[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2018/2019 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Centralna Liga Juniorów 2013/2014, grupa: D (Lubelskie, Małopolskie, Podkarpackie, Świętokrzyskie)
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Wisła Kraków 22 48 15 3 4 58-21 8 2 1 33-9 7 1 3 25-12
2.  Cracovia 22 45 14 3 5 63-38 7 1 3 35-18 7 2 2 28-20
3.  Korona Kielce 22 41 12 5 5 50-23 5 3 3 34-12 7 2 2 16-11
4.  Stal Mielec 22 39 12 3 7 39-23 7 0 4 24-11 5 3 3 15-12
5.  Wisła Puławy 22 35 10 5 7 33-39 6 2 3 20-17 4 3 4 13-22 2 6 2 0 0 5-1
6.  Stal Rzeszów 22 35 9 8 5 50-21 4 4 3 36-13 5 4 2 14-8 2 0 0 0 2 1-5
7.  Widok Lublin 22 28 7 7 8 39-33 3 3 5 18-12 4 4 3 21-21
8.  KSZO Junior Ostrowiec Świętokrzyski 22 27 7 6 9 27-26 5 3 3 14-11 2 3 6 13-15
9.  Sandecja Nowy Sącz 22 25 7 4 11 27-42 5 3 3 15-11 2 1 8 12-31
10.  Stal Stalowa Wola 22 24 7 3 12 37-40 4 2 5 21-19 3 1 7 16-21
11.  Juventa Starachowice 22 18 5 3 14 32-60 4 2 5 23-16 1 1 9 9-44
12.  Górnik Łęczna 22 5 1 2 19 18-107 1 1 9 12-39 0 1 10 6-68

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
 1 Wisła Kraków    4-2 1-1 1-0 6-0 0-0 1-3 2-0 4-3 2-0 5-0 7-0 
 2 Cracovia4-1     1-2 0-2 5-1 2-2 3-1 2-1 8-0 1-2 4-3 5-3 
 3 Korona Kielce0-2 4-5     1-1 4-0 0-1 2-2 1-1 3-0 2-0 8-0 9-0 
 4 Stal Mielec2-0 2-3 1-2     0-1 2-1 1-2 1-0 2-1 3-1 2-0 8-0 
 5 Wisła Puławy1-7 0-2 3-1 1-2     2-0 3-1 1-1 0-0 4-2 2-0 3-1 
 6 Stal Rzeszów3-0 1-1 0-1 0-0 1-3     3-3 1-1 2-0 3-0 2-3 20-1 
 7 Widok Lublin1-4 1-2 1-2 0-1 1-1 0-0     0-1 4-0 0-0 5-1 5-0 
 8 KSZO Junior Ostrowiec Świętokrzyski0-0 0-3 1-0 4-2 0-0 0-2 1-1     1-0 1-3 4-0 2-0 
 9 Sandecja Nowy Sącz0-2 1-0 1-2 0-2 3-2 1-1 1-1 2-1     1-0 5-0 0-0 
 10 Stal Stalowa Wola1-3 3-5 2-2 0-0 0-2 0-1 5-1 3-2 0-2     5-0 2-1 
 11 Juventa Starachowice0-1 2-2 0-2 1-2 1-1 1-4 0-2 2-1 5-0 4-1     7-0 
 12 Górnik Łęczna0-5 2-3 0-1 4-3 1-2 0-2 1-4 0-4 2-6 0-7 2-2     

Kolejka 1 - 17-18 sierpnia

Wisła Kraków 4-3 Sandecja Nowy Sącz 17 sierpnia, 11:00
Konrad Handzlik 10, Jakub Mordec 24, Grzegorz Marszalik 28, Adrian Wójcik 50 - Robert Mroszczak 35, 40, 44
Stal Rzeszów 3-3 Widok Lublin 17 sierpnia, 12:00
Patryk Zieliński 30, Mateusz Świst 35, Mateusz Lorenowicz 87 - Konrad Mordziński 13, Bartłomiej Byś 72, Konrad Gąsiorowski 85
KSZO Junior Ostrowiec Świętokrzyski 1-3 Stal Stalowa Wola 18 sierpnia, 11:00
Kamil Bełczowski 90 - Piotr Kloc 41, Krystian Grabowski 45, Grzegorz Kowal 86
na Miejskim Stadionie Sportowym
Górnik Łęczna 2-2 Juventa Starachowice 18 sierpnia, 16:00
Dominik Śmiech 15, Patryk Dobrowolski 75 (k) - Maciej Ciepielewski 27, 44
Stal Mielec 0-1 Wisła Puławy 17 sierpnia, 17:00 (100)
Jarosław Niezgoda 36
Korona Kielce 4-5 Cracovia 17 sierpnia, 12:00
Radosław Szmalec 25 (k), 60, Jakub Tekiel 47, Arkadiusz Piotrowicz 68 - Dawid Surma 30, Szymon Słowiak 34, Mariusz Panek 51, 65, Piotr Chmielowski 90
na stadionie MOSiR

