin 0-0 Lechia Gdańsk 20 października, 15:30
Polonia 1912 Leszno 4-2 Lider Włocławek 20 października, 12:00
Krzysztof Karch 7, Michał Płocharczyk 23, 24, 38 - Karol Urbański 51, Jan Kołodziejski 63
Arka Gdynia 1-0 Bałtyk Koszalin 19 października, 11:00
Michał Fierka 52
Warta Poznań 2-0 Bałtyk Gdynia 20 października, 12:00
Krystian Łukaszyk 19, 67
Lech Poznań 3-2 Zawisza Bydgoszcz 19 października, 11:00
Kamil Bzdziel 10, Robert Janicki 20, Piotr Kurbiel 85 - Jakub Łukowski 42, 64
we Wronkach
Pogoń Szczecin 5-1 Elana Toruń 20 października, 14:00
Konrad Bartoszewicz 10, 35, 81, Michał Stańczyk 69, Sebastian Rudol 78 - Seweryn Muzalewski 75

Kolejka 9 - 26-27 października

Elana Toruń 0-2 AP Pogoń Szczecin 26 października, 14:00
Jakub Klimko 37, Maksymilian Czapliński 78
Zawisza Bydgoszcz 0-0 Pogoń Szczecin 26 października, 14:00
Bałtyk Gdynia 0-3 Lech Poznań 25 października, 15:00
Krystian Sanocki 41, Piotr Kurbiel 49, Krzysztof Gładosz 77
na Narodowym Stadionie Rugby
Bałtyk Koszalin 0-2 Warta Poznań 27 października, 14:30
Krystian Łukaszyk 15, 30
Lider Włocławek 1-3 Arka Gdynia 27 października, 13:00
Łukasz Markowski 30 - Konrad Kupczyk 3, Maciej Koziara 42, 90
Lechia Gdańsk 0-0 Polonia 1912 Leszno 27 października, 13:00

Kolejka 10 - 2-3 listopada

AP Pogoń Szczecin 3-0 Polonia 1912 Leszno 3 listopada, 14:00
Grzegorz Bryk 25, Paweł Kijewski 73, Daniel Michalczuk 85
Arka Gdynia 1-0 Lechia Gdańsk 3 listopada, 13:00
Dawid Tomczak 78
Warta Poznań 6-0 Lider Włocławek 3 listopada, 12:00
Filip Brzostowski 9, Mikołaj Marciniak 33, Jakub Czapliński 60, Daniel Wiliński 80 (s), Michał Trenkler 85, Kamil Magdziarz 90
Lech Poznań 3-0 Bałtyk Koszalin 30 października, 17:00
Kamil Bzdziel 20, Piotr Kurbiel 35, 68
Pogoń Szczecin 0-1 Bałtyk Gdynia 3 listopada, 12:00
Michał Kwaśniewski 80
Elana Toruń 0-9 Zawisza Bydgoszcz 3 listopada, 12:00
Jakub Łukowski 10, Artur Olszanowski 13, 20, 65, Tomasz Stachewicz 38, 77, Maciej Kona 59, Michał Cywiński 63, Maciej Ługowski 90

Kolejka 11 - 9-10 listopada

Zawisza Bydgoszcz 1-1 AP Pogoń Szczecin 9 listopada, 12:00
Korneliusz Sochań 5 - Rafał Wlazło 42 (s)
Bałtyk Gdynia 6-0 Elana Toruń 10 listopada, 13:00
Radosław Krysiński 30, 33, Mateusz Kozieniec 43, Oskar Zaremba 74, Kornel Wysocki 80, Paweł Wenta 83
Bałtyk Koszalin 1-3 Pogoń Szczecin 10 listopada, 12:00
Patryk Szostak 54 (s) - Dawid Kort 22, 85, Sebastian Bisewski 90
Lider Włocławek 0-3 Lech Poznań 9 listopada, 14:00
Kamil Bzdziel 46, Bartosz Tetych 69, Piotr Kurbiel 84
Lechia Gdańsk 1-0 Warta Poznań 10 listopada, 13:00
Damian Kugiel 16
Polonia 1912 Leszno 0-5 Arka Gdynia 10 listopada, 12:00
Michał Fierka 18, 48, Jakub Bach 26, Maciej Koziara 54, Dawid Tomczak 65

