[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Centralna Liga Juniorów 2013/2014, grupa: C (Dolnośląskie, Lubuskie, Opolskie, Śląskie)
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Ruch Chorzów 22 59 19 2 1 58-10 11 0 0 35-3 8 2 1 23-7
2.  Zagłębie Lubin 22 50 16 2 4 79-20 8 0 3 41-13 8 2 1 38-7
3.  Gwarek Zabrze 22 47 14 5 3 88-22 5 4 2 46-12 9 1 1 42-10
4.  UKS Ruch Chorzów 22 43 14 1 7 55-33 8 0 3 32-18 6 1 4 23-15
5.  Miedź Legnica 22 39 11 6 5 45-33 5 4 2 24-16 6 2 3 21-17
6.  Śląsk Wrocław 22 37 10 7 5 61-26 6 3 2 33-12 4 4 3 28-14
7.  MOSiR Odra Opole 22 27 8 3 11 41-39 3 2 6 21-21 5 1 5 20-18
8.  UKP Zielona Góra 22 26 6 8 8 35-37 3 3 5 16-16 3 5 3 19-21
9.  MKS Kluczbork 22 20 6 2 14 26-66 3 1 7 10-29 3 1 7 16-37
10.  Pomologia Prószków 22 16 5 1 16 26-44 3 1 7 15-20 2 0 9 11-24
11.  Polonia Słubice 22 8 2 2 18 12-92 0 1 10 3-46 2 1 8 9-46
12.  Promień Żary 22 4 1 1 20 11-115 0 1 10 5-50 1 0 10 6-65

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
 1 Ruch Chorzów    2-1 1-0 4-1 2-1 2-0 3-0 3-0 3-0 1-0 9-0 5-0 
 2 Zagłębie Lubin2-4     2-3 2-3 3-0 2-0 3-1 3-0 2-0 4-1 6-1 12-0 
 3 Gwarek Zabrze1-1 1-1     4-1 2-3 1-1 0-1 1-1 11-1 5-1 9-1 11-0 
 4 UKS Ruch Chorzów1-0 0-6 1-4     3-1 2-0 1-3 4-1 4-1 3-1 6-1 7-0 
 5 Miedź Legnica1-1 1-1 0-2 2-1     2-4 1-1 2-2 4-2 2-0 2-1 7-1 
 6 Śląsk Wrocław0-1 0-2 2-2 1-0 1-1     3-1 4-4 6-0 4-0 8-1 4-0 
 7 MOSiR Odra Opole0-1 1-3 2-4 1-3 1-2 1-1     2-2 2-4 1-0 4-1 6-0 
 8 UKP Zielona Góra1-3 0-1 1-2 1-1 1-2 3-3 4-2     1-1 1-0 0-1 3-0 
 9 MKS Kluczbork1-2 0-5 0-5 0-4 0-1 0-7 1-2 1-1     3-2 1-0 3-0* 
 10 Pomologia Prószków0-2 0-1 0-4 0-4 3-5 0-0 1-0 1-2 3-0     1-2 6-0 
 11 Polonia Słubice0-3 0-7 1-8 0-1 1-1 0-5 0-6 0-2 0-4 0-4     1-5 
 12 Promień Żary0-5 2-10 0-8 0-4 0-4 1-7 1-3 0-4 1-3 0-2 0-0     

Kolejka 1 - 17-18 sierpnia

Śląsk Wrocław 2-2 Gwarek Zabrze 17 sierpnia, 11:00
Igor Wargin 14, 40 - Marcin Urynowicz 48, Łukasz Polak 51
Pomologia Prószków 0-4 UKS Ruch Chorzów 17 sierpnia, 12:00
Mariusz Malec 17, 61, Dawid Hewlik 29, 59
UKP Zielona Góra 0-1 Zagłębie Lubin 18 sierpnia, 17:00
Patryk Mucha 65
Ruch Chorzów 3-0 MOSiR Odra Opole 18 sierpnia, 10:30
Przemysław Węgrzyn 36, Jakub Sołdecki 47, 57
Miedź Legnica 7-1 Promień Żary 17 sierpnia, 17:00
Marcin Wasilewski 36, 43, Bartosz Światły 53, Wojciech Kulasa 63, 84, Adrian Wójcik 77, Przemysław Zatwarnicki 81 - Natan Kwiryng 90 (k)
Polonia Słubice 0-4 MKS Kluczbork 18 sierpnia, 11:00
Radosław Mikulski 8, 65, 69, Kamil Zator 56