Kolejka 2 - 24-25 sierpnia

Sandecja Nowy Sącz 1-0 Cracovia 25 sierpnia, 11:00 (150)
Dawid Janczarzyk 76
Wisła Puławy 3-1 Korona Kielce 25 sierpnia, 11:00 (250)
Jarosław Niezgoda 10, 75, Konrad Szczotka 90 - Hubert Laskowski 45
Juventa Starachowice 1-2 Stal Mielec 24 sierpnia, 13:00 (200)
Alan Garbarczyk 12 - Tomasz Legut 53 (s), Damian Bożek 57
Stal Stalowa Wola 2-1 Górnik Łęczna 25 sierpnia, 11:00
Patryk Tur 30, Piotr Kloc 55 - Kamil Samołyk 53 (s)
Widok Lublin 0-1 KSZO Junior Ostrowiec Świętokrzyski 24 sierpnia, 12:00
Kamil Bełczowski 36
Wisła Kraków 0-0 Stal Rzeszów 25 sierpnia, 14:00

Kolejka 3 - 31 sierpnia-1 września

Stal Rzeszów 2-0 Sandecja Nowy Sącz 1 września, 15:00
Adrian Sitek 28, Mateusz Świst 37
KSZO Junior Ostrowiec Świętokrzyski 0-0 Wisła Kraków 31 sierpnia, 14:00
Górnik Łęczna 1-4 Widok Lublin 1 września, 11:00
Patryk Dobrowolski 85 - Dawid Skoczylas 12, Konrad Gąsiorowski 32, 62, Jakub Wiśniewski 75
Stal Mielec 3-1 Stal Stalowa Wola 1 września, 11:00 (50)
Patryk Tetlak 25, Michał Szlachetka 41, Wojciech Mącior 50 - Patryk Tur 63
Korona Kielce 8-0 Juventa Starachowice 31 sierpnia, 12:00
Adrian Uniat 12, 62, Paweł Gawęcki 30, Hubert Laskowski 58, 72, 74, Kamil Kobryń 71, Paweł Kmiecik 84
Cracovia 5-1 Wisła Puławy 1 września, 11:00
Dawid Surma 37, Krzysztof Ropski 56, 76, Michał Bartosz 63, Piotr Chmielowski 82 - Mateusz Antoniak 43

Kolejka 4 - 14-15 września

Sandecja Nowy Sącz 3-2 Wisła Puławy 14 września, 11:00 (40)
Dawid Janczarzyk 31, Wojciech Kalisz 44, Michał Szeliga 52 (k) - Jarosław Niezgoda 64, Damian Czarnecki 70
Juventa Starachowice 2-2 Cracovia 14 września, 16:00
Piotr Bies 80, Mateusz Jagiełło 85 (k) - Mariusz Panek 14, Eryk Ceglarz 51
Stal Stalowa Wola 2-2 Korona Kielce 15 września, 11:00
Mariusz Kruk 15, Przemysław Kwiatkowski 88 - Jakub Tekiel 28, Kamil Kobryń 64
Widok Lublin 0-1 Stal Mielec 14 września, 13:00 (50)
Piotr Żarów 25
w Dąbrowicy
Wisła Kraków 7-0 Górnik Łęczna 14 września, 14:00
Jakub Mordec 3, Adrian Wójcik 11, Kevin Kuźba 42, Oskar Wąsikowski 53, Jakub Bartosz 56, 84, Krystian Kujawa 89
Stal Rzeszów 1-1 KSZO Junior Ostrowiec Świętokrzyski 15 września, 15:00
Mateusz Lorenowicz 67 - Damian Mężyk 8