Kolejka 12 - 15-16 marca

AP Pogoń Szczecin 1-3 Arka Gdynia 16 marca, 14:00
Paweł Iskra 9 - Jakub Bach 21, Michał Fierka 68, 77
Polonia 1912 Leszno 3-0 Warta Poznań 16 marca, 12:00
Krzysztof Karch 25, Bartosz Kajl 48, Jakub Rerak 67
Lechia Gdańsk 0-2 Lech Poznań 15 marca, 11:00
Damian Roszczyk 63, Arkadiusz Gieraszek 90
Lider Włocławek 1-6 Pogoń Szczecin 16 marca, 15:00
Łukasz Markowski 70 - Daniel Jałoszyński 38, 89, Konrad Bartoszewicz 68, 90, Jakub Okuszko 76, Paweł Marczuk 88
Bałtyk Koszalin 6-0 Elana Toruń 16 marca, 15:00
Tomasz Kamiński 10 (k), Michał Plata 11, 36, Kamil Lichmański 53, Dawid Szaflarski 74, Kacper Wąsowicz 81
Bałtyk Gdynia 0-3 Zawisza Bydgoszcz 16 marca, 17:00
Michał Cywiński 6 (k), Artur Olszanowski 63, Krystian Born 74

Kolejka 13 - 22-23 marca

Bałtyk Gdynia 0-1 AP Pogoń Szczecin 23 marca, 13:00
Grzegorz Bryk 7
Zawisza Bydgoszcz 0-1 Bałtyk Koszalin 22 marca, 13:00
Tomasz Kamiński 67
Elana Toruń 0-5 Lider Włocławek 23 marca, 12:00
Jan Kołodziejski 27, 38, 61, Marcel Krosnowski 64, Norbert Więtczak 68
Pogoń Szczecin 8-0 Lechia Gdańsk 22 marca, 14:30
Dawid Kort 12, Daniel Jałoszyński 26, 85, Patryk Paczuk 37, 60, 77, Robert Obst 72, Sebastian Bisewski 82
Lech Poznań 4-0 Polonia 1912 Leszno 22 marca, 11:00
Damian Roszczyk 21, 31, Krystian Sanocki 23, 40
we Wronkach
Warta Poznań 0-1 Arka Gdynia 23 marca, 13:00
Przemysław Szura 66

Kolejka 14 - 29-30 marca

AP Pogoń Szczecin 1-4 Warta Poznań 30 marca, 14:00
Radosław Tretiak 50 - Filip Brzostowski 5, Maksymilian Czapliński 8 (s), Kamil Magdziarz 70, 78
Arka Gdynia 2-0 Lech Poznań 30 marca, 13:00
Jakub Bach 40, Daniel Lisowski 69
Polonia 1912 Leszno 0-2 Pogoń Szczecin 30 marca, 12:00
Jakub Okuszko 1, 36
Lechia Gdańsk 5-0 Elana Toruń 29 marca, 13:00
Hieronim Gierszewski 8, 21, 46, 50, Rafał Gorczyca 55
na Stadionie Miejskim
Lider Włocławek 3-0 Zawisza Bydgoszcz 29 marca, 13:00
(wo)
nie odbył się - brak ważnych kart zdrowia gości
Bałtyk Koszalin 1-1 Bałtyk Gdynia 30 marca, 12:00
Michał Plata 4 - Damian Jastrzębski 77

Kolejka 15 - 5-6 kwietnia

Bałtyk Koszalin 2-0 AP Pogoń Szczecin 6 kwietnia, 11:00
Michał Plata 1, Michał Czenko 33
Bałtyk Gdynia 2-0 Lider Włocławek 6 kwietnia, 13:00
Damian Jastrzębski 56, 86
na Narodowym Stadionie Rugby
Zawisza Bydgoszcz 1-2 Lechia Gdańsk 5 kwietnia, 13:00
Jakub Gackowski 72 - Hieronim Gierszewski 46, Sebastian Sypniewski 53
Elana Toruń 0-6 Polonia 1912 Leszno 6 kwietnia, 12:00
Emilian Prałat 3, Jakub Rerak 22, 62, Mateusz Pietraszko 29, Adrian Cyka 45, 56
Pogoń Szczecin 1-0 Arka Gdynia 6 kwietnia, 14:00
Dawid Kuliga 80
Lech Poznań 2-1 Warta Poznań 5 kwietnia, 11:00
Marcin Tomaszewski 25, Robert Janicki 40 - Dominik Drzewiecki 68 (k)
we Wronkach