Kolejka 2 - 24-25 sierpnia

Gwarek Zabrze 11-0 Promień Żary 24 sierpnia, 13:30
Marcin Urynowicz 5, 30, 75, 86, Arkadiusz Porochnicki 17, 25, 73, 90, Arkadiusz Czapla 20, Adrian Młynarczyk 37, Kamil Jurasik 77
Polonia Słubice 1-1 Miedź Legnica 25 sierpnia, 15:00
Mateusz Stefanowicz 86 - Bartosz Światły 78
MOSiR Odra Opole 2-4 MKS Kluczbork 25 sierpnia, 11:00
Marcin Niemczyk 36, Dennis Gordzielik 42 - Radosław Mikulski 3, 20, 90, Tomasz Kocowicz 78
Zagłębie Lubin 2-4 Ruch Chorzów 25 sierpnia, 13:00
Kamil Komidaj 12, Artur Siemaszko 42 - Sebastian Żukowski 28, Przemysław Węgrzyn 37, Michał Szal 45, Kamil Bobryk 90
UKS Ruch Chorzów 4-1 UKP Zielona Góra 25 sierpnia, 14:00
Dawid Hewlik 9, 26, Andrzej Piecuch 58, Daniel Gąkiewicz 90 - Dawin Kwaśny 85
Śląsk Wrocław 4-0 Pomologia Prószków 24 sierpnia, 11:00
Patryk Drożyński 5, 40, Igor Wargin 20, 47

Kolejka 3 - 31 sierpnia-1 września

Pomologia Prószków 0-4 Gwarek Zabrze 31 sierpnia, 12:00
Arkadiusz Porochnicki 5, Arkadiusz Czapla 42, 69, Kamil Jurasik 87
UKP Zielona Góra 3-3 Śląsk Wrocław 1 września, 16:00
Maciej Piorun 30, Mateusz Pietruszyński 60, Patryk Perz 75 - Patryk Drożyński 40, Daniel Łuczak 50, Rafał Mikła 66
Ruch Chorzów 4-1 UKS Ruch Chorzów 1 września, 10:30
Michał Szal 34, Łukasz Siedlik 56, 90, Michał Helig 84 - Mariusz Malec 19 (k)
MKS Kluczbork 0-5 Zagłębie Lubin 1 września, 16:00
Filip Dudziak 50, Kamil Komidaj 57, Patryk Kozak 64, Dawid Dziadowicz 78, Bartosz Suski 86
Miedź Legnica 1-1 MOSiR Odra Opole 1 września, 17:00
Adrian Wójcik 58 - Marcin Niemczyk 7
Promień Żary 0-0 Polonia Słubice 31 sierpnia, 11:00

Kolejka 4 - 14-15 września

Gwarek Zabrze 9-1 Polonia Słubice 14 września, 11:30
Arkadiusz Czapla 14, Tomasz Czogała 21, Marcin Urynowicz 23, 88, Adrian Młynarczyk 28, Arkadiusz Porochnicki 45, 53, Łukasz Polak 55, 87 - Dawid Mierzwa 58
MOSiR Odra Opole 6-0 Promień Żary 15 września, 14:00
Bartosz Sobczyński 32, Kolanko 36, Radosław Kowalczyk 51, Patryk Sowiński 55, Dennis Gordzielik 56, Damian Filla 89
Zagłębie Lubin 3-0 Miedź Legnica 15 września, 11:00
Eryk Sobków 18, Artur Siemaszko 84, Lukas Schesny 90
UKS Ruch Chorzów 4-1 MKS Kluczbork 14 września, 13:00
Szymon Kaizik 15, 75, Jakub Wagner 77, Łukasz Rylukowski 83 - Michał Dziagacz 52
Śląsk Wrocław 0-1 Ruch Chorzów 14 września, 12:00
Przemysław Węgrzyn 41
na Stadionie Piłkarskim Oporowska
Pomologia Prószków 1-2 UKP Zielona Góra 14 września, 12:00
Jakub Czajkowski 53 - Robert Zaniuk 48, Dawin Kwaśny 85