Kolejka 5 - 21-22 września

KSZO Junior Ostrowiec Świętokrzyski 1-0 Sandecja Nowy Sącz 22 września, 14:00
Bartłomiej Bąk 64
Górnik Łęczna 0-2 Stal Rzeszów 22 września, 17:00
Mateusz Świst 35, Jakub Więcek 45
Stal Mielec 2-0 Wisła Kraków 22 września, 16:00 (200)
Michał Szlachetka 65 (k), Grzegorz Płatek 67
Korona Kielce 2-2 Widok Lublin 21 września, 12:00
Jakub Tekiel 5, 52 - Marcin Kufrejski 10, Konrad Gąsiorowski 82
Cracovia 1-2 Stal Stalowa Wola 21 września, 12:00
Paweł Piątek 5 - Klaudiusz Wnuk 12, Patryk Dybka 45
Wisła Puławy 2-0 Juventa Starachowice 22 września, 11:00
Jarosław Niezgoda 64, 89

Kolejka 6 - 28-29 września

Sandecja Nowy Sącz 5-0 Juventa Starachowice 28 września, 11:55 (40)
Szymon Kuźma 18, 82, Wojciech Kalisz 55, Przemysław Szarek 87, 88
Stal Stalowa Wola 0-2 Wisła Puławy 29 września, 12:00
Damian Czarnecki 31, Szymon Wiejak 77
Widok Lublin 1-2 Cracovia 28 września, 16:00
Konrad Gąsiorowski 39 - Mateusz Wdowiak 60, Marcin Szymczak 81
w Dąbrowicy
Wisła Kraków 1-1 Korona Kielce 29 września, 13:00
Oskar Wąsikowski 59 - Maciej Załęcki 89
Stal Rzeszów 0-0 Stal Mielec 28 września, 12:00 (150)
KSZO Junior Ostrowiec Świętokrzyski 2-0 Górnik Łęczna 28 września, 14:00
Paweł Czajkowski 12 (k), Dominik Świątek 80

Kolejka 7 - 5-6 października

Górnik Łęczna 2-6 Sandecja Nowy Sącz 6 października, 11:00
Aleksander Borodijuk 52, Dominik Śmiech 90 - Michał Szeliga 43, 60, Wojciech Kalisz 61, 65, Szymon Kuźma 70, Dawid Janczarzyk 75
Stal Mielec 1-0 KSZO Junior Ostrowiec Świętokrzyski 5 października, 16:00 (100)
Konrad Jaworski 28
Korona Kielce 0-1 Stal Rzeszów 5 października, 13:00
Michał Żebrakowski 52
Cracovia 4-1 Wisła Kraków 5 października, 11:00
Marcin Szymczak 40, 57, 89, Paweł Piątek 67 - Arkadiusz Chlebowski 23
Wisła Puławy 3-1 Widok Lublin 6 października, 11:00
Jarosław Niezgoda 72, 90, Karol Kalita 77 - Maciej Piskor 70
Juventa Starachowice 4-1 Stal Stalowa Wola 5 października, 15:00
Alan Garbarczyk 20, Maciej Ciepielewski 26, 52, Piotr Bies 84 - Krystian Grabowski 60

Kolejka 8 - 19-20 października

Sandecja Nowy Sącz 1-0 Stal Stalowa Wola 20 października, 12:00 (60)
Przemysław Szarek 77
Widok Lublin 5-1 Juventa Starachowice 19 października, 12:00
Dawid Skoczylas 32 (k), Jakub Baran 36, 58, Wiktor Bogusz 70, 87 - Maciej Ciepielewski 10
w Dąbrowicy
Wisła Kraków 6-0 Wisła Puławy 20 października, 14:00
Konrad Furtak 9, 63, Grzegorz Gulczyński 30, Przemysław Lech 68, Adrian Wójcik 72, Jakub Mordec 89
Stal Rzeszów 1-1 Cracovia 20 października, 15:00
Mateusz Świst 68 (k) - Mariusz Panek 86
KSZO Junior Ostrowiec Świętokrzyski 1-0 Korona Kielce 20 października, 11:00
Patryk Larkowski 10
Górnik Łęczna 4-3 Stal Mielec 19 października, 15:00 (50)
Patryk Dobrowolski 41, 79, 90 (k), Aleksander Borodijuk 77 - Maciej Kardyś 33, Damian Bożek 50, 55