Kolejka 16 - 12-13 kwietnia

AP Pogoń Szczecin 2-4 Lech Poznań 13 kwietnia, 14:00
Jakub Pożyczka 13 (k), Błażej Chouwer 53 - Jakub Serafin 28, Marcin Tomaszewski 65, Damian Roszczyk 79, Marcin Gawron 87
Warta Poznań 2-1 Pogoń Szczecin 12 kwietnia, 13:00
Miłosz Brylewski 33, Krystian Łukaszyk 67 - Robert Obst 73
Arka Gdynia 8-0 Elana Toruń 12 kwietnia, 12:00
Konrad Kupczyk 31, Dawid Tomczak 34 (k), 72, 87, Michał Nalepa 47, 58, Błażej Białek 65, Filip Kreft 70
na bocznym boisku Stadionu Miejskiego
Polonia 1912 Leszno 0-2 Zawisza Bydgoszcz 13 kwietnia, 12:00
Mikołaj Pekowski 48, Szymon Barszczewski 90
Lechia Gdańsk 1-1 Bałtyk Gdynia 12 kwietnia, 11:00
Damian Kugiel 87 - Radosław Krysiński 65
na bocznym boisku Stadionu Miejskiego
Lider Włocławek 0-7 Bałtyk Koszalin 16 kwietnia, 12:00
Kamil Lichmański 10, 36, Tomasz Kamiński 19, 49, Konrad Matejek 22, Ireneusz Szocik 78, Kacper Wąsowicz 89
w pierwotnym terminie (12 kwietnia, 14:00) odwołany

Kolejka 17 - 26-27 kwietnia

Lider Włocławek - AP Pogoń Szczecin 26 kwietnia, 14:00
Bałtyk Koszalin - Lechia Gdańsk 26 kwietnia, 11:00
Bałtyk Gdynia - Polonia 1912 Leszno 27 kwietnia, 11:00
Zawisza Bydgoszcz - Arka Gdynia 26 kwietnia, 15:00
Elana Toruń - Warta Poznań 27 kwietnia, 12:00
Pogoń Szczecin - Lech Poznań 27 kwietnia, 15:00

Kolejka 18 - 3-4 maja

AP Pogoń Szczecin - Pogoń Szczecin 30 kwietnia, 16:00
Lech Poznań - Elana Toruń 7 maja, 12:00
Warta Poznań - Zawisza Bydgoszcz 3 maja, 12:00
Arka Gdynia - Bałtyk Gdynia 3 maja, 15:00
Polonia 1912 Leszno - Bałtyk Koszalin 3 maja, 14:00
Lechia Gdańsk - Lider Włocławek 3 maja, 13:00

Kolejka 19 - 10-11 maja

Lechia Gdańsk - AP Pogoń Szczecin
Lider Włocławek - Polonia 1912 Leszno 10 maja, 13:00
Bałtyk Koszalin - Arka Gdynia 11 maja, 13:00
Bałtyk Gdynia - Warta Poznań 11 maja, 13:00
Zawisza Bydgoszcz - Lech Poznań 10 maja, 16:00
Elana Toruń - Pogoń Szczecin 11 maja, 12:00

Kolejka 20 - 17-18 maja

AP Pogoń Szczecin - Elana Toruń 18 maja, 15:00
Pogoń Szczecin - Zawisza Bydgoszcz 18 maja, 17:00
Lech Poznań - Bałtyk Gdynia 18 maja, 14:00
Warta Poznań - Bałtyk Koszalin 17 maja, 13:00
Arka Gdynia - Lider Włocławek 17 maja, 11:00
Polonia 1912 Leszno - Lechia Gdańsk 17 maja, 14:00

Kolejka 21 - 25 maja

Polonia 1912 Leszno - AP Pogoń Szczecin 25 maja, 13:00
Lechia Gdańsk - Arka Gdynia 25 maja, 13:00
Lider Włocławek - Warta Poznań 25 maja, 13:00
Bałtyk Koszalin - Lech Poznań 25 maja, 13:00
Bałtyk Gdynia - Pogoń Szczecin 25 maja, 13:00
Zawisza Bydgoszcz - Elana Toruń 25 maja, 13:00

Kolejka 22 - 1 czerwca

AP Pogoń Szczecin - Zawisza Bydgoszcz 1 czerwca, 13:00
Elana Toruń - Bałtyk Gdynia 1 czerwca, 13:00
Pogoń Szczecin - Bałtyk Koszalin 1 czerwca, 13:00
Lech Poznań - Lider Włocławek 1 czerwca, 13:00
Warta Poznań - Lechia Gdańsk 1 czerwca, 13:00
Arka Gdynia - Polonia 1912 Leszno 1 czerwca, 13:00

Centralna Liga Juniorów 2013/2014

Centralna Liga Juniorów 2013/2014 (A (Łódzkie, Mazowieckie, Podlaskie, Warmińsko-Mazurskie))
Centralna Liga Juniorów 2013/2014 (C (Dolnośląskie, Lubuskie, Opolskie, Śląskie))
Centralna Liga Juniorów 2013/2014 (D (Lubelskie, Małopolskie, Podkarpackie, Świętokrzyskie))

Autor: Maciej Kusina

 

Napisz do nas