Kolejka 5 - 21-22 września

UKP Zielona Góra 1-2 Gwarek Zabrze 22 września, 14:00
Mariusz Kaczmarczyk 48 - Łukasz Polak 15, Adrian Młynarczyk 35
Ruch Chorzów 1-0 Pomologia Prószków 21 września, 11:00
Michał Szal 80
MKS Kluczbork 0-7 Śląsk Wrocław 22 września, 16:00
Patryk Drożyński 7, 50, 81, Daniel Łuczak 14, Krzysztof Cieśla 43, Dawid Kończak 51, 69
na stadionie KKS-u
Miedź Legnica 2-1 UKS Ruch Chorzów 21 września, 13:00
Adrian Wójcik 16, 50 - Marcin Nawrot 58
Promień Żary 2-10 Zagłębie Lubin 22 września, 11:00
Mateusz Przygocki 44, 52 - Eryk Sobków 4, 17, 39, Wojciech Błąd 15, Kamil Komidaj 30, 69, Damian Kowalczyk 34, 41, Karol Maliszewski 70, Dawid Dziadowicz 86
Polonia Słubice 0-6 MOSiR Odra Opole 22 września, 11:00
Damian Filla 2, Patryk Sowiński 15, Marcin Niemczyk 27, 80, Damian Dobrzyński 36, Bartosz Sobczyński 55

Kolejka 6 - 28-29 września

Gwarek Zabrze 0-1 MOSiR Odra Opole 28 września, 13:30
Kacper Pawlus 78
Zagłębie Lubin 6-1 Polonia Słubice 29 września, 13:00
Eryk Sobków 7, 23, 32, Kamil Komidaj 38, Karol Maliszewski 68, Patryk Mucha 71 - Rafał Gronostaj 16
UKS Ruch Chorzów 7-0 Promień Żary 29 września, 13:30
Łukasz Rylukowski 25, Jakub Wagner 32, Mateusz Górka 34, Mariusz Malec 51, 56, Bartosz Witas 72, Daniel Gąkiewicz 84
Śląsk Wrocław 1-1 Miedź Legnica 28 września, 11:00
Daniel Łuczak 35 - Marcin Wasilewski 42
na Stadionie Piłkarskim Oporowska
Pomologia Prószków 3-0 MKS Kluczbork 29 września, 12:00
Krzysztof Werner 16, 43, Jakub Czajkowski 90
UKP Zielona Góra 1-3 Ruch Chorzów 29 września, 11:00
Przemysław Mycan 55 - Łukasz Siedlik 33, Kamil Szczygieł 45, Przemysław Węgrzyn 58

Kolejka 7 - 5-6 października

Ruch Chorzów 1-0 Gwarek Zabrze 6 października, 11:00
Przemysław Węgrzyn 88
MKS Kluczbork 1-1 UKP Zielona Góra 6 października, 15:00
Łukasz Nawrot 52 - Maciej Piorun 16
Miedź Legnica 2-0 Pomologia Prószków 5 października, 11:00
Marcin Wasilewski 3, Bartosz Światły 63
Promień Żary 1-7 Śląsk Wrocław 6 października, 11:00
Patryk Kozdroń 46 - Daniel Łuczak 4, 39, Krzysztof Cieśla 23, Nikodem Aleksandrowicz 29 (k), Grzegorz Rodzik 34, Igor Wargin 43, Piotr Godzwon 81
Polonia Słubice 0-1 UKS Ruch Chorzów 6 października, 11:00
Bartosz Witas 63
MOSiR Odra Opole 1-3 Zagłębie Lubin 6 października, 12:00
Radosław Kowalczyk 11 - Kamil Komidaj 40, Karol Maliszewski 49, Artur Siemaszko 59