Kolejka 9 - 26-27 października

Stal Mielec 2-1 Sandecja Nowy Sącz 26 października, 13:00 (100)
Jakub Zięba 25, Michał Szlachetka 35 - Michał Szeliga 13
Korona Kielce 9-0 Górnik Łęczna 26 października, 13:00
Karol Angielski 13, 20, 66, Jakub Tekiel 27, Kamil Kobryń 36, Kamil Jasiak 72, Hubert Pańtak 73, Paweł Gawęcki 85, Wojciech Skrzyniarz 90
Cracovia 2-1 KSZO Junior Ostrowiec Świętokrzyski 26 października, 12:00
Dawid Gala 4, Mariusz Panek 48 - Jakub Jedlikowski 89
Wisła Puławy 2-0 Stal Rzeszów 27 października, 13:00
Krystian Rodzik 38, Jarosław Niezgoda 65
Juventa Starachowice 0-1 Wisła Kraków 26 października, 13:00
Piotr Ferens 17
Stal Stalowa Wola 5-1 Widok Lublin 27 października, 11:00
Maciej Sołek 35, Krystian Grabowski 50, 71 (k), 78, Grzegorz Kowal 65 - Bartłomiej Byś 60

Kolejka 10 - 2-3 listopada

Sandecja Nowy Sącz 1-1 Widok Lublin 3 listopada, 11:00 (70)
Bartosz Kozak 36 - Dawid Skoczylas 31 (k)
Wisła Kraków 2-0 Stal Stalowa Wola 5 listopada, 13:00
Grzegorz Gulczyński 51, Jakub Bartosz 74
Stal Rzeszów 2-3 Juventa Starachowice 3 listopada, 17:00
Michał Żebrakowski 45, Mateusz Świst 62 - Tomasz Legut 17, Daniel Majzner 26, Alan Garbarczyk 44
KSZO Junior Ostrowiec Świętokrzyski 0-0 Wisła Puławy 3 listopada, 11:00
Górnik Łęczna 2-3 Cracovia 3 listopada, 17:00
Kacper Kulik 42, Aleksander Borodijuk 63 - Kacper Kapera 11, Mateusz Wdowiak 38, Krzysztof Ropski 85
Stal Mielec 1-2 Korona Kielce 30 października, 14:00 (200)
Piotr Żarów 42 - Adam Zawierucha 41, Hubert Laskowski 90

Kolejka 11 - 9-10 listopada

Korona Kielce 3-0 Sandecja Nowy Sącz 10 listopada, 12:00
Hubert Laskowski 50 (k), Kamil Jasiak 65, Karol Angielski 84
Cracovia 0-2 Stal Mielec 9 listopada, 11:00
Michał Szlachetka 21, 48
Wisła Puławy 3-1 Górnik Łęczna 10 listopada, 11:00
Jarosław Niezgoda 16, 35, 82 - Aleksander Borodijuk 20
Juventa Starachowice 2-1 KSZO Junior Ostrowiec Świętokrzyski 9 listopada, 12:00
Mateusz Jagiełło 45 (k), Karol Garbala 87 - Norbert Ptasiński 90
Stal Stalowa Wola 0-1 Stal Rzeszów 16 listopada, 11:00
Michał Karnas 5
w pierwotnym terminie (10 listopada, 11:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Widok Lublin 1-4 Wisła Kraków 9 listopada, 14:00
Marcin Kufrejski 32 - Grzegorz Marszalik 18, 21, Oskar Wąsikowski 87, Kevin Kuźba 90
w Dąbrowicy

Kolejka 12 - 15-16 marca

Sandecja Nowy Sącz 0-2 Wisła Kraków 16 marca, 11:00 (30)
Krystian Kujawa 60, Oskar Wąsikowski 77
na bocznym boisku
Widok Lublin 0-0 Stal Rzeszów 15 marca, 14:00
Stal Stalowa Wola 3-2 KSZO Junior Ostrowiec Świętokrzyski 16 marca, 11:00
Kacper Siudak 36, Krystian Grabowski 50, 78 (k) - Piotr Jedlikowski 3, Paweł Czajkowski 56 (k)
Juventa Starachowice 7-0 Górnik Łęczna 15 marca, 13:00 (100)
Alan Garbarczyk 12, 19, Piotr Bies 30, 68, Maciej Ciepielewski 38, 74, 78
Wisła Puławy 1-2 Stal Mielec 16 marca, 16:00
Mateusz Antoniak 72 - Michał Szlachetka 24, Damian Bożek 42
Cracovia 1-2 Korona Kielce 16 marca, 12:00
Paweł Piątek 39 - Jakub Tekiel 79, Hubert Laskowski 90