Kolejka 8 - 19-20 października

Gwarek Zabrze 1-1 Zagłębie Lubin 19 października, 13:30
Kacper Prokopów 60 - Kamil Komidaj 72
UKS Ruch Chorzów 1-3 MOSiR Odra Opole 19 października, 11:00
Mariusz Malec 79 - Tomasz Kolanko 25, 81, Dennis Gordzielik 74
Śląsk Wrocław 8-1 Polonia Słubice 19 października, 13:00
Grzegorz Rodzik 15, Krystian Miś 23, Daniel Łuczak 30, Kornel Góralski 33, Nikodem Aleksandrowicz 45, Patryk Drożyński 48, 72, Karol Jasiński 49 (s) - Norbert Pawłowicz 87
na Stadionie Piłkarskim Oporowska
Pomologia Prószków 6-0 Promień Żary 19 października, 12:00
Krzysztof Werner 15, Piotr Pach 20, 25, Konrad Kostrzycki 70, Rafał Atroszko 80, Paweł Sarnowski 83
UKP Zielona Góra 1-2 Miedź Legnica 20 października, 14:00
Dawin Kwaśny 12 - Adrian Wójcik 32, 48
Ruch Chorzów 3-0 MKS Kluczbork 19 października, 15:00
Bartosz Siebert 10, Bobryk 59, Maciej Urbańczyk 89

Kolejka 9 - 26-27 października

MKS Kluczbork 0-5 Gwarek Zabrze 27 października, 14:00
Adrian Młynarczyk 38, Arkadiusz Porochnicki 50, 70, Kacper Prokopów 75, Marcin Urynowicz 80
Miedź Legnica 1-1 Ruch Chorzów 27 października, 12:00
Adrian Wójcik 37 - Maciej Urbańczyk 85
Promień Żary 0-4 UKP Zielona Góra 27 października, 11:00
Dominik Nowacki 3, Patryk Perz 46, Jakub Babij 53, Dawin Kwaśny 90
Polonia Słubice 0-4 Pomologia Prószków 26 października, 15:00
Krzysztof Werner 9, Paweł Sarnowski 75, Adrian Ptak 80, Rafał Atroszko 88
MOSiR Odra Opole 1-1 Śląsk Wrocław 27 października, 11:00
Marcin Niemczyk 86 - Igor Wargin 69
Zagłębie Lubin 2-3 UKS Ruch Chorzów 27 października, 14:00
Eryk Sobków 35, 41 - Szymon Kaizik 26, Mariusz Malec 47, 86

Kolejka 10 - 2-3 listopada

Gwarek Zabrze 4-1 UKS Ruch Chorzów 31 października, 14:30
Adrian Młynarczyk 15, Arkadiusz Czapla 32, Dominik Syga 70 (s), Arkadiusz Porochnicki 85 - Daniel Gąkiewicz 38
Śląsk Wrocław 0-2 Zagłębie Lubin 2 listopada, 11:00
Patryk Kozak 32, 56
Pomologia Prószków 1-0 MOSiR Odra Opole 2 listopada, 12:00
Wojciech Bernacki 60
UKP Zielona Góra 0-1 Polonia Słubice 3 listopada, 12:00
Marcin Bartczak 14
Ruch Chorzów 5-0 Promień Żary 13 października, 13:00
Przemysław Węgrzyn 11, 20, Łukasz Siedlik 18, Jakub Spychaj 42, Patryk Cheba 84
MKS Kluczbork 0-1 Miedź Legnica 3 listopada, 13:00
Wojciech Kulasa 30 (k)

Kolejka 11 - 9-10 listopada

Miedź Legnica 0-2 Gwarek Zabrze 10 listopada, 11:00
Mateusz Miazga 40 (s), Łukasz Polak 90
Promień Żary 1-3 MKS Kluczbork 9 listopada, 14:30
Jakub Kucharski 22 - Radosław Mikulski 34, 86, Kamil Zator 72 (k)
Polonia Słubice 0-3 Ruch Chorzów 10 listopada, 10:30
Łukasz Siedlik 4, Jakub Sołdecki 72, Michał Szal 82
MOSiR Odra Opole 2-2 UKP Zielona Góra 10 listopada, 14:00
Mateusz Strzelczyk 76, Paweł Perz 80 - Przemysław Mycan 89, 90
Zagłębie Lubin 4-1 Pomologia Prószków 10 listopada, 14:00
Dawid Dziadowicz 32, Kacper Pindral 37 (s), Konrad Andrzejczak 80, Mateusz Wojtyło 83 - Jakub Czajkowski 65
UKS Ruch Chorzów 2-0 Śląsk Wrocław 9 listopada, 11:00
Mariusz Malec 20, Mateusz Górka 46

Kolejka 12 - 15-16 marca

MKS Kluczbork 1-0 Polonia Słubice 15 marca, 13:00
Krzysztof Mania 78
Gwarek Zabrze 1-1 Śląsk Wrocław 15 marca, 12:15
Łukasz Polak 61 - Dawid Kończak 37
UKS Ruch Chorzów 3-1 Pomologia Prószków 15 marca, 12:00
Szymon Kaizik 20, Mariusz Malec 58, Dawid Hewlik 65 - Patryk Wojtasik 87
Zagłębie Lubin 3-0 UKP Zielona Góra 16 marca, 11:00
Wojciech Galas 34 (k), Kamil Maternik 42, Karol Maliszewski 62
MOSiR Odra Opole 0-1 Ruch Chorzów 16 kwietnia, 17:00
Łukasz Siedlik 2
w pierwotnym terminie (15 marca, 12:00) przerwany w 21. minucie przy stanie 0-1 z powodu zbyt silnego wiatru / w drugim terminie dokończony
Promień Żary 0-4 Miedź Legnica 16 marca, 12:00
Marcin Wasilewski 20, 58, 70, Piotr Dyrda 80

Kolejka 13 - 22-23 marca

Promień Żary 0-8 Gwarek Zabrze 23 marca, 13:30
Łukasz Polak 3, 46, 60, Arkadiusz Czapla 33, Marcin Urynowicz 56, 82, Wojciech Rasek 62, Dominik Lasik 80
Miedź Legnica 2-1 Polonia Słubice 23 marca, 15:00
Adrian Wójcik 21, Bartosz Światły 74 (k) - Krystian Jasiński 22
MKS Kluczbork 1-2 MOSiR Odra Opole 23 marca, 13:00
Aleksander Muzyka 64 - Dennis Gordzielik 34, Sebastian Duda 89
Ruch Chorzów 2-1 Zagłębie Lubin 23 marca, 13:00
Sebastian Żukowski 48, Maciej Urbańczyk 66 - Adrian Rejmak 90
UKP Zielona Góra 1-1 UKS Ruch Chorzów 22 marca, 11:00
Patryk Walicht 85 - Mariusz Malec 88 (k)
Pomologia Prószków 0-0 Śląsk Wrocław 22 marca, 11:00