Kolejka 13 - 22-23 marca

Cracovia 8-0 Sandecja Nowy Sącz 23 marca, 11:00
Krzysztof Ropski 20, 30, 83, Paweł Piątek 36, 53, 70, Sebastian Klimczyk 80, Daniel Dębowski 87
Korona Kielce 4-0 Wisła Puławy 23 marca, 11:00
Adam Zawierucha 31, Radosław Szmalec 46, Marcin Piwowarczyk 78, 90
Stal Mielec 2-0 Juventa Starachowice 22 marca, 15:00
Konrad Jaworski 1, Grzegorz Płatek 42
Górnik Łęczna 0-7 Stal Stalowa Wola 22 marca, 11:00
Patryk Dybka 23, 89, Maciej Sołek 40, Kacper Siudak 72, Mateusz Watras 82, Michał Partyka 85, 90
KSZO Junior Ostrowiec Świętokrzyski 1-1 Widok Lublin 23 marca, 12:00
Patryk Larkowski 16 - Krystian Mróz 21
Stal Rzeszów 3-0 Wisła Kraków 23 marca, 15:00
Michał Żebrakowski 43, 70, Krystian Armata 63

Kolejka 14 - 29-30 marca

Sandecja Nowy Sącz 1-1 Stal Rzeszów 30 marca, 12:00 (40)
Robert Mroszczak 29 - Michał Żebrakowski 61
na bocznym boisku
Wisła Kraków 2-0 KSZO Junior Ostrowiec Świętokrzyski 30 marca, 13:00
Remigiusz Szywacz 54, Tomasz Zając 64
Widok Lublin 5-0 Górnik Łęczna 30 marca, 11:00
Dawid Skoczylas 18 (k), Damian Stelmaszuk 25, Adam Aina 72, 75, 89
Stal Stalowa Wola 0-0 Stal Mielec 30 marca, 11:00
Juventa Starachowice 0-2 Korona Kielce 29 marca, 13:00
Adam Zawierucha 30, Krzysztof Słaby 90
Wisła Puławy 0-2 Cracovia 30 marca, 15:00
Mateusz Wdowiak 21, 75

Kolejka 15 - 5-6 kwietnia

Wisła Puławy 0-0 Sandecja Nowy Sącz 6 kwietnia, 15:00
Cracovia 4-3 Juventa Starachowice 6 kwietnia, 13:00
Mariusz Panek 33 (k), 64 (k), Paweł Piątek 47, Daniel Dębowski 90 - Piotr Bies 22, Alan Garbarczyk 36, 90
Korona Kielce 2-0 Stal Stalowa Wola 6 kwietnia, 12:00
Jakub Tekiel 27, Artur Merchut 37 (k)
Stal Mielec 1-2 Widok Lublin 6 kwietnia, 15:00
Bartłomiej Jezior 1 (s) - Marcin Kufrejski 40, Wiktor Bogusz 85
Górnik Łęczna 0-5 Wisła Kraków 5 kwietnia, 14:00
Tomasz Zając 8, Grzegorz Marszalik 53, Adrian Wójcik 73, Oskar Wąsikowski 75, 78
KSZO Junior Ostrowiec Świętokrzyski 0-2 Stal Rzeszów 5 kwietnia, 12:30
Bartosz Lekki 63, Mateusz Świst 72
mecz pierwotnie zaplanowany na 11:00 rozpoczął się z 90-minutowym opóźnieniem z powodu spóźnienia sędziów

Kolejka 16 - 12-13 kwietnia

Sandecja Nowy Sącz 2-1 KSZO Junior Ostrowiec Świętokrzyski 13 kwietnia, 12:00 (50)
Szymon Kuźma 8 (k), Dawid Janczarzyk 11 - Kamil Bełczowski 42
na bocznym boisku
Stal Rzeszów 20-1 Górnik Łęczna 12 kwietnia, 12:00
Michał Żebrakowski 3, 45, 55, 62, 64, Patryk Zieliński 20, 82, 86, Jakub Więcek 26, 50, 74, Mateusz Świst 29, 45, 60, 66, 84, 90, Krystian Armata 45, Hubert Serwatka 47, Kacper Szybko 85 - Aleksander Borodijuk 81
Wisła Kraków 1-0 Stal Mielec 13 kwietnia, 13:00
Tomasz Zając 90
Widok Lublin 1-2 Korona Kielce 12 kwietnia, 12:00
Bartłomiej Byś 22 - Wojciech Skrzyniarz 13, Kamil Kobryń 80
Stal Stalowa Wola 3-5 Cracovia 13 kwietnia, 12:00
Kamil Wojtak 16, Patryk Dybka 50, Maciej Sołek 90 - Mariusz Panek 19, Krzysztof Ropski 27, Mateusz Wdowiak 31, Piotr Kloc 42 (s), Krzysztof Szewczyk 82
Juventa Starachowice 1-1 Wisła Puławy 12 kwietnia, 13:00 (100)
Maciej Ciepielewski 30 - Krystian Rodzik 90