Kolejka 14 - 29-30 marca

Gwarek Zabrze 5-1 Pomologia Prószków 29 marca, 12:00
Łukasz Polak 31, Marcin Urynowicz 51, 62, Kamil Jurasik 55, Wojciech Rasek 59 - Krzysztof Werner 43
Śląsk Wrocław 4-4 UKP Zielona Góra 29 marca, 12:00
Piotr Godzwon 2, 62, Patryk Drożyński 12, Mateusz Stempin 72 - Dominik Nowacki 16, 40, Patryk Walicht 34, 65
UKS Ruch Chorzów 1-0 Ruch Chorzów 29 marca, 13:00
Tomasz Wentkowski 13
Zagłębie Lubin 2-0 MKS Kluczbork 30 marca, 12:00
Kamil Komidaj 79 (k), Eryk Sobków 82
MOSiR Odra Opole 1-2 Miedź Legnica 29 marca, 12:00
Sebastian Duda 79 - Wojciech Kulasa 23, Maciej Tulik 47
Polonia Słubice 1-5 Promień Żary 29 marca, 14:00
Krystian Jasiński 58 - Michał Kulas 27, Patryk Kozdroń 61, Radosław Markulak 75, Paweł Niżnik 83, Adrian Mirmeci 90

Kolejka 15 - 5-6 kwietnia

Polonia Słubice 1-8 Gwarek Zabrze 5 kwietnia, 11:30
Norbert Pawłowicz 89 - Marcin Urynowicz 27, 73, 75, Kamil Jurasik 55, Łukasz Polak 60, Marcin Parol 70, Arkadiusz Czapla 81, Michał Szczurek 85
Promień Żary 1-3 MOSiR Odra Opole 6 kwietnia, 12:00
Kamil Dados 47 (k) - Patryk Sowiński 45, Paweł Perz 75, Dennis Gordzielik 76
Miedź Legnica 1-1 Zagłębie Lubin 6 kwietnia, 11:00
Piotr Dyrda 36 - Karol Maliszewski 73
MKS Kluczbork 0-4 UKS Ruch Chorzów 6 kwietnia, 15:00
Daniel Gąkiewicz 30, Mateusz Górka 44, Łukasz Rylukowski 74, Daniel Wawrzyniak 84
Ruch Chorzów 2-0 Śląsk Wrocław 5 kwietnia, 12:00
Krzysztof Wrótny 4 (s), Łukasz Siedlik 75
UKP Zielona Góra 1-0 Pomologia Prószków 6 kwietnia, 11:00
Patryk Kłopot 45

Kolejka 16 - 12-13 kwietnia

Gwarek Zabrze 1-1 UKP Zielona Góra 12 kwietnia, 15:00
Marcin Urynowicz 82 (k) - Patryk Walicht 88 (k)
Pomologia Prószków 0-2 Ruch Chorzów 12 kwietnia, 12:00
Jakub Sołdecki 45, Michał Szal 71
Śląsk Wrocław 6-0 MKS Kluczbork 12 kwietnia, 15:00
Mateusz Stempin 36, 87, Krzysztof Cieśla 50, 84, Igor Wargin 80, Adrian Sobczak 90
UKS Ruch Chorzów 3-1 Miedź Legnica 12 kwietnia, 13:00
Mateusz Górka 22, Jakub Wagner 56, Dawid Hewlik 90 - Maciej Tulik 41
Zagłębie Lubin 12-0 Promień Żary 13 kwietnia, 15:00
Eryk Sobków 7, 25, 37, 58, 63, 82, Patryk Kozak 15, Kamil Komidaj 18, Karol Żmijewski 28, Wojciech Błąd 48, Karol Maliszewski 60, Damian Pawłowski 80
MOSiR Odra Opole 4-1 Polonia Słubice 12 kwietnia, 13:00
Dennis Gordzielik 14, 73, Sebastian Duda 51, Radosław Kowalczyk 65 - Rafał Gronostaj 23

Kolejka 17 - 26-27 kwietnia

MOSiR Odra Opole 2-4 Gwarek Zabrze 27 kwietnia, 11:00
Dennis Gordzielik 21, Sebastian Duda 38 - Marcin Urynowicz 15, 62, Łukasz Polak 20, Kamil Jurasik 90
Polonia Słubice 0-7 Zagłębie Lubin 26 kwietnia, 13:00
Patryk Mucha 10, 46, 89, Patryk Kozak 22, Eryk Sobków 53, Karol Żmijewski 69, Filip Dudziak 86
Promień Żary 0-4 UKS Ruch Chorzów 27 kwietnia, 13:00
Daniel Gąkiewicz 7, 24, Tomasz Wentkowski 10, Mariusz Malec 18
Miedź Legnica 2-4 Śląsk Wrocław 27 kwietnia, 15:00
Adrian Wójcik 4, Kamil Kucharski 25 - Daniel Łuczak 27 (k), Patryk Drożyński 40, Igor Wargin 49, Paweł Uliczny 90
MKS Kluczbork 3-2 Pomologia Prószków 27 kwietnia, 15:00
Aleksander Muzyka 36, Kamil Zator 71 (k), 90 (k) - Dawid Kubicz 21, Maciej Olszewski 82
Ruch Chorzów 3-0 UKP Zielona Góra 26 kwietnia, 16:00
Przemysław Węgrzyn 41, 59, 63

Kolejka 18 - 3-4 maja

Gwarek Zabrze 1-1 Ruch Chorzów 3 maja, 12:00
Marcin Urynowicz 11 - Maciej Urbańczyk 89 (k)
UKP Zielona Góra 1-1 MKS Kluczbork 4 maja, 11:00
Mateusz Pietruszyński 54 - Aleksander Muzyka 66
Pomologia Prószków 3-5 Miedź Legnica 3 maja, 11:00
Krzysztof Werner 11, Patryk Wojtasik 47, Sebastian Kuchta 85 - Adrian Wójcik 13, 50, Tomasz Balewicz 23 (s), Paweł Michalik 82, Robert Myrta 90
Śląsk Wrocław 4-0 Promień Żary 4 maja, 13:00
Patryk Drożyński 12, 18, 65, Łukasz Niedzielan 58 (s)
na Stadionie Piłkarskim Oporowska
UKS Ruch Chorzów 6-1 Polonia Słubice 3 maja, 12:00
Mateusz Górka 16, Tomasz Wentkowski 22, 36, Dawid Hewlik 54, Sylwester Gładkowski 77, Daniel Gąkiewicz 83 - Norbert Pawłowicz 76
Zagłębie Lubin 3-1 MOSiR Odra Opole 4 maja, 15:30
Kamil Komidaj 23 (k), Eryk Sobków 42, Karol Maliszewski 80 - Dennis Gordzielik 5

Kolejka 19 - 10-11 maja

Zagłębie Lubin 2-3 Gwarek Zabrze 10 maja, 16:00
Karol Maliszewski 15, Eryk Sobków 49 - Marcin Urynowicz 26 (k), 68, 84
MOSiR Odra Opole 1-3 UKS Ruch Chorzów 11 maja, 11:00
Marcin Niemczyk 20 - Dawid Hewlik 25, 39, Mariusz Malec 47
Polonia Słubice 0-5 Śląsk Wrocław 10 maja, 13:00
Mateusz Stempin 17, 49, Patryk Drożyński 54, Daniel Łuczak 80 (k), 81
Promień Żary 0-2 Pomologia Prószków 11 maja, 12:00
Konrad Kostrzycki 57, Patryk Wojtasik 77
Miedź Legnica 2-2 UKP Zielona Góra 11 maja, 15:00
Łukasz Chodyga 3, Adrian Wójcik 64 - Adrian Topolski 60, Mikołaj Sadowski 81
MKS Kluczbork 1-2 Ruch Chorzów 11 maja, 15:00
Aleksander Muzyka 27 - Łukasz Siedlik 44, Jakub Żmuda 80