Kolejka 17 - 26-27 kwietnia

Juventa Starachowice 5-0 Sandecja Nowy Sącz 26 kwietnia, 17:00
Piotr Bies 12, 60, Maciej Ciepielewski 67, 81, Michał Sieroń 88
Wisła Puławy 4-2 Stal Stalowa Wola 27 kwietnia, 13:00
Daniel Paczuła 7, Jarosław Niezgoda 58, 80, Tymoteusz Jezior 90 - Artur Kwiatkowski 12, Maciej Sołek 42
Cracovia 3-1 Widok Lublin 26 kwietnia, 16:00
Tomasz Dudek 21, Mariusz Panek 24 (k), 70 - Wiktor Bogusz 60
na boisku przy ul. Wielickiej
Korona Kielce 0-2 Wisła Kraków 27 kwietnia, 12:00
Grzegorz Marszalik 6, Kamil Kuczak 25
Stal Mielec 2-1 Stal Rzeszów 27 kwietnia, 15:00
Patryk Tetlak 27, Jakub Zięba 65 - Bartosz Lekki 7
Górnik Łęczna 0-4 KSZO Junior Ostrowiec Świętokrzyski 26 kwietnia, 11:00
Paweł Czajkowski 26, Kamil Bełczowski 28, 35, Damian Mężyk 81

Kolejka 18 - 3-4 maja

Sandecja Nowy Sącz 0-0 Górnik Łęczna 4 maja, 15:00 (30)
na bocznym boisku
KSZO Junior Ostrowiec Świętokrzyski 4-2 Stal Mielec 30 kwietnia, 16:30
Bartosz Bąk 36, Damian Mężyk 39, Kewin Chaba 86, Kamil Bełczowski 90 - Patryk Tetlak 65, Radosław Jabłoński 78
w pierwotnym terminie (4 maja, 11:00) odwołany
Stal Rzeszów 0-1 Korona Kielce 1 maja, 12:00
Hubert Laskowski 19
Wisła Kraków 4-2 Cracovia 3 maja, 11:00 (150)
Adrian Wójcik 15, 33, Kamil Kuczak 49, Dominik Kościelniak 82 - Mariusz Panek 43 (k), Piotr Chmielowski 77
Widok Lublin 1-1 Wisła Puławy 3 maja, 11:00
Dawid Skoczylas 29 - Dominik Kazan 68
w Dąbrowicy
Stal Stalowa Wola 5-0 Juventa Starachowice 4 maja, 11:00
Michał Partyka 25, Kacper Siudak 35, Artur Kwiatkowski 55, Patryk Dybka 80, 88

Kolejka 19 - 10-11 maja

Stal Stalowa Wola 0-2 Sandecja Nowy Sącz 11 maja, 11:00
Hubert Maślanka 33, Dawid Janczarzyk 41
Juventa Starachowice 0-2 Widok Lublin 10 maja, 17:00
Krystian Mróz 9, Marcin Kufrejski 38
Wisła Puławy 1-7 Wisła Kraków 10 maja, 13:00
Karol Kalita 68 - Kamil Kuczak 1, 33, 55, 58, Piotr Żemło 19 (k), nieznany 36 (s), Dominik Kościelniak 85
Cracovia 2-2 Stal Rzeszów 11 maja, 11:00
Krzysztof Ropski 45, Patryk Moskal 90 - Adrian Sitek 23, Jakub Więcek 71 (k)
na boisku przy ul. Wielickiej
Korona Kielce 1-1 KSZO Junior Ostrowiec Świętokrzyski 10 maja, 11:00
Hubert Laskowski 32 - Kamil Bełczowski 90
Stal Mielec 8-0 Górnik Łęczna 11 maja, 15:00
Michał Szlachetka 1, 50, 52, Damian Bożek 66, 74, 81, 85, Piotr Żarów 68

Kolejka 20 - 17-18 maja

Sandecja Nowy Sącz 0-2 Stal Mielec 22 maja, 17:00
Michał Szlachetka 3, Wojciech Mącior 66
na bocznym boisku / w pierwotnym terminie (18 maja, 15:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Górnik Łęczna 0-1 Korona Kielce 17 maja, 15:00
Hubert Laskowski 62
KSZO Junior Ostrowiec Świętokrzyski 0-3 Cracovia 17 maja, 12:40
Mariusz Panek 62, Krzysztof Ropski 80, Krzysztof Barczuk 89
mecz pierwotnie zaplanowany na 12:00 rozpoczął się z 40-minutowym opóźnieniem z powodu złego stanu boiska
Stal Rzeszów 1-3 Wisła Puławy 18 maja, 17:00
Adrian Sitek 19 - Jarosław Niezgoda 24, 50, Damian Czarnecki 50
Wisła Kraków 5-0 Juventa Starachowice 18 maja, 16:00
Konrad Handzlik 21, Piotr Ferens 37, Grzegorz Marszalik 45 (k), Adrian Wójcik 48, Jakub Dziubas 77
Widok Lublin 0-0 Stal Stalowa Wola 17 maja, 11:00
w Łęcznej

Kolejka 21 - 25 maja

Widok Lublin 4-0 Sandecja Nowy Sącz 25 maja, 13:00
Marcin Kufrejski 21, 61, Wiktor Bogusz 38, Adam Aina 86
w Dąbrowicy
Stal Stalowa Wola 1-3 Wisła Kraków 25 maja, 13:00
Patryk Tur 70 - Adrian Wójcik 20, Piotr Żemło 25, Grzegorz Marszalik 35
Juventa Starachowice 1-4 Stal Rzeszów 25 maja, 13:00
Maciej Ciepielewski 86 - Hubert Serwatka 34, Mateusz Świst 50, 67, 72
Wisła Puławy 1-1 KSZO Junior Ostrowiec Świętokrzyski 25 maja, 13:00
Mariusz Borzęcki 81 - Norbert Ptasiński 75
Cracovia 5-3 Górnik Łęczna 25 maja, 13:00
Mateusz Wdowiak 11, Krzysztof Barczuk 32, Paweł Piątek 36, 88, Patryk Moskal 79 - Patryk Dobrowolski 52, 75, Patryk Orysz 61
Korona Kielce 1-1 Stal Mielec 25 maja, 13:00
Hubert Laskowski 27 (k) - Grzegorz Płatek 85

Kolejka 22 - 1 czerwca

Sandecja Nowy Sącz 1-2 Korona Kielce 1 czerwca, 13:00 (30)
Andrzej Szarek 39 - Paweł Kmiecik 30, Wojciech Skrzyniarz 34
na bocznym boisku
Stal Mielec 2-3 Cracovia 1 czerwca, 13:00
Michał Szlachetka 7, Damian Bożek 18 - Krzysztof Szewczyk 39, Patryk Moskal 51, Mateusz Wdowiak 76
Górnik Łęczna 1-2 Wisła Puławy 1 czerwca, 13:00
Patryk Dobrowolski 20 - Karol Kalita 40, Patryk Barbaś 70
KSZO Junior Ostrowiec Świętokrzyski 4-0 Juventa Starachowice 1 czerwca, 13:00 (100)
Paweł Czajkowski 82, Piotr Jedlikowski 86, Kamil Bełczowski 87, 90
Stal Rzeszów 3-0 Stal Stalowa Wola 1 czerwca, 13:00
Mateusz Świst 54, Wojciech Cesnyka 74 (s), Patryk Pawełek 84
Wisła Kraków 1-3 Widok Lublin 1 czerwca, 13:00
Oskar Wąsikowski 19 - Bartłomiej Byś 26, 55, Mateusz Filipczuk 87

Centralna Liga Juniorów 2013/2014

Centralna Liga Juniorów 2013/2014 (A (Łódzkie, Mazowieckie, Podlaskie, Warmińsko-Mazurskie))
Centralna Liga Juniorów 2013/2014 (B (Kujawsko-Pomorskie, Pomorskie, Wielkopolskie, Zachodniopomorskie))
Centralna Liga Juniorów 2013/2014 (C (Dolnośląskie, Lubuskie, Opolskie, Śląskie))

Autor: Maciej Kusina

 

Napisz do nas