Kolejka 20 - 17-18 maja

Gwarek Zabrze 11-1 MKS Kluczbork 17 maja, 11:00
Michał Szczurek 2, Marcin Urynowicz 8, 22, 44 (k), Arkadiusz Czapla 12, 15, 68, Wojciech Rasek 28, 38, Kacper Prokopów 86, Dawid Musik 89 - Aleksander Muzyka 14
Ruch Chorzów 2-1 Miedź Legnica 17 maja, 12:00
Sebastian Żyłka 18, Alex Tyszczak 84 - Bartosz Światły 80
na bocznym boisku Stadionu Miejskiego
UKP Zielona Góra 3-0 Promień Żary 18 maja, 11:00
Mateusz Pietruszyński 54, 56, Przemysław Mycan 90
Pomologia Prószków 1-2 Polonia Słubice 17 maja, 13:00
nieznany ? - Patryk Płóciennik ?, Przemysław Siudak ?
Śląsk Wrocław 3-1 MOSiR Odra Opole 18 maja, 11:00
Igor Wargin 56, Patryk Drożyński 68, Kamil Wrótny 85 - Dennis Gordzielik 36
na Stadionie Piłkarskim Oporowska
UKS Ruch Chorzów 0-6 Zagłębie Lubin 17 maja, 12:00
Patryk Mucha 32, 50, 76, Eryk Sobków 65, 75, Kamil Maternik 84

Kolejka 21 - 25 maja

UKS Ruch Chorzów 1-4 Gwarek Zabrze 25 maja, 13:00
Mariusz Malec 40 (k) - Marcin Urynowicz 2, 32, 56 (k), Arkadiusz Czapla 78
Zagłębie Lubin 2-0 Śląsk Wrocław 25 maja, 13:00
Eryk Sobków 70, 88
MOSiR Odra Opole 1-0 Pomologia Prószków 25 maja, 13:00
Dennis Gordzielik 66
Polonia Słubice 0-2 UKP Zielona Góra 25 maja, 13:00
Dawin Kwaśny 40, Jakub Babij 65
Promień Żary 0-5 Ruch Chorzów 25 maja, 13:00
Alex Tyszczak 23, Dominik Cheba 54, Patryk Cheba 68, Łukasz Siedlik 86, Michał Szal 90
Miedź Legnica 4-2 MKS Kluczbork 25 maja, 13:00
Łukasz Chodyga 55, Adrian Wójcik 62, 71, 73 - Wojciech Gołębiewicz 2 (s), Radosław Mikulski 48

Kolejka 22 - 1 czerwca

Gwarek Zabrze 2-3 Miedź Legnica 1 czerwca, 13:00
Wojciech Rasek 48, Kacper Prokopów 90 - Wojciech Kulasa 25, Bartosz Światły 39, Łukasz Chodyga 78
MKS Kluczbork 3-0 Promień Żary 1 czerwca, 13:00
(wo)
goście nie dojechali
Ruch Chorzów 9-0 Polonia Słubice 1 czerwca, 13:00
Przemysław Węgrzyn 18, Kamil Szczygieł 45, Alex Tyszczak 45, 87, Michał Majda 48 (k), Michał Szal 70 (k), Sebastian Żukowski 80, Jakub Spychaj 82, Łukasz Siedlik 89
UKP Zielona Góra 4-2 MOSiR Odra Opole 1 czerwca, 13:00
Dawin Kwaśny 35 (k), 57, 85, Mateusz Pietruszyński 42 - Szymom Pastuszek 30, Marcin Niemczyk 74
Pomologia Prószków 0-1 Zagłębie Lubin 1 czerwca, 13:00
Eryk Sobków 43
Śląsk Wrocław 1-0 UKS Ruch Chorzów 1 czerwca, 13:00
Daniel Łuczak ?
na Stadionie Piłkarskim Oporowska

Centralna Liga Juniorów 2013/2014

Centralna Liga Juniorów 2013/2014 (A (Łódzkie, Mazowieckie, Podlaskie, Warmińsko-Mazurskie))
Centralna Liga Juniorów 2013/2014 (B (Kujawsko-Pomorskie, Pomorskie, Wielkopolskie, Zachodniopomorskie))
Centralna Liga Juniorów 2013/2014 (D (Lubelskie, Małopolskie, Podkarpackie, Świętokrzyskie))

Autor: Maciej Kusina

 

Napisz do nas